átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

OKTV továbbjutók 2015

NÉV, OSZTÁLY

TANTÁRGY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Csendi Balázs 11. H

történelem

Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

Simon Bence 12. H

történelem

Jobbágy László,

Dr. Szabó Istvánné

Lencsés Ádám 11. C

informatika II:

Csató Endre, Takács Imre

Mizser Fruzsina 13. A

magyar irodalom

Pólik Magdolna

Szunyogh Örs Péter 12. H

angol nyelv I.

Dr. Ladányiné Varga Karolina

Bodolai Előd 11. H

fizika I.

Kovács Benedek

Tompa Tamás Lajos 11. C

fizika I.

Zámborszky Ferenc

Tóth Miklós 11. H

fizika I.

Kovács Benedek

Lukács Miklós Ágoston 11. C

fizika II.

Kovács Benedek

Plaszkó Noel László 12. C

fizika II.

Bíró István, Zámborszky Ferenc

Major Ábel 11. H

kémia I.

Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit

Szabadfalvi Dániel 11. H

kémia I.

Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit

Novák Márk 11. C

kémia II.

Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit

Deák Orsolya 13. A

biológia I.

Szentesi Csilla, Kenéz Erika

Korpás Kristóf 11. B

biológia II.

Rémiás Ferenc

Tardi Réka 12.B

biológia II.

Nyéki Attila

Kovács Rita 12. B

német nyelv

Sebő Sára

Bogyay Botond 12. H

informatika I.

Takács Imre

Lencsés Ádám 11. C

informatika I.

Csató Endre, Takács Imre

Bodolai Előd 11. H

matematika III.

Gulyás Tibor, Győry Ákos

 
2016.01.14

Aktuális eredmények

  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kövics Máté György (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kelecsényi Imola Ágnes (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Barkai Zalán Sólyom (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kőhegyi Imre (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Biri-Hasulyó Károly (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Windecker Csenge Zoé (10.A)

    Felkészítő: Fazekas Krisztina

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Mártonffy Benedek (10.E)

    Felkészítő: Chalupeckyné Guba Zsuzsanna

     
  • történelem - 47. Istvánffy Gyula Megyei Honismereti Gyűjtőpályázat

    megyei 3. helyen végzett (bronz minősítés)

    Karajz Gréta (12.A)

    Felkészítő: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

     

Gratulálunk!