átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Aranykoszorús jelvényt kapott tanulók 2013.

12. A osztály  
  
12. B osztály              
   
 12. C osztály          
     
12. H osztály
       

Fűzi Patrik

Hojnyák Dávid

Honti Nikolett

Katona Dávid

Kovács Ákos

Nyilasi Zoltán

Sélley Fanni 

Barsi Máté Zsolt

Fóris Ildikó

Kercsmarik Dorina

Kovács Krisztina

Lesinszki Lukács Sándor

Szakal Szabina

Szamorodjuk Katalin Dalma

Szolnoki Gábor

Tóth Janka

Wicha Lili Eszter 

Gombaszögi Tünde

Gyuricskó Patrik

Hosszú Bernadett

Krajnyák Nándor Bence

Lippai Ádám

Matkovics Gábor

Pristyák Levente

Simkó Irén

Berzy Dominika

Gulyás Eszter

Havril Kata

Lukács Flóra

Palágyi Petra

Urbanovics Anna

Valcsev Petra

Virág Fausztin Asztrik

 2013.10.22.

Aktuális eredmények

  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kövics Máté György (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kelecsényi Imola Ágnes (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Barkai Zalán Sólyom (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kőhegyi Imre (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Biri-Hasulyó Károly (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Windecker Csenge Zoé (10.A)

    Felkészítő: Fazekas Krisztina

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Mártonffy Benedek (10.E)

    Felkészítő: Chalupeckyné Guba Zsuzsanna

     
  • történelem - 47. Istvánffy Gyula Megyei Honismereti Gyűjtőpályázat

    megyei 3. helyen végzett (bronz minősítés)

    Karajz Gréta (12.A)

    Felkészítő: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

     

Gratulálunk!