átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Nemzeti Tehetség Program "BONIS BONA - A nemzet tehetségeiért "

A MATEHETSZ, a Nemzeti Tehetség Program "BONIS BONA - A nemzet tehetségeiért díjjal ismeri el a tehetséggondozásban kiemelkedő eredményt elért pedagógusokat.

Az iskolánkból a következő kollégáink részesülnek ebben az elismerésben:
Gulyás Tibor tanár úr Bonis Bona elismerésben részesül, mint "kiváló versenyfelkészítő",
Dr. Szabó Istvánné tanárnő Bonis Bona elismerésben részesül, mint "kiváló versenyfelkészítő",
Zámborszky Ferenc tanár úr Bonis Bona elismerésben részesül, mint "kiváló versenyfelkészítő",
Endrész Gyöngyi tanárnő Bonis Bona elismerésben részesül, mint "kiváló tehetségsegítő",
Jobbágy László tanár úr Bonis Bona elismerésben részesül, mint "kiváló tehetségsegítő".

Gratulálunk az elismeréshez, és további szép eredményeket kívánunk!

2013.08.28.


 

Aktuális eredmények

  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kövics Máté György (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kelecsényi Imola Ágnes (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Barkai Zalán Sólyom (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kőhegyi Imre (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Biri-Hasulyó Károly (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Windecker Csenge Zoé (10.A)

    Felkészítő: Fazekas Krisztina

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Mártonffy Benedek (10.E)

    Felkészítő: Chalupeckyné Guba Zsuzsanna

     
  • történelem - 47. Istvánffy Gyula Megyei Honismereti Gyűjtőpályázat

    megyei 3. helyen végzett (bronz minősítés)

    Karajz Gréta (12.A)

    Felkészítő: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

     

Gratulálunk!