átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Vélemények az intézményvezetői megbízásra benyújtott pályázatok részét képező vezetési programokról

A mai napon, 2013. június 28-án került sor iskolánkban az intézményvezetői pályázatokat véleményező nevelőtestületi és alkalmazotti értekezletekre. A köznevelési törvény (2011. évi CXC. törvény 67. § (8)) alapján a vezetési programmal kapcsolatosan kialakított véleményeket és a vezetési programról szóló szavazás végeredményét nyilvánosságra kell hozni.

Vélemények:

Humán munkaközösség

Természettudományos munkaközösség

Osztályfőnöki munkaközösség

Pedagógusok Demokratikus Szakszervezete

Pedagógusok Szakszervezete

Szülői Szervezet

Diákönkormányzat

 

A szavazás eredménye:

 

A nevelőtestület döntése a pályázók vezetési programjáról:

 

Dr. Nagymáthé Sarolta vezetési programját a szavazók 3,5 %-a támogatta.

 

Veres Pál vezetési programját a szavazók 95 %-a támogatta.

 

 

Előkészítő Bizottság

2013. június 28.

Aktuális eredmények

  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kövics Máté György (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kelecsényi Imola Ágnes (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Barkai Zalán Sólyom (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kőhegyi Imre (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Biri-Hasulyó Károly (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Windecker Csenge Zoé (10.A)

    Felkészítő: Fazekas Krisztina

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Mártonffy Benedek (10.E)

    Felkészítő: Chalupeckyné Guba Zsuzsanna

     
  • történelem - 47. Istvánffy Gyula Megyei Honismereti Gyűjtőpályázat

    megyei 3. helyen végzett (bronz minősítés)

    Karajz Gréta (12.A)

    Felkészítő: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

     

Gratulálunk!