átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Földes Ferenc Gimnázium - döntős versenyeredmények

2017/2018

informatika Diákolimpia (IOI) (nemzetközi) döntő forduló,
aranyérem Gáspár Attila (11.h) (2017. 09. 08.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika inf0(1) cup (nemzetközi meghívásos online programozói verseny)
ezüstérem Gáspár Attila (11.h) (2017. 09. 08.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Közép-Európai Informatikai Diákolimpia (CEOI) (nemzetközi) döntő forduló,
bronzérem Gáspár Attila (11.h) (2017. 09. 08.) Felkészítő tanár: Csató Endre


matematika KöMaL 2016/2017 (A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye)
5. díj Gáspár Attila 11.H (2017. 10. 04.) ,
(B-jelű matematika feladatok versenye, 11. évf.)
1. díj Gáspár Attila 11.H (2017. 10. 04.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor

(B-jelű matematika feladatok versenye, 12. évf.)
dicséret, 22. hely Bodolai Előd 12.H (2017. 10. 04.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor

(C-jelű matematikai gyakorlatok versenye, 1 – 8. évf.)
dicséret, 22. hely Győrffi Ádám György 8.B (2017. 10. 04.) Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(C-jelű matematikai gyakorlatok versenye, 9 – 10. évf.)
dicséret, 17 – 22. hely Ajtai Boglárka 10.C (2017. 10. 04.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Merkelné Vodila Noémi


Nemzetközi Matematikai Diákolimpia
aranyérem Gáspár Attila 11.H (2017. 09. 08.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor


2016/2017

25. jubileumi Izsák Imre Gyula komplex természettudományi verseny (csapatverseny 2. kategória (matematika-informatika))
1. Benkő Glória (12.H). További csapattagok az 1. kategóriában: Lukács Miklós Ágoston (12.C), Robotka Adrián (11.C) (2016. 10. 23.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor, Takács Imre, Csató Endre


ERKEL DIÁKÜNNEPEK 2017 (Irodalmi színpad kategória)
1. hely Földes Diákszínpad (2017. 06. 06.) Felkészítő tanár: Szűcs Tamás

3. hely Földes KIS Színpad (2017. 06. 06.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

(kamarazene kategória)
1. hely FFG Line Oktett (2017. 06. 06.) Felkészítő tanár: Petrány Mihály


Miskolci Egyetem által szervezett VII. Anyagtudományi Verseny országos forduló,
2. hely Bethlen Máté 9.C, Csécsi Marcell 9.C, Szentléleki Márton 9.C (2016. 12. 20.) Felkészítő tanár: Bíró István

különdíjat kaptak Al-Hag Johanna 10.D, Lázár Anna 10.D, Bozsó Petra 10.D (2016. 12. 20.) Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit, Fóris Tímea


angol nyelv Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny (IV. kategória, B2 szint)
országos 5. hely Manuel Tiago 10.C (2017. 05. 09.) ,
(V. kategória, C1 szint)
országos 1. hely Dojcsák Milla 10.C (2017. 05. 09.) Felkészítő tanár: Kéri Henriett


Dr. Árokszállásy Zoltán Biológia és Környezetvédelmi Verseny (11-12. évfolyam) országos forduló,
3. hely Korpás Kristóf 12.B (2017. 02. 19.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc

(9-10. évfolyam) országos forduló,
3. hely Reviczki Dénes 10.D (2017. 02. 19.) Felkészítő tanár: Nyéki Attila


biológia OKTV (I. kategória)
országos 10. hely Major Ábel 12.H (2017. 04. 18.) ,
országos 16. hely Sajgó Mátyás 11.D (2017. 04. 18.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


biológia XIV. Országos Környezetvédelmi és Biológus találkozó
országos 1. hely Pál Diána 10. H (2017. 05. 09.) Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit, Kondi Géza


fizika Budapesti Műszaki Egyetem Energetikai Szakkollégiumának Versenye (csapat) országos forduló,
2. hely Kiss László 12.C, Lukács Miklós Ágoston 12.C, Siomos Angelos Sylvester 12.C (2017. 02. 05.) Felkészítő tanár: Kovávcs Benedek


fizika Dürer Csapatverseny
regionális 1. hely, országos 1. hely Almássy Tekla 11.H, Kiss László 12.C, Tompa Tamás Lajos 12.C (2017. 02. 15.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc

regionális 2. hely, országos 10. hely Bukovenszki Réka 11.C, Lukács Miklós Ágoston 12.C, Tóth Tibor Áron 12.C (2017. 02. 15.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


fizika Eötvös Verseny országos forduló,
II. díj Tompa Tamás Lajos 12.C (2016. 11. 23.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Kovács Benedek


fizika OKTV (I. kategória)
országos 26. hely Sajgó Mátyás 11.D (2017. 04. 06.) Felkészítő tanár: Pál Mihály

(II. kategória)
országos 18. hely Gáspár Attila 11.H (2017. 04. 06.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Bíró István Zámborszky Ferenc


Nemzetközi Jakucs László Földrajzverseny
13. hely Siomos Angelos 12.C, Ágh Norbert 12.H (2017. 04. 19.) Felkészítő tanár: Kondi Géza


DEIK (Debreceni Egyetem Informatikai Kar) Regionális programozói csapatverseny (középiskolás kategória)
1. hely (különdíj a legtöbb elsőre jól beadott feladatért) Gáspár Attila (11.H), Lencsés Ádám (12.C), Robotka Adrián (11.C) (2016. 12. 04.) Felkészítő tanár: Csató Endre

19. hely Benkő Glória (12.H), Pál Diána (10.H), Sillinger Péter (12.H) (2016. 12. 04.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre


Informatika Diákolimpiai válogató (országos, meghívásos) 6. döntő forduló,
1. helyezett (a nemzetkjözi informatikai diákolimpiára és a közép-európai informatikai diákolimpiára utazó csapat tagja első helyen) Gáspár Attila (11.H) (2017. 04. 21.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (mobil alkalmazás kategória, csapatverseny) 2. országos döntő forduló,
országos 2. hely Bidlek Márton (11.C), Gyulai Márton (10.C), Robotka Adrián (11.C) (2017. 03. 28.) ,
Informatika (országos, csapat, 11-13. osztály kategória ) országos döntő forduló,
országos 1. hely (különdíjat kaptak) Gáspár Attila (11.h), Pál Diána (10.h), Robotka István Adrián (11.c) (2017. 02. 23.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Microsoft Imagine Learn to Win Contest (országos, progromozói csapatverseny, középiskolai kategória) 3., döntő forduló,
országos 1. hely Bagány Viktor (12.e) Lencsés Ádám (12.c) Robotka Adrián (11.c) (2017. 05. 30.) ,
országos 2. hely Suszter Ágnes (9.a) Tóth Anna (9.a) Révész Máté (7.b) (2017. 05. 30.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (alkalmazás kategória) 3. (országos) forduló,
országos 18. hely Pál Diána (10.h) (2017. 03. 21.) Felkészítő tanár: Takács Imre

(programozás kategória) 3., országos döntő forduló,
94. hely Pál Diána (10.H) (2017. 03. 30.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. alkalmazás kategória) 3., országos döntő forduló,
országos 1. hely (389 pont) Lencsés Ádám 12.C (2017. 03. 30.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

(II. programozás kategória) 3., országos döntő forduló,
24. hely (a diákolimpiai selejtezőbe megívást kapott) Lencsés Ádám 12.C (2017. 03. 30.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny   (I. alkalmazás kategória) 3., országos döntő forduló,
országos 22. hely (295 pont) Robotka Adrián 11.C (2017. 03. 30.) Felkészítő tanár: Takács Imre


kémia 51. Nemzetközi Mengyelejev Diákolimpia
bronzérem Sajgó Mátyás 11.D (2017. 05. 09.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia Dürer Csapatverseny (K kategória)
regionális 1. hely, országos 4. hely Novák Márk 12.C, Tulipán Levente 12.C, Balogh Zsófia 10.D (2017. 02. 15.) ,
(K+ kategória)
regionális 1. hely, országos 2. hely Al-Hag Johanna 10.D, Sajgó Mátyás 11.D, Major Ábel 12.H (2017. 02. 15.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit


Középiskolai Kémiai Lapok pontversenye (Feladatmegoldó (K) - kategória, 10. évfolyam)
országos 2. hely Al-Hag Johanna 10.D (2017. 05. 29.) Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

(Német szakfordítói kategória)
országos 1. hely Al-Hag Johanna 10.D (2017. 05. 29.) Felkészítő tanár: Barna László


kémia OKTV (I. kategória)
országos 10. hely Major Ábel 12.H (2017. 03. 22.) Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit, Endrész Gyöngyi

(II. kategória)
országos 2. hely Sajgó Mátyás 11.D (2017. 03. 22.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


magyar nyelv és irodalom MCC Debate Országos Vitaverseny
országos 3. hely Hatvani Anna 10.H, Nagy Marcell 10.H, Schweickhardt Gyula 10.H (2017. 05. 31.) Felkészítő tanár: Jobbágy László, Pólik Magdolna


Bolyai Matematika Csapatverseny (7. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 24. hely György Patrik 7.B, Hajdu Zalán Zoltán 7.B, Hazir Zorka 7.B, Marsalkó Petra 7.B (2016. 11. 22.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina

(8. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 12. hely Bordás Milán 8.B, Győrffi Ádám György 8.B, Koleszár Kristóf 8.B, Orosz Bence Zsolt 8.B (2016. 11. 22.) Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(11. évfolyam, emelt matematika kategória)
országos 3. hely Debreczeni Ákos 11.H, Soós Gergő 11.H, Tóth Tamás 11.H, Vadon Enikő 11.H (2017. 03. 13.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos


matematika Dürer Csapatverseny (C kategória)
regionális 1. hely, országos 13. hely Kiss Tamás 10.H, Purgel Dóra 9.B, Szász Kristóf 10.H (2017. 02. 15.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor


Dürer Matematika Csapatverseny
regionális 1. hely Győrffi Ádám György 8.B, Marsalkó Petra 7.B, Bordás Milán 8.B (2017. 02. 15.) ,
regionális 10. hely Révész Máté 7.B, Szász Csenge Gabriella 7.B, Jeddi Gábor 8.B (2017. 02. 15.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


matematika Kecske Kupa Csapatverseny (8. évfolyam) regionális forduló,
9. hely Szalontai Máté, Orosz Bence Zsolt, Koleszár Kristóf, Bordás Milán 8.B (2017. 07. 08.) Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


MATEGYE Megyei Matematikaverseny megyei forduló,
1. hely Révész Máté 7.B (2017. 01. 08.) ,
4. hely Szász Csenge 7.B (2017. 01. 08.) ,
6. hely Marsalkó Petra 7.B (2017. 01. 08.) ,
12. hely Tárkányi Ákos 7.B (2017. 01. 08.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina

(8. évfolyam) megyei forduló,
1. hely Győrffi Ádám György 8.B (2017. 01. 08.) ,
5. hely Keresztesi Áron Zsombor 8.B (2017. 01. 08.) ,
7. hely Koleszár Kristóf 8.B (2017. 01. 08.) Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Medve Szabadtéri Matematikaverseny
regionális 1. hely, országos 3. hely Orosz Bence Zsolt, Bordás Milán, Győrffi Ádám György 8.B (2017. 07. 08.) Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny (8. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 1. hely Győrffi Ádám György 8.B (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

(11. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 19. hely Sajgó Mátyás 11.D (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

(11. évfolyam, speciális matematika)
megyei 1. hely, országos 1. hely Gáspár Attila 11.H (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(12. évfolyam, speciális matematika)
megyei 1. hely, országos 17. hely Kertész Attila 12.H (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


matematika OKTV
országos 14. hely Tompa Tamás Lajos 12.C (2017. 04. 18.) ,
országos 17. hely Bodolai Előd 12.H (2017. 04. 18.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

országos 2. hely Gáspár Attila 11.H (2017. 04. 18.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

országos 37. hely Tóth Miklós 12.H (2017. 04. 18.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


XII. Apáczai Matematika Verseny
országos 28. hely Halász Fábián 9.Nyek/AJTP (2017. 05. 09.) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor


XLI. Felvidéki Magyar Matematika Verseny – Oláh György Emlékverseny (9. évfolyam)
10. hely Váradi Gréta 9.C (2017. 02. 23.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

(10. évfolyam)
6. hely Ajtai Boglárka 10.C (2017. 02. 23.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Merkelné Vodila Noémi

6. hely Nagy Bernadett 10.H (2017. 02. 23.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(12. évfolyam)
5. hely Tulipán Levente Zsolt 12. C (2017. 02. 23.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


XXVI. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (12. évfolyam)
dicséret Tóth Miklós 12.H (2017. 04. 06.) ,
II. díj Bodolai Előd 12.H (2017. 04. 06.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


Zrínyi Ilona Matematikaverseny (8. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 19. hely Győrffi Ádám György 8.B (2017. 04. 25.) Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(11. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 1. hely Gáspár Attila 11.H (2017. 04. 25.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné,Győry Ákos

megyei 2. hely, országos 23. hely Sajgó Mátyás 11.D (2017. 04. 25.) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

(12. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 5. hely Bodolai Előd 12.H (2017. 04. 25.) ,
megyei 2. hely, országos 19. hely Tóth Miklós 12.H (2017. 04. 25.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


német nyelv Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny
országos 6. hely Svidró Ákos 7.B (2017. 05. 15.) ,
országos 7. hely Nagy Eszter 7.A (2017. 05. 15.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


sport Karate Lány Diákolimpia országos forduló,
2. hely Tóth Vanda 9. Nyek/AJTP (2016. 11. 07.)


sport Karate Magyar Bajnokság
országos 3. hely Nagy Gréta 7.A (2017. 05. 31.)


sport Torna Diákolimpia (fiú, V - VI. korcsoport, kezdő, csapat)
országos 3. hely Orosz Dávid 11.D, Ignácz Bendegúz 11.D, Sóvágó Mihály 11.D, Varga Balázs 9.B, Tóth Dávid 10.E, Luterán Péter 12.H (2017. 05. 09.) ,
(fiú, V - VI. korcsoport, kezdő, egyéni összetett)
országos 3. hely Luterán Péter 12.H (2017. 05. 09.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin


sport XVII. WKF Karate Magyar Bajnokság
országos 1. hely (kvalifikáció a 2017-es világbajnokságra) Tóth Vanda 9. Nyek/AJTP (2017. 05. 29.)


2015/2016

Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos forduló,
9. hely Antal Réka 8.B, Bendicskó Laura 8.B, Matiz Eszter 8.B, Purgel Dóra 8.B (2016. 03. 20.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla, Kondi Géza, Bíró István, Rémiás Ferenc


Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség Országos Filmpályázata
országos 3. hely Sőregi Soma Sándor 10.D (2016. 06. 06.) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet


angol nyelv Christmas Is All Around (junior kategória) országos forduló,
1. hely Szalontai Máté 7.B, Faragó Zsombor 7.B, Dexter Áron 7.B, Kundrák Ádám 7.B (2016. 01. 25.) Felkészítő tanár: Pilz Mónika


Tiéd a Szó-Tár Angol Nyelvi Verseny (csapat)
országos 4. hely Dancsó Bianka 11.B, Horváth Lívia 11.B, Koleszár Réka 11.B, Korpás Kristóf 11.B, Molnár Tamás 11.B (2016. 06. 07.) Felkészítő tanár: Kéri Henriett


biológia „Kedves Egészségünkre! Értsd! Csináld! Szeresd!” Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
4. hely Domonkos Dominika 12.H, Levenda Zsófia 12.H, Lévay Balázs 12.H (2015. 10. 18.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


Dr. Árokszállásy Zoltán Biológia-Környezetvédelmi Verseny (II. kategória)
országos 8. hely Reviczki Dénes 9. D (2016. 03. 11.) ,
(III. kategória)
országos 1. hely Tardi Réka 12. B (2016. 03. 11.) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

országos 5. hely Korpás Kristóf 11. B (2016. 03. 11.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc


fizika Dürer Csapatverseny (F kategória)
országos 1. hely Tompa Tamás Lajos 11.C (csapattag) (2016. 02. 11.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

országos 3. hely Kosztyó Péter 12.C, Plaszkó Noel 12.C, Szuhai Barbara 10.C (2016. 02. 11.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Bíró István, Kovács Benedek


Eötvös Loránd Fizika Verseny országos forduló,
2. hely Tompa Tamás Lajos 11.C (2015. 11. 24.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Kovács Benedek


fizika Ifjú Fizikusok Nemzetközi Tornája (YPTH) nemzetközi forduló,
bekerült az oroszországi Jekatyerinburgban megrendezésre kerülő 29. IYPT magyar csapatába Plaszkó Noel László(12.C) (2016. 04. 05.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Pál Mihály, Bíró István


fizika Ifjú Kutatók Nemzetközi Konferenciája (ICYS) nemzetközi forduló,
poszter kategória: 2. helyezett;elöadás kategóriában "Thick lens"(Vastag lencsék): ezüstérem, Plaszkó Noel László 12.C (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc, Bíró István


fizika Kunfalvi Rezső Olimpiai Válogatóverseny országos forduló,
országos 2. hely (Tagja lett a hazánkat a Fizikai Diákolimpián képviselő 5 fős csapatnak.) Tompa Tamás Lajos 11.C (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Pál Mihály, Zámborszky Ferenc


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny országos forduló,
országos 13. hely,megyei 1.hely Gyulai Márton 9.C (2016. 05. 01.) ,
országos 19. hely, megyei 2. hely Orbán Balázs 9.C (2016. 05. 01.) ,
országos 31. hely,megyei 3.hely Szász Kristóf 9.H (2016. 05. 01.) Felkészítő tanár: Pál Mihály

országos 7. hely, megyei 1.hely Gáspár Attila 10.H (2016. 05. 01.) Felkészítő tanár: Untiszné Csetneki Csilla, Pál Mihály


fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. kategória) döntő forduló,
2. hely Tompa Tamás Lajos 11.C (2016. 04. 06.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Pál Mihály, Kovács Benedek

20.hely Bodolai Előd 11.H (2016. 04. 06.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

(II. kategória) döntő forduló,
11. hely Plaszkó Noel 12.C (2016. 04. 06.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Pál Mihály, Bíró István


Országos Szilárd Leó Fizikaverseny (I. kategória) döntő forduló,
6. hely Tompa Tamás Lajos 11.C (2016. 04. 10.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Pál Mihály, Kovács Benedek


Less Nándor Országos Földrajz Verseny országos forduló,
9. hely Ágh Norbert 11.H (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla, Kondi Géza


Informatika BeeSmarter (Mobil alkalmazás fejlesztés (12 órás) csapatverseny) döntő forduló,
1. hely Robotka Adrián (10.C) (2016. 02. 29.)


DEIK (Debreceni Egyetem Informatikai Kar) Regionális programozói csapatverseny (Középiskolás kategória)
1. hely Gáspár Attila (10.H), Lencsés Ádám (11.C), Robotka Adrián (10.C) (2015. 11. 28.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (országos, csapat, 11-13. osztály kategória ) regionális forduló,
országos 2. hely Bagány Viktor (11.E), Lencsés Ádám (11.C), Sillinger Péter (11.H) (2016. 02. 22.) ,
(országos, csapat, 9-10. osztály kategória ) regionális forduló,
országos 2. hely Gáspár Attila (10.h), Pál Diána (9.h), Robotka István Adrián (10.c) (2016. 02. 22.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika KÖMAL pontverseny 2014/2015 (S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok) országos, levelező forduló,
2. hely Gáspár Attila (9.h) (2015. 09. 30.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Csató Endre


Informatika KÖMAL pontverseny 2015/2016 (S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok) országos, levelező forduló,
1. hely Gáspár Attila (10.h) (2016. 08. 27.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Közép-Európai Informatikai Diákolimpia (CEOI) (nemzetközi) döntő forduló,
ezüstérem Gáspár Attila (10.h) (2016. 08. 27.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (Alkalmazás kategória) 3. döntő forduló,
országos 7. hely Robotka Adrián (10.c) (2016. 03. 29.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre, Kovács Benedek

országos 73. hely Pál Diána (9.h) (2016. 03. 29.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (Programozás kategória, 2. korcsoport ) 3. döntő forduló,
199/200 pont, országos 2. hely (diákolimpiai válogatóba jutott) Gáspár Attila (10.h) (2016. 02. 28.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. alkalmazás kategória) 3. döntő forduló,
országos 2. hely Lencsés Ádám (11.c) (2016. 03. 31.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. programozás kategória) 3. döntő forduló,
országos 15. hely (diákolimpiai válogatóba jutott) Lencsés Ádám (11.C) (2016. 03. 03.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre


kémia Dürer Csapatverseny
országos 4. hely Horváth Lívia 11.B, Major Ábel 11.H, Sajgó Mátyás 10.D (2016. 02. 11.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit


kémia EUSO (Európai Unió Természettudományos Diákolimpiája)
az ezüstérmes magyar csapat tagja Sajgó Mátyás 10.D (2016. 05. 16.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


Irinyi János Kémiaverseny (I./A kategória)
megyei 1. hely, országos 20. hely Reviczki Dénes 9. D (2016. 05. 11.) ,
(I./B kategória)
megyei 1. hely, országos 14. hely Al-Hag Johanna Iman 9.D (2016. 05. 11.) ,
megyei 2. hely, országos 19. hely Tóth Gergely Zoltán 9.D (2016. 05. 11.) Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

(II./B kategória)
megyei 1. hely, kupagyőztes, országos 7. hely Sajgó Mátyás 10.D (2016. 05. 11.) ,
megyei 2. hely, országos 21. hely Kiss Gábor 10.D (2016. 05. 11.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


Kémia olimpiai válogató
országos 6. hely (Ezzel tagja lett a jövő évi (Mengyelejev) olimpiai csapatnak) Sajgó Mátyás 10.D (2016. 05. 31.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia OKTV
országos 25. hely Major Ábel 11.H (2016. 03. 30.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit


magyar nyelv és irodalom XII. Janikovszky Éva Meseíró Pályázat (országos)
2. hely Fürj Alina 7.B (2016. 06. 19.)


Arany János Tehetséggondozó Program Országos Matematikaversenye
országos 2. hely Szacsuri Norbert 13.E (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Merkelné Vodila Noémi


Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12. évfolyam, speciális matematika tagozat)
regionális 1. hely, országos 1.hely és nemzetközi döntősök Debreczeni Ákos 10.H, Gáspár Attila 10.H, Tóth Tamás 10.H, Vadon Enikő 10.H (2016. 03. 30.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(9-12. évfolyam, speciális matematika tagozat) regionális forduló,
3. hely Bese Csongor 12.H, Zsiros Ákos 12.H, Petró Ádám 12.H, Krakkai Ádám 12.H (2016. 01. 24.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Fejér Szabolcs

regionális 1. hely, országos 4. hely Bodolai Előd 11.H, Boros Bence 11.H, Tenkely Levente 11.C, Tóth Miklós 11.H (2016. 01. 24.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor


Bolyai Nemzetközi Matematika Csapatverseny
1. hely Debreczeni Ákos 10.H, Gáspár Attila 10.H, Tóth Tamás 10.H, Vadon Enikő 10.H (2016. 08. 29.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos


Dürer Matematika Csapatverseny (B kategória)
országos 1. hely Antal Réka 8.B, Bárczi Enikő 8.B, Győrffi Ádám 7.B (2016. 02. 11.) ,
országos 5. hely Bendicskó Laura 8.B, Keresztesi Zsombor 7.B, Purgel Dóra 8.B (2016. 02. 11.) Felkészítő tanár: Marosszéky Gábor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Vass Iván

(C+ kategória)
országos 1. hely Ajtai Boglárka 9.C, Gáspár Attila 10.H, Debreczeni Ákos 10.H (2016. 02. 11.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos, Fejér Szabolcs


Felvidéki Magyar Matematika Verseny (9. évfolyam)
5. hely Ajtai Boglárka 9.C (2016. 02. 14.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Kovács Attiláné

(11. évfolyam)
5. hely Szabadfalvi Dániel 11.H (2016. 02. 14.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


Kenguru Matematikaverseny (7. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 8. hely Győrffi Ádám György 7.B (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Vass Iván

(10. évfolyam, speciális matematika tagozat)
országos 1. hely, megyei 1. hely Debreczeni Ákos 10.H (2016. 04. 25.) ,
országos 1. hely, megyei 1. hely Gáspár Attila 10.H (2016. 04. 25.) ,
országos 12. hely, megyei 3. hely Bunda Boldizsár 10.H (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(11. évfolyam, speciális matematika tagozat)
országos 13. hely, megyei 1. hely Tulipán Levente Zsolt 11.C (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Marosszéky Gábor


KöMaL matematika pontverseny ("A" pontverseny)
9. hely Gáspár Attila 10.H (2016. 08. 29.) ,
("B" pontverseny, 10. évfolyam)
1. hely Gáspár Attila 10.H (2016. 08. 29.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor

("B" pontverseny, 11. évfolyam)
9-10. hely Bodolai Előd 11.H (2016. 08. 29.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


matematika KÖMAL pontverseny 2014/2015 ("A" jelű matematikai feladatok) országos forduló,
13. hely Gáspár Attila 9. H (2015. 09. 02.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Marosszéky Gábor

15. hely Porupsánszki István 12. C (2015. 09. 02.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Kovács Attiláné, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

16. hely Szőke Tamás 12. H (2015. 09. 02.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

("B" jelű matematikai feladatok) országos forduló,
1. díj Gáspár Attila 9.H (2015. 09. 02.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Marosszéky Gábor

5. hely Porupsánszki István 12.C (2015. 09. 02.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Kovács Attiláné, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

dicséret Bodolai Előd 10.H (2015. 09. 02.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

dicséret Szabó Dániel 12.H (2015. 09. 02.) ,
dicséret Szőke Tamás 12. H (2015. 09. 02.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

dicséret Tompa Tamás Lajos 10.C (2015. 09. 02.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor, Marosszéky Gábor

("C" jelű matematikai feladatok) országos forduló,
dicséret Porupsánszki István 12. C (2015. 09. 02.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Kovács Attiláné, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

dicséret Révy Gábor 11.C (2015. 09. 02.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál


Közép-európai Matematika Diákolimpia (MEMO)
aranyérem Gáspár Attila 10.H (2015. 09. 06.) ,
(csapat)
bronzérem Gáspár Attila 10.H (2015. 09. 06.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Marosszéky Gábor


Nemzetközi Magyar Matematikaverseny
II. díj Győrffi Ádám György 7.B (2016. 05. 18.) Felkészítő tanár: dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Vass Iván


Nemzetközi Matematikai Diákolimpia
aranyérem Gáspár Attila 10.H (2016. 08. 29.) ,
(csapat)
14. hely csapattag: Gáspár Attila 10.H (2016. 08. 29.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (III. kategória)
országos 15. hely Bodolai Előd 11.H (2016. 02. 14.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


Romanian Master of Mathematics nemzetközi matematika verseny (csapat)
5. hely Gáspár Attila (10.H) (2016. 03. 03.) ,
(egyéni)
ezüstérmes Gáspár Attila (10.H) (2016. 03. 03.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor


Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematika Emlékverseny
országos döntőn dicséretet kapott Bodolai Előd 11.H (2016. 06. 05.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

országos döntőn dicséretet kapott Debreczeni Ákos 10.H (2016. 06. 05.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

országos döntőn dicséretet kapott Orbán Balázs 9.C (2016. 06. 05.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Kovács Attiláné

országos döntőn dicséretet kapott Szász Kristóf 9.H (2016. 06. 05.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

országos döntőn dicséretet kapott Tompa Tamás Lajos 11.C (2016. 06. 05.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Marosszéky Gábor

országos döntőn dicséretet kapott Tóth Petra 9.C (2016. 06. 05.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Kovács Attiláné

országos döntőn dicséretet kapott Tulipán Levente 11.C (2016. 06. 05.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Marosszéky Gábor


Zrínyi Ilona Matematika Verseny (7. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 2. hely Győrffi Ádám György 7.B (2016. 03. 30.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Vass Iván

(9. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 38. hely Tóth Petra 9.C (2016. 03. 30.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Kovács Attiláné

(10. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 1. hely Gáspár Attila 10.H (2016. 03. 30.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor

(11. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 13. hely Tompa Tamás Lajos 11.C (2016. 03. 30.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Marosszéky Gábor, Gulyás Tibor


német nyelv Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
országos 28. hely Kovács Rita 12.B (2016. 04. 05.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


sport Amatőr kosárlabda
országos 12. hely Trembóczki Liliána 9.D, Varga Viktória 9.E, Nagy Bernadett 9.H, Váradi Lilla 9.H, Jámbor Lili 11.C, Paszternák Csenge 11.C, Szabó Rebeka 11.C, Letek Nóra 11.H, Petrik Eszter 11.H, Kőhegyi Zsófia 11.E, Téglás Anna 12.B, Kiss Lívia Mira 12.H (2016. 04. 05.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Mezei futás (Fiú csapat IV. korcsoport)
országos 21. hely Keresztes Kornél 8.B, Kiss Balázs 7.A, Kiss Tamás 9.H, Pap Arion 8.B, Somody Máté 9.D (2016. 04. 05.) ,
(Fiú csapat VI. korcsoport)
országos 14. hely Kovács Richárd 12.C, Kovács Soma 12.H, Magyar Milán12.C, Purzsa Ákos 11.B, Varga Máté 11.C (2016. 04. 05.) ,
(Fiú egyéni, IV. korcsoport)
országos 4. hely Keresztes Kornél 8.B (2016. 04. 05.) ,
(Fiú egyéni, V. korcsoport)
országos 42. hely Jambrich Sámuel 10.E (2016. 04. 05.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin


sport mezei futás (Fiú egyéni, VI. korcsoport)
országos 37. hely Kovács Soma 12.H (2016. 04. 05.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin


sport Torna (egyéni kategória)
országos 5. hely Luterán Péter 11.H (2016. 04. 11.) ,
(fiú, III-IV. korcsoport)
országos elődöntő 4. hely Laczai Előd 7.B, Varga Attila 8.A, Pércsi Balázs 8.B, Tálas Tibor 8.B (2016. 04. 11.) ,
(fiú, V-VI. korcsoport, kezdő kategória)
országos 6. hely Szemán Szilárd 13.A, Kovács Erik 10.C, Sóvágó Mihály 10.D, Ignácz Bendegúz 10.D, Simkó Kornél 10.D, Luterán Péter 11.H (2016. 04. 11.) ,
(haladó kategória)
országos 9. hely Tóth Dávid 9.E, Bunda Boldizsár 10.H, Orosz Kristóf 11.C, Sajgó Mátyás 10.D, Orosz Dávid 10.D (2016. 04. 11.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin


történelem Savaria Országos Történelmi Tanulmányi Verseny országos forduló,
16. hely Illés Dorka 9.H (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


2014/2015

angol nyelv Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny (III. kategória) országos forduló,
1. hely Antal Réka 7.B (2015. 04. 22.) Felkészítő tanár: Fazekas Krisztina

(V. kategória)
országos 02. hely Molnár Tamás 10.B (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Kéri Henriett, Fazekas Krisztina

országos 03. hely Szunyogh Örs Péter 11.H (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

országos 07. hely Horváth Lívia 10.B (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Kéri Henriett, Fazekas Krisztina

országos 10. hely Petró Ádám 11.H (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

országos 11. hely Kovács Kristóf Levente 10.H (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi verseny (gimnázium I. kategória)
megyei 1. hely és országos 25. hely Ignácz Bendegúz 9.D (2015. 04. 27.) ,
megyei 2. hely és országos 26. hely Kun Péter 9.D (2015. 04. 27.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla

(gimnázium II. kategória)
megyei 1. hely és országos 1. hely Korpás Kristóf 10. B (2015. 04. 27.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc

megyei 2. hely és országos 22. hely Bodolai Előd 10.H (2015. 04. 27.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


Budó Ágoston Fizika Feladatmegoldó Verseny országos forduló,
1. hely Bodolai Előd 10.H (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

dicséret Hornyák Szabolcs 12.C (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Bíró István


Dürer Fizika Csapatverseny
országos 2. díj Tompa Tamás Lajos 10.C, Osztermann Anna 10.H, Kiss László 10.C (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Kovács Benedek

országos 7. hely Varga Lilla Luca 12.C, Hornyák Szabolcs 12.C, Plaszkó Noel 11.C, Magyari Irma 12.C (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Bíró István, Pál Mihály


Eötvös Loránd Fizika Verseny országos forduló,
dicséret (6-10. hely) Tari Balázs 12.C (2014. 12. 16.) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc


Fizika Diákolimpia
A Kunfalvi Rezső Olimpiai Válogatóversenyen és más országos versenyeken nyújtott teljesítménye alapján tagja lett a Fizikai Diákolimpián Magyarországot képviselő öttagú csapatnak: Tompa Tamás Lajos 10.C (2015. 04. 13.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


Fizika Diákolimpia (Mumbai)
bronz érem Tompa Tamás Lajos 10.C (2015. 08. 26.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


fizika Ifjú Fizikusok Nemzetközi Tornája (Thaiföld)
bronz érem Plaszkó Noel László 11.C (csapattag) (2015. 08. 26.) Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc


fizika Ifjú Fizikusok Nemzetközi Tornája (YPTH)
Magyarországot képviseli a thaiföldi Nakhonratchisma-ban rendezett tornán Plaszkó Noel László 11.C (2015. 03. 27.) Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc, Bíró István, Gregáné Hursán Zsuzsanna


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny (9. évfolyam) országos forduló,
10. hely Gáspár Attila 10.H (2015. 06. 19.)

12. hely Sajgó Mátyás 9.D (2015. 06. 19.)

(10. évfolyam)
országos döntős Bodolai Előd 10.H (2015. 06. 19.)

(10. évfolyam) országos forduló,
1. hely Tompa Tamás 10.C (2015. 06. 19.)

19. hely Lukács Miklós Ágoston 10.C (2015. 06. 19.)

33. hely Novák Márk 10.C (2015. 06. 19.)

34. hely Tenkely Levente 10.C (2015. 06. 19.)


fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
26. hely Tari Balázs 12. C (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc


Szilárd Leó Fizika Verseny országos forduló,
2. hely Tompa Tamás Lajos 10.C (2015. 04. 22.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


Vermes Miklós Nemzetközi Fizika Verseny
3. hely Tompa Tamás Lajos 10.C (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

6. hely Plaszkó Noel László 11.C (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc

8. hely Bodolai Előd 10.H (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


DEIK (Debreceni Egyetem Informatikai Kar) Regionális programozói csapatverseny (Középiskolás kategória)
3. bronz Gáspár Attila (9.H), Szabó Dániel (12.H), Szőke Tamás (12.H) (2014. 11. 29.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Diákolimpiai válogató (Közép-európai kategória) döntő forduló,
6. hely (visegrádi országok programozási táborába jutott) Gáspár Attila (9.h) (2015. 04. 17.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Kovács Benedek


Informatika Kommunikációs verseny (városi)
1. hely Béres András (7.b) (2015. 06. 03.) ,
5. hely Pércsi Balázs (7.b) (2015. 06. 03.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (Alkalmazás kategória) országos forduló,
359 ponttal országos 1. hely Lencsés Ádám (10.c) (2015. 04. 02.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre, Pál Mihály

(Programozás kategória, 2. korcsoport) döntő forduló,
200/200 pont (országos 1. hely) (diákolimpiai selejtezőbe jutott) Gáspár Attila (9.h) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Kovács Benedek

országos 38. hely Lencsés Ádám (10.c) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Pál Mihály, Csató Endre

országos 40. hely Sillinger Péter (10.h) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Csató Endre

országos 67. hely Robotka Adrián (9.C) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Mártonné Kiss Ágnes (Zrínyi), Csató Endre


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. programozás kategória) 3. döntő forduló,
48. hely Szőke Tamás (12.H) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny (4. korcsoport, 9-10. osztály) 3., döntő forduló forduló,
országos 1. Lencsés Ádám (10.c) (2015. 04. 29.) ,
országos 21. Gáspár Attila (9.h) (2015. 04. 29.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Dürer Kémia Csapatverseny
országos 7-8. hely Sajgó Mátyás 9.D, Novák Márk 10.C, Szaniszló Brigitta 11.B (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi, Kenéz Erika


Irinyi János Kémia Verseny (I/A kategória)
megyei 1. hely, országos 41. hely Molnár Ádám 9.C (2015. 04. 26.) Felkészítő tanár: Szepessiné Medve Judit

(I/B kategória)
megyei 1. hely és kupagyőztes, országos 1. hely és különdíjat kapott a számítási feladatok megoldásáért, a mezőny legeredményesebb versenyzőjeként pedig Irinyi díjban részesült Sajgó Mátyás 9.D (2015. 04. 26.) ,
megyei 2. hely, országos 10. hely Kiss Gábor 9.D (2015. 04. 26.) ,
(II/A kategória)
megyei 1. hely, országos 3. hely Major Ábel 10.H (2015. 04. 26.) ,
megyei 2. hely, országos 20. hely Sillinger Péter 10.H (2015. 04. 26.) ,
megyei 3. hely, országos 36. hely Szabadfalvi Dániel 10.H (2015. 04. 26.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

(II/B kategória)
megyei 1. hely, országos 4. hely Novák Márk 10. C (2015. 04. 26.) Felkészítő tanár: Kenéz Erika

megyei 2. hely, országos 32. hely Bodnár Bence 10. B (2015. 04. 26.) ,
megyei 3. hely, országos 31. hely Jurkó Dávid 10. B (2015. 04. 26.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


Arany Dániel Matematika Verseny (haladó, III. kategória)
III. díj Bodolai Előd 10.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

(kezdő, III. kategória)
II. díj Gáspár Attila 9.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Marosszéky Gábor


Bolyai Matematika Csapatverseny (9. évfolyam-normál)
regionális 1. hely, országos 4. hely Ignácz Bendegúz 9.D, Ligeti Henriett 9.D, Sajgó Mátyás 9.D, Sóvágó Mihály 9.D (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Merkelné Vodila Noémi, Kurunczi Gábor

(9. évfolyam-spec.mat.)
regionális 1. hely, országos 1. hely (nemzetközi döntőbe jutottak) Debreczeni Ákos 9.H, Gáspár Attila 9.H, Tóth Tamás 9.H, Vadon Enikő 9.H (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

(10. évfolyam-spec.mat.)
regionális 1. hely, országos 4. hely Bodolai Előd 10.H, Boros Bence 10.H, Szabadfalvi Dániel 10.H, Tóth Miklós 10.H (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor

(12. évfolyam-spec.mat.)
regionális 1. hely, országos 2. hely Porupsánszki István 12.C, Szabó Dániel 12.H, Szőke Tamás 12.H, Tari Balázs 12.C (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor


Dürer Matematika Csapatverseny (C. kategória)
országos 1. díj Debreczeni Ákos 9.H, Kovács Zsófia 9.H, Gáspár Attila 9.H (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

országos 11-12. hely Csendi Balázs 10.H, Kertész Attila 10.H, Somosi Fanni Luca 9.H (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Kovács Attiláné, Győry Ákos

(D. kategória)
országos 1. díj Tari Balázs 12.C, Porupsánszki István 12.C, Birinyi Anna 11.C (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Veres Pál

országos 5. hely Szőke Tamás 12.H, Szabó Dániel 12.H, Drótos Annamária 11.C, MIhók Anna 12.H (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Vass Iván, Veres Pál, Győry Ákos, Marosszéky Gábor


Kenguru Matematika Verseny (9. évfolyam, spec. mat. kategória)
megyei 1. hely,országos 1. hely Gáspár Attila 9.H (2015. 05. 17.) ,
megyei 2. hely,országos 9. hely Debreczeni Ákos 9.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(11. évfolyam, spec. mat. kategória)
megyei 1. hely, országos 5. hely Zsiros Ákos 11.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor

megyei 2. hely, országos 7. hely Plaszkó Noel László 11.C (2015. 05. 17.) ,
megyei 3. hely, országos 12. hely Mózes Árpád Benedek 11.C (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

(12. évfolyam, spec. mat. kategória)
megyei 1. hely, országos 4. hely Szabó Dániel 12.H (2015. 05. 17.) ,
megyei 2. hely, országos 5. hely Szőke Tamás 12.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

megyei 3. hely, országos 6. hely Porupsánszki István 12.C (2015. 05. 17.) ,
megyei 4. hely, országos 13. hely Tari Balázs 12.C (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Győry Ákos, Marosszéky Gábor


matematika KÖMAL pontverseny 2013/2014-es tanév (A-jelű feladatok) országos forduló,
9-10. hely és dicséretet kapott Szőke Tamás 11.H (2015. 02. 02.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


MEMO - Közép-Európai Matematikai Olimpia
bronz minősítés Szőke Tamás 12.H (2014. 10. 01.)


Nemzetközi Magyar Matematika Verseny országos forduló,
arany érem Porupsánszki István 12.C (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

arany érem és különdíjat kapott Bodolai Előd 10.H (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor, Marosszéky Gábor

arany érem és különdíjat kapott Szőke Tamás 12.H (2015. 04. 14.) ,
bronz érem Szabó Dániel 12.H (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

dicséret Tari Balázs 12.C (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Győry Ákos, Marosszéky Gábor


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
12. hely Szőke Tamás 12. H (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Kovács Attiláné, Marosszéky Gábor, Győry Ákos

14. hely Porupsánszki István 12. C (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Marosszéky Gábor, Győry Ákos

35. hely Szabó Dániel 12. H (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Marosszéky Gábor, Győry Ákos


matematika Romanian Master of Mathematics
dicséret Szőke Tamás 12.H (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos, Marosszéky Gábor, Dobos Sándor


Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematika Emlékverseny (9. évfolyam) országos forduló,
dicséretet kapott Debreczeni Ákos 9.H (2015. 06. 09.) ,
dicséretet kapott Soós Gergő 9.H (2015. 06. 09.) ,
dicséretet kapott Vadon Enikő 9.H (2015. 06. 09.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

I. díj Gáspár Attila 9.H (2015. 06. 09.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Marosszéky Gábor

(10. évfolyam) országos forduló,
dicséretet kapott Tompa Tamás 10.C (2015. 06. 09.) ,
dicséretet kapott Tóth Miklós 10.H (2015. 06. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

(12. évfolyam) országos forduló,
dicséretet kapott Tari Balázs 12.C (2015. 06. 09.) ,
I. díj Porupsánszki István 12.C (2015. 06. 09.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

I. díj Szőke Tamás 12.H (2015. 06. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

III. díj Szabó Dániel 12.H (2015. 06. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos, Marosszéky Gábor


Varga Tamás Matematika Verseny (II. kategória, 8.évfolyam)
megyei 1. hely. országos 40. hely Szász Kristóf 8.H (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos


Zrínyi Ilona Matematika Verseny (9. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 1. hely Gáspár Attila 9.H (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

(10. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 18. hely Tompa Tamás 10.C (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

(12. évfolyam)
megyei 2. hely, országos 6. hely Szőke Tamás 12.H (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor


német nyelv Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny (V. kategória)
országos 4. hely Rachev Patrik 9.E (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné


Litteratum Országos Német Nyelvi Verseny
4. hely Leskó Eszter 7.B (2015. 05. 25.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny
megyei 1. hely, országos 3. hely Leskó Eszter 7.B (2015. 05. 10.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv SPIEL UND GEWINN! Országos Német Levelező Csapatverseny országos forduló,
1. hely Bárczi Enikő 7.B, Leskó Eszter 7.B, Spisák Blanka 7.B (2014. 12. 16.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


sport Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság - Távolugró csapat (IV. korcsoport)
országos 8. hely Fegyverneki Bence 10.B, Táncos Tamás 12.E, Dienes Balázs 12.C, Máté-Kiss Bence 12.C, Macsok Ádám 12.C (2015. 03. 28.) Felkészítő tanár: Murinkó István


sport Duatlon (IV. korcsoport, fiú csapat)
megyei 2. hely, országos döntő 10. hely Bunda Boldizsár 9.H, Miskolci Ádám 8.H, Nagy Marcell 8.H, Rátkai Ádám 8.H, Kormos Gergely 8.H (2014. 10. 14.) ,
(IV. korcsoport, fiú egyéni)
megyei 1. hely, országos döntő 10. hely Bunda Boldizsár 9.H (2014. 10. 14.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin, Letek László

(V. korcsoport, leány csapat)
megyei 1. hely, országos döntő 4. hely Kovács Zsófia 9.H, Szuhai Barbara 9.C, Dancsó Bianka 10.B, Tóth Edina 10.B (2014. 10. 14.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes, Letek László


sport Floorball országos forduló,
7. hely Karajz Fruzsina 10.H, Kiss Dorottya 10.H, Letek Nóra 10.H, Osztermann Anna 10.H, Paszternák Csenge 10.C, Szobonya Csenge 10.C (2015. 01. 18.) Felkészítő tanár: Vanczákné Darai Dóra, Letek László


sport Sakk Diákolimpia (egyéni értékszámos lány, V. korcsoport)
megyei 3. hely, országos 7. hely Szuhai Beáta Barbara 9.C (2015. 04. 13.)

(egyéni, amatőr lány)
megyei 1. hely, és országos 12. hely Béla Izabella 12.E (2015. 04. 13.)

(egyéni, értékszámos fiú IV. korcsoport)
megyei 1. hely, és országos 8. hely Papp Levente 7.B (2015. 04. 13.)

(egyéni, értékszámos fiú V. korcsoport)
megyei 3. hely, és országos 14. hely Csendi Balázs 10.H (2015. 04. 13.)


sport Szertorna Diákolimpia (leány, V-VI. korcsoport) országos forduló,
14. hely Kmetz Fanni 9.C, Váradi Martina 9.C, Bubenkó Lilla 9.H, Galajda Eszter 9.H, Egyed Flóra 10.H, Fekete Csenge 13.D (2015. 03. 26.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes, Tar Miklós


2013/2014

Bolyai Természettudományos Csapatverseny (8. évfolyam)
regionális 3. hely, országos 8. hely Nagy Klaudia 8.H, Pásztor Hanna 8.H, Somosi Fanni Luca 8.H, Vincze Vanessza 8.H (2014. 04. 09.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Rémiás Ferenc, Kondi Géza


Országos Angol Nyelvi Verseny (8. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 15. hely Vadon Enikő 8.H (2014. 05. 20.) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné


Dr. Árokszállásy Zoltán Biológia Verseny (II. kategória (9-10. évf.)) országos forduló,
1. hely Korpás Kristóf 9.B (2014. 03. 09.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc

3. hely Tardi Réka 10.B (2014. 03. 09.) ,
8. hely Sógor Virág 10.B (2014. 03. 09.) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

(III. kategória 11-12. évf.)) országos forduló,
2. hely Lesinszki Lukács 12.B (2014. 03. 09.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


biológia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. kategória) országos forduló,
5. hely Lesinszki Lukács Sándor 12.B (2014. 04. 16.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny (9. évfolyam) országos forduló,
2. hely Tompa Tamás Lajos 9.C (2014. 05. 08.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

22. hely Lukács Miklós Ágoston 9.C (2014. 05. 08.) ,
26. hely Bodolai Előd 9.H (2014. 05. 08.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

41. hely Tenkely Levente 9.C (2014. 05. 08.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

(10. évfolyam) országos forduló,
36. hely Plaszkó Noel László 10.C (2014. 05. 08.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Bíró István


fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. kategória) országos forduló,
13.hely Kovács Árpád 12.C (2014. 04. 14.) ,
14.hely Pristyák Levente 12.C (2014. 04. 14.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

17.hely Hornyák Szabolcs 11.C (2014. 04. 14.) Felkészítő tanár: Bíró István


DEIK (Debreceni Egyetem Informatikai Kar) Regionális programozói csapatverseny (Középiskolás kategória)
3. bronz Matkovics Gábor (12.c), Pércsi Máté (12.h), Virág Fausztin Asztrik (12.h) (2013. 12. 02.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (országos, csapat, 11-13. osztály kategória) döntő forduló,
3. hely Gribovszki Máté (12.h), Pércsi Máté (12.h), Virág Fausztin Asztrik (12.h) (2014. 02. 22.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Első Avasi Gimnáziumi Robotfoci - kupa (A kategória, csapat, meghívásos, 2 LEGO NXT) döntő forduló,
1. hely, kupa Kiss Péter (11.b), Szeszák Ádám (11.c), Hunyor László (11.b), Nagy Martin (11.b) (2014. 05. 19.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (Alkalmazás kategória) döntő forduló,
országos 15. hely Lencsés Ádám (9.c) (2014. 04. 07.) Felkészítő tanár: Takács Imre

országos 21. hely Deák Orsolya (11.a) (2014. 04. 07.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

(Programozás kategória, 1. korcsoport) országos döntő forduló,
198/200 pont, országos 1. hely (korcsoportjából az országban egyedüliként meghívták a diákolimpiai selejtezőbe) Gáspár Attila (8.h) (2014. 03. 03.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Csató Endre

(Programozás kategória, 2. korcsoport) országos döntő forduló,
országos 27. hely Szacsuri Norbert (11.e) (2014. 03. 03.) Felkészítő tanár: Csató Endre

országos 38. hely Lencsés Ádám (9.c) (2014. 03. 03.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

országos 46. hely Szilágyi Dávid (11.a) (2014. 03. 03.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. Programozás kategória) 3. országos döntő forduló,
11. hely (diákolimpiai selejtezőbe jutott) Matkovics Gábor (12.c) (2014. 03. 23.) ,
38. hely Virág Fausztin Asztrik (12.h) (2014. 03. 23.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny (4. korcsoport, 9-10. osztály) 3. országos döntő forduló,
országos 7. hely Lencsés Ádám (9.c) (2014. 04. 22.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre


Irinyi János Országos Kémiaverseny (I/A kategória)
megyei 1. hely, abszolút első helyezett, kupagyőztes, országos 4. hely Novák Márk 9.C (2014. 05. 09.) Felkészítő tanár: Kenéz Erika, Endrész Gyöngyi

megyei 2. hely, országos 20. hely Sillinger Péter 9.H (2014. 05. 09.) ,
megyei 4. hely, országos 34. hely Major Ábel 9.H (2014. 05. 09.) ,
megyei 5. hely, országos 62. hely Szabadfalvi Dániel 9.H (2014. 05. 09.) ,
(II/B kategória)
megyei 1. hely, országos 19. hely Simkó Márton 10.B (2014. 05. 09.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


magyar nyelv és irodalom Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (8. osztály, csapat)
megyei 1. hely, és országos 3. hely Babos Zsófia 8.H, Gáspár Attila 8.H, Soós Gergő 8.H, Tóth Tamás 8.H (2013. 12. 11.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Édes Anyanyelvünk Nyelvhasználati Verseny országos forduló,
Kazinczy-díjban részesült Szolnoki Gábor 12.B (2013. 10. 21.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna, Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
14. hely Pecsenye Flóra 11.H (2014. 04. 07.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


Bátaszéki Matematika Verseny országos forduló,
1. hely Gáspár Attila 8.H (2014. 03. 27.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

22. hely Tóth Ádám 7.H (2014. 03. 27.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Bolyai Matematika Csapatverseny (7. osztály) országos forduló,
26. hely Fabók Bence Emil 7.H, Kiss Tamás 7.H, Nagy Bernadett 7.H, Tóth Ádám 7.H (2013. 11. 24.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos

(8. osztály) országos forduló,
2. hely Debreczeni Ákos 8.H, Gáspár Attila 8.H, Tóth Tamás 8.H, Vadon Enikő 8.H (2013. 11. 24.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos


Dürer Matematika Csapatverseny (B. kategória) országos forduló,
1. díj Gáspár Attila 8.H, Debreczeni Ákos 8.H, Szász Eszter 7.H (2014. 02. 20.) ,
3. díj Tóth Tamás 8.H, Vadon Enikő 8.H, Illés Dorottya 7.H (2014. 02. 20.) ,
8. hely Tóth Ádám 7.H, Szász Kristóf 7.H, Nagy Klaudia 8.H (2014. 02. 20.) ,
12. hely Soós Gergely 8.H, Kovács Zsófia 8.H, Leskó Laura 7.H (2014. 02. 20.) ,
14. hely Kádár Bálint 8.H, Mócz Márton 8.H, Bíró Hanna 8.H (2014. 02. 20.) ,
15. hely Poncsák Ákos 8.H, Vass Lívia 7.H, Almássy Tekla 8.H (2014. 02. 20.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos, Kovács Attiláné

(C. kategória) országos forduló,
8. hely Szabadfalvi Dániel 9.H, Bodolai Előd 9.H, Osztermann Anna 9.H (2014. 02. 20.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

10. hely Benkő Glória 9.H, Csordás Márk 10.C, Révy Gábor 10.C (2014. 02. 20.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Vass Iván, Veres Pál

(D. kategória) országos forduló,
2. díj Juhász Melinda 11.C, Matkovics Gábor 12.C, Simkó Irén 12.C (2014. 02. 20.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Veres Pál

3. díj Mihók Anna 11.H, Szőke Tamás 11.H, Szabó Dániel 11.H (2014. 02. 20.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

4. díj Ggulyás Eszter 12.H, Tari Balázs 11.C, Porupsánszki István 11.C, Ujj Zsuzsanna 11.C (2014. 02. 20.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván


Kalmár László Matematika Verseny (8. osztály)
megyei 1. hely, országos 1. hely Gáspár Attila 8.H (2014. 06. 03.) ,
megyei 2. hely, országos 12. hely Debreczeni Ákos 8.H (2014. 06. 03.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos


matematika KÖMAL pontverseny 2012/2013-as tanév (B-jelű feladatok)
13-14. hely és dicséretben részesült Szőke Tamás 10.H (2013. 10. 08.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(B-jelű feladatok, 10. osztály)
17-18. hely és dicséretben részesült Porupsánszki István 10.C (2013. 10. 08.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

(B-jelű feladatok, 11. osztály)
13. hely és dicséretben részesült Simkó Irén 11.C (2013. 10. 08.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

(B-jelű feladatok, 12. osztály)
14. hely és dicséretben részesült Schultz Vera Magdolna 12.C (2013. 10. 08.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

(C-jelű feladatok, 11-12. osztály)
26. hely Simkó Irén 11.C (2013. 10. 08.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

(C-jelű feladatok, 9-10. osztály)
19. hely és dicséretben részesült Szőke Tamás 10.H (2013. 10. 08.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

29-30. hely Porupsánszki István 11.C (2013. 10. 08.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

33. hely Szabó Dániel 10. H (2013. 10. 08.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Nemzetközi Magyar Matematika Verseny
1. hely Szőke Tamás 11.H (2014. 03. 18.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

3. hely Bodolai Előd 9.H (2014. 03. 18.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

dicséret Matkovics Gábor 12.C (2014. 03. 18.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

dicséret Porupsánszki István 11.C (2014. 03. 18.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (III. kategória) országos forduló,
10.hely Szőke Tamás 11.H (2014. 04. 15.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

21.hely Simkó Irén 12.C (2014. 04. 15.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

27.hely Porupsánszki István 11.C (2014. 04. 15.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

38.hely Gulyás Eszter 12.H (2014. 04. 15.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

41.hely Matkovics Gábor 12.C (2014. 04. 15.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál


Varga Tamás Matematika Verseny (8. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 3. hely Gáspár Attila 8.H (2014. 05. 07.) ,
megyei 2. hely, országos 23. hely Debreczeni Ákos 8.H (2014. 05. 07.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos


Zrínyi Ilona Matematika Verseny (11. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 7. hely Szőke Tamás 11.H (2014. 05. 07.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor


Zrínyi Ilona Matematika Verseny (8. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 7. hely Gáspár Attila 8.H (2014. 05. 07.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(9. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 18. hely Bodolai Előd 9.H (2014. 05. 07.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor


sport Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság (magasugró csapat) országos forduló,
2. hely Fürjész Péter 8.H, Kovács Levente 8.H, Sipeki Máté 8.H, Török Ábel 8.H, Vad Gergely 8.H (2013. 10. 09.) Felkészítő tanár: Letek László


sport B 33 Kosárlabda Diákolimpia országos forduló,
5. hely Nyilasi Martin 12.A, Kurusta Zsolt 11.H, Kovács Attila 11.B, Tenkely Péter 11.C (2014. 04. 08.) Felkészítő tanár: Murinkó István


sport Kosárlabda (amatőr)
megyei 1. hely, országos 5. hely Letek Nóra 9.H, Kiss Kamilla 11.H, Molnár Veronika 12.D, Druzsba Dalma 12.A, Havril Kata 12.H, Kovács Alexandra 12.H, Lukács Flóra 12.H, Palágyi Petra 12.H, Papp Réka 12.H, Tóth Krisztina 12.H, Tóth Lilla 12.H (2014. 03. 30.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Országos Szertorna (csapat) országos forduló,
5. hely Luterán Péter 9.H, Szemán Szilárd 11.A, Sinkovics Dániel 12.A, Filep Ajtony Atád, Mayer Attila 12.B, Tálas Péter 12.H Bodolai Máté 9.E (2014. 04. 16.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin


Integrált Természettudományos Verseny (csapat) országos forduló,
1. hely Barsi Máté 12. B, Lesinszki Lukács 12.B, Pristyák Levente 12.C, Simkó Irén 12.C (2013. 11. 24.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


történelem Gloria Victis Kárpát-medencei Művelődéstörténeti Vetélkedő (csapat)
20. hely Kovács Soma 10.H, Simon Bence 10.H, Szunyogh Örs Péter 10.H (2013. 12. 11.) Felkészítő tanár: Jobbágy László

23. hely Hojnyák Dávid 12.A, Katona Dávid 12.A, Kovács Ákos 12.A (2013. 12. 11.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium Művelődéstörténeti Versenye (csapat, regionális)
2. hely Kovács Soma 10.H, Simon Bence 10.H, Szunyogh Örs Péter 10.H (2013. 12. 11.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


Nemzedékek Tudása Kiadó Történelem Versenye (csapat) országos forduló,
3. hely Deák Orsolya 11.A, Sólyom Tamás 11.A, Várfalvi Mercédesz 11. A (2013. 12. 11.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


2012/2013

angol nyelv Kenguru Nyelvi Verseny (2. kategória) országos forduló,
9. hely Muri Levente 8. H (2013. 01. 24.) ,
(4. kategória) országos forduló,
9. hely Szabó Dániel 10. H (2013. 01. 24.) ,
17. hely Mihók Anna 10. H (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

(6. kategória) országos forduló,
7. hely Illyés Bence 12. H (2013. 01. 24.) ,
13. hely Zelenák Gellért 12. H (2013. 01. 24.) ,
1-5. hely Matisz Kamilla 12. H (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Kéri Henriett


angol nyelv Kenguru Országos Angol Verseny
13. hely Molnár Tamás 11. H (2013. 01. 20.) ,
14. hely Gribovszki Máté 11. H (2013. 01. 20.) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva


angol nyelv Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny szóbeli döntő forduló,
4. hely Szunyogh Örs Péter 9. H (2013. 04. 15.) Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina


Kitaibel Pál Biológia Verseny országos forduló,
1. hely Tardi Réka 9.B (2013. 06. 17.) ,
14. hely Sógor Virág 9.B (2013. 06. 17.) Felkészítő tanár: Nyéki Attila


Abacus matematikai lapok fizika pontversenye országos forduló,
1. hely Benkő Glória 8.H (2013. 06. 02.) ,
1. hely Karajz Ágnes Fruzsina 8.H (2013. 06. 02.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


Békésy György Országos Fizika Verseny országos forduló,
2. hely Barta Szilveszter Marcell 12. C (2012. 11. 28.) ,
7. hely Novák László Lajos 12. C (2012. 11. 28.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

13. hely Szabó Péter 12. H (2012. 11. 28.) Felkészítő tanár: Bíró István


Fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (országos) döntő forduló,
9. hely Barta Szilveszter Marcell 12.c (2013. 04. 23.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc


Hatvani István Országos Fizika Verseny országos forduló,
2. hely Wijesinghe Roland 10.B (2013. 06. 02.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

11. hely Plaszkó Noel 9.C (2013. 06. 02.) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika, Győry Ákos

18. hely Szilágyi Dávid 10.A (2013. 06. 02.) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika


Herman Labor Országos Fizika Versenye (csapat) országos forduló,
1. hely Mózes Árpád Benedek 9.C, Kosztyó Péter 9.C, Hornyák Szabolcs 10.C, Szabó Dániel 10.H, Pristyák Levente 11.C, Hubai Richárd 11.C (2013. 06. 02.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Bíró István, Zámborszky Ferenc


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny (10. évf.) országos forduló,
24. hely Szőke Tamás 10.H (2013. 06. 02.) ,
34. hely Szabó Dániel 10.H (2013. 06. 02.) Felkészítő tanár: Bíró István


fizika Olimpiai csapat válogató versenye országos forduló,
7. hely Barta Szilveszter Marcell 12.C (2013. 06. 02.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc


Szilárd Leó Fizika Verseny (országos) döntő forduló,
6. hely Barta Szilveszter Marcell 12.C (2013. 04. 23.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


Földrajz Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (országos)
28. hely Lesinszki Lukács Sándor 11. b (2013. 04. 25.) Felkészítő tanár: Erdődi István


Földrajz Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (országos)
35. hely Oravecz Éva (12.h) (2013. 04. 25.) Felkészítő tanár: Kondi Géza


Informatika Eötvös József tanulmányi verseny (országos) döntő forduló,
2. hely Pércsi Máté (11.h) (2012. 12. 02.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (Programozás kategória, 1. korcsoport) 3. (döntő) forduló,
14. hely Sillinger Péter (8.h) (2013. 03. 19.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Csató Endre

(Programozás kategória, 2. korcsoport) 3. (döntő) forduló,
58. hely Botos Árpád Szilveszter (10.h) (2013. 03. 19.) Felkészítő tanár: Botos Artúr, Csató Endre


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. programozás kategória) 3. (döntő) forduló,
16. (diákolimpiai selejtezőbe jutott) Matkovics Gábor (11.c) (2013. 03. 20.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny (4. korcsoport, 9-10. osztály) 3. (döntő) forduló,
10. hely (országos) Botos Árpád Szilveszter (10.h) (2013. 05. 10.) Felkészítő tanár: Botos Artúr, Csató Endre


Informatika Regionális programozói csapatverseny (Regionális csapat)
6. Botos Árpád Szilveszter (10.h), Pércsi Máté (11.h), Virág Fausztin Asztrik (11.h) (2012. 11. 26.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Dürer Kémia Verseny országos forduló,
4. hely Pásztor Ida 9. H, Sóvári Dénes 12. B, Ignácz Gergő 12. B (2013. 02. 12.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
20. hely Sóvári Dénes 12. B (2013. 04. 09.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


magyar nyelv és irodalom Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (8. évf.,) országos forduló,
8. hely Benkő Glória 8. H, Karajz Fruzsina 8. H, Rémiás Noémi 8. H, Nagy Bence 8. H (2012. 12. 09.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Édes anyanyelvünk - nyelvhasználati verseny országos forduló,
10. hely, és az Anyanyelvápolók Szövetségének könyvjutalmát kapta Szolnoki Gábor (11.B) (2012. 10. 18.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom OKTV Magyar nyelv (országos)
24. hely Szolnoki Gábor (11.b) (2013. 04. 09.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


Arany Dániel Matematika Verseny (haladó III. kat.) országos forduló,
12-13. hely Szőke Tamás 10.H (2013. 05. 12.) ,
8-11. hely, dicséretet kapott Szabó Dániel 10.H (2013. 05. 14.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor


Bátaszéki Matematikaverseny (7. osztály) országos forduló,
2. hely Gáspár Attila 7. H (2013. 03. 26.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(8. osztály) országos forduló,
12. hely Bodolai Előd 8. H (2013. 03. 26.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


Bolyai Matematika Csapatverseny országos forduló,
3. hely Debreczeni Ákos 7. H, Gáspár Attila 7. H, Tóth Tamás 7. H, Vadon Enikő 7. H (2012. 11. 25.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

11. hely Bodolai Előd István 8. H, Boros Bence 8. H, Szabadfalvi Dániel 8. H, Tóth Miklós 8. H (2012. 11. 25.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


Dürer Matematika Verseny (B kategória) országos forduló,
1. hely Boros Bence 8. H, Gáspár Attila 7. H,, Vadon Enikő 7. H (2013. 02. 12.) ,
2. hely Nagy Klaudia 7. H, Paréj Balázs 8. H, Szabadfalvi Dániel 8. H (2013. 02. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Győry Ákos

3. hely Tóth Miklós 8. H, Borbély Ágoston 8. H, Kovács Zsófia 7. H (2013. 02. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Győry Ákos

4. hely Benkő Glória 8. H, Karajz Ágnes Fruzsina 8. H, Kádár Bálint 7. H (2013. 02. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Győry Ákos

(C kategória) országos forduló,
1. hely Szőke Tamás 10. H, Szabó Dániel 10. H, Drótos Annamária 9. C (2013. 02. 12.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Vass Iván, Veres Pál

2. hely Béres Gábor 9. H, Porupsánszki István 10. C, Juhász Melinda 10. C (2013. 02. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Veres Pál, Gulyás Tibor

(D kategória) országos forduló,
2. hely Schultz Vera 12. C, Simkó Irén 11. C, Matkovics Gábor 11. C (2013. 02. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál, Gulyás Tibor, Győry Ákos


Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (7. évf.) országos forduló,
13. hely Vadon Enikő 7. H (2013. 05. 12.) ,
17. hely Debreczeni Ákos 7. H (2013. 05. 12.) ,
22. hely Gáspár Attila 7. H (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(9. évf.) országos forduló,
6. hely Plaszkó Noel László 9. C (2013. 05. 12.) ,
(9. évf.) országos forduló,
11. hely Zádeczki Zalán 9. H (2013. 05. 12.) ,
(9. évf.) országos forduló,
15. hely Zsíros Ákos 9. H (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál, Gulyás Tibor

(10. évf.) országos forduló,
2. hely Porupsánszki István 10. C (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

8. hely Szabó Dániel 10. H (2013. 05. 12.) ,
9. hely Szőke Tamás 10. H (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás TIbor

12. hely Bartus Dániel 10. C (2013. 05. 12.) ,
20. hely Tari Balázs 10. C (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

(11. évf.) országos forduló,
7. hely Matkovics Gábor 11.C (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

13. hely Gulyás Eszter 11. H (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

(12. évf.) országos forduló,
11. hely Schultz Vera Magdolna 12.C (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Gulyás TIbor, Győry Ákos


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny III. kategória
24. hely Schultz Vera Magdolna 12. C (2013. 04. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


Varga Tamás Matematika Verseny
3. hely Gáspár Attila 7. H (2013. 04. 09.) ,
30. hely Vadon Enikő 7. H (2013. 04. 09.) ,
46. hely Debreczeni Ákos 7. H (2013. 04. 09.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

48. hely Boros Bence 8. H (2013. 04. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


Zrínyi Ilona Matematika Verseny (7. évf.) országos forduló,
3. hely Gáspár Attila 7. H (2013. 04. 11.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(8. évf.) országos forduló,
44. hely Bodolai Előd 8. H (2013. 04. 11.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


sport Atlétikai Diákolimpia (svédváltó csapat) országos forduló,
11. hely Druzsba Dalma (11.A), Lukács Flóra (11.H), Gantner Petra (9.H), Fónagy Gabriella (12.B) (2012. 10. 18.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport B 33 Kosárlabda Diákolimpia országos forduló,
1. hely Druzsba Dalma 11.A, Havril Kata 11.H, Kovács Alexandra 11.H, Papp Réka 11.H (2013. 04. 16.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Súlylökés (VI. korcsoport) országos forduló,
6. hely Kiss Péter 10.B (2013. 06. 03.)


sport Úszó Diákolimpia (100 m mellúszás) országos forduló,
4. hely Kis Bence 10. C (2013. 03. 03.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


természettudomány "Célpont a Mars" Űrkutatási diákpályázat (országos)
1. hely Oravecz Éva 12.H (2013. 04. 14.)


Integrált Természettudományos Verseny (csapat) országos forduló,
1. hely Benkő Péter 12. A, Lesinszki Lukács 11. B, Schultz Vera Magdolna 12. C, Varga Dénes 12. C (2012. 11. 28.) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna, Szentesi Csilla


Nemzeti Tankönyvkiadó Országos Történelem Versenye (csapat) országos forduló,
4. hely Szabó Dániel 10. H, Kurusta Zsolt 10. H, Szőke Tamás 10. H (2012. 11. 11.) ,
5. hely Pecsenye Flóra 10. H, Mihók Anna 10. H, Botos Árpád 10. H (2012. 11. 11.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem Savaria Országos Történelmi Verseny (10. évf.) országos forduló,
11. hely Pecsenye Flóra 10. H (2013. 04. 23.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


2011/2012

Dr. Árokszállásy Zoltán Biológia Verseny országos forduló,
17. hely Bige Kristóf (8.H) (2012. 02. 21.) ,
19. hely Szunyogh Örs Péter (8.H) (2012. 02. 21.) ,
29. hely Borza Roland (10.B) (2012. 02. 21.) ,
30. hely Filep Ajtony Atád (10.B) (2012. 02. 21.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


Dürer Fizikaverseny (országos, csapat)
2. hely Biró Máté (11.C), Bartha Szilveszter Marcell (11.C), Illavszky Vanda (12.H) (2012. 02. 19.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


fizika Eötvös Verseny
I. helyezés Budai Ádám (volt diákunk) (2011. 11. 29.) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc


fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. kat.)
5. hely Broda Balázs (13.E) (2012. 04. 19.) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

(II. kat.)
15. hely Barta Szilveszter (11.C) (2012. 04. 19.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc


Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny
1. hely Barta Szilveszter Marcell (11.C) (2012. 06. 24.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


Almásy László Földrajzverseny döntő (A gimnázium 7.H osztályos csapata (7-8. osztályos korosztály)) döntő forduló,
I. hely Ágh Norbert , Major Ábel, Nagy Bence, Veres Zsombor (2012. 04. 25.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (csapat, 11-13. osztály kategória) döntő forduló,
1. hely (+különdíj) Barta Szilveszter Marcell (11.c), Bíró Máté (11.c), Soltész Adrián (12.h) (2012. 02. 11.) ,
(csapat, 9-10. osztály kategória) döntő forduló,
3. hely (+különdíj) Gribovszki Máté (10.h), Pércsi Máté (10.h), Virág Fausztin Asztrik (10.h) (2012. 02. 11.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Közép-Európai Informatikai Diákolimpia válogató (országos, meghívásos) válogató forduló,
14. hely Virág Fausztin Asztrik (10.h) (2012. 04. 17.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (alkalmazói) 3. döntő forduló,
Pércsi Máté (10.h) (2012. 04. 12.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre

(programozás) 3. döntő forduló,
Botos Árpád Szilveszter (9.h) (2012. 03. 25.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Botos Artúr

Pércsi Máté (10.h) (2012. 03. 25.) ,
országos 8. hely (közép-európai diákolimpia selejtezőbe jutott) Virág Fausztin Asztrik (10.h) (2012. 03. 25.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Neumann napok (Jubileumi OKTV szintű csapatverseny)
3. Pércsi Máté (10.h), Virág Fausztin Asztrik (10.h) (2012. 03. 25.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Dürer Kémiaverseny (csapat) országos forduló,
2. hely Zwillinger Márton (12.B), Mokri-Kovács Boglárka (12.B), Barsi Máté (10.B) (2012. 02. 20.) ,
4. hely Sóvári Dénes (11.B), Ignácz Gergő (11.B), Wicha Lili (10.B) (2012. 02. 20.) ,
9. hely Hadzsega Dániel (11.B), Kovács Bence Zoltán (12.-B), Szakal Szabina (10.B) (2012. 02. 20.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia Kazahsztáni Nemzetközi Mengyelejev Olimpia
ezüst érem (a kémia Nemzetközi Diákolimpia csapattagja lett) Zwillinger Márton (12.B) (2012. 05. 29.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


Nemzetközi Kémia Diákolimpia Washington (nemzetközi) diákolimpia forduló,
ezüstérem Zwillinger Márton (12.b) (2012. 08. 26.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. kat.)
2. hely Zwillinger Márton (12.B) (2012. 04. 03.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

7. hely Broda Balázs (13.E) (2012. 04. 03.) Felkészítő tanár: Kenéz Erika, Nyéki Attila

15. hely Ignácz Gergő (11.B) (2012. 04. 03.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia Vegyésztorna
5. hely Zwillinger Márton (12.B) (2012. 05. 01.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

12. hely Broda Balázs (13.E) (2012. 05. 01.) Felkészítő tanár: Kenéz Erika, Nyéki Attila


magyar nyelv és irodalom Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (országos)
5. hely Betyárok csapat: Béres Gábor (8.h), Bige Kristóf (8.h), Kovács Soma (8.h), Szunyogh Örs Péter (8.h) (2012. 01. 23.) Felkészítő tanár: Túróczyné Bényei Szivia

6. hely Nyelv-ész csapat: Bodolai Előd (7.h), Szabadfalvi Dániel (7.h), Juga Péter (7.h), Paréj Balázs (7.h) (2012. 01. 23.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (magyar nyelv)
(17. hely) Mácsay Vivien (12.A) (2012. 04. 03.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Országos Szépíró Verseny
2. hely Csordás Viktória (10.A) (2012. 05. 01.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


Arany János Matematikaverseny országos forduló,
1. hely Broda Balázs (13.E) (2012. 05. 20.) Felkészítő tanár: Vass Iván

7. hely Szedlák Dóra (11.E) (2012. 05. 20.) Felkészítő tanár: Takács Imre

8. hely Szacsuri Norbert (9.E) (2012. 05. 20.) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor


Dürer Matematikaverseny (országos, "B" kategória)
2. hely Benkő Glória (7.H), Révai Márton (8.H), Zádeczki Zalán (8.H) (2012. 02. 19.) ,
3. hely Béres Gábor (8.H), Kocsák Boglárka (7.H), Szunyogh Örs Péter (8.H) (2012. 02. 19.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Fejér Szabolcs, Győry Ákos

4. hely Bodolai Előd István (7.H), Pásztor Ida (8.H), Szabadfalvi Dániel (7.H) (2012. 02. 19.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

5. hely Krakkai Ádám (8.H), Orosz Bálint (8.H), Karajz Fruzsina (7.H) (2012. 02. 19.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Fejér Szabolcs, Győry Ákos

6. hely Tomkó Zsófia (7.H), Gönczi Dániel (8.H), Szabó Dávid (8.H) (2012. 02. 19.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Fejér Szabolcs

(országos, "C" kategória)
3. hely Gulyás Eszter (10.H), Matkovics Gábor (10.C), Szőke Tamás (9.H) (2012. 02. 19.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván, Kovács Attiláné, Veres Pál, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

4. hely Simkó Irén (10.C), Tari Balázs (9.C), Porupsánszki István (9.C) (2012. 02. 19.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Veres Pál

(országos, "D" kategória)
5. hely Broda Balázs (13.E), Schultz Vera Magdolna (11.C), Szabó Péter (11.H) (2012. 02. 19.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Fejér Szabolcs, Vass Iván, Gulyás Tibor


Felvidéki Magyar Matematika Verseny
1. díj Broda Balázs (13.E) (2012. 02. 19.) Felkészítő tanár: Vass Iván

1. díj Schultz Vera Magdolna (11.C) (2012. 02. 19.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

2. díj Tari Balázs (9.C) (2012. 02. 19.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

3. díj Gulyás Eszter (10.H) (2012. 02. 19.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván


Gordiusz Matematika Verseny országos forduló,
6. hely Broda Balázs (13.E) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Vass Iván


Hancsók Kálmán Megyei Matematika Verseny
2. hely Nagy Zsuzsanna (12.C) (2012. 04. 02.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

2. hely Porupsánszki István (9.C) (2012. 04. 02.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

3. hely Soltész Adrián (12.H) (2012. 04. 02.) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

3. hely Szabó Dániel (9.H) (2012. 04. 02.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

4. hely Simkó Irén (10.C) (2012. 04. 02.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál


Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny országos forduló,
1. hely Gáspár Attila (BK) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Veres Pál

1. hely (különdíjat kapott) Matkovics Gábor (10.C) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

5. hely Broda Balázs (13.E) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Vass Iván

7. hely Nagy Zsuzsanna (12.C) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

8. hely Schultz Vera Magdolna (11.C) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

8. hely Tari Balázs (9.C) (2012. 04. 16.) ,
9. hely Porupsánszki István (9.C) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

15. hely Debreczeni Ákos (BK) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Veres Pál


Nemzetközi Magyar Matematika Verseny
3. díj Broda Balázs (13.E) (2012. 04. 02.) Felkészítő tanár: Vass Iván

dicséret Matkovics Gábor (10.C) (2012. 04. 02.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

dicséret Schultz Vera Magdolna (11.C) (2012. 04. 02.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

dicséret Szőke Tamás (9.H) (2012. 04. 02.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (2. kategória)
(2. hely) Broda Balázs (13.E) (2012. 04. 03.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Gregáné Hursán Zsuzsanna


sport Atlétika, Svédváltó leány országos forduló,
6. hely Fónagy Gabriella (11.B), Farkas Fanni (12.B), Kébel Zsófia (12.H), Lukács Flóra (10.H), Ferencsák Dóra (9.A) (2012. 01. 30.) Felkészítő tanár: Vanczákné Darai Dóra


sport Duatlon (5. kcs., fiú) megyei forduló,
5. hely Simon Jordán (11.H), Tóth Gergely (10.B), Szobóczki Ákos (10.C) (2012. 01. 30.) ,
(6. kcs., fiú) megyei forduló,
3. hely Dobronyi Benjamin (11.E), Országh Mátyás (11.H), Taraszovics Károly (11.C), Dulai Ádám (11.C) (2012. 01. 30.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Egyéni Országos Sakk Döntő döntő forduló,
VIII. hely Bakó Bianka 12.A (2012. 04. 25.)


sport Floorball (fiú csapat, 5-6. kcs.) megyei forduló,
3. hely Tóth-Jávor Ádám (11.A), Ferencsák Tamás 11.A), Tóth Balázs (11.A), Kocsis Elek (11.A), Paszternák Tamás (11.A) (2012. 01. 30.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Kosárlabda országos forduló,
4. hely Csapattagok: Havril Kata 10.H, Kovács Alexandra 10.H, Lukács Flóra 10.H, Palágyi Petra 10.H, Papp Réka 10.H, Tóth Krisztina 10.H, Tóth Lilla 10.H, Druzsba Dalma 10.A, Molnár Veronika 10.D, Hok Zsófia 12.A (2012. 04. 02.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Mezei futás Országos Diákolimpia (országos)
7. hely Tóth Róbert (8.H) (2012. 04. 18.) Felkészítő tanár: Túróczy Attila, Dióssi Erika


sport Mezei Futóverseny Országos Döntő
VII. helyezés Tóth Róbert 8.H (2012. 04. 25.)


sport Pályaíjász Terem Országos Bajnokság (országos, ifjúsági (női) kategória)
1. hely Keresztessy Zsuzsa Orsolya (12.b) (2011. 11. 16.)


történelem "Mit ránk hagytak a századok..." - "Nagy két császár birodalmi között" című országos történelmi-művelődéstörténeti vetélkedő döntő forduló,
3. hely Mihók Anna (9.H), Hrivnák Balázs (9.H), Pecsenye Flóra (9.H) (2012. 02. 28.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

(országos (csapat))
11. hely Barsi Máté (10.B), Fóris Ildikó (10.B), Szolnoki Gábor (10.B) (2012. 02. 28.) Felkészítő tanár: Jobbágy László

14. hely Bander Dorottya (10.A), Nyilasi Zoltán (10.A), Sélley Fanni (10.A) (2012. 02. 28.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem Gloria Victis Országos Történelmi és Művelődéstörténeti Vetélkedő (országos (csapat))
6. hely Mácsay Vivien (12.A), Ivánkó Natália (12.A), Pokó Csongor (12.C) (2012. 01. 19.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


2010/2011

angol nyelv AJTP Mentors Digitális Verseny országos forduló,
15. hely Somogyvári Ákos (11.e) (2011. 04. 11.) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


Dr. Árokszállásy Zoltán Biológia Verseny országos forduló,
4. hely Szlafkai Kinga (12.A) (2011. 01. 21.) Felkészítő tanár: Kenéz Erika


fizika Békésy György Emlékverseny (országos)
1. hely Broda Balázs (12.e) (2011. 05. 22.) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna, Zámborszky Ferenc

5. hely Iván Gergő (11.c) (2011. 05. 22.) ,
8. hely Nagy Zsuzsanna (11.c) (2011. 05. 22.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

10. hely Petrik Bence (11.c) (2011. 05. 22.) ,
14. hely Szklenár Bálint (11.c) (2011. 05. 22.) Felkészítő tanár: Bíró István


fizika Diákolimpia (nemzetközi) döntő forduló,
bronzérem Budai Ádám (12.b) (2011. 08. 27.) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc


Eötvös Fizika Verseny
II. díj (I. díjat nem osztottak ki) Budai Ádám (12.b) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc


IV. Dürer Matematika és Fizika verseny (csapatban)
1. díj Budai Ádám (12.b), Derekas Barnabás (12.b), Farkas Fanni (11.b) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc, Gregáné Hursán Zsuzsanna


Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny
6. hely Ungár Péter (10.h) (2011. 05. 15.) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny
2. hely Barta Szilveszter Marcell (10.c) (2011. 05. 10.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc

39. hely Pristyák Levente (9.c) (2011. 05. 10.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

40. hely Matkovics Gábor (9.c) (2011. 05. 10.) Felkészítő tanár: Bíró István


Nagy László Megyei Fizikaverseny (csapatban)
1. hely Barta Szilveszter Marcell (10.c), Bíró Máté (10.c) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc

1. hely Budai Ádám (12.b), Derekas Barnabás (12.b) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc

2. hely Broda Balázs (12.e), Debreczeni András (11.h), Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna, Zámborszky Ferenc, Kovács Benedek

(iskolák közötti verseny)
1. hely Földes Ferenc Gimnázium

(megyei)
1. hely Barta Szilveszter Marcell (10.c) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc

1. hely Budai Ádám (12.b) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc

2. hely Broda Balázs (12.e) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna, Zámborszky Ferenc


fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (országos) döntő forduló,
15. hely (meghívták az olimpiai válogatóversenyre) Budai Ádám (12.b) (2011. 04. 19.) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc


Öveges József Országos Fizikaverseny országos forduló,
31. hely Kurusta Zsolt (8.h) (2011. 05. 31.) Felkészítő tanár: Bíró István


Szilárd Leó Fizika Verseny (országos)
3. hely Barta Szilveszter Marcell (10.c) (2011. 04. 10.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc

14. hely Budai Ádám (12.b) (2011. 04. 10.) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc


Városi Fizikaverseny (városi (csapat))
2. hely Barta Szilveszter Marcell (10.c), Broda Balázs (12.e), Derekas Barnabás (12.b) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc, Gregáné Hursán Zsuzsanna, Bíró István


földrajz Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
12. hely Fónagy Ferenc (12.b) (2011. 04. 13.) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert, Szentesi Csilla


informatika Diákolimpia (IOI) (nemzetközi) döntő forduló,
dícséret Danyluk Tamás (12.h) (2011. 08. 27.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Diákolimpiai válogató (országos, meghívásos) válogató forduló,
4. hely (Olimpiai csapattag lett, kijutott az IOI2011-re Thaiföldre) Danyluk Tamás (12.h) (2011. 04. 18.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Nemes Tihamér Országos Középiskolai Alkalmazói Tanulmányi Verseny döntő forduló,
30. hely Sóvári Dénes (10.b) (2011. 04. 18.) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné


informatika Nemes Tihamér Országos Középiskolai Programozói Tanulmányi Verseny (1. korcsoport, 5-8. évfolyam) országos döntő forduló,
14. hely Botos Árpád Szilveszter (8.h) (2011. 03. 23.) ,
(9-10. osztályosok) országos döntő forduló,
4. hely (diákolimpiai válógatóba jutott) Virág Fausztin Asztrik (9.h) (2011. 03. 23.) ,
21. hely Bíró Máté (10.c) (2011. 03. 23.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos Dusza Árpád Programozói Emlékverseny (csapat)
1. hely Sebők Márton (12.h), Lipták Levente (12.h), Danyluk Tamás (12.h) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (alkalmazói) döntő forduló,
6. hely Sebők Márton (12.h) (2011. 04. 12.) ,
(programozás) döntő forduló,
11. hely (diákolimpiai válógatóba jutott) Danyluk Tamás (12.h) (2011. 03. 24.) ,
16. hely (diákolimpiai válógatóba jutott) Sebők Márton (12.h) (2011. 03. 24.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Irinyi János Kémia Verseny (országos)
8. hely Sóvári Dénes (10.b) (2011. 05. 09.) ,
9. hely Barsi Máté (9.b) (2011. 05. 09.) ,
12. hely Ignácz Gergő (10.b) (2011. 05. 09.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

12. hely Schultz Vera Magdolna (10.c) (2011. 05. 09.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc

20. hely Simkó Irén (9.c) (2011. 05. 09.) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

26. hely Barta Szilveszter Marcell (10.c) (2011. 05. 09.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc


kémia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (országos)
3. hely Zwillinger Márton (11.b) (2011. 04. 11.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


Könyvbúvár (Miskolci Városi Könyvtár versenye) (8. évfolyam)
1. hely Olvasók csapat: Labancz Péter (8.h), Kardos Levente (8.h), Hrivnák Balázs (8.h), Kurusta Zsolt (8.h) (2011. 05. 22.) Felkészítő tanár: Kökényesi Istvánné


magyar nyelv és irodalom Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (országos) országos forduló,
7. hely Bige Kristóf (7.h), Kovács Soma (7.h), Béres Gábor (7.h), Szunyogh Örs Péter (7.h) Felkészítő tanár: Túróczyné Bényei Szilvia

12. hely, a szabadon választott produkció különdíja Lukács Ábel (8.h), Mihók Anna (8.h), Pecsenye Flóra (8.h), Tőzsér Petra (8.h) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Édes Anyanyelvünk Országos Nyelvhasználati Verseny (országos)
1. hely (Kazinczy-érem) Mácsay Vivien (11.a) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Szabó Magda Országos Esszéíró Pályázat (országos)
10. hely Szabó Zsófia Dorottya (11.b) Felkészítő tanár: Túróczyné Bényei Szilvia


magyar nyelv és irodalom Szóval?! Országos Vitaverseny országos forduló,
11. hely (országos döntőbe jutott) Szószaporítók csapat tagjai: Mácsay Vivien (11.a), Erdélyi Tamás (11.a), Sereg Péter (11.a) (2011. 04. 03.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


Arany Dániel Matematika Verseny (kezdő, III. kategória)
19. hely Gulyás Eszter (9.h) (2011. 04. 15.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván


Arany János Tehetséggondozó Program Országos Matematika Verseny (10. évfolyam)
4. hely Szedlák Dóra (10.e) (2011. 04. 15.) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

(12. évfolyam)
1. hely Broda Balázs (12.e) (2011. 04. 15.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Gregáné Hursán Zsuzsanna


Bolyai Matematika Csapatverseny (csapat) országos forduló,
17. hely Bartók Roland (7.h), Juhász Katalin (7.h), Nagy Zoltán (7.h), Petró Ádám (7.h) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor


Gordiusz matematika verseny (11. évfolyam)
9. hely Broda Balázs (12.e) (2011. 04. 26.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Gregáné Hursán Zsuzsanna

(12. évfolyam)
4. hely Vadon Viktória (12.h) (2011. 04. 26.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

16. hely Gulyás Gergely (12.c) (2011. 04. 26.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Vass Iván

24. hely Budai Ádám (12.b) (2011. 04. 26.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné


IV. Dürer Matematika Verseny (csapat) országos forduló,
I. díj Jáborszki Diána (8.h), Szőke Tamás (8.h), Zsíros Ákos (7.h) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Fejér Szabolcs

I. díj Schultz Vera Magdolna (10.c), Matkovics Gábor (9.c), Barta Szilveszter Marcell (10.c) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor, Kovács Attiláné, Veres Pál

I. díj Vadon Viktória (12.h), Székely Péter (12.c), Soltész Adrián (11.h) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Győry Ákos, Kurunczi Gábor

(csapat) országos forduló,
III. díj Gulyás Eszter (9.h), Müller Adrienn (10.c), Jakab Ádám (10.c) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván, Győry Ákos, Gulyás Tibor


Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny (5. évfolyam (általános iskola)) országos forduló,
3. hely Gáspár Attila (KMBK) (2011. 05. 01.) ,
10. hely Debreceni Ákos (KMBK) (2011. 05. 01.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs

(9. évfolyam) országos forduló,
5. hely Matkovics Gábor (9.c) (2011. 05. 01.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

13. hely Molnár Tamás (9.h) (2011. 05. 01.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

(10. évfolyam) országos forduló,
7. hely Jakab Ádám (10.c) (2011. 05. 01.) ,
7. hely Schultz Vera Magdolna (10.c) (2011. 05. 01.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

(11. évfolyam) országos forduló,
6. hely Nagy Zsuzsanna (11.c) (2011. 05. 01.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

15. hely Broda Balázs (12.e) (2011. 05. 01.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Gregáné Hursán Zsuzsanna

(12. évfolyam) országos forduló,
2. hely Gulyás Gergely (12.c) (2011. 05. 01.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Vass Iván

8. hely Budai Ádám (12.b) (2011. 05. 01.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

10. hely Gyarmati Ádám (12.c) (2011. 05. 01.) ,
15. hely Székely Péter (12.c) (2011. 05. 01.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Vass Iván


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. kategória)
(9. hely) Broda Balázs (12.e) (2011. 04. 26.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Gregáné Hursán Zsuzsanna

(2. hely) Vadon Viktória (12.h) (2011. 04. 26.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné


Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematika Emlékverseny (9. évfolyam) országos forduló,
I. díj Matkovics Gábor (9.c) (2011. 06. 13.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

II. díj Gulyás Eszter (9.h) (2011. 06. 13.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

(10. évfolyam) országos forduló,
dicséret Barta Szilveszter (10.c) (2011. 06. 13.) ,
dicséret Schultz Vera Magdolna (10.c) (2011. 06. 13.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor

dicséret Ungár Péter (10.h) (2011. 06. 13.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(11. évfolyam) országos forduló,
dicséret Nagy Zsuzsanna (11.c) (2011. 06. 13.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

I. díj Broda Balázs (12.e) (2011. 06. 13.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Gregáné Hursán Zsuzsanna

(12. évfolyam) országos forduló,
dicséret Budai Ádám (12.b) (2011. 06. 13.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

dicséret Gulyás Gergely (12.c) (2011. 06. 13.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Vass Iván

III. díj Vadon Viktória (12.h) (2011. 06. 13.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné


Varga Tamás Matematika Verseny (8. évf. I. kat.)
8. hely Tari Balázs (KMBK) (2011. 04. 15.) Felkészítő tanár: Vass Iván

(8. évf. II. kat.) országos forduló,
17. hely Szőke Tamás (8.h) (2011. 05. 18.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


XX. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (9. évfolyam)
1. díj Matkovics Gábor (9.c) (2011. 03. 15.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

dicséret Gulyás Eszter (9.h) (2011. 03. 15.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

(10. évfolyam)
2. díj Schultz Vera Magdolna (10.c) (2011. 03. 15.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

(11. évfolyam)
1. díj Broda Balázs (12.e) (2011. 03. 15.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Gregáné Hursán Zsuzsanna

(12. évfolyam)
2. díj Vadon Viktória (12.h) (2011. 03. 15.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné


XXII. Bátaszéki Matematikaverseny
21. hely Szabó Dániel (8.h) (2011. 03. 28.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor


sport Atlétika (100m gát) országos forduló,
1. hely Fónagy Gabriella (10.b) (2011. 06. 05.)

(110m gát) országos forduló,
11. hely Koós Donát (10.h) (2011. 06. 05.)

(400m) országos forduló,
5. hely Fónagy Gabriella (10.b) (2011. 06. 05.)

(400m gát) országos forduló,
5. hely Fónagy Gabriella (10.b) (2011. 06. 05.)


sport Darts országos forduló,
4. hely Faitli Tamás (9.c) (2011. 06. 05.)


sport Gyorskorcsolya (hosszú táv) országos forduló,
11. hely Müller Adrienn (10.c) Felkészítő tanár: Túróczy Attila

(rövid táv) országos forduló,
10. hely Müller Adrienn (10.c) (2011. 06. 05.)

10. hely Müller Adrienn (10.c) Felkészítő tanár: Túróczy Attila


sport Kosárlabda (amatőr) országos forduló,
8. hely Untisz Andrea (13.e), Hok Zsófia (11.a), Molnár Veronika (9.d), Palágyi Petra (9.h), Havril Kata (9.h), Papp Réka (9.h), Lukács Flóra (9.h), Tóth Lilla (9.h), Tóth Krisztina (9.h) (2011. 06. 05.)


sport Sakk (fiú csapat) országos forduló,
17. hely Halmi Bence (12.c), Runda Bence (12.h), Farkas Gábor (12.h), Mátyus Tibor (12.b) (2011. 06. 05.)


sport országos forduló,
2. hely Ritter Hajnalka (11.a) (2011. 06. 05.)

4. hely Kébel Zsófia (11.h) (2011. 06. 05.)

5. hely Szabó Zsolt (9.h) (2011. 06. 05.)


sport Úszás (100 m hát) országos forduló,
9. hely Bogyay Botond (7.h) (2011. 06. 05.) ,
(100m gyors) országos forduló,
8. hely Bogyay Botond (7.h) (2011. 06. 05.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


Az általános iskolások Országos történelem tanulmányi versenyének szombathelyi döntője
18. hely Szőke Tamás (8.h) (2011. 04. 05.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem Gloria Victis (országos (csapat))
20. hely Deli Sándor (12.a), Dubabér Ádám (12.a), Macskás Ottilia (12.a) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet


Nándorfehérvár 555 éve országos történelem verseny középiskolásoknak (csapat)
19. hely Csapattagok: Pecsenye Flóra (8.h), Mihók Anna (8.h), Tőzsér Petra (8.h), Kurusta Zsolt (8.h) (2011. 06. 01.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


Nemzeti Tankönyvkiadó Országos történelem versenye (csapat)
7. hely Schultz Vera Magdolna (10.c), Varga Dénes (10.c), Jakab Ádám (10.c) Felkészítő tanár: Jobbágy László


Országos Történelem Tanulmányi Verseny (Szombathely)
18. hely Szőke Tamás (8.h) (2011. 06. 01.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


Wekerle Sándor emlékére rendezett országos történelem verseny (csapat)
7. hely Szaniszló Erika (11.e), Vajóczky Virág (11.e), Madaras Jusztina (11.e) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert


2009/2010

angol nyelv AJTP Országos Angol Verseny, Pápa
országos 1. hely Kurek Péter (12.E) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


Angol Nyelvi és Országismereti Verseny (7. kategória)
országos 4. hely Kurek Péter (12.E) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


angol nyelv Jedlik Ányos Tudományos Ismeretterjesztő Társaság által szervezett megyei szavalóverseny
4. hely Szegő Csilla (13.E) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné


angol nyelv Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny (5. kategória)
országos 11. hely Kurek Péter (12.E) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


angol nyelv Mentors AJTP 6 fordulós Digitális Angol Verseny
országos 10. hely Zsarnai Beáta (13.E),
országos 15. hely Kovács Bence (13.E) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


Országos Angol Nyelvi Verseny (I.)
17. hely Horváth Márk (7.h) (2010. 05. 31.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


angol nyelv Országos Kenguru nyelvi verseny
országos 10. hely Gribovszki Máté (8.H) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva


angol nyelv Városi Angol Országismereti Verseny
1. hely Lukács Flóra, Urbanovics Anna, Botos Árpád Szilveszter (8.H, 7.H) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva - Szalontainé Batta Barbara


angol nyelv Városi szavalóverseny
1. hely Szegő Csilla (13.E) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné


biológia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
45. hely Lakatos Bálint Károly (12.H) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


Diákszínjátszás Erkel Diákünnepek, Gyula, 6 megye diákfesztiválja
1. díj Földes kisszínpad () Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


Éneklő Ifjúság Hangversenye
arany diploma Földes kórus () Felkészítő tanár: Petrány Mihály


Európai Unió Európai Parlamenti Modell VIII. Nemzeti Ülése
1. hely Derekas Barnabás (11.B) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert


Abacus fizika pontverseny
országos 1. hely Karajz Sándor (8.H) Felkészítő tanár: Miklós Erika


Békésy György Fizika Verseny
országos 10. hely Velenyák Tamás (11.H),
országos 12. hely Jámbor Péter (11.H),
országos 8. hely Derekas Barnabás (11.B),
országos 9. hely Sebők Márton (11.B) Felkészítő tanár: Bíró István


Hatvani István Fizikaverseny
országos 11. hely Barta Szilveszter (9.C) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Gregáné Hursán Zsuzsanna

országos 3. hely Broda Balázs (11.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna


Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny
döntő III. díj (7. hely) Barta Szilveszter (9.C) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


Nagy László Megyei Fizikaverseny
2. hely Barta Szilveszter (9.C),
2. hely Bíró Máté (9.C) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

2. hely Broda Balázs (11.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

2. hely Hegedűs Tamás (12.H) Felkészítő tanár: Kovács Benedek - Héjj Márta

3. hely Velenyák Tamás (11.H) Felkészítő tanár: Bíró István

4. hely Szedlák Máté (12.H) Felkészítő tanár: Kovács Benedek - Héjj Márta

5. hely Derekas Barnabás (11.B),
7. hely Petrik Bence (10.C) Felkészítő tanár: Bíró István

9. hely Varga Dénes (9.C) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

I. hely a 11. évfolyam csapata ()

I. hely a 12. évfolyam csapata ()

I. hely az iskola csapata ()

II. hely a 10. évfolyam csapata ()


fizika Nemzetközi Diákolimpia
bronz érem Hegedűs Tamás (12.H) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Héjj Márta, Kovács Benedek


fizika Olimpiai Válogatóverseny
az olimpiai csapat póttagja Budai Ádám (11.B) Felkészítő tanár: Bíró István - Zámborszky Ferenc

az olimpiai csapat tagja Hegedűs Tamás (12.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Kovács Benedek - Zámborszky Ferenc


fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntő forduló,
3. hely Budai Ádám (11.B) Felkészítő tanár: Bíró István

4. hely Hegedűs Tamás (12.H) Felkészítő tanár: Kovács Benedek - Héjj Márta

29. hely Berecz Dénes (12.C) Felkészítő tanár: Bíró István


Országos Szilárd Leó Fizikaverseny
7. hely Broda Balázs (11.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

dicséretet kapott Budai Ádám (11.B) Felkészítő tanár: Bíró István

dicséretet kapott Csóré András (12.D) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


Városi Fizikaverseny
csapat I. hely Budai Ádám (11.B) Felkészítő tanár: Bíró István

csapat I. hely Hegedűs Tamás (12.H) Felkészítő tanár: Kovács Benedek - Héjj Márta

csapat I. hely Nagy Zsuzsanna (10.C) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny
1. hely Budai Ádám (11.B) Felkészítő tanár: Bíró István - Zámborszky Ferenc

2. hely Broda Balázs (11.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

3. hely Jámbor Péter (11.H) Felkészítő tanár: Bíró István

5. hely Barta Szilveszter (9.C) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Gregáné Hursán Zsuzsanna


Less Nándor Országos Földrajz Verseny
8. hely Fónagy Ferenc (11.B) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert, Szentesi Csilla


földrajz Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
20. hely Osváth Kristóf (13.E) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert

35. hely Fónagy Ferenc (11.B) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


informatika Diákolimpiai válogató (országos, meghívásos) válogató forduló,
5. hely Hegedűs Tamás (12.h) (2010. 05. 01.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (országos, csapat, 11-13. osztály kategória) döntő forduló,
1. hely Hegedűs Tamás (11.h), Szedlák Máté (11.h), Tóth Ákos (11.h) (2010. 02. 26.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Megyei Számítástechnika Verseny, Sátoraljaújhely (megyei, alkalmazói) 2., döntő forduló,
1. hely Tarjáni Gábor (11.b) (2010. 02. 19.) ,
4. hely Fónagy Ferenc (11.b) (2010. 02. 19.) ,
(megyei, programozó) 2., döntő forduló,
1. hely Tringel Balázs (12.c) (2010. 02. 19.) ,
2. hely Berecz Dénes (12.c) (2010. 02. 19.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Nemes Tihamér Országos Középiskolai Alkalmazói Tanulmányi Verseny 3., döntő forduló,
46. hely Sóvári Dénes (9.b) (2010. 03. 27.) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné

61. hely Matisz Kamilla (10.h) (2010. 03. 27.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnikai Tanulmányi Verseny (I. korcsoport 5-8. osztály) 3., döntő forduló,
27. hely Virág Fausztin Asztrik (8.h) (2010. 03. 06.) ,
30. hely Gribovszki Máté (8.h) (2010. 03. 06.) ,
(II. korcsoport, 9-10. osztály) 3., döntő forduló,
50. hely Soltész Adrián (10.h) (2010. 03. 06.) Felkészítő tanár: Csató Endre

63. hely Barta Szilveszter Marcell (9.c) (2010. 03. 06.)


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (alkalmazói) 3., döntő forduló,
6. hely Danyluk Tamás (11.h) (2010. 03. 26.) Felkészítő tanár: Csató Endre

40. hely Gönczi Tamás (12.c) (2010. 03. 26.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

(programozó) 3., döntő forduló,
1. hely Hegedűs Tamás (12.h) (2010. 03. 05.) Felkészítő tanár: Csató Endre

7. hely Gönczi Tamás (12.c) (2010. 03. 05.) ,
13. hely Tringel Balázs (12.c) (2010. 03. 05.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

16. hely Tóth Ákos (12.h) (2010. 03. 05.) ,
22. hely Szedlák Máté (12.h) (2010. 03. 05.) ,
23. hely Berecz Dénes (12.c) (2010. 03. 05.) ,
26. hely Sebők Márton (11.h) (2010. 03. 05.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny (7-8. osztály) 3., döntő forduló,
33. hely Szajkó Márk (8.h) (2010. 05. 01.) ,
54. hely Botos Árpád Szilveszter (7.h) (2010. 05. 01.) Felkészítő tanár: Csató Endre

(9-10. osztály) 3., döntő forduló,
11. hely Barta Szilveszter Marcell (9.c) (2010. 05. 01.)


Irinyi János Országos Kémiaverseny
országos 1. hely Zwillinger Márton (10.B),
országos 4. hely Sóvári Dénes (9.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia VegyÉsztorna
országos 2. hely Zwillinger Márton (10.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


könyvtár, helytört. Miskolc a könyvtárban, könyvtárak Miskolcon műveltségi és könyvtárhasználati vetélkedő
városi 4. hely Hrivnák Balázs, Jáborszki Diána, Kurusta Zsolt (7.H) Felkészítő tanár: Kökényesi Istvánné


magyar nyelv és irodalom "Nyelvünkben Élünk" magyar nyelvi kommunikációs verseny
országos 8. hely Lukács Flóra (8.H) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Arany János Országos Irodalmi Verseny
országos 2. hely, ezüst minősítés Mácsay Vivien (10.A) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Eötvös József Országos Szónokverseny
országos 12. hely Mácsay Vivien (10.A) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Mercurius Veridicus Országos Szónokverseny
országos 2. hely Sepsi Gréta (12.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny magyar nyelv
23. hely Fekete Fanni (12.C) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Városi Szónokverseny
2. hely Sepsi Gréta (12.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László


Arany János Tehetséggondozó Program Matematika Versenye
országos 1. hely Broda Balázs (11.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

országos 2. hely Kovács Bence (13.E) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Kurunczi Gábor


Bede Lajos Városi Matematika Verseny
1. hely Broda Balázs (11.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

1. hely Budai Ádám (11.B) Felkészítő tanár: Kocács Attiláné

1. hely Hegedűs Tamás (12.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

1. hely Szabó Péter (9.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Dr. Szabadfalviné K.A.

3. hely Paripás Viktor (12.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

3. hely Soltész Adrián (10.H) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor - Vass Iván


Gordiusz Matematika Verseny
I. hely 11. évfolyam csapata: Vadon Viktória, Székely Péter, Sebők Márton, Gulyás Gergely ()

I. hely 12. évfolyam csapata: Gönczi Tamás, Paripás Viktor, Hegedűs Tamás, Gégény Dávid ()

II. hely 10. évfolyam csapata: Broda Balázs, Soltész Adrián, Nagy Zsuzsanna ()

II. hely 9. évfolyam csapata ()


Megyei Matematika Verseny
1. hely Broda Balázs (11.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

1. hely Hegedűs Tamás (12.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Fejér Szabolcs

4. hely Budai Ádám (11.B) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

4. hely Szabó Péter (9.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Dr. Szabadfalviné K.A.


Nemzetközi Magyar Matematika Verseny
dicséretet kapott Berecz Dénes (12.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Gulyás Tibor

dicséretet kapott Schultz Vera (9.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Győry Ákos

II. díj Vadon Viktória (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné


országos Kenguru matematika verseny
megyei 1., országos 11. Vadon Viktória (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

megyei 1., országos 12. Broda Balázs (11.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

megyei 1., országos 14. Paripás Viktor (12.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

megyei 1., országos 20. Márton Zoltán Viktor (12.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Gulyás Tibor

megyei 1., országos 3. Spisák Bernadett (10.C) Felkészítő tanár: Vass Iván - Veres Pál

megyei 1., országos 4. Székely Péter (11.C) Felkészítő tanár: Győry Ákos - Vass Iván

megyei 1., országos 9. Barta Szilveszter (9.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Győry Ákos

megyei 2., országos 10. Szabó Péter (9.H) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Dr. Szabadfalviné K.A.

megyei 2., országos 17. Schultz Vera Magdolna (9.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Győry Ákos

megyei 2., országos 24. Tringel Balázs (12.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Gulyás Tibor

megyei 2., országos 29. Balás Gabriella (11.C) Felkészítő tanár: Győry Ákos - Vass Iván

megyei 2., országos 8. Kis Klaudia (10.C),
megyei 3., országos 21. Dudás Eszter (10.C) Felkészítő tanár: Vass Iván - Veres Pál


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. kat.)
országos 4. hely Vadon Viktória (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

országos 40. hely Hegedűs Tamás (12.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Fejér Szabolcs

országos 42. hely Budai Ádám (11.B) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

országos 42. hely Kiss Sándor (12.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Fejér Szabolcs

(III. kat.)
országos 27. hely Berecz Dénes (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Fejér Szabolcs


Szőkefalvi Nagy Gyula Matematika Verseny
dicséret Broda Balázs (11.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

dicséret Fónagy Fanni (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Fejér Szabolcs

dicséret Hegedűs Tamás (12.H),
dicséret Paripás Viktor (12.H),
dicséret Tóth Ákos (12.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

dicséret Vadon Viktória (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

III. díj Barta Szilveszter (9.C),
III. díj Schultz Vera (9.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Győry Ákos


XXI. Bátaszéki Matematika Verseny
országos 13. hely Szőke Tamás (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné K.A. - Gulyás Tibor

országos 7. hely Gulyás Eszter (8.H) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Vass Iván - Kurunczi Gábor


XXXIV. Felvidéki Magyar Matematika Verseny
1. hely Broda Balázs (11.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

2. hely Vadon Viktória (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

3. hely Barta Szilveszter (9.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Győry Ákos

7. hely Berecz Dénes (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Fejér Szabolcs


Zrínyi Ilona Matematika Verseny
országos 16. hely Gulyás Eszter (8.H) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Vass Iván - Kurunczi Gábor


társadalomismeret Generali-Providencia Biztosító Tőzsdejáték országos pénzügyi versenye
országos 1. hely Danyluk Tamás, Lipták Levente, Rábai Péter (11.H)


"Mit ránk hagytak a századok…" országos történelem verseny
országos 1. hely Csapattagok: Erdélyi Tamás, Sereg Péter, Pokó Csongor (10.A, 10.C) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


"Mit ránk hagytak a századok…" Országos Történelem Verseny
országos 2. hely Csapattagok: Kovács Dóra, Pirity Ádám, Ríz Dávid (10.A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó istvánné


A Forrásközpontú történelem Országos Történelmi Műveltségi Vetélkedője
országos 12. hely Pokó Csongor, Batta Ákos, Spisák Bernadett (10.C) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné - Fazekas Róbert


Cultura Nostra országos történelem verseny területi fordulója
területi 29. hely Babos Orsolya 11.H, Velti Kinga 11.H, Brothág Vivien 12.E () Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


Élő történelem címmel a Műszaki Tankönyvkiadó online országos versenye
országos 10. hely csapata: Mácsay Vivien, Sereg Péter, Ivankó Natália (10.A),
országos 18. hely Balázs Hanna, Matisz Kamilla, Medelle Anna (9.H),
országos 22. hely csapata: Bartók Boglárka, Bádé Laura, Oravecz Éva (9.H),
országos 7. hely Osztermann Viktor, Ungár Péter, Váradi Gábor (9.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem Gloria Victis Országos Művelődéstörténeti Verseny
országos 11. hely Babos Orsolya, Vadon Viktória, Velti Kinga (11.H),
országos 33. hely Bencsik Judit, Müller Krisztina, Molnár Márió (11.H, 12.E) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


2008/2009

angol nyelv A.J.T.P. mentor digitális angol verseny
4-10. hely Motkó Annamária (12.E) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


A.J.T.P. országos angol nyelvi verseny
2. hely Kurek Péter (11.E),
3. hely Motkó Annamária (12.E) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


Angol nyelvű Városi Szavalóverseny
3. hely Zsarnai Beáta (12.E) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


angol nyelv Angol Országismereti városi verseny
5. hely Lukács Flóra, Palágyi Petra (7.H) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva


angol nyelv Kenguru országos nyelvi verseny
21. hely Gribovszki Máté (7.H) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva

21. hely Matisz Kamilla (8.H) Felkészítő tanár: Kéri Henriett

21. hely Páll Liliána (11.B),
25. hely Szabó Petra Florina (11.B) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


Városi angol nyelvi szavalóverseny
1. helyezett Szegő Csilla (12.E) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné


Dr. Árokszállásy Zoltán Biológia Verseny országos forduló,
4. hely Albrecht Vivien (12.B) (2009. 02. 21.) Felkészítő tanár: Kenéz Erika


Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi verseny
9. hely Nagy Lili (9.B) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

döntőbe jutott Szlafkai Kinga (10.A) Felkészítő tanár: Kenéz Erika


ének Országos Középiskolai Zenei Vetélkedő megyei döntője
arany cum laude minősítés Csapattagok: Kovács Szilvia 9.A, Kovács Dóra 9.A, Szegedi Krisztina 9.A, Kohány Tímea 9.A, Gulyás Barbara 9.A, Orosz Flóra 9.A (),
arany cum laude minősítés, országos döntőbe jutott Csapattagok: Kovács Ildikó 9.H, Bém Xénia 9.H, Hudák Zsófia 9.H, Koleszár Vivien 9.H, Illavszky Vanda 9.H, Kiss Boglárka 9.H (),
arany, cum laude minősítés, országos döntőbe jutottak Csapattagok: Bádé Laura 8.H, Medelle Anna 8.H, Matisz Kamilla 8.H, Simon Jordán 8.H, Balázs Hanna 8.H, Szurasenkó Dániel 10.B () Felkészítő tanár: Petrány Mihály


ének Országos Középiskolai Zenei Vetélkedő városi döntője
arany, cum laude minősítés, megyei döntőbe jutottak Csapattagok: Bádé Laura 8.H, Medelle Anna 8.H, Matisz Kamilla 8.H, Simon Jordán 8.H, Balázs Hanna 8.H, Nemes Borbála 12.A, Varga Enikő 8.H (),
arany, cum laude minősítés, megyei döntőbe jutottak Csapattagok: Kovács Ildikó 9.H, Bém Xénia 9.H, Hudák Zsófia 9.H, Koleszár Vivien 9.H, Illavszky Vanda 9.H, Kiss Boglárka 9.H (),
arany, cum laude minősítés, megyei döntőbe jutottak Csapattagok: Kovács Szilvia 9.A, Kovács Dóra 9.A, Szegedi Krisztina 9.A, Kohány Tímea 9.A, Gulyás Barbara 9.A, Orosz Flóra 9.A, Szabó Zsófia 9.B, Czél Izabella 9.C () Felkészítő tanár: Petrány Mihály


Európai Unió Európai Parlament Modell
országos 2. hely Kersák Márk Olivér (10.A),
országos 7. hely Szegő Csilla (12.E) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert


filozófia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
15. hely Sztermen András (11.A),
18. hely Bakó Balázs (12.B) Felkészítő tanár: Bíró István


Abacus fizikaverseny
országos 16. hely Karajz Sándor (7.H),
országos 6. hely Bárány Dóra (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika


Békésy György Fizikaverseny
Paripás Viktor (11.H),
3. hely Hegedűs Tamás (11.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Kovács Benedek

12. hely Budai Ádám (10.B)


Hatvai István Fizikaverseny
4. hely Broda Balázs (10.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

országos 26. hely Molnár István (9.C) Felkészítő tanár: Bíró István


Mikola Sándor Fizika Verseny
országos 4. hely Budai Ádám (10.B) Felkészítő tanár: Bíró István


Nagy László Fizikaverseny
1. helyezés 10. évfolyam csapata ()

1. helyezés 11. évfolyam csapata ()

3. helyezés 11. évfolyam csapata ()


fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
3. hely Hegedűs Tamás (11.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Kovács Benedek - Zámborszky Ferenc


Szilárd Leó Fizika Verseny
döntő, 2. hely Budai Ádám (10.B) Felkészítő tanár: Bíró István


Városi Fizikaverseny (csapat)
2. hely Paripás Viktor (11.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Kovács Benedek


Vermes Miklós nemzetközi Fizikaverseny
6. hely Budai Ádám (10.B) Felkészítő tanár: Bíró István

6. hely Pauleczki Péter (11.D)


Less Nándor Országos Földrajz Verseny
2. hely Osváth Kristóf (12.E) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert


Lóczy Lajos Országos Földrajz Verseny
13. hely Fónagy Ferenc (10.B) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


a Debreceni Egyetem Francia Tanszéke által szervezett POUR L'AMOUR DU JEK III. francia nyelvi és országismereti vetélkedő
5. hely "Je dis jendi" csapattagok: Árvai János 13.E, Papp Tibor 13.E, Szendrei Szabina 13.E () Felkészítő tanár: Nagy Ferenc


informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (országos, csapat, 9-10. osztály kategória) döntő forduló,
országos 1. hely Danyluk Tamás (10.h),
országos 1. hely Lipták Levente (10.h),
országos 1. hely Sebők Márton (10.h),
(országos, csapat, 9-13. osztály kategória) döntő forduló,
országos 2. hely Kiss Sándor (12.c),
országos 2. hely Nagy Ákos (12.h),
országos 2. hely Soltész Adrián (9.h) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Megyei Számítástechnika Verseny, Sátoraljaújhely (programozás)
1. hely Szedlák Máté (11.h),
2. hely Tóth Ákos (11.h) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnikai Tanulmányi Verseny (programozó kategória)
országos 23. hely Sebők Márton (10.h),
országos 4. hely Danyluk Tamás (10.h) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Neumann János Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny
1. hely grafika Molnár Luca (12.B) Felkészítő tanár: Takács Imre


informatika Országos Dusza Árpád Programozói Emlékverseny
1. helyezett Csapattagok: Sebők Márton 10.H, Danyluk Tamás 10.H, Lipták Levente 10.H () Felkészítő tanár: Csató Endre

2. helyezett Csapattagok: Nagy Ákos 12.H, Kiss Sándor 12.H, Soltész Adrián 9.H ()


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (alkalmazói kategória)
országos 22. hely Czakó Zsuzsanna (12.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné, Csató Endre

(programozás kategória)
országos 24. hely Szedlák Máté (11.h),
országos 25. hely Hegedűs Tamás (11.h),
országos 36. hely Tringel Balázs (11.c),
országos 45. hely Gönczi Tamás (11.c),
országos 49. hely Tóth Ákos (11.h) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny
országos 1. hely Sebők Márton (10.h) Felkészítő tanár: Csató Endre


Irinyi János Kémiaverseny
különdíj, legjobb labormunkájáért Mokri-Kovács Boglárka (9.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi - Nyéki Attila


kémia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
3. hely Bacsó András (12.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia VegyEsztorna
4. hely Bacsó András (12.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


magyar Pécsi Országos Fesztivál
arany minősítés diákszínpad kategória (9.E)


magyar nyelv és irodalom A.J.T.P. Arany János Irodalmi Verseny
országos 5. hely Molnár Nikolett (10.E),
országos 6. hely Burony Edina (10.E) Felkészítő tanár: Dr. Hohl Józsefné


magyar nyelv és irodalom Cicero szónokverseny
1. helyezés Lukács Flóra (7.H) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Együtt Európában verseny, társadalomtudományi szekció, magyar nyelv-és irodalom
2. helyezés Fónagy Fanni, Ligeti Lilla (11.C) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Eötvös József Országos Szónokverseny, regionális döntő
8. hely Mácsay Vivien (9.A) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Így írunk mi - városi novellaíró pályázat
3. hely Demkó Bence (9.C) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Illemtani és kommunikációs verseny
1. helyezés 8. H csapata: Bádé Laura, Medelle Anna, Váradi Gábor (8.H) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Magyar nyelv Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
országos 14. hely Szepcsik Balázs (12.B) Felkészítő tanár: Kádas Mihály


A.J.T.P. Matematika Verseny
országos 3. hely Broda Balázs (10.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

országos 5. hely Haraszti Mária (11.E) Felkészítő tanár: Miklós Erika

országos 7. hely Kovács Bence (12.E) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Kurunczi Gábor


Arany Dániel Matematika Verseny II. kat.
országos 2. hely Vadon Viktória (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné - Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

országos döntőbe jutott Broda Balázs (10.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna


Felvidéki Magyar Matematika Verseny
2. hely Vadon Viktória (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné - Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

4. hely Soltész Adrián (9.H),
6. hely Székely Péter (10.C) Felkészítő tanár: Pirkó Béla - Vass Iván


Gordiusz Matematika Verseny
1. helyezés 10. évfolyam csapata: Vadon Viktória, Velenyák Tamás, Sebők Márton () Felkészítő tanár: Kovács Attiláné - Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

1. helyezés 11. évfolyam csapata: Hegedűs Tamás, Paripás Viktor, Kiss Sándor () Felkészítő tanár: Héjj Márta - Fejér Szabolcs

1. helyezés 9. évfolyam csapata: Boros Alexandra, Nagy Zsuzsanna, Soltész Adrián () Felkészítő tanár: Pirkó Béla - Vass Iván - Veres Pál

2. helyezés 12. évfolyam csapata: Bacsó András, Bartus Tamás, Simkó Márton () Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi - Gulyás Tibor - Kurunczi Gábor


Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny
országos 10. hely Stupek János (10.C) Felkészítő tanár: Pirkó Béla - Vass Iván

országos 12. hely Dudás Eszter (9.C) Felkészítő tanár: Vass Iván - Veres Pál

országos 15. hely Gönczi Dávid (11.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Fejér Szabolcs

országos 16. hely Simkó Márton (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Kurunczi Gábor

országos 17. hely Gégény Dávid (11.C),
országos 17. hely Márton Zoltán Viktor (11.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Fejér Szabolcs

országos 23. hely Kis Klaudia (9.C) Felkészítő tanár: Vass Iván - Veres Pál

országos 4. hely Székely Péter (10.C) Felkészítő tanár: Pirkó Béla - Vass Iván


Megyei Matematika Verseny
1. hely Bacsó András (12.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

1. hely Hegedűs Tamás (11.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Fejér Szabolcs

1. hely Vadon Viktória (10.H ) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné - Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Nemzetközi Magyar Matematika Verseny
dicséret Berecz Dénes (11.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Fejér Szabolcs

II. hely Vadon Viktória (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné - Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny II. kat.
16. hely Bacsó András (12.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

35. hely Hegedűs Tamás (11.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Fejér Szabolcs


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny III. kategória
33. hely Berecz Dénes (11.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Gulyás Tibor


matematika Szőkefalvi-Nagy Gyula Emlékverseny
3. hely Broda Balázs (10.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna


német nyelv Kenguru országos nyelvi verseny
2. hely Major János (10.H) Felkészítő tanár: Topscher Andrea

5. hely Blága Kincső (12.B),
5. hely Blágha Kincső (12.B),
7. hely Albrecht Vivien (12.B),
8. hely Lengyel Tamás (11.H) Felkészítő tanár: Sebő Sára

17. hely Koncsol Zsanett (10.C) Felkészítő tanár: Kéri Krisztina

20. hely Szutorcsik Lilla (11.A) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné

23. hely Bényi Gábor (10.C) Felkészítő tanár: Kéri Krisztina

26. hely Kocsis Attila (11.A),
30. hely Harsányi Katalin (11.A) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné

31. hely Bádé Laura (8.H),
31. hely Szedlák Máté (11.H) Felkészítő tanár: Sebő Sára

32. hely Szabó Lívia (11.A) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné


német nyelv Langwest
országos 4. hely Leskó Ágota (8.H) Felkészítő tanár: Sebő Sára


"II. Rákóczi Ferenc, az államférfi " - sárospataki regionális történelem verseny
4. hely Csapattagok: Bárczy Dominik 11.A, Dombóvári Gáspár 11.A, Kalóczkai Tibor 11.A ()


történelem "Miskolc kedves város nekem" II. Rábóczi Ferenc Megyei Könyvtár versenye
4. hely Bencsik Judit, Müller Krisztina, Velti Kinga (10.H osztály csapata) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem A II. Rákóczy Ferenc Megyei Könyvtár Várostörténeti versenye
4. hely Bencsik Judit, Müller Krisztina, Velti KInga (10.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


Gloria Victis országos történelem verseny
13. hely Csapattagok: Bárczy Dominik 11.A, Porkoláb Máté 11.A, Vörös Balázs 11.A ()


Odüsszeusz levelezős történelem verseny
o. 12. hely Váradi Gábor (8.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
21. hely Sztermen András (11.A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem országos hadtörténeti versenye
országos 4. hely Csapattagok: Arlett Adrián 11.A, Fölföldi Boldizsár 11.A, Kalóczkai Tibor 11.A, Kiss Dániel 11.A ()


2007/2008

angol nyelv A.J.T.P. idegen nyelvi verseny, Pápa országos forduló,
11. Kiss Beáta (12.E) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi verseny
országos döntőbe jutott Debreczeni Dániel (10.A) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla

országos döntőbe jutott Szlafkai Kinga (9.A) Felkészítő tanár: Kenéz Erika


Diákszínjátszás Erkel Diákünnepek (országos)
1. () Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


Diákszínjátszás Országos Diákszínjátszó Egyesület (országos)
duó-díj Vad László, Peller Dániel (),
(regionális, országos döntő, )
arany, bronz () Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


Éneklő Ifjúság Kórusfesztivál, Eger (csapat, )
aeany minősítés énekkar Felkészítő tanár: Petrány Mihály


Európai Unió
1., jutalomút Somosi Dávid Áron (12.H),
6. Farkas Bence (12.H),
7. , jutalomút Mester Éva (12.A),
jutalomút Birtalan Ede (12.H) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert


Városi Csapatverseny az Európai Unióról (csapat)
1. Farkas Bence, Somosi Dávid Áron, Hricz Ádám, Veres Gábor, Bán Judit, Birtalan Ede (12.H)


filozófia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
19. hely Fóris Ákos (12.A) Felkészítő tanár: Bíró István


Békésy György Fizikaverseny országos forduló,
3. Répás Máté (11.B),
9. Mecséri Balázs (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny megyei, országos forduló,
1., 12. Budai Ádám (9.B) Felkészítő tanár: Bíró István

1., 2. Hegedűs Tamás (10.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

2., 22. Velenyák Tamás (9.H) Felkészítő tanár: Bíró István


Szilárd Leó Fizika Verseny országos forduló,
dicséret Budai Ádám (9.B) Felkészítő tanár: Bíró István


Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny nemzetközi forduló,
1. Hegedűs Tamás (10.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

3. Végh Ádám (11.C) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László


francia nyelv Kiss Ernő Szépirodalmi Fordítási Verseny
2. Árvai János (12.E) Felkészítő tanár: Nagy Ferenc


informatika Megyei Számítástechnika Verseny, Sátoraljaújhely (alkalmazói) megyei forduló,
1. Zsják Soma (12.B) Felkészítő tanár: Takács Imre

3. Czakó Zsuzsanna (11.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné

(programozói kategória) megyei forduló,
1. Hegedűs Tamás (10.H),
1. Tóth Ákos (10.H) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Nemes Tihamér OKSZTV Alkalmazói megyei forduló,
9. Tarjáni Gábor (9.B) Felkészítő tanár: Csató Endre

10. Páll Liliána (10.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné, Csató Endre

12. Fónagy Ferenc (9.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné

17. Szabó Dalma (10.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné, Csató Endre


informatika Nemes Tihamér OKSZTV Programozói megyei, országos forduló,
1., 45. Hegedűs Tamás (10.H),
6., 29. Sebők Márton (9.H),
14., 20. Soltész Adrián (8.H),
27., 35. Szedlák Máté (10.H),
39., 32. Danyluk Tamás (9.H) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Neumann János Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny, Szekszárd nemzetközi forduló,
1. Molnár Luca (11.B) Felkészítő tanár: Takács Imre

2. Somosi Dávid (12.H) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (alkalmazói kategória) megyei, országos forduló,
1., 7. Zsják Soma (12.B) Felkészítő tanár: Takács Imre


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny megyei, országos forduló,
2., 9. Sebők Márton (9.H) Felkészítő tanár: Csató Endre


kémia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
5. Bacsó András (11.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia Vegyésztorna országos forduló,
7. Bacsó András (11.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


magyar nyelv és irodalom A.J.T.P. Irodalmi Verseny országos forduló,
3. Sándor Katalin (10.E),
6. haraszti Mária (10.E) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

6. Molnár Nikolett (9.E) Felkészítő tanár: Dr. Hohl Józsefné


magyar nyelv és irodalom Arany János Irodalmi Verseny országos forduló,
2., ezüst minősítés Homoky Dorottya (10.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Édes Anyanyelvünk Nyelvhasználati Verseny megyei, országos forduló,
2., döntőbe jutott Fekete Fanni (10.C) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Mercurius Veridictus Országos Szónokverseny országos forduló,
2. Sepsi Gréta (10.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
1. Bán Judit (12.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Tollas Tibor Szavalóverseny
4. Lipták Ádám (11.C) Felkészítő tanár: Kádas Mihály


A.J.T.P. Matematika Verseny (9. évf., ) országos forduló,
6. Nahaj Judit (10.E) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

(10. évf., ) országos forduló,
2. Kovács Bence (11.E) Felkészítő tanár: Dr Miklós Erika

(11. évf., ) országos forduló,
16. Kiss Gabriella (12.E) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

(előkészítő, ) országos forduló,
1. Broda Balázs (9.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna


Arany Dániel Matematika Verseny (9. évf., ) országos forduló,
3. Vadon Viktória (9.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Felvidéki Magyar Matematika Verseny országos forduló,
2. Berecz Dénes (10.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Fejér Szabolcs

3. Boda Árpád (12.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor


Gordiusz Matematika Verseny (9. évf., ) megyei, országos forduló,
1., 2. Vadon Viktória (9.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

1., 36. Székely Péter (9.C) Felkészítő tanár: Pirkó Béla, Vass Iván

2., 39. Sebők Márton (9.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(11. évf., ) megyei, országos forduló,
1., 17. Bacsó András (11.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi, Héjj Márta

(12. évf., ) megyei, országos forduló,
1., 10. Boda Árpád (12.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor


Kenguru Matematika Verseny (9. évf., ) megyei, országos forduló,
1., 14. Gyarmati Ádám (9.C) Felkészítő tanár: Pirkó Béla, Vass Iván

1., 3. Vadon Viktória (9.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(11. évf., ) megyei, országos forduló,
1., 4. Bacsó András (11.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi, Héjj Márta

(12. évf., ) megyei, országos forduló,
1., 17. Boda Árpád (12.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor


Nemzetközi Magyar Matematika Verseny (9. évf., ) nemzetközi forduló,
3. Székely Péter (9.C) Felkészítő tanár: Pirkó Béla, Vass Iván

3. Vadon Viktória (9.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(10. évf., ) nemzetközi forduló,
3. Berecz Dénes (10.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor


Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematika Emlékverseny
2. Vadon Viktória (9.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

3. Fónagy Fanni (10.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor

3. Sebők Márton (9.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

3. Szedlák Máté (10.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta, Fejér Szabolcs


Zrínyi Ilona Matematika Verseny (7. évf., ) megyei, országos forduló,
1., 27. Szabó Péter Zsolt (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Fejér Szabolcs

(8. évf., ) megyei, országos forduló,
1., 36. Soltész Adrián (8.H) Felkészítő tanár: Pirkó Béla, Vass Iván


német nyelv A.J.T.P. országos versenye országos forduló,
4. Baló Andrea (12.E) Felkészítő tanár: Topscher Andrea


Langwest Német nyelvi verseny
7. Boros Alexandra (8.H),
7. Leskó Ágota (7.H) Felkészítő tanár: Sebő Sára


történelem Bibó István Országos Verseny (a budapesti Bibó István Szakkollégium Országos Versenye) országos forduló,
1. Szántó Ivett (11.A) Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


történelem Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
17. Fóris Ákos (12.A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem Savaria Országos Történelmi Verseny megyei, országos forduló,
2., 24. Bárczi Dominik (10.A),
3., 20. Sztermen András (10.A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


2006/2007

angol nyelv Langwest 2006 Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny országos forduló,
2. Sárközi Gergely (11.H) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné

5. Paripás Viktor (9.H) Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina

5. Petróczki Gábor (12.B) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné

5. Vadon Viktória (8.H) Felkészítő tanár: Neuhauser Béláné

8. Ujj Tamás (9.H) Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina


Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi verseny
6. Zwillinger Dóra (9.A),
17. Tóth Luca (10.A) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


Diákszínjátszás A.J.T.P.Művészeti Fesztivál (csapat) országos forduló,
bronz minősítés 9.E osztály diákszínpada (9.E) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


Éneklő ifjúság hangverseny (csapat, )
arany minősítés énekkar


filozófia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
5. hely Veres Enikő (12.E) Felkészítő tanár: Kutasi István


fizika Fényes Imre Olimpiai Válogatóverseny
6., az olimpiai csapat póttagja Farkas Ádám László (12.C) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny megyei, országos forduló,
1., 3. Hegedűs Tamás (9.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

2., 24. Berecz Dénes (9.C) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László


Nagy László Megyei Fizika Verseny megyei forduló,
legjobb egyéni eredményért járó kupa Farkas Ádám László (12.C) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

(csapat, ) megyei forduló,
1. iskolai csapat ()


Szilárd Leó Fizika Verseny
5. Székely Gergely (12.B) Felkészítő tanár: Bíró István


Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny nemzetközi forduló,
4. Bucz Gábor (11.B) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László

4. Hegedűs Tamás (9.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

9. Mecséri Balázs (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

21. Bertóti Róbert (11.H) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László, Zámborszky Ferenc


informatika Megyei Számítástechnika Verseny, Sátoraljaújhely (alkalmazói,) megyei forduló,
3. Zsják Soma (11.B) Felkészítő tanár: Takács Imre

(alkalmazói, ) megyei forduló,
12. Czakó Zsuzsanna (10.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné

(programozói, ) megyei forduló,
1. Varga Dániel (12.C),
2. Gémes György (12.C) Felkészítő tanár: Dusza Árpád


informatika Nemes Tihamér OKSZTV Alkalmazói (9-10. évf., ) országos forduló,
19. Czakó Zsuzsanna (10.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné


informatika Nemes Tihamér OKSZTV Programozói (5-8. évf., ) országos forduló,
3. Sebők Márton (8.H),
20. Soltész Adrián (7.H),
(9-10. évf., ) országos forduló,
4. Hegedűs Tamás (9.H),
13. Tóth Ákos (9.H),
43. Szedlák Máté (9.H) Felkészítő tanár: Dusza Árpád


informatika Országos LOGO Számítástechnikai Tanulmányi Verseny országos forduló,
1. Sebők Márton (8.H),
4. Hegedűs Tamás (9.H),
18. Tóth Ákos (9.H) Felkészítő tanár: Dusza Árpád


informatika PC Kismester Országos Számítástechnikai Verseny (csapat, )
1. Földes csapat () Felkészítő tanár: Dusza Árpád


Irinyi János Kémia Verseny Országos döntő országos forduló,
5. Bacsó András (10.B),
8. Csóré András (9.D),
10. Stoytchev Mitkó (10.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

13. Csiszár Orsolya (9.H) Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit


Kémia olimpiai csapat póttagja
Farkas Ádám (12.C)


kémia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
10. Farkas Ádám (12.C) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

16. Siklósi Bálint (12.B) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

27. Birtalan Ede (11.H) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


magyar nyelv és irodalom "Így írunk mi" novellaíró verseny
2. Kiss Ádám (12.H),
3., közönségdíj Málik Anita (11.A) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom A.J.T.P. Országos Irodalmi Versenye országos forduló,
4. Sándor Katalin (9.E) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


magyar nyelv és irodalom Édes Anyanyelvünk Nyelvhasználati Verseny országos forduló,
1., Kazinczy-érem Bán Judit (11.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
2. Bán Judit (11.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Tollas Tibor Szavalóverseny
különdíj Kozák Anett (9.A) Felkészítő tanár: Kádas Mihály


magyar nyelv és irodalom Tóth Árpád Szavalóverseny
2. Tóth Tamás (9.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László


Arany Dániel Matematika Verseny (kezdő, III. kat., ) országos forduló,
1. dicséretet kapott Márton Zoltán (9.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Fejér Szabolcs


Arany János Tehetséggondozó Prpgram Matematika Versenye országos forduló,
3. Kovács Bence (10.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna


Bátaszéki Matematika Verseny országos forduló,
2. Vadon Viktória (8.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné , Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Bolyai Matematika Csapatverseny (csapat, ) megyei forduló,
2. Bogár Boglárka, Danyluk Tamás, Takács Péter, Farkas Gábor (8.H),
(csapat, ) megyei, országos forduló,
1., 8. Vadon Viktória, Velenyák Tamás, Sebők Márton, Kormos Dávid (8.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné , Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Bolyai Matematika Emlékverseny (Munkács) országos forduló,
1. Szűcs Gábor (12.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné , Fejér Szabolcs

2. Farkas Ádám (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán

3. Bartus Tamás (10.C) Felkészítő tanár: Szabó Kálmán, Vass Iván


Felvidéki Magyar Matematika Verseny országos forduló,
1. Berecz Dénes (9.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs , Gyulyás Tibor

1. Farkas Ádám (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán

8. Boda Árpád (11.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor

10. Bartus Tamás (10.C) Felkészítő tanár: Szabó Kálmán, Vass Iván


Gillis-Turán Magyar-Izraeli Matematika Verseny országos forduló,
5. Szűcs Gábor (12.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs


Gordiusz Matematika Verseny (9. évf., ) megyei, országos forduló,
1., 32. Kiss Sándor (9.H),
2., 35. Szedlák Máté (9.H),
3., 11. Hegedűs Tamás (9.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta, Fejér Szabolcs


Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny nemzetközi forduló,
2. Vadon Viktória (8.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné , Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

4. Szűcs Gábor (12.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

6. Farkas Ádám (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán

9. Szaszkó Péter (11.C) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

12. Paripás Viktor (9.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta, Fejér Szabolcs


Nemzetközi Magyar Matematika Verseny nemzetközi forduló,
3. Berecz Dénes (9.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs , Gyulyás Tibor


matematika olimpiai csapattag
dicséret Szűcs Gábor (12.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny III. kategória országos forduló,
7. Szűcs Gábor (12.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné , Fejér Szabolcs

13. Farkas Ádám (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor , Szabó Kálmán


Varga Tamás Matematika Verseny megyei forduló,
3. Sebők Márton (8.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné , Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Zrínyi Ilona Matematika Verseny (7. évf., ) megyei forduló,
7. Soltész Adrián (7.H) Felkészítő tanár: Pirkó Béla, Vass Iván

(8. évf., ) megyei forduló,
7. Lipták Levente (8.H),
(8. évf., ) megyei, országos forduló,
1., 1. Vadon Viktória (8.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné , Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


német nyelv Langwest 2006 Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny országos forduló,
2. Bertóti Róbert (11.H) Felkészítő tanár: Dapsy Eszter

11. Debreczeni András (7.H) Felkészítő tanár: Kolcza Andrea


történelem Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
10. Kádas István (11.A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


2005/2006

angol nyelv Langwest 2006 Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny
1. hely Tóth Ákos (8.H) Felkészítő tanár: Vinczéné Szentgyörgyi Ágnes

4. hely Butykai Ádám (11.H) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné

4. hely Tóth Lívia (8.H) Felkészítő tanár: Vinczéné Szentgyörgyi Ágnes

7. hely Lakatos Adrienn (8.H) Felkészítő tanár: Iváskovics Zsuzsa

8. hely Sápi Dalma (11.H) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné

10. hely Csiszár Orsolya (8.H) Felkészítő tanár: Vinczéné Szentgyörgyi Ágnes


biológia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
17. hely Fodor István (11.A) Felkészítő tanár: Kenéz Erika


Diákszínjátszás Országos Diákszínjátszó Egyesület Regionális Válogatója (csapat)
bronz minősítés Kis színpad (12.A) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

(csapat) regionális forduló,
bronz minősítés Földes diákszínpad () Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


fizika Békéssy György Országos Emlékverseny országos forduló,
1. hely Székely Gergely (11.B) Felkészítő tanár: Bíró István

2. hely Farkas Ádám László (11.C) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

5. hely Butykai Ádám (11.H) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Dr. Zsúdel László

19. hely Steierhoffer Gergő (11.B) Felkészítő tanár: Bíró István


fizika Eötvös Verseny
dicséret Farkas Ádám László (11.C) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


Hatvani István Fizika Verseny
1. hely Paripás Viktor (8.H),
2. hely Szedlák Máté (8.H) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


fizika KÖMAL
11. hely Székely Gergely (11.B) Felkészítő tanár: Bíró István


Nagy László Megyei Fizika Verseny (, csapat, ) megyei forduló,
1. hely Bucz Gábor (10.B),
1. hely Csallóközi Dávid (10.B) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László

1. hely Farkas Ádám László (11.C) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

1. hely Székely Gergely (11.B) Felkészítő tanár: Bíró István

2. hely Hegedűs Tibor (12.H),
2. hely Lencsés Máté (12.H) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
6. hely Farkas Ádám (11.C) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


Vermes Miklós Nemzetközi Fizika Verseny (elektromosság, optika kategória, ) nemzetközi forduló,
2. hely Butykai Ádám (11.H) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Dr. Zsúdel László

(hőtan kategória, ) nemzetközi forduló,
3. hely Farkas Ádám (11.C) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

18. hely Bucz Gábor (10.B),
(mechanika kategória, ) nemzetközi forduló,
24. hely Csallóközi Dávid (10.B) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László

29. hely Mecséri Balázs (9.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta


Lóczy Lajos Országos Középiskolai Földrajzi Tanulmányi Verseny országos forduló,
12. hely Somosi Dávid Áron (10.H) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert


francia nyelv Institut Fanncais által meghirdetett „Coq-à-l’âne” verseny
Barnóczki Bettina (9.H) Felkészítő tanár: Nagy Ferenc


francia nyelv Kiss Ernő FrancaisMűfordítási Pályázat
3. hely Molnár Levente (11.C) Felkészítő tanár: Nagy Ferenc


francia nyelv Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
12. hely Molnár Levente (11.C) Felkészítő tanár: Nagy Ferenc


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (7-10. évf., ) országos forduló,
1. hely Hegedűs Tamás (8.H),
13. hely Tóth Ákos (8.H) Felkészítő tanár: Dusza Árpád

17. hely Zsják Soma (10.B) Felkészítő tanár: Takács Imre

19. hely Szedlák Máté (8.H) Felkészítő tanár: Dusza Árpád

(9-10. évf., ) országos forduló,
12. hely Zsják Soma (10.B) Felkészítő tanár: Takács Imre


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny országos forduló,
1. hely Hegedűs Tamás (8.H),
10. hely Tóth Ákos (8.H),
12. hely Sebők Márton (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Hegmanné Ilosvay Zsuzsanna


informatika PC Kismester Országos Számítástechnikai Verseny (7-8. évf., csapat, ) országos forduló,
1. hely Hegedűs Tamás, Tóth Ákos, Szedlák Máté (8.H),
2. hely Sebők Márton, Farkas Gábor, Velenyák Tamás (7.H) Felkészítő tanár: Dusza Árpád


Irinyi János Kémia Verseny országos forduló,
6. hely Bacsó András (9.B),
6. hely Mezei Roland (10.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
7. hely Farkas Ádám László (11.C) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

28. hely Pető Nóra (12.D) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc, Endrész Gyöngyi


magyar nyelv és irodalom Arany János Irodalmi Verseny országos forduló,
bronz minősítés Szankai Zsuzsa (10.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom IX. Nemzetközi Forradalmi Szavalóverseny
8. hely Virányi Zsófia (10.A) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Ravasz István Szavalóverseny
2. hely Virányi Zsófia (10.A) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna

3. hely Vatamány Bella (11.A) Felkészítő tanár: Dr. Hohl Józsefné


magyar nyelv és irodalom Simonyi Helyesírási Verseny
1. hely Kermjét Kitti (7.H) Felkészítő tanár: Rokob Tiborné


magyar nyelv és irodalom Tollas Tibor Szavalóverseny
1. hely Málik Anita (10.A) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


Gordiusz Matematika Verseny országos forduló,
1. hely Szűcs Gábor (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

3. hely Farkas Ádám (11.C),
23. hely Simkó Márton (9.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán


Kalmár László Matematika Verseny országos forduló,
1. hely Vadon Viktória (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Kovács Attiláné


Kenguru Országos Matematika Verseny országos forduló,
2. hely Farkas Ádám (11.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán

12. hely Szűcs Gábor (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

16. hely Paripás Viktor (8.H) Felkészítő tanár: Dr. Hegmanné Ilosvay Zsuzsanna, Fejér Szabolcs

16. hely Vadon Viktória (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Kovács Attiláné


Nemzetközi Magyar Matematika Verseny nemzetközi forduló,
1. hely Farkas Ádám (11.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán

1. hely Szűcs Gábor (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs


Nemzetközi Matematika Olimpia országos forduló,
kerettag Szűcs Gábor (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (III. kategória, ) országos forduló,
6. hely Szűcs Gábor (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs


Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematika Emlékverseny (11. évf., )
III. hely Szűcs Gábor (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs


Varga Tamás Matematika Verseny (7. évf., ) megyei, országos forduló,
1. hely, 10. hely Vadon Viktória (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Kovács Attiláné

(8. évf., ) megyei, országos forduló,
1. hely, 30. hely Hegedűs Tamás (8.H),
2. hely, 13. hely Szedlák Máté (8.H),
3. hely, 26. hely Paripás Viktor (8.H) Felkészítő tanár: Dr. Hegmanné Ilosvay Zsuzsanna, Fejér Szabolcs


Zrínyi Ilona Matematika Verseny (7. évf., ) megyei, országos forduló,
1. hely, 2. hely Vadon Viktória (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Kovács Attiláné


német nyelv Langwest 2006 Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny
4. hely Petróczky Gábor (11.B) Felkészítő tanár: Gonda Gáspárné

5. hely Kecskeméti Ágnes (8.H),
8. hely Rácz Gábor (8.H),
9. hely Papp Ádám (8.H) Felkészítő tanár: Kolcza Andrea


történelem "Együtt Európában Miskolc Városi Versenye (társadalomtudományi szekció) városi forduló,
1. hely Szemán Ákos (11.A),
3. hely Naszrai Péter (11.A) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet


történelem "Mit ránk hagytak a századok" Országos Történelmi Verseny (csapat, ) országos forduló,
2. hely Katona Csaba, Kádas István, Orosz Gergely (10.A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


2004/2005

filozófia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
5. hely Balák Norbert (12.A) Felkészítő tanár: Kutasi István


Mikola Sándor Országos Fizika Verseny
12. hely Csallóközi Dávid (9.B) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László

16. hely Farkas Ádám (9.C) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

23. hely Székely Gergely (10.B) Felkészítő tanár: Bíró István

36. hely Fukker Gábor (9.C),
38. hely Butykai Ádám (10.H) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László


informatika Megyei Számítástechnika Verseny, Sátoraljaújhely (programozói kategória) megyei forduló,
1. hely Varga Dániel (10.C) Felkészítő tanár: Dusza Árpád


informatika Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnikai Tanulmányi Verseny (megyei, országos)
1. hely, 1. hely Hegedűs Tamás (7.H),
1. hely, 12. hely Varga Dániel (10.C),
2. hely, 34. hely Kiss Attila (10.H),
3. hely, 12. hely Gémes György (10.C),
3. hely, 40. hely Tóth Ákos (7.H),
4. hely, 29. hely Nagy Ákos (8.H),
4. hely, 56. hely Zsják Soma (9.B),
5. hely, 32. hely Szedlák Máté (7.H) Felkészítő tanár: Dusza Árpád


informatika PC Kismester (országos, csapat)
4. hely Lengyel Tamás (7.H), Hegedűs Tamás (7.H), Szedlák Máté (7.H) Felkészítő tanár: Dusza Árpád


magyar Arany János Országos Versmondó Verseny
3. hely Málik Anita (9.A) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Arany János Irodalmi Verseny (országos)
4. hely Kárász Orsolya (10.E) Felkészítő tanár: Dr. Hohl Józsefné

21. hely Valcseva Éva (9.H),
26. hely Hutkai Dávid (9.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Arany János Országos Versmondó Verseny (országos)
2. hely Virányi Zsófia (9.A) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Aranytoll Országos Helyesírási Verseny (országos)
11. hely Varga Henriett (10.E) Felkészítő tanár: Dr. Hohl Józsefné


magyar nyelv és irodalom Így írunk mi városi novellaíró verseny
3. hely, közönségdíj Málik Anita (9.A) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Ravasz István Szavalóverseny
1. hely Vatamány Bella (10.A) Felkészítő tanár: Dr. Hohl Józsefné


magyar nyelv és irodalom Tollas Tibor Szavalóverseny (megyei, országos)
1. hely, 2. hely Hanvay Eszter (12.A) Felkészítő tanár: Dr. Hohl Józsefné


magyar nyelv és irodalom Városi Szavalóverseny (városi)
1. hely Hanvay Eszter (12.A) Felkészítő tanár: Dr. Hohl Józsefné


matematika Arany Dániel haladó (II. kategória, országos)
2. hely Szűcs Gábor (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

(III. kategória, országos)
10. hely Farkas Ádám (10.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán


Balkáni Matematika Olimpia (nemzetközi)
bronz Szűcs Gábor (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs


Felvidéki Magyar Matematika Verseny (nemzetközi)
1. hely Farkas Ádám (10.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán

1. hely Sápi Dénes (12.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

4. hely Dudás Martin (11.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

9. hely Fukker Gábor (9.C) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál


Gordiusz Matematika Verseny (megyei, országos)
1. hely, 28. hely Szűcs Gábor (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

1. hely, 3. hely Czank Tamás (12.C),
1. hely, 7. hely Farkas Ádám (10.C),
2. hely, 15 Szilvási Tibor (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán

3. hely, 19. hely Hegedűs Tibor (11.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor

5. hely, döntős Sápi Dénes (12.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Izraeli Nemzetközi Matematika Verseny (nemzetközi)
Czank Tamás (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán


Kenguru Matematika Verseny (országos)
1. hely Czank Tamás (12.C),
5. hely Szilvási Tibor (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán

5. hely Szűcs Gábor (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

10. hely Farkas Ádám (10.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán

11. hely Majoros Péter (9.C) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

11. hely Sápi Dénes (12.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

12. hely Dudás Martin (11.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván


matematika Kürschák J. Verseny (országos)
2. hely Czank Tamás (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán


Megyei Matematika Verseny
1. hely Boda Árpád (9.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Vass Iván

1. hely Sápi Dénes (12.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

2. hely Hegedűs Tibor (11.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor

3. hely Steierhoffer Gergő (10.B) Felkészítő tanár: Héjj Márta

4. hely Pál Gergő (11.D) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

4. hely Zahorecz Sarolta (12.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Nemzetközi Magyar Matematika Verseny (nemzetközi)
1. hely Czank Tamás (12.C),
1. hely Farkas Ádám (10.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán

1. hely Szűcs Gábor (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

2. hely Boda Árpád (9.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Vass Iván

2. hely Sápi Dénes (12.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

3. hely Gönczi Dávid (11.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

3. hely Majoros Csilla (10.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán


Nemzetközi Matematika Diákolimpia
kerettag Czank Tamás (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. kategória, országos, )
9. hely11. hely15 Sápi Dénes (12.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(III. kategória, országos, )
1. hely Czank Tamás (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán


Szőkefalvi Nagy Gyula Matematika Verseny
1. hely Szűcs Gábor (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

2. hely Farkas Ádám (10.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán

3. hely Boda Árpád (9.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Vass Iván

3. hely Majoros Csilla (10.C),
3. hely Szilvási Tibor (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán


Varga Tamás Matematika Verseny (megyei, országos)
2. hely, 26. hely Paripás Viktor (7.H) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs

6. hely Hegedűs Tamás (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Hegmanné Ilosvay Zsuzsanna


"Rákóczi hős népe" Országos Történelem Verseny (országos, csapat)
8. hely Szedlák Lenevte (10.H),
8. hely Szűcs Gábor (10.H),
8. hely Vágvölgyi Bence (10.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


Cultura Nostra Országos Történelem Verseny (országos, csapat)
9. hely Asztalos Márk (11.A),
9. hely Vadászi Zsolt (11.A),
9. hely Várnai Gábor (11.A) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


történelem Örökségünk '48 Országos Történelmi Verseny (csapat)
9. hely Asztalos Márk (11.A), Vadászi Zsolt (11.A), Várnai Gábor (11.A),
9. hely Vadászi Zsolt (11.A) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


történelem Országos Középiskolai Próbaérettségi Verseny
5. hely Bagi Ádám (12.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2. hely fordulóba jutott Bagi Ádám (12.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

2. hely fordulóba jutott Szilvási Tibor (12.C) Felkészítő tanár: Barna István, Dr. Szabó Istvánné

2. hely fordulóba jutott Vadászi Zsolt (11.A) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


Szombathelyi Országis Történelem Verseny
10. hely Mile Balázs (7.H) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

21. hely Szűcs Gábor (10.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


Gratulálunk!

Ha nem talál egy eredményt: az összes (nem csak a döntős) eredmények megtekintéséhez kattintson ide Földes Ferenc Gimnázium - minden versenyeredmény

Versenyeredmények


matematika KöMaL 2016/2017 (A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye)
5. díj Gáspár Attila 11.H ,
(B-jelű matematika feladatok versenye, 11. évf.)
1. díj Gáspár Attila 11.H Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor

(B-jelű matematika feladatok versenye, 12. évf.)
dicséret, 22. hely Bodolai Előd 12.H Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor

(C-jelű matematikai gyakorlatok versenye, 1 – 8. évf.)
dicséret, 22. hely Győrffi Ádám György 8.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(C-jelű matematikai gyakorlatok versenye, 9 – 10. évf.)
dicséret, 17 – 22. hely Ajtai Boglárka 10.C Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Merkelné Vodila Noémi


Gratulálunk!

Gratulálunk!