átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Földes Ferenc Gimnázium - minden versenyeredmény

2017/2018

Országos Fotó, Vers és Prózaíró Verseny (fotó kategória) országos forduló,
2. hely Kalocsai Édua Mária 9.D (2017. 12. 06.)


Arany János Tehetséggondozó Program Fizika Becslési Versenye (csapat)
1. hely Stefán Boglárka Abigél 11.E, Tóth Nikoletta 11.E, Tóth Lili 11.E (2017. 11. 28.) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna


fizika Eötvös Verseny országos forduló,
dicséretet kapott Gyulai Márton 11.C (2017. 12. 04.) Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc


DEIK (Debreceni Egyetem Informatikai Kar) Regionális programozói csapatverseny (középiskolás kategória)
1. hely (különdíj a legtöbb elsőre jól beadott feladatért) Gáspár Attila (12.H), Robotka Adrián (12.C), Révész Máté (8.B) (2017. 12. 02.) ,
dicséret Pál Diána (11.H), Suszter Ágnes (10.C), Győrffi Ádám (9.B) (2017. 12. 02.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny  (web alkalmazás kategória, csapatverseny) 2. döntő forduló,
országos 1. hely Suszter Ágnes (10.c), Tóth Anna (10.a), Robotka Adrián (12.c) (2017. 11. 25.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (programozás kategória 5-8. o.) 1. forduló,
191 pont (2. fordulóba jutott) Révész Máté (8.B) (2017. 12. 03.) ,
77 pont (2. fordulóba jutott) Apró Balázs (8.B) (2017. 12. 03.) ,
98 pont (2. fordulóba jutott) Nácsa Dominik (8.B) (2017. 12. 03.) Felkészítő tanár: Csató Endre


magyar nyelv és irodalom Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (9. évfolyam, csapat) körzeti forduló,
8. hely Halász Fábián 9.D, Hegedűs Nóra 9.D, Szekeres Adrienn 9.D, Tergalecz Dóra 9.D (2017. 12. 06.) Felkészítő tanár: Dr. Vékony Katalin, Horváth Ibolya


matematika KöMaL 2016/2017 (A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye)
5. díj Gáspár Attila 11.H (2017. 10. 04.) ,
(B-jelű matematika feladatok versenye, 11. évf.)
1. díj Gáspár Attila 11.H (2017. 10. 04.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor

(B-jelű matematika feladatok versenye, 12. évf.)
dicséret, 22. hely Bodolai Előd 12.H (2017. 10. 04.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor

(C-jelű matematikai gyakorlatok versenye, 1 – 8. évf.)
dicséret, 22. hely Győrffi Ádám György 8.B (2017. 10. 04.) Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(C-jelű matematikai gyakorlatok versenye, 9 – 10. évf.)
dicséret, 17 – 22. hely Ajtai Boglárka 10.C (2017. 10. 04.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Merkelné Vodila Noémi


Nemzetközi Matematikai Diákolimpia
aranyérem Gáspár Attila 11.H (2017. 09. 08.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor


Dr. Gárdus János Városi Általános Iskolai Német Nyelvi Verseny
2. hely Tóth Zsuzsanna 8.A (2017. 11. 28.) ,
4-5. hely Nagy Eszter 8.A (2017. 11. 28.) ,
4-5. hely Nagy Karolina 8.A (2017. 11. 28.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


2016/2017

25. jubileumi Izsák Imre Gyula komplex természettudományi verseny (csapatverseny 2. kategória (matematika-informatika))
1. Benkő Glória (12.H). További csapattagok az 1. kategóriában: Lukács Miklós Ágoston (12.C), Robotka Adrián (11.C) (2016. 10. 23.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor, Takács Imre, Csató Endre


ERKEL DIÁKÜNNEPEK 2017 (Irodalmi színpad kategória)
1. hely Földes Diákszínpad (2017. 06. 06.) Felkészítő tanár: Szűcs Tamás

3. hely Földes KIS Színpad (2017. 06. 06.) ,
legjobb férfi színész Puskás Balázs (2017. 06. 06.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

(kamarazene kategória)
1. hely FFG Line Oktett (2017. 06. 06.) Felkészítő tanár: Petrány Mihály


Miskolci Egyetem által szervezett VII. Anyagtudományi Verseny országos forduló,
2. hely Bethlen Máté 9.C, Csécsi Marcell 9.C, Szentléleki Márton 9.C (2016. 12. 20.) Felkészítő tanár: Bíró István

különdíjat kaptak Al-Hag Johanna 10.D, Lázár Anna 10.D, Bozsó Petra 10.D (2016. 12. 20.) Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit, Fóris Tímea


angol nyelv 4 FOR EUROPE Országos Középiskolai Vetélkedő (csapat)
regionális 1. hely, országos döntősök Kiss Tamás 10. H, Köteles Ádám 12. C, Takács Anna 10. D, Trembóczki Liliána 10. D (2016. 11. 21.) ,
regionális 3. hely Petrik Eszter 12. H, Somosi Fanni 11. H, Szabadfalvi Dániel 12. H, Szobonya Csenge 12. C (2016. 11. 21.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


angol nyelv Dr. Gárdus János Megyei Középiskolai Idegen Nyelvi Verseny megyei forduló,
8. hely Séra Viktória 12.B (2016. 11. 29.) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva


angol nyelv Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny (IV. kategória, B2 szint)
országos 5. hely Manuel Tiago 10.C (2017. 05. 09.) ,
(V. kategória, C1 szint)
országos 1. hely Dojcsák Milla 10.C (2017. 05. 09.) Felkészítő tanár: Kéri Henriett


angol nyelv Litteratum (7. évfolyam)
megyei 1. hely Csomós Bence 7. B (2017. 06. 07.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara, Pilz Mónika

megyei 3. hely Kun Borostyán 7. A (2017. 06. 07.) Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

megyei 4. hely Révész Máté 7. B (2017. 06. 07.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara, Pilz Mónika

(8. évfolyam)
megyei 1. hely Kurmai Márton 8. A (2017. 06. 07.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

megyei 2. hely Ézsöl András 8. B (2017. 06. 07.) ,
megyei 3. hely Faragó Zsombor 8. B (2017. 06. 07.) Felkészítő tanár: Pilz Mónika

megyei 4. hely Kocsis Bálint 8. A (2017. 06. 07.) ,
megyei 5. hely Maticsek Márta 8. A (2017. 06. 07.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


Országos Angol Nyelvi Verseny
megyei fordulóba jutott Csomós Bence 7. B (2017. 03. 05.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara, Pilz Mónika

megyei fordulóba jutott Kundrák Ádám 8. B (2017. 03. 05.) Felkészítő tanár: Pilz Mónika

megyei fordulóba jutott Révész Máté 7. B (2017. 03. 05.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara, Pilz Mónika


angol nyelv Városi Kommunikációs Verseny
városi 1. hely Kun Borostyán 7.A (2017. 05. 31.) Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina


Dr. Árokszállásy Zoltán Biológia és Környezetvédelmi Verseny (11-12. évfolyam) országos forduló,
3. hely Korpás Kristóf 12.B (2017. 02. 19.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc

(9-10. évfolyam) országos forduló,
3. hely Reviczki Dénes 10.D (2017. 02. 19.) Felkészítő tanár: Nyéki Attila


biológia OKTV (I. kategória)
országos 10. hely Major Ábel 12.H (2017. 04. 18.) ,
országos 16. hely Sajgó Mátyás 11.D (2017. 04. 18.) ,
(II. kategória)
második fordulóba jutott Zakár Adrienn 11.D (2017. 01. 08.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla

második fordulóba jutott Korpás Kristóf 12.B (2017. 01. 08.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc


biológia XIV. Országos Környezetvédelmi és Biológus találkozó
országos 1. hely Pál Diána 10. H (2017. 05. 09.) Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit, Kondi Géza


Arany János Tehetséggondozó Programban résztvevő iskoláknak rendezett XVI. FIZIKA BECSLÉSI VERSENYEN
II. hely Stefán Boglárka 10.E, Tóth Nikolett 10.E, Tóth Lili 10.E (2016. 11. 29.) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna


fizika Budapesti Műszaki Egyetem Energetikai Szakkollégiumának Versenye (csapat) országos forduló,
2. hely Kiss László 12.C, Lukács Miklós Ágoston 12.C, Siomos Angelos Sylvester 12.C (2017. 02. 05.) Felkészítő tanár: Kovávcs Benedek


fizika Dürer Csapatverseny
regionális 1. hely, országos 1. hely Almássy Tekla 11.H, Kiss László 12.C, Tompa Tamás Lajos 12.C (2017. 02. 15.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc

regionális 2. hely, országos 10. hely Bukovenszki Réka 11.C, Lukács Miklós Ágoston 12.C, Tóth Tibor Áron 12.C (2017. 02. 15.) ,
regionális 3. hely Mihalik Márk 11.C, Mihók Márton 11.C, Váradi Martina 11.C (2016. 12. 13.) ,
regionális 4. hely Kozák Dániel 12.H, Szuhai Barbara 11.C, Tenkely Levente 12.C (2016. 12. 13.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


fizika Eötvös Verseny országos forduló,
II. díj Tompa Tamás Lajos 12.C (2016. 11. 23.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Kovács Benedek


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny (9. évfolyam)
megyei 2. hely Xu Dávid 9.C (2017. 04. 06.) ,
megyei 4. hely Zámbori Zalán 9.C (2017. 04. 06.) ,
megyei 5. hely Detki Pongrác 9.C (2017. 04. 06.) ,
(10. évfolyam)
megyei 1. hely, országos döntős Gyulai Márton 10.C (2017. 04. 06.) ,
megyei 3. hely Orbán Balázs 10.C (2017. 04. 06.) ,
megyei 4. hely Barabás Márton 10.C (2017. 04. 06.) ,
megyei 5. hely Révész János 10.C (2017. 04. 06.) ,
megyei 6. hely Szász Kristóf 10.H (2017. 04. 06.) ,
megyei 7. hely Stefán Boglárka Abigél 10.E (2017. 04. 06.) Felkészítő tanár: Bíró István


fizika OKTV (I. kategória)
országos 26. hely Sajgó Mátyás 11.D (2017. 04. 06.) Felkészítő tanár: Pál Mihály

(II. kategória)
második fordulóba jutott Bodolai Előd 12.H (2017. 01. 08.) ,
második fordulóba jutott Lukács Miklós Ágoston 12.C (2017. 01. 08.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

országos 18. hely Gáspár Attila 11.H (2017. 04. 06.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Bíró István Zámborszky Ferenc

országos 3. hely Tompa Tamás Lajos 12.C (2017. 04. 06.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc


Nemzetközi Jakucs László Földrajzverseny
13. hely Siomos Angelos 12.C, Ágh Norbert 12.H (2017. 04. 19.) Felkészítő tanár: Kondi Géza


DEIK (Debreceni Egyetem Informatikai Kar) Regionális programozói csapatverseny (középiskolás kategória)
1. hely (különdíj a legtöbb elsőre jól beadott feladatért) Gáspár Attila (11.H), Lencsés Ádám (12.C), Robotka Adrián (11.C) (2016. 12. 04.) Felkészítő tanár: Csató Endre

19. hely Benkő Glória (12.H), Pál Diána (10.H), Sillinger Péter (12.H) (2016. 12. 04.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre


informatika Diákolimpia (IOI) (nemzetközi) döntő forduló,
aranyérem Gáspár Attila (11.h) (2017. 06. 14.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Diákolimpiai válogató (országos, meghívásos) 6. döntő forduló,
1. helyezett (a nemzetkjözi informatikai diákolimpiára és a közép-európai informatikai diákolimpiára utazó csapat tagja első helyen) Gáspár Attila (11.H) (2017. 04. 21.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (mobil alkalmazás kategória, csapatverseny) 2. országos döntő forduló,
országos 2. hely Bidlek Márton (11.C), Gyulai Márton (10.C), Robotka Adrián (11.C) (2017. 03. 28.) Felkészítő tanár: Csató Endre

Informatika (országos, csapat, 11-13. osztály kategória) országos döntő forduló,
4. hely Bagány Viktor (12.E), Lencsés Ádám (12.C), Sillinger Péter (12.H) (2017. 02. 23.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre

(országos, csapat, 11-13. osztály kategória ) országos döntő forduló,
országos 1. hely (különdíjat kaptak) Gáspár Attila (11.h), Pál Diána (10.h), Robotka István Adrián (11.c) (2017. 02. 23.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika inf0(1) cup (nemzetközi meghívásos online programozói verseny)
ezüstérem Gáspár Attila (11.h) (2017. 06. 14.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Közép-Európai Informatikai Diákolimpia (CEOI) (nemzetközi) döntő forduló,
bronzérem Gáspár Attila (11.h) (2017. 06. 14.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Microsoft Imagine Learn to Win Contest (országos, progromozói csapatverseny, középiskolai kategória) 3., döntő forduló,
országos 1. hely Bagány Viktor (12.e) Lencsés Ádám (12.c) Robotka Adrián (11.c) (2017. 05. 30.) ,
országos 2. hely Suszter Ágnes (9.a) Tóth Anna (9.a) Révész Máté (7.b) (2017. 05. 30.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (alkalmazás kategória) 3. (országos) forduló,
országos 18. hely Pál Diána (10.h) (2017. 03. 21.) ,
(Alkalmazás kategória, 7-8. korcsoport) 1. forduló,
132 pont (2. fordulóba jutott) Csató Balázs (7.B) (2017. 01. 22.) ,
134 pont (2. fordulóba jutott) Fegyverneki Ádám (7.B) (2017. 01. 22.) ,
137 pont (2. fordulóba jutott) Halász Dorka (7.B) (2017. 01. 22.) ,
140 pont (2. fordulóba jutott) Apró Balázs (7.B) (2017. 01. 22.) Felkészítő tanár: Takács Imre

140 pont (2. fordulóba jutott) Révész Máté (7.B) (2017. 01. 22.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre

188 pont (2. fordulóba jutott) Orosz Olivér (7.B) (2017. 01. 22.) Felkészítő tanár: Csató Endre

(programozás kategória) 3., országos döntő forduló,
94. hely Pál Diána (10.H) (2017. 03. 30.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. alkalmazás kategória) 3., országos döntő forduló,
országos 1. hely (389 pont) Lencsés Ádám 12.C (2017. 03. 30.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

(II. programozás kategória) 2., megyei forduló forduló,
146 pont (3., döntő fordulóba jutott) Gáspár Attila 11.H (2017. 02. 03.) Felkészítő tanár: Csató Endre

(II. programozás kategória) 3., országos döntő forduló,
24. hely (a diákolimpiai selejtezőbe megívást kapott) Lencsés Ádám 12.C (2017. 03. 30.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny   (I. alkalmazás kategória) 3., országos döntő forduló,
országos 22. hely (295 pont) Robotka Adrián 11.C (2017. 03. 30.) Felkészítő tanár: Takács Imre


informatika Városi Kommunikációs Verseny
városi 3. hely Nácsa Dominik 7. B (2017. 05. 31.) Felkészítő tanár: Csató Endre


kémia „Kísérletezzünk és gondolkodjunk” (városi)
2. hely, és megkapták a legjobb teszt különdíját Koroknai Edit 9.D, Melcher Máté 10.D, Veres Kristóf 10.D (2017. 03. 23.) Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit


kémia 51. Nemzetközi Mengyelejev Diákolimpia
bronzérem Sajgó Mátyás 11.D (2017. 05. 09.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia Dürer Csapatverseny (K kategória)
regionális 1. hely, országos 4. hely Novák Márk 12.C, Tulipán Levente 12.C, Balogh Zsófia 10.D (2017. 02. 15.) ,
(K+ kategória)
regionális 1. hely, országos 2. hely Al-Hag Johanna 10.D, Sajgó Mátyás 11.D, Major Ábel 12.H (2017. 02. 15.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit


Irinyi János Országos Kémiaverseny (I/A kategória)
megyei 1. hely, országos 27. hely Csécsi Marcell 9. C (2017. 04. 25.) Felkészítő tanár: Fóris Tímea

(II/A kategória)
megyei 1. hely, országos 15. hely Reviczki Dénes 10. D (2017. 04. 25.) ,
(II/B kategória)
megyei 1. hely, országos 4. hely Al-Hag Johanna Iman 10. D (2017. 04. 25.) ,
megyei 2. hely, országos 27. hely Forgó Krisztián Márk 10. D (2017. 04. 25.) ,
megyei 3. hely, országos döntőbe jutott Tóth Gergely Zoltán 10. D (2017. 03. 15.) ,
megyei 4. hely Horváth Tamás 10. D (2017. 03. 15.) Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit


Középiskolai Kémiai Lapok pontversenye (Feladatmegoldó (K) - kategória, 10. évfolyam)
országos 2. hely Al-Hag Johanna 10.D (2017. 05. 29.) Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

(Német szakfordítói kategória)
országos 1. hely Al-Hag Johanna 10.D (2017. 05. 29.) Felkészítő tanár: Barna László


Nemzetközi Kémia Diákolimpia
Magyarországot képviselő csapat tagja Sajgó Mátyás 11. D (2017. 05. 31.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia OKTV (I. kategória)
második fordulóba jutott Novák Márk 12.C (2017. 01. 08.) ,
második fordulóba jutott Tulipán Levente Zsolt 12.C (2017. 01. 08.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit

országos 10. hely Major Ábel 12.H (2017. 03. 22.) Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit, Endrész Gyöngyi

(II. kategória)
második fordulóba jutott Kiss Gábor 11.D (2017. 01. 08.) ,
országos 2. hely Sajgó Mátyás 11.D (2017. 03. 22.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

magyar nyelv
második fordulóba jutott Martos Letícia 11.C (2017. 01. 08.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Arany János Irodalmi Verseny
országos 5. hely Halász Fábián 9.Nyek/AJTP (2017. 03. 28.) Felkészítő tanár: Dr. Vékony Katalin


magyar nyelv és irodalom II. Rákóczi Ferenc Megyei Könyvtár által az 1956-os forradalom emlékére kiírt szavalóverseny városi forduló,
1. hely Takács Anna 8.A (2016. 10. 25.)

2. hely Sólyom Balázs 11.C (2016. 10. 25.)


magyar nyelv és irodalom Implom József Helyesírási Verseny
megyei 1. hely, országos döntő 8. hely Tulipán Levente 12.C (2017. 03. 16.) Felkészítő tanár: Túróczyné Bényei Szilvia


magyar nyelv és irodalom MCC Debate Országos Vitaverseny
országos 3. hely Hatvani Anna 10.H, Nagy Marcell 10.H, Schweickhardt Gyula 10.H (2017. 05. 31.) Felkészítő tanár: Jobbágy László, Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Szép Magyar Beszéd
megyei 4. hely, országos döntőbe jutott Sziszkosz Teodóra 11.D (2017. 03. 05.) Felkészítő tanár: Merkelné Vodila Noémi

megyei 6. hely Francsics Zita 10.H (2017. 03. 05.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Városi Kommunikációs Verseny
városi 3. hely Papp Adrienn 7.A (2017. 05. 31.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


Bolyai Matematika Csapatverseny (7. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 24. hely György Patrik 7.B, Hajdu Zalán Zoltán 7.B, Hazir Zorka 7.B, Marsalkó Petra 7.B (2016. 11. 22.) ,
(7. évfolyam) megyei forduló,
3. hely Krakkai Dávid Milán 7.B, Tárkányi Ákos Róbert 7.B, Tasnádi Bence 7.B, Tasnádi Panna 7.B (2016. 10. 25.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina

(8. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 12. hely Bordás Milán 8.B, Győrffi Ádám György 8.B, Koleszár Kristóf 8.B, Orosz Bence Zsolt 8.B (2016. 11. 22.) ,
(8. évfolyam) megyei forduló,
5. hely Dexter Áron Joshua 8.B, Jeddi Gábor 8.B, Kamarás Erik 8.B, Kriston Ádám 8.B (2016. 10. 25.) ,
6. hely Molnár Bálint 8.B, Szabó Áron 8.B, Takács Emília Polett 8.B, Varga Adél 8.B (2016. 10. 25.) Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(9. évfolyam emelt kategória) regionális forduló,
8. hely Antal Réka 9.B, Purgel Dóra 9.B, Fazekas Zsófia 9.B, Ivacs Laura 9.B (2017. 01. 12.) ,
9. hely Bendicskó Laura 9.B,Bárczi Enikő Anna 9.B,Leskó Eszter 9.B,Magyar Kata 9.B (2017. 01. 12.) Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(10. évfolyam emelt kategória) regionális forduló,
2. hely Szász Kristóf Róbert 10.H,Koós Gábor 10.H, Herpai Ádám 10.H,Kormos Gergely 10.H (2017. 01. 12.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos

4. hely Gyulai Márton 10.C, Bodgál Attila 10.C,Sándor Boglárka 10.C,Révész János 10.C (2017. 01. 12.) ,
8. hely Tóth Petra 10.C,Ajtai Boglárka 10.C, Orbán Balázs 10.C, Csáki Bence 10.C (2017. 01. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Merkelné Vodila Noémi, Fejér Szabolcs

(11. évfolyam emelt kategória) regionális forduló,
1. hely, és országos döntőbe jutottak Debreczeni Ákos 11.H, Gáspár Attila 11.H, Tóth Tamás 11.H, Soós Gergő 11.H (2017. 01. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(11. évfolyam normál kategória) regionális forduló,
9. hely Sajgó Mátyás 11.D, Kiss Gábor 11.D, Vígh Roland 11.D, Hudi Máté 11.D (2017. 01. 12.) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

(11. évfolyam, emelt matematika kategória)
országos 3. hely Debreczeni Ákos 11.H, Soós Gergő 11.H, Tóth Tamás 11.H, Vadon Enikő 11.H (2017. 03. 13.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(12. évfolyam emelt kategória) regionális forduló,
3. hely Bodolai Előd 12.H, Boros Bence 12.H, Tenkely Levente 12.C, Tóth Miklós 12.H (2017. 01. 12.) ,
9. hely Kozák Dániel Gyula 12.H, Kertész Attila 12.H, Szabadfalvi Dániel 12.H, Csendi Balázs 12.H (2017. 01. 12.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


matematika Dürer Csapatverseny (C kategória)
regionális 1. hely, országos 13. hely Kiss Tamás 10.H, Purgel Dóra 9.B, Szász Kristóf 10.H (2017. 02. 15.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

regionális 2. hely Fenyvesi Tamás 9.B, Keresztes Kornél 9.B, Leskó Eszter 9.B (2016. 12. 11.) Felkészítő tanár: dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

regionális 3. hely Bendicskó Laura 9.B, Csáki Bence 10.C, Gyulai Márton 10.C (2016. 12. 11.) Felkészítő tanár: Merkelné Vodila Noémi, Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó,

(D kategória)
(2016. 12. 11.)

regionális 1. hely, országos 11. hely Somosi Fanni Luca 11.H, Szabadfalvi Dániel 12.H, Tóth Miklós 12.H (2017. 02. 15.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Gulyás Tibor

regionális 2. hely Benkő Glória 12.H, Kertész Attila 12.H, Robotka Adrián 11.C (2016. 12. 11.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor, Fejér Szabolcs


Dürer Matematika Csapatverseny
9. hely, döntőbe jutottak Orosz Olivér 7.B, Fekete Boglárka 8.B, Molnár Bálint 8.B (2016. 11. 22.) ,
regionális 1. hely Győrffi Ádám György 8.B, Marsalkó Petra 7.B, Bordás Milán 8.B (2017. 02. 15.) ,
regionális 10. hely Révész Máté 7.B, Szász Csenge Gabriella 7.B, Jeddi Gábor 8.B (2017. 02. 15.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Kalmár László Matematikaverseny (8. évfolyam) megyei forduló,
1. hely Győrffi Ádám György 8.B (2017. 03. 15.) ,
3. hely Koleszár Kristóf 8.B (2017. 03. 15.) Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


matematika Kecske Kupa Csapatverseny (7. évfolyam) megyei forduló,
2. hely Szász Csenge Gabriella, Marsalkó Petra, Révész Máté, Tasnádi Bence 7.B (2017. 07. 08.) ,
5. hely Krakkai Dávid, Orosz Olivér, Csató Balázs, Nácsa Dominik 7.B (2017. 07. 08.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina

(8. évfolyam) megyei forduló,
1. hely Győrffi Ádám György, Orosz Bence Zsolt, Koleszár Kristóf, Bordás Milán 8.B (2017. 07. 08.) ,
4. hely Dexter Áron Joshua, Szalontai Máté, Faragó Zsombor, Kundrák Ádám 8.B (2017. 07. 08.) ,
(8. évfolyam) regionális forduló,
9. hely Szalontai Máté, Orosz Bence Zsolt, Koleszár Kristóf, Bordás Milán 8.B (2017. 06. 14.) Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


MATEGYE Megyei Matematikaverseny
döntőbe jutott Csomós Bence 7.B (2016. 11. 21.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina

döntőbe jutott Kendi Pál Dávid 7.A (2016. 11. 21.) Felkészítő tanár: Reszegi Éva

döntőbe jutott Orosz Bence 8.B (2016. 11. 21.) Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

megyei forduló,
1. hely Révész Máté 7.B (2017. 01. 08.) ,
4. hely Szász Csenge 7.B (2017. 01. 08.) ,
6. hely Marsalkó Petra 7.B (2017. 01. 08.) ,
12. hely Tárkányi Ákos 7.B (2017. 01. 08.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina

(8. évfolyam) megyei forduló,
1. hely Győrffi Ádám György 8.B (2017. 01. 08.) ,
5. hely Keresztesi Áron Zsombor 8.B (2017. 01. 08.) ,
7. hely Koleszár Kristóf 8.B (2017. 01. 08.) Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Medve Szabadtéri Matematikaverseny
regionális 1. hely, országos 3. hely Orosz Bence Zsolt, Bordás Milán, Győrffi Ádám György 8.B (2017. 07. 08.) Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

regionális forduló,
4. hely Koós Gábor, Kormos Gergely, Kiss Tamás 10.H (2017. 07. 08.) ,
5. hely Barkai György, Illés Dorottya Lilla, Vass Lívia 10.H (2017. 07. 08.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

7. hely Merkel Tamás, Takács Emília, Varga Adél 8.B (2017. 07. 08.) Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

10. hely Marsalkó Petra, Révész Máté, Szász Csenge Gabriella 7.B (2017. 07. 08.) Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Fejér Szabolcs


Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny (7. évfolyam)
megyei 11. hely Orosz Boglárka 7.B (2017. 05. 08.) ,
megyei 12. hely Benedek Gábor 7.B (2017. 05. 08.) ,
megyei 2. hely Révész Máté 7.B (2017. 05. 08.) ,
megyei 6. hely Marsalkó Petra 7.B (2017. 05. 08.) ,
megyei 9. hely Tárkányi Ákos 7.B (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina

(8. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 1. hely Győrffi Ádám György 8.B (2017. 05. 08.) ,
megyei 11. hely Szalontai Máté 8.B (2017. 05. 08.) ,
megyei 3. hely Keresztesi Áron Zsombor 8.B (2017. 05. 08.) ,
megyei 4. hely Bordás Milán 8.B (2017. 05. 08.) ,
megyei 8. hely Komáromi Brigitta Tünde 8.B (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

(9. évfolyam)
megyei 8. hely Rákosi Zsófia 9.E (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

(9. évfolyam, speciális matematika)
megyei 1. hely, országos 18. hely Fenyvesi Tamás Kornél 9.B (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

megyei 2. hely Pap Arion 9.B (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

megyei 3. hely Antal Réka 9.B (2017. 05. 08.) ,
megyei 4. hely Bárczi Enikő Anna 9.B (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

megyei 5. hely Spisák Blanka 9.B (2017. 05. 08.) ,
megyei 6. hely Bujnóczki Alíz Zsófia 9.B (2017. 05. 08.) ,
megyei 7. hely Bátori Gábor 9.B (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

megyei 8. hely Ivacs Laura 9.B (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

megyei 9. hely Kelemen Réka 9.B (2017. 05. 08.) ,
megyei 9. hely Veit Bence 9.B (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

(10. évfolyam, speciális matematika)
megyei 1. hely Kiss Tamás 10.H (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos

megyei 2. hely Orbán Balázs 10.C (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Merkelné Vodila Noémi

megyei 3. hely Nagy Bernadett 10.H (2017. 05. 08.) ,
megyei 4. hely Szász Kristóf Róbert 10.H (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos

megyei 5. hely Tóth Petra 10.C (2017. 05. 08.) ,
megyei 6. hely Ajtai Boglárka 10.C (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Merkelné Vodila Noémi

megyei 7. hely Koós Gábor 10.H (2017. 05. 08.) ,
megyei 8. hely Fabók Bence 10.H (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos

megyei 9. hely Gyulai Márton 10.C (2017. 05. 08.) ,
megyei 9. hely Révész János 10.C (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Merkelné Vodila Noémi

(11. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 19. hely Sajgó Mátyás 11.D (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

(11. évfolyam, speciális matematika)
megyei 1. hely, országos 1. hely Gáspár Attila 11.H (2017. 05. 08.) ,
megyei 1. hely, országos 13. hely Debreczeni Ákos 11.H (2017. 05. 08.) ,
megyei 10. hely Szálkai Félix 11.H (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

megyei 3. hely Martos Letícia 11.C (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Győry Ákos

megyei 4. hely Kádár Bálint 11.H (2017. 05. 08.) ,
megyei 5. hely Bunda Boldizsár 11.H (2017. 05. 08.) ,
megyei 6. hely Vadon Enikő 11.H (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

megyei 7. hely Bidlek Márton 11.C (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Győry Ákos

megyei 8. hely Kovács Zsófia 11.H (2017. 05. 08.) ,
megyei 9. hely Soós Gergő 11.H (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(12. évfolyam, speciális matematika)
megyei 1. hely, országos 17. hely Kertész Attila 12.H (2017. 05. 08.) ,
megyei 2. hely, országos 18. hely Novák Márk 12.C (2017. 05. 08.) ,
megyei 3. hely Tóth Miklós 12.H (2017. 05. 08.) ,
megyei 4. hely Tulipán Levente Zsolt 12.C (2017. 05. 08.) ,
megyei 5. hely Boros Bence 12.H (2017. 05. 08.) ,
megyei 6. hely Benkő Glória 12.H (2017. 05. 08.) ,
megyei 7. hely Tenkely Levente 12.C (2017. 05. 08.) ,
megyei 8. hely Kozák Dániel Gyula 12.H (2017. 05. 08.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


matematika OKTV
országos 14. hely Tompa Tamás Lajos 12.C (2017. 04. 18.) ,
országos 17. hely Bodolai Előd 12.H (2017. 04. 18.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

országos 2. hely Gáspár Attila 11.H (2017. 04. 18.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

országos 37. hely Tóth Miklós 12.H (2017. 04. 18.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


matematika Romanian Master of Mathematics (nemzetközi matematikaverseny)
csapatban: 8. hely Gáspár Attila 11..H (2017. 03. 13.) ,
egyéniben: dicséret Gáspár Attila 11..H (2017. 03. 13.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor


Varga Tamás Matematikaverseny (7. évfolyam) megyei forduló,
1. hely Szász Csenge Gabriella 7.B (2017. 03. 13.) ,
4. hely Tárkányi Ákos 7.B (2017. 03. 13.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina

(8. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 6. hely Győrffi Ádám György 8.B (2017. 04. 25.) ,
(8. évfolyam) megyei forduló,
2. hely Koleszár Kristóf 8.B (2017. 03. 13.) ,
3. hely Bordás Milán 8.B (2017. 03. 13.) ,
3. hely Jeddi Gábor 8.B (2017. 03. 13.) ,
5. hely Orosz Bence 8.B (2017. 03. 13.) Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


XII. Apáczai Matematika Verseny
országos 28. hely Halász Fábián 9.Nyek/AJTP (2017. 05. 09.) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor


XLI. Felvidéki Magyar Matematika Verseny – Oláh György Emlékverseny (9. évfolyam)
10. hely Váradi Gréta 9.C (2017. 02. 23.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

(10. évfolyam)
6. hely Ajtai Boglárka 10.C (2017. 02. 23.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Merkelné Vodila Noémi

6. hely Nagy Bernadett 10.H (2017. 02. 23.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(12. évfolyam)
5. hely Tulipán Levente Zsolt 12. C (2017. 02. 23.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


XXVI. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (12. évfolyam)
dicséret Tóth Miklós 12.H (2017. 04. 06.) ,
II. díj Bodolai Előd 12.H (2017. 04. 06.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


Zrínyi Ilona Matematikaverseny (7. évfolyam) megyei forduló,
6. hely Csomós Bence 7.B (2017. 03. 13.) ,
9. hely Tárkányi Ákos Róbert 7.B (2017. 03. 13.) ,
20. hely Marsalkó Petra 7.B (2017. 03. 13.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina

(8. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 19. hely Győrffi Ádám György 8.B (2017. 04. 25.) ,
(8. évfolyam) megyei forduló,
6. hely Koleszár Kristóf 8.B (2017. 03. 13.) ,
12. hely Jeddi Gábor 8.B (2017. 03. 13.) ,
14. hely Komáromi Brigitta Tünde 8.B (2017. 03. 13.) ,
19. hely Keresztesi Áron Zsombor 8.B (2017. 03. 13.) Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(9. évfolyam) megyei forduló,
6. hely Purzsa Aletta 9.B (2017. 03. 13.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

(10. évfolyam) megyei forduló,
1. hely, országos döntőbe jutott Gyulai Márton 10.C (2017. 03. 13.) ,
2. hely Ajtai Boglárka 10.C (2017. 03. 13.) ,
3. hely Orbán Balázs 10.C (2017. 03. 13.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Merkelné Vodila Noémi

(10. évfolyam, csapat)
regionális 1. hely Gyulai Márton 10.C, Ajtai Boglárka 10.C, Orbán Balázs 10.C (2017. 03. 13.)

(11. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 1. hely Gáspár Attila 11.H (2017. 04. 25.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné,Győry Ákos

megyei 2. hely, országos 23. hely Sajgó Mátyás 11.D (2017. 04. 25.) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

(11. évfolyam) megyei forduló,
3. hely Debreczeni Ákos 11.H (2017. 03. 13.) ,
4. hely Vadon Enikő 11.H (2017. 03. 13.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné,Győry Ákos

(11. évfolyam, csapat)
regionális 1. hely Gáspár Attila 11.H, Sajgó Mátyás 11.D, Debreczeni Ákos 11.H (2017. 03. 13.)

(12. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 5. hely Bodolai Előd 12.H (2017. 04. 25.) ,
megyei 2. hely, országos 19. hely Tóth Miklós 12.H (2017. 04. 25.) ,
(12. évfolyam) megyei forduló,
3. hely Tompa Tamás Lajos 12.C (2017. 03. 13.) ,
6. hely Novák Márk 12.C (2017. 03. 13.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

(12. évfolyam, csapat)
regionális 1. hely Bodolai Előd 12.H, Tóth Miklós 12.H, Tompa Tamás Lajos 12.C (2017. 03. 13.)


német nyelv Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny
országos 6. hely Svidró Ákos 7.B (2017. 05. 15.) ,
országos 7. hely Nagy Eszter 7.A (2017. 05. 15.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Szilágyi Dezső Városi Német Verseny
1. hely Svidró Ákos 7.B (2016. 12. 06.) ,
3. hely Nagy Eszter 7.A (2016. 12. 06.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Városi Kommunikációs Verseny
városi 1. hely Farkas Angéla 7.A (2017. 05. 31.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


sport Karate Lány Diákolimpia országos forduló,
2. hely Tóth Vanda 9. Nyek/AJTP (2016. 11. 07.)


sport Karate Magyar Bajnokság
országos 3. hely Nagy Gréta 7.A (2017. 05. 31.)


sport Mezei futás (IV. korcsoport, egyéni) megyei forduló,
8. hely Tasnádi Panna 7.B (2016. 11. 13.)

(V. korcsoport, csapat) megyei forduló,
2. hely, országos döntőbe jutottak Bendicskó Laura 9.B, Magyar Kata 9.B, Erdődi Anna 10.H, Hatvani Anna 10.H, Osváth Zsuzsanna 10.E (2016. 11. 13.)

(V. korcsoport, egyéni) megyei forduló,
4. hely, országos döntőbe jutott Erdődi Anna 10.H (2016. 11. 13.)

(VI. korcsoport, csapat) megyei forduló,
6. hely Kovács Zsófia 11.H, Pető Anita 11.H, Kiséry Anna 12.B, Tóth Edina 12.B, Planéta Dorina 12.E (2016. 11. 13.)


sport Nagypályás floorball
országos elődöntő 1. hely Mattyasovszky Gergely 9.A, Hajnal Botond 10.D, Kiss Kornél 10.H, Kocsis Donát 11.C, Marosi Márk 11.E, Sipeki Máté 11.H, Varga Dániel 11.H, Bihari Soma 12.B, Seres Márk 12.C, Luterán Péter 12.H, Nagy Bence 12.H (2017. 03. 28.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Torna Diákolimpia (fiú, V - VI. korcsoport, kezdő, csapat)
országos 3. hely Orosz Dávid 11.D, Ignácz Bendegúz 11.D, Sóvágó Mihály 11.D, Varga Balázs 9.B, Tóth Dávid 10.E, Luterán Péter 12.H (2017. 05. 09.) ,
(fiú, V - VI. korcsoport, kezdő, egyéni összetett)
országos 3. hely Luterán Péter 12.H (2017. 05. 09.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin


sport XVII. WKF Karate Magyar Bajnokság
országos 1. hely (kvalifikáció a 2017-es világbajnokságra) Tóth Vanda 9. Nyek/AJTP (2017. 05. 29.)


történelem OKTV
második fordulóba jutott Csendi Balázs 12.H (2017. 01. 08.) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet


történelem XLIV. Istvánffy Gyula Honismereti Gyűjtőpályázat Ifjúsági kategória forduló,
1. hely Csendi Balázs 12.H (2017. 03. 05.) ,
3. hely Kiss Péter 12. H (2017. 03. 05.) ,
különdíjat kapott Petrik Eszter 12. H (2017. 03. 05.) ,
különdíjat kapott Veszprémi Tamás Ferenc 12. B (2017. 03. 05.) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet


2015/2016

Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos forduló,
9. hely Antal Réka 8.B, Bendicskó Laura 8.B, Matiz Eszter 8.B, Purgel Dóra 8.B (2016. 03. 20.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla, Kondi Géza, Bíró István, Rémiás Ferenc


Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség Országos Filmpályázata
országos 3. hely Sőregi Soma Sándor 10.D (2016. 06. 06.) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet


angol nyelv Christmas Is All Around (junior kategória) országos forduló,
1. hely Szalontai Máté 7.B, Faragó Zsombor 7.B, Dexter Áron 7.B, Kundrák Ádám 7.B (2016. 01. 25.) Felkészítő tanár: Pilz Mónika


Dr. Gárdus János Angol Nyelvi Verseny megyei forduló,
3. hely Nagy Klaudia 10.H (2015. 12. 09.) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


Litterátum Angol Nyelvi Verseny
megyei 1. hely Szalontai Máté 7. B (2016. 05. 30.) Felkészítő tanár: Pilz Mónika

megyei 11. hely Gáspár Fanni 7. A (2016. 05. 30.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

megyei 12. hely Dexter Áron Joshua 7. B (2016. 05. 30.) ,
megyei 13. hely Tomori Lilla 7. B (2016. 05. 30.) ,
megyei 14. hely Kriston Ádám 7. B (2016. 05. 30.) Felkészítő tanár: Pilz Mónika

megyei 15. hely Veréb Vanda 7. A (2016. 05. 30.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

megyei 2. hely Kundrák Ádám 7. B (2016. 05. 30.) Felkészítő tanár: Pilz Mónika

megyei 3. hely Kocsis Bálint 7. A (2016. 05. 30.) ,
megyei 4. hely Maticsek Márta 7. A (2016. 05. 30.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

megyei 6. hely Komáromi Brigitta 7. B (2016. 05. 30.) ,
megyei 8. hely Bordás Milán 7. B (2016. 05. 30.) ,
megyei 9. hely Takács Emília Polett 7. B (2016. 05. 30.) Felkészítő tanár: Pilz Mónika


angol nyelv OÁTV
megyei fordulóba jutott Fenyvesi Tamás 8.B (2016. 02. 01.) Felkészítő tanár: Fazekas Krisztina

megyei fordulóba jutott Kundrák Ádám 7.B (2016. 02. 01.) ,
megyei fordulóba jutott Szalontai Máté 7.B (2016. 02. 01.) Felkészítő tanár: Pilz Mónika

megyei forduló,
1. hely Suszter Ágnes 8.A (2016. 03. 22.) ,
3. hely Oláh Fanni 8.A (2016. 03. 22.) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


angol nyelv Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2. fordulóba jutott Szunyogh Örs Péter 12.H (2015. 12. 11.) Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina


Tiéd a Szó-Tár Angol Nyelvi Verseny (csapat)
országos 4. hely Dancsó Bianka 11.B, Horváth Lívia 11.B, Koleszár Réka 11.B, Korpás Kristóf 11.B, Molnár Tamás 11.B (2016. 06. 07.) Felkészítő tanár: Kéri Henriett


biológia „Kedves Egészségünkre! Értsd! Csináld! Szeresd!” Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
4. hely Domonkos Dominika 12.H, Levenda Zsófia 12.H, Lévay Balázs 12.H (2015. 10. 18.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


biológia Bugát Pál XXXIII. Országos Középiskolai Természetismereti Műveltségi Vetélkedő
országos elődöntő 15. hely, országos döntősök Sajgó Mátyás 10.D, Kiss Gábor 10.D, Nagy Radó Péter 10.D (2016. 05. 23.)

országos elődöntő 3. hely, országos döntősök Major Ábel 11.H, Bodolai Előd 11.H, Tóth Miklós 11.H (2016. 05. 23.)

országos elődöntő 9. hely, országos döntősök Kiss Dorottya 11.H, Kertész Attila 11.H, Sillinger Péter 11.H (2016. 05. 23.)


Dr. Árokszállásy Zoltán Biológia-Környezetvédelmi Verseny (II. kategória)
országos 8. hely Reviczki Dénes 9. D (2016. 03. 11.) ,
(III. kategória)
országos 1. hely Tardi Réka 12. B (2016. 03. 11.) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

országos 5. hely Korpás Kristóf 11. B (2016. 03. 11.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc


Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi verseny (9. évfolyam) megyei forduló,
1. hely, országos döntős Reviczki Dénes 9.D (2016. 03. 16.) ,
2. hely, országos döntős Tóth Fanni 9.D (2016. 03. 16.) ,
3. hely Lecső Dániel 9.D (2016. 03. 16.) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

(10. évfolyam) megyei forduló,
1. hely, országos döntős Szarvas Csenge Anna 10.D (2016. 03. 16.) ,
3. hely Ignácz Bendegúz 10.D (2016. 03. 16.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla, Nyéki Attila


biológia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. kategória)
2. fordulóba jutott Deák Orsolya 13.A (2016. 01. 17.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla, Kenéz Erika

(II. kategória)
2. fordulóba jutott Korpás Kristóf 11.B (2016. 01. 17.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc

2. fordulóba jutott Tardi Réka 12.B (2016. 01. 17.) Felkészítő tanár: Nyéki Attila


fizika Dürer Csapatverseny (F kategória)
országos 1. hely Tompa Tamás Lajos 11.C (csapattag) (2016. 02. 11.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

országos 3. hely Kosztyó Péter 12.C, Plaszkó Noel 12.C, Szuhai Barbara 10.C (2016. 02. 11.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Bíró István, Kovács Benedek

(F kategória) regionális forduló,
7. hely Ambriskó Eszter 11.H, Kozák Dániel 11.H, Tenkely Levente 11.C (2015. 12. 10.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


Eötvös Loránd Fizika Verseny országos forduló,
2. hely Tompa Tamás Lajos 11.C (2015. 11. 24.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Kovács Benedek


fizika Ifjú Fizikusok Nemzetközi Tornája (YPTH) nemzetközi forduló,
bekerült az oroszországi Jekatyerinburgban megrendezésre kerülő 29. IYPT magyar csapatába Plaszkó Noel László(12.C) (2016. 04. 05.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Pál Mihály, Bíró István


fizika Ifjú Kutatók Nemzetközi Konferenciája (ICYS) nemzetközi forduló,
poszter kategória: 2. helyezett;elöadás kategóriában "Thick lens"(Vastag lencsék): ezüstérem, Plaszkó Noel László 12.C (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc, Bíró István


fizika Kunfalvi Rezső Olimpiai Válogatóverseny országos forduló,
országos 2. hely (Tagja lett a hazánkat a Fizikai Diákolimpián képviselő 5 fős csapatnak.) Tompa Tamás Lajos 11.C (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Pál Mihály, Zámborszky Ferenc


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny megyei forduló,
2. fordulóba jutott,megyei 2.hely Sajgó Mátyás 10.D (2016. 04. 04.) Felkészítő tanár: Pál Mihály

2. fordulóba jutott,megyei 3.hely Márton Kornél 10.C (2016. 04. 04.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

2. fordulóba jutott,megyei 4.hely Koós Gábor 9.H (2016. 04. 04.) ,
2. fordulóba jutott,megyei 5.hely Kocsis Domonkos 9.C (2016. 04. 04.) Felkészítő tanár: Pál Mihály

2. fordulóba jutott,megyei 5.hely Mihalik Márk 10.C (2016. 04. 04.) ,
2. fordulóba jutott,megyei 6.hely Mihók Márton 10.C (2016. 04. 04.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

2. fordulóba jutott,megyei 6.hely Puskás Balázs 9.C (2016. 04. 04.) ,
2. fordulóba jutott,megyei 7.hely Barabás Márton 9.C (2016. 04. 04.) Felkészítő tanár: Pál Mihály

2. fordulóba jutott,megyei 8.hely Detki Benedek 10.C (2016. 04. 04.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

2. fordulóba jutott,megyei 8.hely Gemela Patrik 9.C (2016. 04. 04.) ,
országos forduló,
országos 13. hely,megyei 1.hely Gyulai Márton 9.C (2016. 05. 01.) ,
országos 19. hely, megyei 2. hely Orbán Balázs 9.C (2016. 05. 01.) ,
országos 31. hely,megyei 3.hely Szász Kristóf 9.H (2016. 05. 01.) Felkészítő tanár: Pál Mihály

országos 7. hely, megyei 1.hely Gáspár Attila 10.H (2016. 05. 01.) Felkészítő tanár: Untiszné Csetneki Csilla, Pál Mihály


fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. kategória)
2. fordulóba jutott Tóth Miklós 11.H (2015. 12. 11.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

(I. kategória) döntő forduló,
2. hely Tompa Tamás Lajos 11.C (2016. 04. 06.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Pál Mihály, Kovács Benedek

20.hely Bodolai Előd 11.H (2016. 04. 06.) ,
(II. kategória)
2. fordulóba jutott Lukács Miklós Ágoston 11.C (2015. 12. 11.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

(II. kategória) döntő forduló,
11. hely Plaszkó Noel 12.C (2016. 04. 06.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Pál Mihály, Bíró István


Országos Szilárd Leó Fizikaverseny (I. kategória) döntő forduló,
6. hely Tompa Tamás Lajos 11.C (2016. 04. 10.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Pál Mihály, Kovács Benedek


Less Nándor Országos Földrajz Verseny országos forduló,
9. hely Ágh Norbert 11.H (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla, Kondi Géza


Informatika BeeSmarter (Mobil alkalmazás fejlesztés (12 órás) csapatverseny) döntő forduló,
1. hely Robotka Adrián (10.C) (2016. 02. 29.)


DEIK (Debreceni Egyetem Informatikai Kar) Regionális programozói csapatverseny (Középiskolás kategória)
1. hely Gáspár Attila (10.H), Lencsés Ádám (11.C), Robotka Adrián (10.C) (2015. 11. 28.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (országos, csapat, 11-13. osztály kategória ) regionális forduló,
országos 2. hely Bagány Viktor (11.E), Lencsés Ádám (11.C), Sillinger Péter (11.H) (2016. 02. 22.) ,
(országos, csapat, 9-10. osztály kategória ) regionális forduló,
országos 2. hely Gáspár Attila (10.h), Pál Diána (9.h), Robotka István Adrián (10.c) (2016. 02. 22.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika KÖMAL pontverseny 2014/2015 (S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok) országos, levelező forduló,
2. hely Gáspár Attila (9.h) (2015. 09. 30.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Csató Endre


Informatika KÖMAL pontverseny 2015/2016 (S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok) országos, levelező forduló,
1. hely Gáspár Attila (10.h) (2016. 08. 27.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Közép-Európai Informatikai Diákolimpia (CEOI) (nemzetközi) döntő forduló,
ezüstérem Gáspár Attila (10.h) (2016. 08. 27.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (Alkalmazás kategória) 3. döntő forduló,
országos 7. hely Robotka Adrián (10.c) (2016. 03. 29.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre, Kovács Benedek

országos 73. hely Pál Diána (9.h) (2016. 03. 29.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (Programozás kategória, 2. korcsoport ) 3. döntő forduló,
199/200 pont, országos 2. hely (diákolimpiai válogatóba jutott) Gáspár Attila (10.h) (2016. 02. 28.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. alkalmazás kategória) 1. forduló,
222 pont (2. fordulóba jutott ) Bogyay Botond (12.h) (2016. 01. 10.) Felkészítő tanár: Takács Imre

(I. alkalmazás kategória) 3. döntő forduló,
országos 2. hely Lencsés Ádám (11.c) (2016. 03. 31.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. programozás kategória) 3. döntő forduló,
országos 15. hely (diákolimpiai válogatóba jutott) Lencsés Ádám (11.C) (2016. 03. 03.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre


kémia Dürer Csapatverseny
országos 4. hely Horváth Lívia 11.B, Major Ábel 11.H, Sajgó Mátyás 10.D (2016. 02. 11.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit


kémia EUSO (Európai Unió Természettudományos Diákolimpiája)
az ezüstérmes magyar csapat tagja Sajgó Mátyás 10.D (2016. 05. 16.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


Irinyi János Kémiaverseny (I./A kategória)
megyei 1. hely, országos 20. hely Reviczki Dénes 9. D (2016. 05. 11.) ,
(I./B kategória)
megyei 1. hely, országos 14. hely Al-Hag Johanna Iman 9.D (2016. 05. 11.) ,
megyei 2. hely, országos 19. hely Tóth Gergely Zoltán 9.D (2016. 05. 11.) ,
(I./B kategória) megyei forduló,
3. hely Forgó Krisztián 9.D (2016. 03. 16.) Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

(II./B kategória)
megyei 1. hely, kupagyőztes, országos 7. hely Sajgó Mátyás 10.D (2016. 05. 11.) ,
megyei 2. hely, országos 21. hely Kiss Gábor 10.D (2016. 05. 11.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

(II./B kategória) megyei forduló,
3. hely Molnár Ádám 10.C (2016. 03. 16.) Felkészítő tanár: Kenéz Erika

4. hely Orosz Dávid 10.D (2016. 03. 16.) ,
5. hely Lükő Levente 10.D (2016. 03. 16.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


Kémia olimpiai válogató
országos 6. hely (Ezzel tagja lett a jövő évi (Mengyelejev) olimpiai csapatnak) Sajgó Mátyás 10.D (2016. 05. 31.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia OKTV
2. fordulóba jutott Novák Márk 11.C (2015. 12. 10.) ,
2. fordulóba jutott Szabadfalvi Dániel 11.H (2015. 12. 10.) ,
országos 25. hely Major Ábel 11.H (2016. 03. 30.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit


magyar nyelv és irodalom Arany János Irodalmi Verseny
országos döntőbe jutott Illés Dorottya 9.H (2016. 02. 01.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (7. osztály - gimnáziumi kategória) megyei forduló,
3. hely Koleszár Kristóf 7.B, Jeddi Gábor 7.B, Komáromi Brigitta 7.B, Fürj Alina 7.B (2015. 11. 19.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

7. hely Vass Júlia 7.A, Viszlai Zsófia 7.A, Gáspár Fanni 7.A, Nagy Alexandra 7.A (2015. 11. 19.) Felkészítő tanár: Merkelné Vodila Noémi

(7. osztály, gimnáziumi kategória) megyei forduló,
1. hely (országos döntősök) Ézsöl András 7.B, Győrffi Ádám 7.B, Kundrák Ádám 7.B, Takács Emília 7.B (2015. 11. 19.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

(8. osztály - gimnáziumi kategória) megyei forduló,
4. hely Antal Réka 8.B, Kedves Lilla 8.B, Matiz Eszter 8.B, Vörös Zsófia 8.B (2015. 11. 19.) ,
4. hely Bárczi Enikő 8.B, Bendicskó Laura 8.B, Fazekas Zsófia 8.B, Purgel Dóra 8.B (2015. 11. 19.) ,
9. hely Csordás Henrik 8.B, Fenyvesi Tamás 8.B, Keresztes Kornél 8.B, Purzsa Aletta 8.B (2015. 11. 19.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna

(9. osztály) megyei forduló,
7. hely Ajtai Boglárka 9.C, Dojcsák Milla 9.C, Gergely Kamilla 9.C, Sándor Boglárka 9.C (2015. 12. 17.) Felkészítő tanár: Túróczyné Bényei Szilvia

(10. osztály)
regionális 17. hely Nagy Klaudia 10.H, Kovács Zsófia 10.H, Vadon Enikő 10.H, Halász Petra 10.H (2016. 03. 11.) ,
(11. osztály)
regionális 10. hely Kozák Dániel Gyula 11.H, Kiss Péter 11.H, Tóth Miklós 11.H, Csendi Balázs 11.H (2016. 03. 11.) ,
regionális 11. hely Szabadfalvi Dániel 11.H, Paréj Balázs 11.H, Borbély Ágoston 11.H, Juga Péter György 11.H (2016. 03. 11.) ,
regionális 12. hely Karancsi Zsófia 11.H, Benkő Glória 11.H, Tulipán Levente 11.C, Szobonya Csenge 11.C (2016. 03. 11.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Így írunk mi, novellaíró pályázat
különdíjat kapott Puskás Balázs 9.C (2016. 03. 11.) Felkészítő tanár: Túróczyné Bényei Szilvia


magyar nyelv és irodalom Implom Helyesírási Verseny megyei forduló,
6. hely Pál Diána 9.H (2016. 02. 01.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Kelemen Didák Városi Irodalmi Pályázat
2. hely Dimény Eszter 11.H, Letek Nóra 11.H, Osztermann Anna 11.H. Petrik Eszter 11.H (2016. 03. 01.) ,
5. hely Zoltai Diána 11.E, Varga-Kovács István 11. E, Veszprémi Tamás 11. B (2016. 03. 11.) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

6. hely Szunyogh Örs Péter 12. H (2016. 03. 11.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2. fordulóba jutott Mizser Fruzsina 13.A (2016. 01. 17.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom XII. Janikovszky Éva Meseíró Pályázat (országos)
2. hely Fürj Alina 7.B (2016. 06. 19.)


25. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny
dicséret Tóth Miklós 11.H (2016. 03. 16.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor

I. díj és Urbán-díj (a legkiemelkedőbb teljesítményt nyújtó hazai diák díja) Gáspár Attila 10.H (2016. 03. 16.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor

III.díj Bodolai Előd 11.H (2016. 03. 16.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor


Arany János Tehetséggondozó Program Országos Matematikaversenye
országos 2. hely Szacsuri Norbert 13.E (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Merkelné Vodila Noémi


Bolyai Matematika Csapatverseny
Tanári fődíjat kapott Kovács Attiláné tanárnő (2016. 03. 30.)

(7. osztály) megyei forduló,
2. hely Dexter Áron Joshua 7.B, Győrffi Ádám György 7.B, Peiker Balázs 7.B, Takács Emília 7.B (2015. 11. 11.) Felkészítő tanár: Marosszéky Gábor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Vass Iván

(8. osztály) megyei forduló,
2. hely Béres András 8.B, Juhász Réka 8.B, Hallai Gréta 8.B, Csordás Henrik 8.B (2015. 11. 11.) ,
3. hely Antal Réka 8.B, Bendicskó Laura 8.B, Purgel Dóra 8.B, Magyar Kata 8.B (2015. 11. 11.) Felkészítő tanár: Marosszéky Gábor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(9-12. évfolyam, normál) regionális forduló,
2. hely Hudi Máté 10.D, Kiss Gábor 10.D, Sajgó Mátyás 10.D (2016. 01. 24.) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

(9-12. évfolyam, speciális matematika tagozat)
regionális 1. hely, országos 1.hely és nemzetközi döntősök Debreczeni Ákos 10.H, Gáspár Attila 10.H, Tóth Tamás 10.H, Vadon Enikő 10.H (2016. 03. 30.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(9-12. évfolyam, speciális matematika tagozat) regionális forduló,
3. hely Benkő Glória 11.H, Novák Márk 11.H, Tompa Tamás 11.C, Tulipán Levente 11.H (2016. 01. 24.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

3. hely Bese Csongor 12.H, Zsiros Ákos 12.H, Petró Ádám 12.H, Krakkai Ádám 12.H (2016. 01. 24.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Fejér Szabolcs

9. hely Sándor Boglárka 9.C, Orbán Balázs 9.C, Ajtai Boglárka 9.C, Csáki Bence 9.C (2016. 01. 24.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

regionális 1. hely, országos 4. hely Bodolai Előd 11.H, Boros Bence 11.H, Tenkely Levente 11.C, Tóth Miklós 11.H (2016. 01. 24.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor


Bolyai Nemzetközi Matematika Csapatverseny
1. hely Debreczeni Ákos 10.H, Gáspár Attila 10.H, Tóth Tamás 10.H, Vadon Enikő 10.H (2016. 08. 29.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos


Dürer Matematika Csapatverseny (B kategória)
országos 1. hely Antal Réka 8.B, Bárczi Enikő 8.B, Győrffi Ádám 7.B (2016. 02. 11.) ,
országos 5. hely Bendicskó Laura 8.B, Keresztesi Zsombor 7.B, Purgel Dóra 8.B (2016. 02. 11.) Felkészítő tanár: Marosszéky Gábor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Vass Iván

(C kategória) regionális forduló,
3. hely Illés Dorottya 9.H, Tóth Tamás 10.H, Sipeki Máté 10.H (2015. 12. 09.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Kovács Attiláné, Győry Ákos

4. hely Csáki Bence 9.C, Török Ábel 10.H, Nagy Klaudia 10.H (2015. 12. 09.) ,
4. hely Sándor Boglárka 9.C, Somosi Fanni 10.H, Soós Gergő 10.H (2015. 12. 09.) ,
(C+ kategória)
országos 1. hely Ajtai Boglárka 9.C, Gáspár Attila 10.H, Debreczeni Ákos 10.H (2016. 02. 11.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos, Fejér Szabolcs

(D kategória) regionális forduló,
4. hely Tóth Miklós 11.H, Szabadfalvi Dániel 11.H (2015. 12. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


Felvidéki Magyar Matematika Verseny (9. évfolyam)
5. hely Ajtai Boglárka 9.C (2016. 02. 14.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Kovács Attiláné

(11. évfolyam)
5. hely Szabadfalvi Dániel 11.H (2016. 02. 14.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


Kalmár László Matematikai Verseny (7. évfolyam) megyei forduló,
1. hely Győrffi Ádám György 7. B (2016. 04. 18.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Vass Iván

2. hely Koleszár Kristóf 7. B (2016. 04. 18.) Felkészítő tanár: Marosszéky Gábor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Kenguru Matematikaverseny
Tanári díjat kapott: Kovács Attiláné tanárnő és Győry Ákos tanár úr (2016. 04. 26.)

(7. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 8. hely Győrffi Ádám György 7.B (2016. 04. 25.) ,
megyei 10. hely Dexter Áron Joshua 7.B (2016. 04. 25.) ,
megyei 3. hely Keresztesi Áron Zsombor 7.B (2016. 04. 25.) ,
megyei 6. hely Orosz Bence Zsolt 7.B (2016. 04. 25.) ,
megyei 7. hely Bordás Milán 7.B (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Vass Iván

(8. évfolyam)
megyei 10. hely Csordás Henrik 8.B (2016. 04. 25.) ,
megyei 11. hely Spisák Blanka 8.B (2016. 04. 25.) ,
megyei 3. hely Fenyvesi Tamás Kornél 8.B (2016. 04. 25.) ,
megyei 7. hely Bárczi Enikő Anna 8.B (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Marosszéky Gábor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(9. évfolyam, gimnázium)
megyei 1. hely Sajgó Mátyás 10.D (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

megyei 10. hely Detki Benedek 10.C (2016. 04. 25.) ,
megyei 12.hely Fehér J. Viktor 10.C (2016. 04. 25.) ,
megyei 9. hely Mihók Márton 10.C (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Elek Zoltán

(9. évfolyam, speciális matematika tagozat)
megyei 1. hely Szász Kristóf Róbert 9.H (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

megyei 2. hely Ajtai Boglárka 9.C (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

megyei 3. hely Herpai Ádám 9.H (2016. 04. 25.) ,
megyei 4. hely Fabók Bence 9.H (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

megyei 5. hely Révész János 9.C (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

(10. évfolyam, speciális matematika tagozat)
megyei 4. hely Kovács Zsófia 10.H (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

megyei 5. hely Martos Letícia 10.C (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Győry Ákos

országos 1. hely, megyei 1. hely Debreczeni Ákos 10.H (2016. 04. 25.) ,
országos 1. hely, megyei 1. hely Gáspár Attila 10.H (2016. 04. 25.) ,
országos 12. hely, megyei 3. hely Bunda Boldizsár 10.H (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(11. évfolyam, speciális matematika tagozat)
megyei 2. hely Tóth Miklós 11.H (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

megyei 3. hely Tenkely Levente 11.C (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Marosszéky Gábor

megyei 4. hely Boros Bence 11.H (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

megyei 5. hely Novák Márk 11.C (2016. 04. 25.) ,
országos 13. hely, megyei 1. hely Tulipán Levente Zsolt 11.C (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Marosszéky Gábor

(12. évfolyam, speciális matematika tagozat)
megyei 1. hely Zsíros Ákos 12.H (2016. 04. 25.) ,
megyei 2. hely Révai Márton 12.H (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor

megyei 3. hely Palásti Bálint 12.C (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

megyei 4. hely Krakkai Ádám 12.H (2016. 04. 25.) ,
megyei 4. hely Zádeczki Zalán 12.H (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor


KöMaL matematika pontverseny ("A" pontverseny)
9. hely Gáspár Attila 10.H (2016. 08. 29.) ,
("B" pontverseny, 10. évfolyam)
1. hely Gáspár Attila 10.H (2016. 08. 29.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor

("B" pontverseny, 11. évfolyam)
9-10. hely Bodolai Előd 11.H (2016. 08. 29.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


matematika KÖMAL pontverseny 2014/2015 ("A" jelű matematikai feladatok) országos forduló,
13. hely Gáspár Attila 9. H (2015. 09. 02.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Marosszéky Gábor

15. hely Porupsánszki István 12. C (2015. 09. 02.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Kovács Attiláné, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

16. hely Szőke Tamás 12. H (2015. 09. 02.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

("B" jelű matematikai feladatok) országos forduló,
1. díj Gáspár Attila 9.H (2015. 09. 02.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Marosszéky Gábor

5. hely Porupsánszki István 12.C (2015. 09. 02.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Kovács Attiláné, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

dicséret Bodolai Előd 10.H (2015. 09. 02.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

dicséret Szabó Dániel 12.H (2015. 09. 02.) ,
dicséret Szőke Tamás 12. H (2015. 09. 02.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

dicséret Tompa Tamás Lajos 10.C (2015. 09. 02.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor, Marosszéky Gábor

("C" jelű matematikai feladatok) országos forduló,
dicséret Porupsánszki István 12. C (2015. 09. 02.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Kovács Attiláné, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

dicséret Révy Gábor 11.C (2015. 09. 02.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál


Közép-európai Matematika Diákolimpia (MEMO)
aranyérem Gáspár Attila 10.H (2015. 09. 06.) ,
(csapat)
bronzérem Gáspár Attila 10.H (2015. 09. 06.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Marosszéky Gábor


Mategye Matematikaverseny megyei forduló,
1. hely Győrffi Ádám György 7.B (2016. 01. 05.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

2. hely Antal Réka 8.B (2016. 01. 05.) Felkészítő tanár: Marosszéky Gábor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Nemzetközi Magyar Matematikaverseny
II. díj Győrffi Ádám György 7.B (2016. 05. 18.) Felkészítő tanár: dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Vass Iván


Nemzetközi Matematikai Diákolimpia
aranyérem Gáspár Attila 10.H (2016. 08. 29.) ,
(csapat)
14. hely csapattag: Gáspár Attila 10.H (2016. 08. 29.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (III. kategória)
országos 15. hely Bodolai Előd 11.H (2016. 02. 14.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


Romanian Master of Mathematics nemzetközi matematika verseny (csapat)
5. hely Gáspár Attila (10.H) (2016. 03. 03.) ,
(egyéni)
ezüstérmes Gáspár Attila (10.H) (2016. 03. 03.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor


Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematika Emlékverseny
országos döntőn dicséretet kapott Bodolai Előd 11.H (2016. 06. 05.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

országos döntőn dicséretet kapott Debreczeni Ákos 10.H (2016. 06. 05.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

országos döntőn dicséretet kapott Orbán Balázs 9.C (2016. 06. 05.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Kovács Attiláné

országos döntőn dicséretet kapott Szász Kristóf 9.H (2016. 06. 05.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

országos döntőn dicséretet kapott Tompa Tamás Lajos 11.C (2016. 06. 05.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Marosszéky Gábor

országos döntőn dicséretet kapott Tóth Petra 9.C (2016. 06. 05.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Kovács Attiláné

országos döntőn dicséretet kapott Tulipán Levente 11.C (2016. 06. 05.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Marosszéky Gábor


Varga Tamás Matematikaverseny
2. fordulóba jutott Fenyvesi Tamás Kornél 8.B (2016. 01. 05.) ,
2. fordulóba jutott Magyar Kata 8.B (2016. 01. 05.) Felkészítő tanár: Marosszéky Gábor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(7. évfolyam)
megyei 1. hely, országos döntőbe jutott Győrffi Ádám György 7.B (2016. 02. 14.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

megyei 2. hely Koleszár Kristóf 7.B (2016. 02. 14.) Felkészítő tanár: Marosszéky Gábor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

megyei 4. hely Szalontai Máté 7.B (2016. 02. 14.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(8. évfolyam)
megyei 1. hely Bárczi Enikő Anna 8.B (2016. 02. 14.) ,
megyei 2. hely Keresztes Kornél Gábor 8.B (2016. 02. 14.) ,
megyei 3. hely Purzsa Aletta 8.B (2016. 02. 14.) ,
megyei 4. hely Antal Réka 8.B (2016. 02. 14.) ,
megyei 4. hely Bendicskó Laura 8.B (2016. 02. 14.) Felkészítő tanár: Marosszéky Gábor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Zrínyi Ilona Matematika Verseny
A Földes Ferenc Gimnázium a régió legeredményesebb hatosztályos gimnáziuma! (2016. 03. 16.)

(7. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 2. hely Győrffi Ádám György 7.B (2016. 03. 30.) ,
(7. évfolyam) megyei forduló,
4. hely Jeddi Gábor 7.B (2016. 03. 16.) ,
8. hely Keresztesi Zsombor 7.B (2016. 03. 16.) ,
9. hely Bordás Milán 7.B (2016. 03. 16.) ,
(7. évfolyam, csapat) megyei forduló,
1. hely Győrffi Ádám György 7.B, Jeddi Gábor 7.B, Keresztesi Zsombor 7.B (2016. 03. 16.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Vass Iván

(8. évfolyam) megyei forduló,
2. hely Antal Réka 8.B (2016. 03. 16.) ,
15. hely Fenyvesi Tamás 8.B (2016. 03. 16.) ,
(8. évfolyam, csapat) megyei forduló,
2. hely Antal Réka 8.B, Fenyvesi Tamás 8.B, Bárczi Enikő 8.B (2016. 03. 16.) Felkészítő tanár: Marosszéky Gábor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(9. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 38. hely Tóth Petra 9.C (2016. 03. 30.) ,
(9. évfolyam) megyei forduló,
3. hely Gyulai Márton 9.C (2016. 03. 16.) ,
6. hely Ajtai Boglárka 9.C (2016. 03. 16.) ,
(9. évfolyam, csapat) megyei forduló,
1. hely Tóth Petra 9.C, Gyulai Márton 9.C, Ajtai Boglárka 9.C (2016. 03. 16.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Kovács Attiláné

(10. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 1. hely Gáspár Attila 10.H (2016. 03. 30.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor

(10. évfolyam) megyei forduló,
2. hely Kovács Zsófia 10.H (2016. 03. 16.) ,
3. hely Debreczeni Ákos 10.H (2016. 03. 16.) ,
6. hely Vadon Enikő 10.H (2016. 03. 16.) ,
(10. évfolyam, csapat) megyei forduló,
1. hely Gáspár Attila 10.H, Kovács Zsófia 10.H, Debreczeni Ákos 10.H (2016. 03. 16.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

(11. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 13. hely Tompa Tamás Lajos 11.C (2016. 03. 30.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Marosszéky Gábor, Gulyás Tibor

(11. évfolyam) megyei forduló,
2. hely Szabadfalvi Dániel 11.H (2016. 03. 16.) ,
3. hely Tóth Miklós 11.H (2016. 03. 16.) ,
4. hely Bodolai Előd István 11.H (2016. 03. 16.) ,
5. hely Boros Bence 11.H (2016. 03. 16.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor

(11. évfolyam, csapat) megyei forduló,
1. hely Tompa Tamás Lajos 11.C, Szabadfalvi Dániel 11.H, Tóth Miklós 11.H (2016. 03. 16.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Marosszéky Gábor, Gulyás Tibor

(12. évfolyam) megyei forduló,
6. hely Zsíros Ákos 12.H (2016. 03. 16.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor


„ Kétfordulós német nyelvi verseny" (Eszterházy Károly Gyakorlóiskola által szervezett)
2. hely Leskó Eszter 8.B (2015. 12. 03.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv OÁTV megyei forduló,
1. hely Leskó Eszter 8.B (2016. 03. 30.) ,
2. hely Bárczi Enikő 8.B (2016. 03. 30.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
országos 28. hely Kovács Rita 12.B (2016. 04. 05.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


Kelemen Didák Városi Rajzpályázat városi forduló,
1. hely Győrffi Ádám 7. B (2016. 04. 11.) ,
2. hely Kiss Lea 8. B (2016. 04. 11.) ,
3. hely Takács Emília Polett 7. A (2016. 04. 11.) ,
5. hely Merkel Tamás 7. B (2016. 04. 11.) ,
különdíjat kaptak Lovassy Kamilla 8.A, Tóth Kamilla 8. A (2016. 04. 11.) Felkészítő tanár: Bihari Zoltán


sport Amatőr kosárlabda
országos 12. hely Trembóczki Liliána 9.D, Varga Viktória 9.E, Nagy Bernadett 9.H, Váradi Lilla 9.H, Jámbor Lili 11.C, Paszternák Csenge 11.C, Szabó Rebeka 11.C, Letek Nóra 11.H, Petrik Eszter 11.H, Kőhegyi Zsófia 11.E, Téglás Anna 12.B, Kiss Lívia Mira 12.H (2016. 04. 05.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Mezei futás (Fiú csapat IV. korcsoport)
országos 21. hely Keresztes Kornél 8.B, Kiss Balázs 7.A, Kiss Tamás 9.H, Pap Arion 8.B, Somody Máté 9.D (2016. 04. 05.) ,
(Fiú csapat VI. korcsoport)
országos 14. hely Kovács Richárd 12.C, Kovács Soma 12.H, Magyar Milán12.C, Purzsa Ákos 11.B, Varga Máté 11.C (2016. 04. 05.) ,
(Fiú egyéni, IV. korcsoport)
országos 4. hely Keresztes Kornél 8.B (2016. 04. 05.) ,
(Fiú egyéni, V. korcsoport)
országos 42. hely Jambrich Sámuel 10.E (2016. 04. 05.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin


sport mezei futás (Fiú egyéni, VI. korcsoport)
országos 37. hely Kovács Soma 12.H (2016. 04. 05.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin


sport Torna (egyéni kategória)
országos 5. hely Luterán Péter 11.H (2016. 04. 11.) ,
(fiú, III-IV. korcsoport)
országos elődöntő 4. hely Laczai Előd 7.B, Varga Attila 8.A, Pércsi Balázs 8.B, Tálas Tibor 8.B (2016. 04. 11.) ,
(fiú, V-VI. korcsoport, kezdő kategória)
országos 6. hely Szemán Szilárd 13.A, Kovács Erik 10.C, Sóvágó Mihály 10.D, Ignácz Bendegúz 10.D, Simkó Kornél 10.D, Luterán Péter 11.H (2016. 04. 11.) ,
(haladó kategória)
országos 9. hely Tóth Dávid 9.E, Bunda Boldizsár 10.H, Orosz Kristóf 11.C, Sajgó Mátyás 10.D, Orosz Dávid 10.D (2016. 04. 11.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin

(Leány, III-IV. korcsoport) megyei forduló,
5. hely Ferencsák Boglárka 7.A, Veréb Vanda 7.A, Viszlai Zsófia 7.A, Bunda Ágota 7.B, Ocsenás Lili 7.B, Czaga Gabriella 8.A (2016. 02. 21.) ,
(Leány, V-VI. korcsoport, haladó) megyei forduló,
4. hely Váradi Martina 10.C, Bubenkó Lilla 10.H, Galajda Eszter 10.H, Kondás Zsuzsanna 10.H, Egyed Flóra 11.H, Juhász Katalin 12.H (2016. 02. 21.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes


sport Úszás (IV. korcsoport, 4x50 m gyorsváltó)
(2016. 02. 21.)


történelem Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2. fordulóba jutott Simon Bence 12.H (2016. 01. 17.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné, Jobbágy László

3. fordulóba jutott Csendi Balázs 11.H (2016. 01. 17.) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet


Savaria Országos Történelem Tanulmányi Verseny
megyei 6. hely Martin Norbert 10.H (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


történelem Savaria Országos Történelmi Tanulmányi Verseny országos forduló,
16. hely Illés Dorka 9.H (2016. 04. 25.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


2014/2015

„Lásd, amit hallasz! Országos Filmpályázat
első hat közé jutott Zöld Gergő 10.H, Elekes Huba 10.H (2015. 03. 10.) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet


Dráma Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2. fordulóba jutott Halasi Viven13. D (2015. 01. 12.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


Középiskolai Kémiai Lapok Angol Fordítási Versenye
2. hely Major Ábel 10.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


Városi Angol Szövegértési Verseny városi forduló,
1. hely Oláh Fanni 7.A (2015. 05. 18.) ,
6. hely Suszter Ágnes 7.A (2015. 05. 18.) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


angol nyelv Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny (III. kategória) országos forduló,
1. hely Antal Réka 7.B (2015. 04. 22.) Felkészítő tanár: Fazekas Krisztina

(V. kategória)
országos 02. hely Molnár Tamás 10.B (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Kéri Henriett, Fazekas Krisztina

országos 03. hely Szunyogh Örs Péter 11.H (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

országos 07. hely Horváth Lívia 10.B (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Kéri Henriett, Fazekas Krisztina

országos 10. hely Petró Ádám 11.H (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

országos 11. hely Kovács Kristóf Levente 10.H (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


angol nyelv Megyei Idegen Nyelvi Szavalóverseny
4. hely Pozsgai Nikolett 11.B (2014. 11. 16.) ,
9. hely Lasánszki Orsolya 11.B (2014. 11. 16.) Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina


angol nyelv OÁTV (7. évfolyam) megyei forduló,
1. hely Ivacs Laura 7.B (2015. 04. 22.) ,
4. hely Bendicskó Laura 7. B (2015. 04. 22.) Felkészítő tanár: Fazekas Krisztina

(8. évfolyam) megyei forduló,
3. hely Nagy Bernadett 8. H (2015. 04. 22.) ,
8. hely Pál Diána 8. H (2015. 04. 22.) ,
9. hely Leskó Laura 8. H (2015. 04. 22.) ,
15-16. hely Szász Eszter 8. H (2015. 04. 22.) Felkészítő tanár: Siposné Kiss Angelika


Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi verseny (gimnázium I. kategória)
megyei 1. hely és országos 25. hely Ignácz Bendegúz 9.D (2015. 04. 27.) ,
megyei 2. hely és országos 26. hely Kun Péter 9.D (2015. 04. 27.) ,
(gimnázium I. kategória) megyei forduló,
5. hely Sőregi Soma 9.D (2015. 03. 18.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla

(gimnázium II. kategória)
megyei 1. hely és országos 1. hely Korpás Kristóf 10. B (2015. 04. 27.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc

megyei 2. hely és országos 22. hely Bodolai Előd 10.H (2015. 04. 27.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla

(gimnázium II. kategória) megyei forduló,
3. hely Hajas Hanna 10 B (2015. 03. 18.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc


biológia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2. fordulóba jutott Balassa Csilla 13. D (2015. 01. 07.) Felkészítő tanár: Kenéz Erika, Rémiás Ferenc

2. fordulóba jutott Sántha Fanni 12. H (2015. 01. 07.) Felkészítő tanár: Kondi Géza, Szentesi Csilla

2. fordulóba jutott Sógor Virág 11. B (2015. 01. 07.) ,
2. fordulóba jutott Tardi Réka 11. B (2015. 01. 07.) Felkészítő tanár: Nyéki Attila


Diákszínjátszás Arany János Fesztivál (János vitéz c. előadás)
1. hely (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


Diákszínjátszás Erkel Diákünnepek (EDÜ) (Lear, a bolond c. előadás)
1. hely (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


Diákszínjátszás Országos Amatőr Színjátszó Fesztivál (Lear, a bolond c. előadás)
a legjobb rendezés elismerést kapta (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


Diákszínjátszás Országos Diákszínjátszó Egyesület Regionális válogatója (Lear, a bolond c. előadás)
a legjobb dramaturgia elismerést kapta (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


filozófia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2. fordulóba jutott Kozma Balázs 12.C (2015. 02. 12.) ,
2. fordulóba jutott Rakaczki Zsanett 13.D (2015. 02. 12.) Felkészítő tanár: Bíró István


Budó Ágoston Fizika Feladatmegoldó Verseny országos forduló,
1. hely Bodolai Előd 10.H (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

dicséret Hornyák Szabolcs 12.C (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Bíró István


Dürer Fizika Csapatverseny
országos 2. díj Tompa Tamás Lajos 10.C, Osztermann Anna 10.H, Kiss László 10.C (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Kovács Benedek

országos 7. hely Varga Lilla Luca 12.C, Hornyák Szabolcs 12.C, Plaszkó Noel 11.C, Magyari Irma 12.C (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Bíró István, Pál Mihály


Eötvös Loránd Fizika Verseny országos forduló,
dicséret (6-10. hely) Tari Balázs 12.C (2014. 12. 16.) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc


Fizika Diákolimpia
A Kunfalvi Rezső Olimpiai Válogatóversenyen és más országos versenyeken nyújtott teljesítménye alapján tagja lett a Fizikai Diákolimpián Magyarországot képviselő öttagú csapatnak: Tompa Tamás Lajos 10.C (2015. 04. 13.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


Fizika Diákolimpia (Mumbai)
bronz érem Tompa Tamás Lajos 10.C (2015. 08. 26.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


fizika Ifjú Fizikusok Nemzetközi Tornája (Thaiföld)
bronz érem Plaszkó Noel László 11.C (csapattag) (2015. 08. 26.) Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc


fizika Ifjú Fizikusok Nemzetközi Tornája (YPTH)
Magyarországot képviseli a thaiföldi Nakhonratchisma-ban rendezett tornán Plaszkó Noel László 11.C (2015. 03. 27.) Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc, Bíró István, Gregáné Hursán Zsuzsanna


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny (9. évfolyam) országos forduló,
10. hely Gáspár Attila 10.H (2015. 06. 19.)

12. hely Sajgó Mátyás 9.D (2015. 06. 19.)

(10. évfolyam)
országos döntős Bodolai Előd 10.H (2015. 06. 19.)

(10. évfolyam) országos forduló,
1. hely Tompa Tamás 10.C (2015. 06. 19.)

19. hely Lukács Miklós Ágoston 10.C (2015. 06. 19.)

33. hely Novák Márk 10.C (2015. 06. 19.)

34. hely Tenkely Levente 10.C (2015. 06. 19.)


Nagy László Megyei Fizika Verseny (9. évfolyam) megyei forduló,
2. hely Sajgó Mátyás 9.D (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Pál Mihály

7. hely Kmetz Fanni 9.C (2015. 06. 19.) ,
12. hely Pónus Gergely 9.C (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

(10. évfolyam) megyei forduló,
1. hely Tompa Tamás Lajos 10.C (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

2. hely Bodolai Előd 10.H (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

(11. évfolyam) megyei forduló,
1. hely Plaszkó Noel 11.C (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc

5. hely Szilágyi Dávid 12.A (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

(12. évfolyam) megyei forduló,
3. hely, és egyéni kupát kapott Hornyák Szabolcs 12.C (2015. 06. 19.) ,
5. hely Tari Balázs 12.C (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Bíró István

(iskolák közötti verseny) megyei forduló,
1. hely és kupa (2015. 06. 19.)


fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2. fordulóba jutott Hornyák Szabolcs 12. C (2015. 01. 07.) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc

2. fordulóba jutott Plaszkó Noel László 11. C (2015. 01. 07.) Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc

2. fordulóba jutott Szilágyi Dávid 12. A (2015. 01. 07.) Felkészítő tanár: Bíró István, Gregáné Hursán Zsuzsanna

országos forduló,
26. hely Tari Balázs 12. C (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc


Szilárd Leó Fizika Verseny országos forduló,
2. hely Tompa Tamás Lajos 10.C (2015. 04. 22.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


Városi Fizika Verseny (csapat) városi forduló,
1. hely Hornyák Szabolcs 12.C, Tompa Tamás 10.C, Plaszkó Noel 11.C (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc, Bíró István


Vermes Miklós Nemzetközi Fizika Verseny
3. hely Tompa Tamás Lajos 10.C (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

6. hely Plaszkó Noel László 11.C (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc

8. hely Bodolai Előd 10.H (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


francia nyelv Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2. fordulóba jutott Szabó Dániel 12. H (2015. 01. 07.) Felkészítő tanár: Nagy Ferenc


DEIK (Debreceni Egyetem Informatikai Kar) Regionális programozói csapatverseny (Középiskolás kategória)
3. bronz Gáspár Attila (9.H), Szabó Dániel (12.H), Szőke Tamás (12.H) (2014. 11. 29.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Diákolimpiai válogató (Közép-európai kategória) döntő forduló,
6. hely (visegrádi országok programozási táborába jutott) Gáspár Attila (9.h) (2015. 04. 17.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Kovács Benedek


Informatika Kommunikációs verseny (városi)
1. hely Béres András (7.b) (2015. 06. 03.) ,
5. hely Pércsi Balázs (7.b) (2015. 06. 03.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (Alkalmazás kategória) 1. forduló,
186 pont (2. fordulóba jutott) Robotka Adrián (9.C) (2015. 01. 31.) Felkészítő tanár: Mártonné Kiss Ágnes (Zrínyi), Csató Endre

(Alkalmazás kategória) országos forduló,
359 ponttal országos 1. hely Lencsés Ádám (10.c) (2015. 04. 02.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre, Pál Mihály

(Programozás kategória, 2. korcsoport) 1. forduló,
118 pont (2. fordulóba jutott) Bagány Viktor (10.e) (2014. 12. 09.) Felkészítő tanár: Csató Endre

(Programozás kategória, 2. korcsoport) döntő forduló,
200/200 pont (országos 1. hely) (diákolimpiai selejtezőbe jutott) Gáspár Attila (9.h) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Kovács Benedek

országos 38. hely Lencsés Ádám (10.c) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Pál Mihály, Csató Endre

országos 40. hely Sillinger Péter (10.h) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Csató Endre

országos 67. hely Robotka Adrián (9.C) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Mártonné Kiss Ágnes (Zrínyi), Csató Endre


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. alkalmazás kategória) 1. forduló,
202 pont (2. fordulóba jutott) Deák Orsolya (12.a) (2015. 01. 09.) Felkészítő tanár: Takács Imre

209 pont (2. fordulóba jutott) Apatóczky Marcell (11.h) (2015. 01. 09.) Felkészítő tanár: Csató Endre

224 pont (2. fordulóba jutott) Bogyay Botond (11.h) (2015. 01. 09.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

(II. programozás kategória) 1. forduló,
168 pont (2. fordulóba jutott) Porupsánszki István (12.C) (2014. 12. 03.) ,
183 pont (2. fordulóba jutott) Szabó Dániel (12.H) (2014. 12. 03.) ,
(II. programozás kategória) 3. döntő forduló,
48. hely Szőke Tamás (12.H) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny (4. korcsoport, 9-10. osztály) 3., döntő forduló forduló,
országos 1. Lencsés Ádám (10.c) (2015. 04. 29.) ,
országos 21. Gáspár Attila (9.h) (2015. 04. 29.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Dürer Kémia Csapatverseny
országos 7-8. hely Sajgó Mátyás 9.D, Novák Márk 10.C, Szaniszló Brigitta 11.B (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi, Kenéz Erika


Irinyi János Kémia Verseny (I/A kategória)
megyei 1. hely, országos 41. hely Molnár Ádám 9.C (2015. 04. 26.) Felkészítő tanár: Szepessiné Medve Judit

(I/B kategória)
megyei 1. hely és kupagyőztes, országos 1. hely és különdíjat kapott a számítási feladatok megoldásáért, a mezőny legeredményesebb versenyzőjeként pedig Irinyi díjban részesült Sajgó Mátyás 9.D (2015. 04. 26.) ,
megyei 2. hely, országos 10. hely Kiss Gábor 9.D (2015. 04. 26.) ,
(II/A kategória)
megyei 1. hely, országos 3. hely Major Ábel 10.H (2015. 04. 26.) ,
megyei 2. hely, országos 20. hely Sillinger Péter 10.H (2015. 04. 26.) ,
megyei 3. hely, országos 36. hely Szabadfalvi Dániel 10.H (2015. 04. 26.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

(II/B kategória)
megyei 1. hely, országos 4. hely Novák Márk 10. C (2015. 04. 26.) Felkészítő tanár: Kenéz Erika

megyei 2. hely, országos 32. hely Bodnár Bence 10. B (2015. 04. 26.) ,
megyei 3. hely, országos 31. hely Jurkó Dávid 10. B (2015. 04. 26.) ,
(II/B kategória) megyei forduló,
4. hely Fegyverneki Bence 10. B (2015. 03. 15.) ,
5. hely Horváth Lívia 10. B (2015. 03. 15.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


magyar nyelv és irodalom "Magamra ismerek" Irodalmi pályázat országos forduló,
3. hely Mizser Fruzsina 12.A (2015. 03. 27.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom "Szép Magyar Beszéd" Verseny (7-8. osztályos kategória) megyei forduló,
2. hely Francsics Zita 8.H (2015. 01. 28.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom 100 szóban Budapest országos forduló,
a legjobb 12-be bekerült "A mélység" című alkotása; Illusztrálva kiállításra került a Bálnában, és a "100 szóban Budapest" című kiadványban is megjelent Mizser Fruzsina 12.A (2015. 03. 27.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Arany János Irodalmi Verseny
országos döntőbe jutott Csendi Balázs 10.H (2015. 03. 27.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (7. évfolyam) megyei forduló,
6. hely Antal Réka 7.B, Bátori Gábor 7.B, Csordás Henrik 7.B, Hallai Gréta 7.B (2014. 11. 27.) ,
7. hely Bendicskó Laura 7.B, Kedves Lilla 7.B, Magyar Kata 7.B, Vörös Zsófia 7.B (2014. 11. 27.) Felkészítő tanár: Jobbágy László

(8. évfolyam) megyei forduló,
3. hely Ivancsó Marcell 8.H, Koós Gábor 8.H, Tóth Ádám 8.H, Varga-Molnár Bertalan 8.H (2014. 11. 27.) ,
5. hely Barkai Gyöngy 8.H, Bodolai Réka 8.H, Kiss Kornél 8.H, Pál Diána 8.H (2014. 11. 27.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Cseh Károly Emlékverseny (városi)
2. hely Francsics Zita 8.H (2015. 01. 26.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Édes Anyanyelvünk Nyelvhasználati Verseny megyei forduló,
1. hely, és országos döntős Bodolai Előd 10.H (2015. 04. 19.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny
országos döntős Szunyogh Örs Péter 11.H (2015. 04. 26.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Így írunk mi városi novellaíró verseny városi forduló,
2. hely Farkas Beatrix 13.D (2015. 03. 27.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


magyar nyelv és irodalom II. Rákóczi Ferenc Megyei Könyvtár által az 1956-os forradalom emlékére kiírt szavalóverseny
1. hely Pásztor Laura 13.D (2014. 10. 20.) Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


magyar nyelv és irodalom Implom József Helyesírási Verseny megyei forduló,
5. hely Balassa Csilla 13.D (2015. 03. 27.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

13. hely Bodolai Előd 10.H (2015. 03. 27.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Miskolc Város Ifjú Szónoka Verseny (városi)
3. hely Szunyogh Örs Péter 11.H (2014. 12. 17.) Felkészítő tanár: Jobbágy László

Bárczi Géza Kiejtési Alapítvány különdíjasa Szalontai Barbara 13.D (2014. 12. 17.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


magyar nyelv és irodalom Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2. fordulóba jutott Szalontai Barbara 13.D (2014. 12. 16.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


magyar nyelv és irodalom Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny irodalom
2. fordulóba jutott Kondás Krisztina 13.E (2014. 12. 16.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István, Vargáné Fekete Ildikó


magyar nyelv és irodalom Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny nyelvtan
2. fordulóba jutott Pecsenye Flóra 12.H (2014. 12. 16.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny megyei forduló,
3. hely Pál Diána 8.H (2015. 05. 10.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna

13. hely Galajda Vera 7.A (2015. 05. 10.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


magyar nyelv és irodalom Városi Szövegértési Verseny
2. hely Antal Réka 7.B (2015. 05. 10.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


Arany Dániel Matematika Verseny (haladó, III. kategória)
III. díj Bodolai Előd 10.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

(kezdő, III. kategória)
II. díj Gáspár Attila 9.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Marosszéky Gábor


Bolyai Matematika Csapatverseny (7. osztály-gimnáziumi kategória) megyei forduló,
2. hely Antal Réka 7.B, Bátori Gábor 7.B, Csordás Henrik 7.B, Hallai Gréta 7.B (2014. 11. 10.) ,
3. hely Bárczi Enikő 7.B, Leskó Eszter 7.B, Keresztes Kornél 7.B (2014. 11. 10.) Felkészítő tanár: Marosszéky Gábor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(8. osztály-gimnáziumi kategória) megyei forduló,
4. hely Fabók Bence 8.H, Kiss Tamás 8.H, Nagy Bernadett 8.H, Tóth Ádám 8.H (2014. 11. 10.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(9. évfolyam-normál)
regionális 1. hely, országos 4. hely Ignácz Bendegúz 9.D, Ligeti Henriett 9.D, Sajgó Mátyás 9.D, Sóvágó Mihály 9.D (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Merkelné Vodila Noémi, Kurunczi Gábor

(9. évfolyam-spec.mat.)
regionális 1. hely, országos 1. hely (nemzetközi döntőbe jutottak) Debreczeni Ákos 9.H, Gáspár Attila 9.H, Tóth Tamás 9.H, Vadon Enikő 9.H (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

(10. évfolyam-spec.mat.)
regionális 1. hely, országos 4. hely Bodolai Előd 10.H, Boros Bence 10.H, Szabadfalvi Dániel 10.H, Tóth Miklós 10.H (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor

(10. évfolyam-spec.mat.) regionális forduló,
6. hely Estók Sándor 10.C, Novák Márk 10.C, Tompa Tamás 10.C, Tulipán Levente 10.C (2015. 02. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor, Petercsák Kitti

(12. évfolyam-spec.mat.)
regionális 1. hely, országos 2. hely Porupsánszki István 12.C, Szabó Dániel 12.H, Szőke Tamás 12.H, Tari Balázs 12.C (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor


Dürer Matematika Csapatverseny (C. kategória)
országos 1. díj Debreczeni Ákos 9.H, Kovács Zsófia 9.H, Gáspár Attila 9.H (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

országos 11-12. hely Csendi Balázs 10.H, Kertész Attila 10.H, Somosi Fanni Luca 9.H (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Kovács Attiláné, Győry Ákos

(D. kategória)
országos 1. díj Tari Balázs 12.C, Porupsánszki István 12.C, Birinyi Anna 11.C (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Veres Pál

országos 5. hely Szőke Tamás 12.H, Szabó Dániel 12.H, Drótos Annamária 11.C, MIhók Anna 12.H (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Vass Iván, Veres Pál, Győry Ákos, Marosszéky Gábor


Kalmár László Matematika Verseny (8. évfolyam) megyei forduló,
2. hely Nagy Bernadett 8.H (2015. 05. 10.) ,
3. hely Kormos Gergely 8.H (2015. 05. 10.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Kenguru Matematika Verseny (7. évfolyam) megyei forduló,
2. hely Pap Arion 7.B (2015. 05. 17.) ,
4. hely Bárczi Enikő 7.B (2015. 05. 17.) ,
5. hely Fenyvesi Tamás 7.B (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Marosszéky Gábor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(9. évfolyam) megyei forduló,
1. hely Sajgó Mátyás 9.D (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

(9. évfolyam, spec. mat. kategória)
megyei 1. hely,országos 1. hely Gáspár Attila 9.H (2015. 05. 17.) ,
megyei 2. hely,országos 9. hely Debreczeni Ákos 9.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(9. évfolyam, spec. mat. kategória) megyei forduló,
3. hely Martos Letícia 9.C (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Fejér Szabolcs

4. hely Bunda Boldizsár 9.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

5. hely Zsiros Levente 9.C (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Fejér Szabolcs

(10. évfolyam, spec. mat. kategória) megyei forduló,
1. hely Tenkely Levente 10.C (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Marosszéky Gábor, Gulyás Tibor

2. hely Kertész Attila 10.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor

3. hely Novák Márk 10.C (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Marosszéky Gábor, Gulyás Tibor

4. hely Tóth Miklós 10.H (2015. 05. 17.) ,
5. hely Boros Bence 10.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor

(11. évfolyam) megyei forduló,
5. hely Szemán Balázs 11.C (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

(11. évfolyam, spec. mat. kategória)
megyei 1. hely, országos 5. hely Zsiros Ákos 11.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor

megyei 2. hely, országos 7. hely Plaszkó Noel László 11.C (2015. 05. 17.) ,
megyei 3. hely, országos 12. hely Mózes Árpád Benedek 11.C (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

(11. évfolyam, spec. mat. kategória) megyei forduló,
4. hely Zádeczki Zalán 11.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor

5. hely Csordás Márk 11.C (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

(12. évfolyam, spec. mat. kategória)
megyei 1. hely, országos 4. hely Szabó Dániel 12.H (2015. 05. 17.) ,
megyei 2. hely, országos 5. hely Szőke Tamás 12.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

megyei 3. hely, országos 6. hely Porupsánszki István 12.C (2015. 05. 17.) ,
megyei 4. hely, országos 13. hely Tari Balázs 12.C (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

(12. évfolyam, spec. mat. kategória) megyei forduló,
5. hely Bartus Dániel 12.C (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván


matematika KÖMAL pontverseny 2013/2014-es tanév (A-jelű feladatok) országos forduló,
9-10. hely és dicséretet kapott Szőke Tamás 11.H (2015. 02. 02.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(B jelű feladatok) országos forduló,
1. hely Gáspár Attila 8.H (2015. 02. 02.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

4. hely Simkó Irén 12.C (2015. 02. 02.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

13. hely és dicséretet kapott Szőke Tamás 11.H (2015. 02. 02.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

14. hely és dicséretet kapott Porupsánszki István 11.C (2015. 02. 02.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

28. hely Szabó Dániel 11.H (2015. 02. 02.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

38-41. hely és dicséretet kapott Bodolai Előd 9.H (2015. 02. 02.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

(C jelű feladatok) országos forduló,
4. hely Gáspár Attila 8.H (2015. 02. 02.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

12. hely és dicséretet kapott Porupsánszki István 11.C (2015. 02. 02.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

18. hely és dicséretet kapott Debreczeni Ákos 8.H (2015. 02. 02.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

8-9. hely Szabó Dániel 11.H (2015. 02. 02.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


MEMO - Közép-Európai Matematikai Olimpia
bronz minősítés Szőke Tamás 12.H (2014. 10. 01.)


Nemzetközi Magyar Matematika Verseny országos forduló,
arany érem Porupsánszki István 12.C (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

arany érem és különdíjat kapott Bodolai Előd 10.H (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor, Marosszéky Gábor

arany érem és különdíjat kapott Szőke Tamás 12.H (2015. 04. 14.) ,
bronz érem Szabó Dániel 12.H (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

dicséret Tari Balázs 12.C (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

(7. évfolyam)
dicséretet kapott Antal Réka 7.B (2015. 05. 10.) ,
III. díj Bárczi Enikő Anna 7.B (2015. 05. 10.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Marosszéky Gábor


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
12. hely Szőke Tamás 12. H (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Kovács Attiláné, Marosszéky Gábor, Győry Ákos

14. hely Porupsánszki István 12. C (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Marosszéky Gábor, Győry Ákos

35. hely Szabó Dániel 12. H (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Marosszéky Gábor, Győry Ákos


matematika Romanian Master of Mathematics
dicséret Szőke Tamás 12.H (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos, Marosszéky Gábor, Dobos Sándor


Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematika Emlékverseny (9. évfolyam) országos forduló,
dicséretet kapott Debreczeni Ákos 9.H (2015. 06. 09.) ,
dicséretet kapott Soós Gergő 9.H (2015. 06. 09.) ,
dicséretet kapott Vadon Enikő 9.H (2015. 06. 09.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

I. díj Gáspár Attila 9.H (2015. 06. 09.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Marosszéky Gábor

(10. évfolyam) országos forduló,
dicséretet kapott Tompa Tamás 10.C (2015. 06. 09.) ,
dicséretet kapott Tóth Miklós 10.H (2015. 06. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

(12. évfolyam) országos forduló,
dicséretet kapott Tari Balázs 12.C (2015. 06. 09.) ,
I. díj Porupsánszki István 12.C (2015. 06. 09.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

I. díj Szőke Tamás 12.H (2015. 06. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

III. díj Szabó Dániel 12.H (2015. 06. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos, Marosszéky Gábor


Varga Tamás Matematika Verseny (II. kategória, 7.évfolyam) megyei forduló,
1. hely Magyar Kata 7.B (2015. 03. 09.) ,
2. hely Bárczi Enikő 7.B (2015. 03. 09.) ,
3. hely Antal Réka 7.B (2015. 03. 09.) ,
3. hely Leskó Eszter 7.B (2015. 03. 09.) ,
5. hely Keresztes Kornél 7.B (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Marosszéky Gábor

(II. kategória, 8.évfolyam)
megyei 1. hely. országos 40. hely Szász Kristóf 8.H (2015. 03. 09.) ,
(II. kategória, 8.évfolyam) megyei forduló,
2. hely Nagy Bernadett 8.H (2015. 03. 09.) ,
3. hely Herpai Ádám 8.H (2015. 03. 09.) ,
5. hely Kormos Gergely 8.H (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos


Zrínyi Ilona Matematika Verseny (7. évfolyam) megyei forduló,
6. hely Purzsa Aletta 7.B (2015. 03. 17.) ,
13.hely Bárczi Enikő 7.B (2015. 03. 17.) ,
17. hely Antal Réka 7.B (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Marosszéky Gábor

(7. évfolyam, csapat) megyei forduló,
2. hely (2015. 03. 17.)

(8. évfolyam) megyei forduló,
4. hely Herpai Ádám 8.H (2015. 03. 17.) ,
19. hely Fabók Bence 8.H (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos

(8. évfolyam, csapat) megyei forduló,
3. hely (2015. 03. 17.)

(9. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 1. hely Gáspár Attila 9.H (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

(9. évfolyam) megyei forduló,
2. hely Debreczeni Ákos 9.H (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

3. hely Sajgó Mátyás 9.D (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

4. hely Vadon Enikő 9.H (2015. 03. 17.) ,
6. hely Soós Gergő 9.H (2015. 03. 17.) ,
7. hely Tóth Tamás 9.H (2015. 03. 17.) ,
8. hely Török Ábel 9.H (2015. 03. 17.) ,
10. hely Mócz Márton 9.H (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(9. évfolyam, csapat) megyei forduló,
1. hely (2015. 03. 17.)

(10. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 18. hely Tompa Tamás 10.C (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

(10. évfolyam) megyei forduló,
2. hely Tóth Miklós 10.H (2015. 03. 17.) ,
3. hely Bodolai Előd 10.H (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

4. hely Tenkely Levente 10.C (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

7. hely Benkő Glória 10.H (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

9. hely Novák Márk 10.C (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

10. hely Estók Sándor 10.C (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Petercsák Kitti

(10. évfolyam, csapat) megyei forduló,
1. hely (2015. 03. 17.)

(11. évfolyam) megyei forduló,
5. hely Krakkai Ádám 11.H (2015. 03. 17.) ,
7. hely Zsíros Ákos 11.H (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor

8. hely Török Dániel 11.C (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

(11. évfolyam, csapat) megyei forduló,
3. hely (2015. 03. 17.)

(12. évfolyam)
megyei 2. hely, országos 6. hely Szőke Tamás 12.H (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

(12. évfolyam) megyei forduló,
4. hely Porupsánszki István 12.C (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

6. hely Szabó Dániel 12.H (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

8. hely Tari Balázs 12.C (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

(12. évfolyam, csapat) megyei forduló,
2. hely (2015. 03. 17.)


német nyelv Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny (III. kategória)
országos döntős Bárczi Enikő Anna 7.B (2015. 03. 10.) Felkészítő tanár: Sebő Sára

(V. kategória)
országos 4. hely Rachev Patrik 9.E (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné


Litteratum Országos Német Nyelvi Verseny
4. hely Leskó Eszter 7.B (2015. 05. 25.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny
megyei 1. hely, országos 3. hely Leskó Eszter 7.B (2015. 05. 10.) ,
megyei forduló,
2. hely Bárczi Enikő 7.B (2015. 03. 30.) ,
6. hely Spisák Blanka 7.B (2015. 03. 30.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. kategória)
2. fordulóba jutott Kovács Rita 11. B (2015. 01. 07.) ,
2. fordulóba jutott Pecsenye Flóra 12. H (2015. 01. 07.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv SPIEL UND GEWINN! Országos Német Levelező Csapatverseny országos forduló,
1. hely Bárczi Enikő 7.B, Leskó Eszter 7.B, Spisák Blanka 7.B (2014. 12. 16.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Szilágyi Dezső Általános Iskola Városi Német Tesztversenye városi forduló,
1. hely Bárczi Enikő 7.B (2014. 12. 16.) ,
2. hely Leskó Eszter 7.B (2014. 12. 16.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Városi Német Szövegértési Verseny
1. hely Bárczi Enikő 7.B (2015. 06. 01.) ,
2. hely Leskó Eszter 7.B (2015. 06. 01.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


sport Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság - Távolugró csapat (IV. korcsoport)
országos 8. hely Fegyverneki Bence 10.B, Táncos Tamás 12.E, Dienes Balázs 12.C, Máté-Kiss Bence 12.C, Macsok Ádám 12.C (2015. 03. 28.) Felkészítő tanár: Murinkó István


sport Duatlon (IV. korcsoport, fiú csapat)
megyei 2. hely, országos döntő 10. hely Bunda Boldizsár 9.H, Miskolci Ádám 8.H, Nagy Marcell 8.H, Rátkai Ádám 8.H, Kormos Gergely 8.H (2014. 10. 14.) ,
(IV. korcsoport, fiú egyéni)
megyei 1. hely, országos döntő 10. hely Bunda Boldizsár 9.H (2014. 10. 14.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin, Letek László

(V. korcsoport, fiú csapat) megyei forduló,
4. hely Simkó Kornél 9.D, Szabó Levente 9.D, Fürjész Péter 9.H, Mócz Márton 9.H (2014. 10. 01.) ,
(V. korcsoport, fiú egyéni) megyei forduló,
1. hely Simkó Kornél 9.D (2014. 10. 01.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin

(V. korcsoport, leány csapat)
megyei 1. hely, országos döntő 4. hely Kovács Zsófia 9.H, Szuhai Barbara 9.C, Dancsó Bianka 10.B, Tóth Edina 10.B (2014. 10. 14.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes, Letek László

(V. korcsoport, leány egyéni) megyei forduló,
1. hely Szuhai Barbara 9.C (2014. 10. 01.) ,
3. hely Kovács Zsófia 9.H (2014. 10. 01.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes

(VI korcsoport, fiú csapat) megyei forduló,
4. hely Kovács Richárd 11.C, Magyar Milán 11.C, Kis Bence 12.C, Kiséry Soma 12.C (2014. 10. 01.) ,
(VI korcsoport, fiú egyéni) megyei forduló,
4. hely Magyar Milán 11.C (2014. 10. 01.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin

(VI korcsoport, leány csapat) megyei forduló,
3. hely Barabási Dóra 11.B, Blaga Tekla 12.B, Rostás Edina 12.E, Takács Franciska 12.C (2014. 10. 01.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes


sport Fekete László Teremlabdarúgó Kupa
1. hely Bihari Soma 10.B, Szakos Gábor 12.H, Demeter Ákos 13.E, Hegyi Zoltán 13.E, Kiséry Soma 12.C, Dienes Balázs 12.C, Magyar Milán 11.C, Sipeki Gergely 11.H, Rachev Patrik 9.E, Rémiás Márton 9.E, Táncos Tamás 12.E, Borbély Ágoston 10.H (2015. 03. 28.) Felkészítő tanár: Túróczy Attila


sport Floorball országos forduló,
7. hely Karajz Fruzsina 10.H, Kiss Dorottya 10.H, Letek Nóra 10.H, Osztermann Anna 10.H, Paszternák Csenge 10.C, Szobonya Csenge 10.C (2015. 01. 18.) Felkészítő tanár: Vanczákné Darai Dóra, Letek László


sport Futsal Teremfoci
városi 4. hely Bihari Soma 10.B, Szakos Gábor 12.H, Demeter Ákos 13.E, Hegyi Zoltán 13.E, Kiséry Soma 12.C, Dienes Balázs 12.C, Magyar Milán 11.C, Sipeki Gergely 11.H, Rachev Patrik 9.E, Rémiás Márton 9.E, Táncos Tamás 12.E, Borbély Ágoston 10.H (2015. 03. 28.) Felkészítő tanár: Túróczy Attila


sport Kosárlabda (leány csapat)
megyei 3. hely Varga Viktória 9.Nyek/AJTP, Antal Georgina 10.C, Jámbor Lili 10.C, Paszternák Csenge 10.C, Szabó Rebeka 10.C, Letek Nóra 10.H, Petrik Eszter 10.H, Kovács Rita 11.B, Téglás Anna 11.B, Tóth Lili 11.B, Kiss Lívia Míra 11.H, Molnár Veronika 13.D (2015. 03. 28.)

(VI. korcsoport, fiú csapat)
megyei 4. hely Kovács Attila 12.B, Gazsi Ádám 12.B, Tenkely Péter 12.C, Macsok Ádám 12.C, Lukács Ábel 12.H, Kurusta Zsolt 12.H, Labancz Péter 12.H, Kormos Balázs 12.H, Géczi Levente 11.B, Tóth Marcell 11.C (2015. 03. 28.) Felkészítő tanár: Murinkó István


sport Röplabda (amatőr fiú)
megyei 2. hely Kormos Balázs 12.H, Kocsis Donát 9.C, Huszák Dominik 10.C, Rachev Patrik 9.E, Taskó Levente11.C, Magyar Milán 11.C, Veres Marcell 9.H (2015. 03. 28.) Felkészítő tanár: Vanczákné Darai Dóra


sport Sakk Diákolimpia (csapat, értékszámos fiú V. korcsoport) megyei forduló,
2. hely Papp Levente 7.B, Csendi Balázs 10.H, Mengyán Márton 9.C, Molnár Ádám 9.C (2015. 03. 17.)

(egyéni értékszámos lány, V. korcsoport)
megyei 3. hely, országos 7. hely Szuhai Beáta Barbara 9.C (2015. 04. 13.)

(egyéni, amatőr lány)
megyei 1. hely, és országos 12. hely Béla Izabella 12.E (2015. 04. 13.)

(egyéni, értékszámos fiú IV. korcsoport)
megyei 1. hely, és országos 8. hely Papp Levente 7.B (2015. 04. 13.)

(egyéni, értékszámos fiú V. korcsoport)
megyei 3. hely, és országos 14. hely Csendi Balázs 10.H (2015. 04. 13.)

(egyéni, értékszámos fiú V. korcsoport) megyei forduló,
4. hely Mengyán Márton 9.C (2015. 03. 17.)


sport Szertorna Diákolimpia (Fiú)
megyei 2. hely, országos elődöntőbe jutottak Máté Kiss Bence 12.C, Ignácz Bendegúz 9.D, Simkó Kornél 9.D, Vad Gergely 9.C, Szemán Szilárd 12.A, Luterán Péter 10.H (2015. 01. 26.) Felkészítő tanár: Viktor Benjámin

(leány, V-VI. korcsoport) országos forduló,
14. hely Kmetz Fanni 9.C, Váradi Martina 9.C, Bubenkó Lilla 9.H, Galajda Eszter 9.H, Egyed Flóra 10.H, Fekete Csenge 13.D (2015. 03. 26.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes, Tar Miklós

(Leány, V-VI. korcsoport, haladó)
megyei 3. hely, országos elődöntőbe jutottak Kmetz Fanni 9.C, Galajda Eszter 9.H, Egyed Flóra 10.H, Bódis Brigitta 11.C, Juhász Katalin 11.H, Fekete Csenge 13.D, (2015. 03. 26.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes


sport Tájfutás Diákolimpia (IV. korcsoport, lány) megyei forduló,
3. hely Magyar Kata 7.B (2015. 04. 19.)

(V. korcsoport, lány) megyei forduló,
3. hely Koleszár Réka 10.B (2015. 04. 19.)

(VI. korcsoport, fiú) megyei forduló,
2. hely Magyar Milán 11.C (2015. 04. 19.)


sport Úszás 100 m fiú hát (IV. korcsoport, "A" kategória)
megyei 2. hely Keresztes Kornél 7.B (2015. 03. 26.) ,
megyei 4. hely Csordás Henrik 7.B (2015. 03. 28.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin


sport Úszás 100 m fiú pillangó (IV. korcsoport, "A" kategória)
megyei 2. hely Csordás Henrik 7.B (2015. 03. 28.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin


sport Úszás 4x50m leány gyors váltó (IV. korcsoport, "B" kategória)
megyei 4. hely Hallai Gréta 7.B, Bendicskó Laura 7.B, Barkai Gyöngy 8.H, Laczkó Lili 8.H (2015. 03. 28.)


természettudományok IJSO Nemzetközi Természettudományos Olimpia (Argentína)
bronz érem Novák Márk 10.C (2015. 03. 28.)

ezüst érem Sajgó Mátyás 9.D (2015. 03. 28.)


történelem Gloria Victis Kárpát-Medencei Művelődéstörténeti Vetélkedő (csapat)
2. fordulóba jutottak Kovács Soma 11.H, Simon Bence 11.H, Ivacs Luca 11.H (2015. 03. 27.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


történelem Istvánffy Gyula Megyei Gyűjtőpályázat megyei forduló,
1. hely Juga Péter 10.H (2015. 03. 27.) ,
dicséret Halasi Vivien 13.D (2015. 03. 27.) ,
dicséret Kiss Péter 10.H (2015. 03. 27.) ,
dicséret Szalontai Barbara 13.D (2015. 03. 27.) ,
dicséret Varga Mátyás 13.D (2015. 03. 27.) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet


történelem Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2. fordulóba jutott Pecsenye Flóra 12.H (2014. 12. 16.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

2. fordulóba jutott Simon Bence 11.H (2014. 12. 16.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné, Jobbágy László


Savaria Országos Történelem Tanulmányi Verseny
megyei 2. hely, országos 16. hely Csendi Balázs 10.H (2015. 04. 26.) ,
megyei döntős Karajz Ágnes Fruzsina 10.H (2015. 02. 26.) ,
megyei döntős Köteles Ádám 10.C (2015. 02. 26.) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet


Zsigmondról elnevezett Országos Történelemi Tanulmányi Verseny
országos elődöntőbe jutott Köteles Ádám 10.C (2015. 03. 27.) ,
országos elődöntőbe jutott Simon Bence 11.H (2015. 03. 27.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


2013/2014

Bolyai Természettudományos Csapatverseny (7. évfolyam) regionális forduló,
6. hely Szegedi Péter László 7.H, Pál Diána 7.H, Schweickhadt Gyula 7.H, Herpai Ádám 7.H (2014. 04. 09.) ,
(8. évfolyam)
regionális 3. hely, országos 8. hely Nagy Klaudia 8.H, Pásztor Hanna 8.H, Somosi Fanni Luca 8.H, Vincze Vanessza 8.H (2014. 04. 09.) ,
(8. évfolyam) regionális forduló,
6. hely Debreczeni Ákos 8.H, Fürjész Péter 8.H, Sipeki Máté 8.H, Vad Gergely 8.H (2014. 04. 09.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Rémiás Ferenc, Kondi Géza


Európai Parlamenti Modell 12. Nemzeti Ülése
7. hely és a Szentendrei Ferences Gimnázium által alapított Fair Play díj 1. jutalmazottja Gonda Iván 11.C (2014. 03. 27.) ,
9. hely Magyari Irma 11.C (2014. 03. 27.) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert

16. hely Tóth Gergely 12.B (2014. 03. 27.) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert

Az Európai Parlamenti Modell 2014. őszi Nemzeti ülésén Luxemburgban képviseli Magyarországot Szalontai Barbara 12.D (2014. 03. 27.) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert


AJTP Mentors Országos Digitális Angol Nyelvi Verseny
országos döntőbe jutott Szacsuri Norbert 11.E (2014. 06. 05.) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


angol nyelv Dr. Gárdus János Idegen Nyelvi Verseny megyei forduló,
8. hely Sógor Virág 10.B (2013. 12. 04.) ,
9. hely Szunyogh Örs Péter 10.H (2013. 12. 04.) Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina


Megyei Angol Nyelvi Szövegértési Verseny (7. évfolyam) megyei forduló,
2. hely Szász Kristóf 7.H (2013. 12. 11.) Felkészítő tanár: Siposné Kiss Angelika

(8. évfolyam) megyei forduló,
1. hely Poncsák Ákos 8.H (2013. 12. 11.) ,
1. hely Vadon Enikő 8.H (2013. 12. 11.) ,
2. hely Gáspár Attila 8.H (2013. 12. 11.) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné


Országos Angol Nyelvi Verseny (8. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 15. hely Vadon Enikő 8.H (2014. 05. 20.) ,
(8. évfolyam) megyei forduló,
3. hely Poncsák Ákos 8.H (2014. 04. 27.) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné


angol nyelv V. Megyei Idegen Nyelvű Vers-és Prózamondó Verseny megyei forduló,
4. hely Révai Márton 10.H (2013. 11. 25.) Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina

11. hely Lasánszki Orsolya 10.B (2013. 11. 25.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


Városi Angol Nyelvi Országismereti Verseny (csapat) városi forduló,
1. hely Leskó Laura 7.H, Somosi Fanni 8.H, Kádár Bálint 8.H (2013. 11. 24.) Felkészítő tanár: Siposné Kiss Angelika, Koncz Tamásné


angol nyelv Városi Angol-Német Nyelvű Szövegértési Verseny városi forduló,
1. hely Leskó Laura 7.H (2014. 05. 20.) ,
1. hely Pál Diána 7.H (2014. 05. 20.) Felkészítő tanár: Siposné Kiss Angelika


biológia Állatok Világnapja alkalmából szervezett verseny (csapat) városi forduló,
1. hely Ágh Norbert 9.H,Korpás Kristóf 9.B, Molnár Tamás 9.B (2013. 10. 08.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc, Szentesi Csilla


Dr. Árokszállásy Zoltán Biológia Verseny (II. kategória (9-10. évf.)) országos forduló,
1. hely Korpás Kristóf 9.B (2014. 03. 09.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc

3. hely Tardi Réka 10.B (2014. 03. 09.) ,
8. hely Sógor Virág 10.B (2014. 03. 09.) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

(III. kategória 11-12. évf.)) országos forduló,
2. hely Lesinszki Lukács 12.B (2014. 03. 09.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


biológia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. kategória)
(2. fordulóba jutott) Balassa Csilla 12.D (2014. 01. 12.) Felkészítő tanár: Kenéz Erika, Rémiás Ferenc

(2. fordulóba jutott) Szobonya Péter Ákos 11.C (2014. 01. 12.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc

(II. kategória) országos forduló,
5. hely Lesinszki Lukács Sándor 12.B (2014. 04. 16.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


Hatvani István Fizika Verseny országos forduló,
11. hely Plaszkó Noel 10.C (2014. 06. 02.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Bíró István

13. hely Szilágyi Dávid 11.A (2014. 06. 02.) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny (9. évfolyam)
2. fordulóba jutott Bánóczi László 9.C (2014. 04. 16.) ,
2. fordulóba jutott Benkő Glória 9.H (2014. 04. 16.) ,
2. fordulóba jutott Estók Sándor 9.C (2014. 04. 16.) ,
2. fordulóba jutott Kiss László 9.C (2014. 04. 16.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

2. fordulóba jutott Novák Márk 9.C (2014. 04. 16.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

2. fordulóba jutott Tóth Miklós 9.H (2014. 04. 16.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

(9. évfolyam) országos forduló,
2. hely Tompa Tamás Lajos 9.C (2014. 05. 08.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

22. hely Lukács Miklós Ágoston 9.C (2014. 05. 08.) ,
26. hely Bodolai Előd 9.H (2014. 05. 08.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

41. hely Tenkely Levente 9.C (2014. 05. 08.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

(10. évfolyam)
2. fordulóba jutott Kosztyó Péter 10.C (2014. 04. 16.) Felkészítő tanár: Bíró István

2. fordulóba jutott Mózes Árpád Benedek 10.C (2014. 04. 16.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Bíró István

2. fordulóba jutott Szilágyi Dávid 11.A (2014. 04. 16.) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

2. fordulóba jutott Tóth Bence 10.C (2014. 04. 16.) Felkészítő tanár: Bíró István

(10. évfolyam) országos forduló,
36. hely Plaszkó Noel László 10.C (2014. 05. 08.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Bíró István


fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. kategória)
(2. fordulóba jutott) Szőke Tamás 11.H (2014. 01. 12.) Felkészítő tanár: Bíró István

(2. fordulóba jutott) Tari Balázs 11.C (2014. 01. 12.) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc

(II. kategória)
(2. fordulóba jutott) Matkovics Gábor 12.C (2014. 01. 12.) Felkészítő tanár: Bíró István

(II. kategória) országos forduló,
13.hely Kovács Árpád 12.C (2014. 04. 14.) ,
14.hely Pristyák Levente 12.C (2014. 04. 14.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

17.hely Hornyák Szabolcs 11.C (2014. 04. 14.) Felkészítő tanár: Bíró István


Városi Fizika Vetélkedő (városi, csapat)
1. hely Plaszló Noel 10.C, Szőke Tamás 11.H, Pristyák Levente 12.C (2014. 06. 09.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Bíró István, Zámborszky Ferenc


francia nyelv Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
(2. fordulóba jutott) Urbanovics Anna 12.H (2014. 01. 12.) Felkészítő tanár: Nagy Ferenc


DEIK (Debreceni Egyetem Informatikai Kar) Regionális programozói csapatverseny (Középiskolás kategória)
3. bronz Matkovics Gábor (12.c), Pércsi Máté (12.h), Virág Fausztin Asztrik (12.h) (2013. 12. 02.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (országos, csapat, 11-13. osztály kategória) döntő forduló,
3. hely Gribovszki Máté (12.h), Pércsi Máté (12.h), Virág Fausztin Asztrik (12.h) (2014. 02. 22.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Első Avasi Gimnáziumi Robotfoci - kupa (A kategória, csapat, meghívásos, 2 LEGO NXT) döntő forduló,
1. hely, kupa Kiss Péter (11.b), Szeszák Ádám (11.c), Hunyor László (11.b), Nagy Martin (11.b) (2014. 05. 19.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (Alkalmazás kategória) döntő forduló,
országos 15. hely Lencsés Ádám (9.c) (2014. 04. 07.) Felkészítő tanár: Takács Imre

országos 21. hely Deák Orsolya (11.a) (2014. 04. 07.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

(Programozás kategória, 1. korcsoport) országos döntő forduló,
198/200 pont, országos 1. hely (korcsoportjából az országban egyedüliként meghívták a diákolimpiai selejtezőbe) Gáspár Attila (8.h) (2014. 03. 03.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Csató Endre

(Programozás kategória, 2. korcsoport) 1. forduló,
118 pont (2. fordulóba jutott) Bagány Viktor (9.e) (2013. 12. 08.) Felkészítő tanár: Csató Endre

121 pont (2. fordulóba jutott) Zán Martin Márk (9.c) (2013. 12. 08.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

141 pont (2. fordulóba jutott) Szunyogh Örs Péter (10.h) (2013. 12. 08.) ,
182 pont (2. fordulóba jutott) Krakkai Ádám (10.h) (2013. 12. 08.) ,
(Programozás kategória, 2. korcsoport) országos döntő forduló,
országos 27. hely Szacsuri Norbert (11.e) (2014. 03. 03.) Felkészítő tanár: Csató Endre

országos 38. hely Lencsés Ádám (9.c) (2014. 03. 03.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

országos 46. hely Szilágyi Dávid (11.a) (2014. 03. 03.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. alkalmazás kategória) 1. forduló,
281 pont (2. fordulóba jutott) Pércsi Máté (12.h) (2014. 01. 10.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

Informatika (II. Programozás kategória) 1. forduló,
195/200 pont (2. fordulóba jutott) Molnár Máté Lajos (11.c) (2013. 12. 06.) ,
(II. Programozás kategória) 3. országos döntő forduló,
11. hely (diákolimpiai selejtezőbe jutott) Matkovics Gábor (12.c) (2014. 03. 23.) ,
38. hely Virág Fausztin Asztrik (12.h) (2014. 03. 23.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny (3. korcsoport, 7-8. osztály) 2. forduló,
megyei 10. hely Kádár Bálint (8.h) (2014. 03. 05.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Csató Endre

(4. korcsoport, 9-10. osztály) 3. országos döntő forduló,
országos 7. hely Lencsés Ádám (9.c) (2014. 04. 22.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre


Irinyi János Országos Kémiaverseny (I/A kategória)
megyei 1. hely, abszolút első helyezett, kupagyőztes, országos 4. hely Novák Márk 9.C (2014. 05. 09.) Felkészítő tanár: Kenéz Erika, Endrész Gyöngyi

megyei 2. hely, országos 20. hely Sillinger Péter 9.H (2014. 05. 09.) ,
megyei 4. hely, országos 34. hely Major Ábel 9.H (2014. 05. 09.) ,
megyei 5. hely, országos 62. hely Szabadfalvi Dániel 9.H (2014. 05. 09.) ,
(I/A kategória) megyei forduló,
6. hely Benkő Glória 9.H (2014. 03. 16.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

6. hely Tompa Tamás 9.C (2014. 03. 16.) Felkészítő tanár: Kenéz Erika

(I/B kategória) megyei forduló,
1. hely Jurkó Dávid 9.B (2014. 03. 16.) ,
(II/B kategória)
megyei 1. hely, országos 19. hely Simkó Márton 10.B (2014. 05. 09.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. kategória)
(2. fordulóba jutott) Lesinszki Lukács Sándor 12.B (2014. 01. 12.) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

(II. kategória)
(2. fordulóba jutott) Barsi Máté Zsolt 12.B (2014. 01. 12.) ,
(2. fordulóba jutott) Szolnoki Gábor 12.B (2014. 01. 12.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


magyar nyelv és irodalom Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (7. osztály, csapat) megyei forduló,
4. hely Tóth Ádám 7.H, Pál Diána 7.H, Varga-Molnár Bertalan 7.H, Koós Gábor 7.H (2013. 11. 25.) ,
6. hely Leskó Laura 7.H, Barkai Gyöngy 7.H, Francsics Zita 7.H, Kiss Tamás 7.H (2013. 11. 25.) ,
10. hely Illés Dorottya 7.H, Vass Lívia 7.H, Szász Eszter 7.H, Nagy Bernadett 7.H (2013. 11. 25.) ,
14. hely Kormos Gergely 7.H, Szász Kristóf 7.H, Halmi Bajnok 7.H, Szegedi Péter 7.H (2013. 11. 25.) ,
18. hely Juhász Evelin 7.H, Erdélyi Dóra 7.H, Ágh Diána 7.H, Fedor Fanni 7.H (2013. 11. 25.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna

(8. osztály, csapat)
megyei 1. hely, és országos 3. hely Babos Zsófia 8.H, Gáspár Attila 8.H, Soós Gergő 8.H, Tóth Tamás 8.H (2013. 12. 11.) ,
(8. osztály, csapat) megyei forduló,
2. hely Almássy Tekla Krisztina 8.H, Kovács Zsófia 8.H, Nagy Klaudia 8.H, Vadon Enikő 8.H (2013. 11. 25.) ,
6. hely Galajda Eszter 8.H, Lukács Tünde 8.H, Tóth Réka 8.H, Vincze Vanessza 8.H (2013. 11. 25.) ,
12. hely Bubenkó Lilla 8.H, Kiss Dorina 8.H, Kondás Zsuzsanna 8.H, Pető Anita 8.H (2013. 11. 25.) ,
13. hely Halász Petra 8.H, Pásztor Hanna 8.H, Riczkó Alexandra Zsófia 8.H, Somosi Fanni Luca 8.H (2013. 11. 25.) ,
14. hely Bunda Boldizsár 8.H, Kádár Bálint 8.H, Fürjész Péter 8.H, Pallai Balázs 8.H (2013. 11. 25.) ,
15. hely Lencsés Tamás 8.H, Poncsák Ákos 8.H, Török Ábel Tamás 8.H, Varga Dániel 8. H (2013. 11. 25.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Diákírók, Diákköltők Országos Versenye országos forduló,
2. hely Halasi Vivien 12.D (2014. 06. 05.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


magyar nyelv és irodalom Édes Anyanyelvünk Nyelvhasználati Verseny országos forduló,
Kazinczy-díjban részesült Szolnoki Gábor 12.B (2013. 10. 21.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna, Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Gárdonyi Prózamondó Verseny városi forduló,
1. hely Francsics Zita 7.H (2013. 11. 26.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Implom Helyesírási Verseny megyei forduló,
1. hely (országos döntős) Balassa Csilla 12.D (2014. 02. 09.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

17. hely Juhász László 10.B (2014. 02. 09.) Felkészítő tanár: Rokob Tiborné

országos forduló,
13. hely Balassa Csilla 12.D (2014. 03. 02.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


magyar nyelv és irodalom József Attila szavalóverseny városi forduló,
3. hely Linczényi Laura 11.A (2014. 04. 15.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Miskolc Város Ifjú Szónoka Verseny városi forduló,
3. hely Hojnyák Dávid 12.A (2013. 12. 15.) Felkészítő tanár: Jobbágy Lászó, Dr. Szabó Istvánné

különdíjat kapott Tóth Gergely 12.B (2013. 12. 15.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
(2. fordulóba jutott) Szolnoki Gábor 12.B (2014. 01. 12.) ,
országos forduló,
14. hely Pecsenye Flóra 11.H (2014. 04. 07.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


Arany Dániel Matematika Verseny országos forduló,
5-6. hely Bodolai Előd 9.H (2014. 06. 02.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor


Bátaszéki Matematika Verseny országos forduló,
1. hely Gáspár Attila 8.H (2014. 03. 27.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

22. hely Tóth Ádám 7.H (2014. 03. 27.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(7. évfolyam)
második fordulóba jutott Tóth Ádám 7.H (2013. 12. 12.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos

(8. évfolyam)
második fordulóba jutott Debreczeni Ákos 8.H (2013. 12. 12.) ,
második fordulóba jutott Gáspár Attila 8.H (2013. 12. 12.) ,
második fordulóba jutott Kovács Zsófia 8.H (2013. 12. 12.) ,
második fordulóba jutott Tóth Tamás 8.H (2013. 12. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos


Bolyai Matematika Csapatverseny (7. osztály) megyei forduló,
1. hely és országos döntős Fabók Bence Emil 7.H, Kiss Tamás 7.H, Nagy Bernadett 7.H, Tóth Ádám 7.H (2013. 11. 03.) ,
2. hely Herpai Ádám 7.H, Koós Gábor 7.H, Kormos Gergely 7.H, Szász Kristóf Róbert 7.H (2013. 11. 03.) ,
6. hely Bíró Hanna 7.H, Erdődi Anna 7.H, Szász Eszter 7.H, Vass Lívia 7.H (2013. 11. 03.) ,
(7. osztály) országos forduló,
26. hely Fabók Bence Emil 7.H, Kiss Tamás 7.H, Nagy Bernadett 7.H, Tóth Ádám 7.H (2013. 11. 24.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos

(8. osztály) megyei forduló,
1. hely és országos döntős Debreczeni Ákos 8.H, Gáspár Attila 8.H, Tóth Tamás 8.H, Vadon Enikő 8.H (2013. 11. 03.) ,
3. hely Nagy Klaudia 8.H, Soós Gergő 8.H, Poncsák Ákos 8.H, Török Ábel 8.H (2013. 11. 03.) ,
6. hely Bunda Boldizsár 8.H, Mócz Márton 8.H, Kádár Bálint 8.H, Varga Dániel 8.H (2013. 11. 03.) ,
(8. osztály) országos forduló,
2. hely Debreczeni Ákos 8.H, Gáspár Attila 8.H, Tóth Tamás 8.H, Vadon Enikő 8.H (2013. 11. 24.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos


Dürer Matematika Csapatverseny (B. kategória) országos forduló,
1. díj Gáspár Attila 8.H, Debreczeni Ákos 8.H, Szász Eszter 7.H (2014. 02. 20.) ,
3. díj Tóth Tamás 8.H, Vadon Enikő 8.H, Illés Dorottya 7.H (2014. 02. 20.) ,
8. hely Tóth Ádám 7.H, Szász Kristóf 7.H, Nagy Klaudia 8.H (2014. 02. 20.) ,
12. hely Soós Gergely 8.H, Kovács Zsófia 8.H, Leskó Laura 7.H (2014. 02. 20.) ,
14. hely Kádár Bálint 8.H, Mócz Márton 8.H, Bíró Hanna 8.H (2014. 02. 20.) ,
15. hely Poncsák Ákos 8.H, Vass Lívia 7.H, Almássy Tekla 8.H (2014. 02. 20.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos, Kovács Attiláné

(C. kategória) országos forduló,
8. hely Szabadfalvi Dániel 9.H, Bodolai Előd 9.H, Osztermann Anna 9.H (2014. 02. 20.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

10. hely Benkő Glória 9.H, Csordás Márk 10.C, Révy Gábor 10.C (2014. 02. 20.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Vass Iván, Veres Pál

(D. kategória) országos forduló,
2. díj Juhász Melinda 11.C, Matkovics Gábor 12.C, Simkó Irén 12.C (2014. 02. 20.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Veres Pál

3. díj Mihók Anna 11.H, Szőke Tamás 11.H, Szabó Dániel 11.H (2014. 02. 20.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

4. díj Ggulyás Eszter 12.H, Tari Balázs 11.C, Porupsánszki István 11.C, Ujj Zsuzsanna 11.C (2014. 02. 20.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván


Dürer Matematika Verseny (csapat, B kategória)
országos döntőbe jutottak Gáspár Attila 8.H, Debreczeni Ákos 8.H, Szász Eszter 7.H (2013. 11. 24.) ,
országos döntőbe jutottak Kádár Bálint 8.H, Mócz Márton 8.H, Bíró Hanna 7.H (2013. 11. 24.) ,
országos döntőbe jutottak Nagy Klaudia 8.H, Tóth Ádám 7.H, Szász Kristóf 7.H (2013. 11. 24.) ,
országos döntőbe jutottak Poncsák Ákos 8.H, Almássy Tekla 8.H, Vass Lívia 7.H (2013. 11. 24.) ,
országos döntőbe jutottak Soós Gergő 8.H, Kovács Zsófia 8.H, Leskó Laura 7.H (2013. 11. 24.) ,
országos döntőbe jutottak Tóth Tamás 8.H, Vadon Enikő 8.H, Illés Dorottya Lilla 7.H (2013. 11. 24.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos


Kalmár László Matematika Verseny (7. osztály) megyei forduló,
4. hely Kormos Gergely 7.H (2014. 04. 15.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos

(8. osztály)
megyei 1. hely, országos 1. hely Gáspár Attila 8.H (2014. 06. 03.) ,
megyei 2. hely, országos 12. hely Debreczeni Ákos 8.H (2014. 06. 03.) ,
(8. osztály) megyei forduló,
3. hely Vadon Enikő 8.H (2014. 04. 15.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos


matematika KÖMAL pontverseny 2012/2013-as tanév (B-jelű feladatok)
13-14. hely és dicséretben részesült Szőke Tamás 10.H (2013. 10. 08.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(B-jelű feladatok, 10. osztály)
17-18. hely és dicséretben részesült Porupsánszki István 10.C (2013. 10. 08.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

(B-jelű feladatok, 11. osztály)
13. hely és dicséretben részesült Simkó Irén 11.C (2013. 10. 08.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

(B-jelű feladatok, 12. osztály)
14. hely és dicséretben részesült Schultz Vera Magdolna 12.C (2013. 10. 08.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

(C-jelű feladatok, 11-12. osztály)
26. hely Simkó Irén 11.C (2013. 10. 08.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

(C-jelű feladatok, 9-10. osztály)
19. hely és dicséretben részesült Szőke Tamás 10.H (2013. 10. 08.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

29-30. hely Porupsánszki István 11.C (2013. 10. 08.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

33. hely Szabó Dániel 10. H (2013. 10. 08.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


matematika MEMO (Middle European Mathematical Olympiad)
Bekerült a MEMO (Middle European Mathematical Olympiad) 6 fős magyar csapatába. Szőke Tamás 11.H (2014. 06. 02.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor


Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (8. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 1. hely Gáspár Attila 8.H (2014. 05. 07.) ,
megyei 2. hely Debreczeni Ákos 8.H (2014. 05. 07.) ,
megyei 2. hely Vadon Enikő 8. H (2014. 05. 07.) ,
megyei 4. hely Poncsák Ákos 8.H (2014. 05. 07.) ,
megyei 5. hely Kovács Zsófia 8.H (2014. 05. 07.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(9. évfolyam, spec.mat. kategória)
megyei 1. hely Tóth Miklós 9.H (2014. 05. 07.) ,
megyei 2. hely Borbély Ágoston 9.H (2014. 05. 07.) ,
megyei 3. hely Tompa Tamás 9.H (2014. 05. 07.) ,
megyei 4. hely Szabadfalvi Dániel 9.H (2014. 05. 07.) ,
megyei 5. hely Kertész Attila 9.H (2014. 05. 07.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor

(10. évfolyam, spec.mat. kategória)
megyei 1.hely Plaszkó Noel 10.C (2014. 05. 07.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Vass Iván, Veres Pál

megyei 2. hely Sipeki Gergely 10.H (2014. 05. 07.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Fejér Szabolcs

megyei 3. hely Kopcsó Dániel 10.C (2014. 05. 07.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Vass Iván, Veres Pál

megyei 4. hely Bese Csongor 10.H (2014. 05. 07.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Fejér Szabolcs

megyei 5. hely Mózes Árpád 10.C (2014. 05. 07.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Vass Iván, Veres Pál

(11. évfolyam, spec.mat. kategória)
megyei 1. hely, országos 3. hely Bartus Dániel 11.C (2014. 05. 07.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

megyei 2. hely, országos 5. hely Szabó Dániel 11.H (2014. 05. 07.) ,
megyei 3. hely, országos 11. hely Szőke Tamás 11.H (2014. 05. 07.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

megyei 4. hely, országos 12. hely Tari Balázs 11.C (2014. 05. 07.) ,
megyei 5. hely, országos 13. hely Porupsánszki István 11.C (2014. 05. 07.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

(12. évfolyam, spec.mat. kategória)
megyei 1. hely, országos 8. hely Gulyás Eszter 12.H (2014. 05. 07.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

megyei 2. hely, országos 13. hely Matkovics Gábor 12.C (2014. 05. 07.) ,
megyei 3. hely, országos 16. hely Simkó Irén 12.C (2014. 05. 07.) ,
megyei 4. hely Demkó Bettina 12.C (2014. 05. 07.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

megyei 5. hely Virág Fausztin Asztrik 12.H (2014. 05. 07.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván


Nemzetközi Magyar Matematika Verseny
1. díj Gáspár Attila 8.H (2014. 06. 03.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

1. hely Szőke Tamás 11.H (2014. 03. 18.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

2. díj Vadon Enikő 8.H (2014. 06. 03.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

3. hely Bodolai Előd 9.H (2014. 03. 18.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

dicséret Debreczeni Ákos 8.H (2014. 06. 03.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

dicséret Matkovics Gábor 12.C (2014. 03. 18.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

dicséret Porupsánszki István 11.C (2014. 03. 18.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (III. kategória) országos forduló,
10.hely Szőke Tamás 11.H (2014. 04. 15.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

21.hely Simkó Irén 12.C (2014. 04. 15.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

27.hely Porupsánszki István 11.C (2014. 04. 15.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

38.hely Gulyás Eszter 12.H (2014. 04. 15.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

41.hely Matkovics Gábor 12.C (2014. 04. 15.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál


Varga Tamás Matematika Verseny (7. évfolyam) megyei forduló,
1. hely Szász Kristóf Róbert 7.H (2014. 03. 17.) ,
1. hely Tóth Ádám 7.H (2014. 03. 17.) ,
4. hely Herpai Ádám 7.H (2014. 03. 17.) ,
5. hely Kormos Gergely 7.H (2014. 03. 17.) ,
6. hely Koós Gábor 7.H (2014. 03. 17.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos

(8. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 3. hely Gáspár Attila 8.H (2014. 05. 07.) ,
megyei 2. hely, országos 23. hely Debreczeni Ákos 8.H (2014. 05. 07.) ,
(8. évfolyam) megyei forduló,
3. hely Vadon Enikő 8.H (2014. 03. 17.) ,
4. hely Tóth Tamás 8.H (2014. 03. 17.) ,
5. hely Fürjész Péter 8.H (2014. 03. 17.) ,
5. hely Soós Gergő 8.H (2014. 03. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos


Zrínyi Ilona Matematika Verseny (11. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 7. hely Szőke Tamás 11.H (2014. 05. 07.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor


Zrínyi Ilona Matematika Verseny
A Földes Ferenc Gimnázium elnyerte a "Legeredményesebb hatosztályos gimnázium Észak-Magyarországi Régió" kupát! (2014. 03. 17.)

A Földes Ferenc Gimnázium elnyerte a „Régió (Heves, Borsod, Nógrád megye) legjobb négyosztályos gimnáziuma” címért járó kupát! (2014. 03. 13.)

(7. évfolyam) megyei forduló,
11. hely Herpai Ádám 7.H (2014. 03. 17.) ,
16. hely Tóth Ádám 7.H (2014. 03. 17.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos

(8. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 7. hely Gáspár Attila 8.H (2014. 05. 07.) ,
(8. évfolyam) megyei forduló,
3. hely Vadon Enikő 8.H (2014. 03. 17.) ,
4. hely Debreczeni Ákos 8.H (2014. 03. 17.) ,
10. hely Kovács Zsófia 8.H (2014. 03. 17.) ,
11. hely Pásztor Hanna 8.H (2014. 03. 17.) ,
12. hely Soós Gergő 8.H (2014. 03. 17.) ,
15. hely Tóth Tamás 8.H (2014. 03. 17.) ,
19. hely Sipeki Máté 8.H (2014. 03. 17.) ,
(8. évfolyam, csapat) megyei forduló,
1. hely Gáspár Attila 8.H, Vadon Enikő 8.H, Debreczeni Ákos 8.H (2014. 03. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(9. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 18. hely Bodolai Előd 9.H (2014. 05. 07.) ,
(9. évfolyam) megyei forduló,
2. hely Tóth Miklós 9.H (2014. 03. 13.) ,
3. hely Szabadfalvi Dániel 9.H (2014. 03. 13.) ,
4. hely Tompa Tamás 9.C (2014. 03. 13.) ,
6. hely Novák Márk 9.C (2014. 03. 13.) ,
(9. évfolyam, csapat) megyei forduló,
1. hely Bodolai Előd 9.H, Tóth Miklós 9.H, Szabadfalvi Dániel 9.H (2014. 03. 13.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor

(10. évfolyam) megyei forduló,
3. hely Plaszkó Noel 10.C (2014. 03. 13.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

4. hely Zsíros Ákos 10.H (2014. 03. 13.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor

(11. évfolyam) megyei forduló,
2. hely Szabó Dániel 11.H (2014. 03. 13.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

3. hely Porupsánszki István 11.C (2014. 03. 13.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

4. hely Kurusta Zsolt 11.H (2014. 03. 13.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

(11. évfolyam, csapat) megyei forduló,
1. hely Szőke Tamás 11.H, Szabó Dániel 11.H, Porupsánszki István 11.C (2014. 03. 13.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Kovács Attiláné, Vass Iván

(12. évfolyam) megyei forduló,
1. hely (országos döntős) Matkovics Gábor 12.C (2014. 03. 13.) ,
2. hely Simkó Irén (2014. 03. 13.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

4. hely Gulyás Eszter 12.H (2014. 03. 13.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

(12. évfolyam, csapat) megyei forduló,
1. hely Matkovics Gábor 12.C, Simkó Irén 12.C, Gulyás Eszter 12.H (2014. 03. 13.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál, Fejér Szabolcs, Vass Iván


német nyelv Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny országos forduló,
1. hely Rachev Patrik 9.Ny/AJTP (2014. 03. 30.) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné


sport Atlétika 100 m megyei forduló,
3. hely Levenda Zsófia 10.H (2014. 05. 29.)


sport Atlétika 200 m megyei forduló,
3. hely Levenda Zsófia 10.H (2014. 05. 29.)


sport Atlétika 400 m megyei forduló,
1. hely Kovács Richárd 10.C (2014. 05. 29.)


sport Atlétika 4x100 m megyei forduló,
3. hely Ferencsák Dóra 11.A, Letek Nóra 9.H, Levenda Zsófia 10.H, Szobonya Csenge 9.C (2014. 05. 29.)


sport Atlétika 4x400 m megyei forduló,
3. hely Fegyverneki Bence 9.B, Szabó Ádám 11.A, Tánczos Tamás 11.E, Kovács Richárd 10.C (2014. 05. 29.)


sport Atlétika 800 m megyei forduló,
1. hely Varga Máté 9.C (2014. 05. 29.)


sport Atlétika magasugrás megyei forduló,
3. hely Szobonya Csenge 9.C (2014. 05. 29.)


sport Atlétika súlylökés megyei forduló,
1. hely Kiss Péter 11.B (2014. 05. 29.)

2. hely Bódis Brigitta 10.C (2014. 05. 29.)


sport Atlétika távolugrás megyei forduló,
1. hely Letek Nóra 9.H (2014. 05. 29.)

2. hely Szobonya Csenge 9.C (2014. 05. 29.)

3. hely Máré-Kiss Bence 11.C (2014. 05. 29.)


sport Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság (magasugró csapat) országos forduló,
2. hely Fürjész Péter 8.H, Kovács Levente 8.H, Sipeki Máté 8.H, Török Ábel 8.H, Vad Gergely 8.H (2013. 10. 09.) Felkészítő tanár: Letek László


sport B 33 Kosárlabda Diákolimpia országos forduló,
5. hely Druzsba Dalma 12.A, Kovács Alexandra 12.H, Papp Réka 12.H, Tóth Krisztina 12.H (2014. 04. 08.) Felkészítő tanár: Letek László

országos forduló,
5. hely Nyilasi Martin 12.A, Kurusta Zsolt 11.H, Kovács Attila 11.B, Tenkely Péter 11.C (2014. 04. 08.) Felkészítő tanár: Murinkó István

országos elődöntő forduló,
1. hely (országos döntőbe jutottak) Druzsba Dalma 12.A, Kovács Alexandra 12.H, Lukács Flóra 12.H, Papp Réka 12.H (2014. 03. 09.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Duatlon (csapat, V. kcs, lány) megyei forduló,
3. hely Paszternák Csenge 9.C, Szobonya Csenge 9.C, Tóth Edina 9.B, Dancsó Bianka 9.B (2013. 10. 01.) ,
(csapat, V. kcs,fiú) megyei forduló,
4. hely Magyar Milán 10.C, Kovács Richárd 10.C, Géczi Levente 10.B, Varga Máté 9.C (2013. 10. 01.) ,
(csapat, VI. kcs, lány) megyei forduló,
3. hely Havril Katalin 12.H, Bánóczy Zsuzsanna 11.B, Blaga Tekla 11.B, Gulyás Eszter 12.H (2013. 10. 01.) ,
(csapat, VI. kcs,fiú) megyei forduló,
5. hely Dobronyi Benjámin 13.E, Faitli Tamás 12.C, Tálas Péter 12.H, Kiséry Soma 11.C, Lippai Ádám 12.C (2013. 10. 01.) ,
(egyéni, fiú) megyei forduló,
2. hely Magyar Milán 10.C (2013. 10. 01.) ,
(egyéni, lány) megyei forduló,
1. hely Havril Katalin 12.H (2013. 10. 01.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Kosárlabda (amatőr)
megyei 1. hely, országos 5. hely Letek Nóra 9.H, Kiss Kamilla 11.H, Molnár Veronika 12.D, Druzsba Dalma 12.A, Havril Kata 12.H, Kovács Alexandra 12.H, Lukács Flóra 12.H, Palágyi Petra 12.H, Papp Réka 12.H, Tóth Krisztina 12.H, Tóth Lilla 12.H (2014. 03. 30.) ,
(V. korcsoport) megyei forduló,
3. hely Erdődi Anna 7.H, Majoros Míra 7.H, Gulyás Debóra 9.Nyek, Pertik Eszter 9.H, Bodrogi Julianna 9.E, Riczkó Zsófia 8.H, Letek Nóra 9.H, Benkő Glória 9.H, Földesi Dorina 10.C (2014. 05. 29.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Megyei Torna Verseny (V-VI. korcsoport, fiú csapat) megyei forduló,
1. hely, és országos elődöntőbe jutottak Luterán Péter 9.H, Szemán Szilárd 11.A, Mayer Attila 12.B, Filep Atád 12.B, Tálas Péter 12.H (2014. 02. 19.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin

(V-VI. korcsoport, leány csapat) megyei forduló,
3. hely, és országos elődöntőbe jutottak Bódis Brigitta 10.C, Virág Flóra 10.C, Domokos Dominika 10.H, Juhász Katalin 10.H, Pavlikovics Zsuzsanna 12.B, Zsuga Kyra 12.B (2014. 02. 19.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes


sport Megyei Úszás Verseny (IV. korcsoport, "A" kategória, 100 m fiú mell) megyei forduló,
4. hely Ivancsó Marcell Mihály 7.H (2014. 02. 19.) ,
5. hely Kormos Gergely 7.H (2014. 02. 19.) ,
(IV. korcsoport, "B" kategória, 100 m fiú mell) megyei forduló,
3. hely Fürjész Péter 8.H (2014. 02. 19.) ,
(IV. korcsoport, "B" kategória, 100 m leány gyors) megyei forduló,
6. hely Somosi Fanni 8.H (2014. 02. 19.) ,
(IV. korcsoport, "B" kategória, 4x50 m leány gyors váltó csapat) megyei forduló,
2. hely Barkai Gyöngy 7.H, Szabó Lili 7.H, Pető Anita 8.H, Somosi Fanni 8.H (2014. 02. 19.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes


sport Országos Szertorna (csapat) országos forduló,
5. hely Luterán Péter 9.H, Szemán Szilárd 11.A, Sinkovics Dániel 12.A, Filep Ajtony Atád, Mayer Attila 12.B, Tálas Péter 12.H Bodolai Máté 9.E (2014. 04. 16.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin


sport Sakk Diákolimpia (egyéni) országos forduló,
9. hely Béla Izabella 11.E (2014. 06. 10.)


sport Tájfutás (F. 5 kategória) országos forduló,
1. hely Magyar Milán 10.C (2014. 05. 29.)


sport Ügyességi Csapatbajnokság, kislabdahajítás
városi 1. hely, megyei 5. hely Kovács Levente 8.H, Sipeki Máté 8.H, Fürjész Péter 8.H, Vad Gergely 8.H, Bunda Boldizsár 8.H (2013. 10. 01.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Ügyességi Csapatbajnokság, magasugrás megyei forduló,
1.hely Kovács Levente 8.H, Sipeki Máté 8.H, Fürjész Péter 8.H, Vad Gergely 8.H, Török Ábel 8.H (2013. 10. 01.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Ügyességi Csapatbajnokság, távolugrás városi forduló,
4. hely Kovács Levente 8.H, Sipeki Máté 8.H, Fürjész Péter 8.H, Vad Gergely 8.H, Veres Marcell 8.H (2013. 10. 01.) Felkészítő tanár: Letek László


Integrált Természettudományos Verseny (csapat) országos forduló,
1. hely Barsi Máté 12. B, Lesinszki Lukács 12.B, Pristyák Levente 12.C, Simkó Irén 12.C (2013. 11. 24.) ,
(csapat) regionális forduló,
1. hely (országos döntőbe jutottak) Pristyák Levente 12.C, Barsi Máté 12.B, Simkó Irén 12.C, Lesinszki Lukács 12.B (2013. 10. 08.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


történelem Gloria Victis Kárpát-medencei Művelődéstörténeti Vetélkedő (csapat)
20. hely Kovács Soma 10.H, Simon Bence 10.H, Szunyogh Örs Péter 10.H (2013. 12. 11.) Felkészítő tanár: Jobbágy László

23. hely Hojnyák Dávid 12.A, Katona Dávid 12.A, Kovács Ákos 12.A (2013. 12. 11.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem IV. Miskolci Kultúrtörténeti Verseny (csapat) városi forduló,
2. hely Simon Bence 10.H, Kovács Soma 10.H, Simon Evelin 10.H (2014. 06. 10.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


történelem Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium Művelődéstörténeti Versenye (csapat, regionális)
2. hely Kovács Soma 10.H, Simon Bence 10.H, Szunyogh Örs Péter 10.H (2013. 12. 11.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


Nemzedékek Tudása Kiadó Történelem Versenye (csapat) országos forduló,
3. hely Deák Orsolya 11.A, Sólyom Tamás 11.A, Várfalvi Mercédesz 11. A (2013. 12. 11.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

(csapat) regionális forduló,
5. hely Balogh Ákos 10.H, Simon Bence 10.H, Szunyogh Örs 10.H (2013. 09. 26.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


Regionális Történelemi Verseny a Nemzeti Összetartozás Napja alkalmából regionális forduló,
6. hely Simon Bence 10.H (2014. 06. 10.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


Savaria Országos Történelem Tanulmányi Verseny (9. évfolyam) megyei forduló,
1. hely Csendi Balázs 9.H (2014. 03. 06.) ,
5. hely Kertész Attila 9.H (2014. 03. 06.) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

(10. évfolyam) megyei forduló,
1. hely Deák Orsolya 11.A (2014. 03. 06.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

2. hely Simon Bence 10.H (2014. 03. 06.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


2012/2013

angol nyelv Angol Megyei Könyvtárhasználati Verseny (11-12. évf.) megyei forduló,
1. hely Polgári Ádám 12. B (2013. 01. 22.) Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina

(7-8. évf., csapat) megyei forduló,
4. hely Benkő Glória 8. H, Kiss Dorottya 8. H, Tomkó Zsófia 8. H (2013. 01. 22.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

(9-10. évf., csapat) megyei forduló,
2. hely Simon Evelin 9. H, Hercsik Tímea 9. H, Pásztor Ida 9. H (2013. 01. 22.) Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina


angol nyelv Dr. Gárdus Megyei Angol Verseny megyei forduló,
4. hely Csicsek Zoltán 11. D (2012. 11. 25.) ,
8. hely Bezerédi Bence 11. D (2012. 11. 25.) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné

16. hely Kiss Kamilla 10. H (2012. 11. 25.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

19. hely Szalontai Barbara 11. D (2012. 11. 25.) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné

21. hely Bánóczi Dávid 10. H (2012. 11. 25.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


angol nyelv Idegen Nyelvi Szavalóverseny megyei forduló,
1. hely Pozsgai Nikolett 9. B (2012. 11. 29.) Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina


angol nyelv Kenguru Nyelvi Verseny (2. kategória) megyei forduló,
2. hely Muri Levente 8. H (2013. 01. 24.) ,
4. hely Kovács Kristóf Levente 8. H (2013. 01. 24.) ,
5. hely Paréj Balázs 8. H (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

5. hely Vincze Vanessza 7. H (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné

8. hely Tomkó Zsófia 8. H (2013. 01. 24.) ,
(2. kategória) országos forduló,
9. hely Muri Levente 8. H (2013. 01. 24.) ,
(4. kategória) megyei forduló,
1. hely Szabó Dániel 10. H (2013. 01. 24.) ,
3. hely Mihók Anna 10. H (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

6. hely Sógor Virág 9. B (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina

7. hely Jáborszki Diána 10. H (2013. 01. 24.) ,
8. hely Kurusta Zsolt 10. H (2013. 01. 24.) ,
9. hely Siska Lőrinc 10. H (2013. 01. 24.) ,
10. hely Szőke Tamás 10. H (2013. 01. 24.) ,
(4. kategória) országos forduló,
9. hely Szabó Dániel 10. H (2013. 01. 24.) ,
17. hely Mihók Anna 10. H (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

(5. kategória) megyei forduló,
3. hely Molnár Tamás 11. H (2013. 01. 24.) ,
4. hely Gribovszki Máté 11. H (2013. 01. 24.) ,
5. hely Polgári Ádám 12. B (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva

(6. kategória) megyei forduló,
2. hely Illyés Bence 12. H (2013. 01. 24.) ,
3. hely Zelenák Gellért 12. H (2013. 01. 24.) ,
1-5. hely Matisz Kamilla 12. H (2013. 01. 24.) ,
(6. kategória) országos forduló,
7. hely Illyés Bence 12. H (2013. 01. 24.) ,
13. hely Zelenák Gellért 12. H (2013. 01. 24.) ,
1-5. hely Matisz Kamilla 12. H (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Kéri Henriett


angol nyelv Kenguru Országos Angol Verseny
13. hely Molnár Tamás 11. H (2013. 01. 20.) ,
14. hely Gribovszki Máté 11. H (2013. 01. 20.) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva


Komlóstetői Általános Iskola Városi Angol nyelvű Versenye (7. évf., városi)
2. hely Poncsák Tamás 7.H (2013. 04. 15.) ,
2. hely Vadon Enikő 7.H (2013. 04. 15.) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné


angol nyelv Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny szóbeli döntő forduló,
4. hely Szunyogh Örs Péter 9. H (2013. 04. 15.) Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina

(felsőfok)
7. hely Gribovszki Máté 11. H (2013. 03. 12.) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva


angol nyelv OÁTV (7. évfolyam) megyei forduló,
1. hely Vadon Enikő 7. H (2013. 04. 23.) ,
4. hely Poncsák Ákos 7.H (2013. 04. 23.) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné


Városi Angol Nyelvi Országismereti Verseny (csapat) városi forduló,
1. hely Kádár Bálint 7. H, Benkő Glória 8. H, Tomkó Zsófia 8. H (2012. 11. 15.) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné, Szalontainé Batta Barbara


Kitaibel Pál Biológia Verseny megyei forduló,
1. hely Tardi Réka 9.B (2013. 06. 13.) ,
2. hely Sógor Virág 9.B (2013. 06. 13.) ,
3. hely Király Pongrác Péter 9.B (2013. 06. 13.) ,
országos forduló,
1. hely Tardi Réka 9.B (2013. 06. 17.) ,
14. hely Sógor Virág 9.B (2013. 06. 17.) Felkészítő tanár: Nyéki Attila


biológia Kutató Diákok Élet és Környezettudományi Tematikus Konferencia
2. hely (országos döntőbe jutott) Lesinszky Lukács 11. B (2013. 01. 20.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


OKTV Biológia (országos) II. forduló,
(továbbjutott) Lesinszki Lukács Sándor (11.b) (2012. 12. 18.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


biológia Sajó Károly Kárpát-medencei Környezetvédelmi Verseny (csapat) regionális forduló,
3. hely Bodolai Előd 8.H, Major Ábel 8.H, Tóth Miklós 8.H (2013. 04. 11.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


biológia Tehetséggondozó Levelezéses Országos Tanulmányi Verseny országos forduló,
5. hely Major Ábel 8.H (2013. 06. 13.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


Városi Pedagógiai Intézet által szervezett drámaíró versenyen (csapat,)
II. kategóriában díjat nyertek, így jogot kaptak, hogy megrendezhessék a Zrínyi Ilona Gimnázium színpadán darabjukat Bacsó Péter 10. H, Botos Árpád Szilveszter 10. H, Hrivnák Balázs 10. H (2012. 11. 09.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


Abacus matematikai lapok fizika pontversenye országos forduló,
1. hely Benkő Glória 8.H (2013. 06. 02.) ,
1. hely Karajz Ágnes Fruzsina 8.H (2013. 06. 02.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


Békésy György Országos Fizika Verseny országos forduló,
2. hely Barta Szilveszter Marcell 12. C (2012. 11. 28.) ,
7. hely Novák László Lajos 12. C (2012. 11. 28.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

13. hely Szabó Péter 12. H (2012. 11. 28.) Felkészítő tanár: Bíró István


Fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (országos) döntő forduló,
9. hely Barta Szilveszter Marcell 12.c (2013. 04. 23.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc

(országos) II. forduló,
(továbbjutott) Novák László Lajos 12.c (2012. 12. 18.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky ferenc


Fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (országos) II. forduló,
(továbbjutott) Pristyák Levente 11.c (2012. 12. 18.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


Hatvani István Országos Fizika Verseny országos forduló,
2. hely Wijesinghe Roland 10.B (2013. 06. 02.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

11. hely Plaszkó Noel 9.C (2013. 06. 02.) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika, Győry Ákos

18. hely Szilágyi Dávid 10.A (2013. 06. 02.) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika


Herman Labor Országos Fizika Versenye (csapat) országos forduló,
1. hely Mózes Árpád Benedek 9.C, Kosztyó Péter 9.C, Hornyák Szabolcs 10.C, Szabó Dániel 10.H, Pristyák Levente 11.C, Hubai Richárd 11.C (2013. 06. 02.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Bíró István, Zámborszky Ferenc


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny (9. évf.) megyei forduló,
1. hely Plaszkó Noel László 9.C (2013. 06. 02.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Dr. Miklós Erika

2. hely Szilágyi Dávid 10.A (2013. 06. 02.) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

3. hely Kosztyó Péter 9.C (2013. 06. 02.) Felkészítő tanár: Bíró István

4. hely Révai Márton 9.H (2013. 06. 02.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

5. hely Mózes Árpád Benedek 9.C (2013. 06. 02.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Dr. Miklós Erika

(10. évf.) megyei forduló,
1. hely Szőke Tamás 10.H (2013. 06. 02.) ,
2. hely Szabó Dániel 10.H (2013. 06. 02.) ,
3. hely Hornyák Szabolcs 10.C (2013. 06. 02.) ,
4. hely Tari Balázs 10.C (2013. 06. 02.) ,
5. hely Porupsánszki István 10.C (2013. 06. 02.) ,
6. hely Mihók Anna 10.H (2013. 06. 02.) ,
7. hely Kalina József 10.C (2013. 06. 02.) ,
(10. évf.) országos forduló,
24. hely Szőke Tamás 10.H (2013. 06. 02.) ,
34. hely Szabó Dániel 10.H (2013. 06. 02.) Felkészítő tanár: Bíró István


Nagy László Megyei Fizika Verseny (9. évf.) megyei forduló,
1. hely Plaszkó Noel László 9. C (2013. 03. 03.) ,
3. hely Mózes Árpád Benedek 9. C (2013. 03. 03.) Felkészítő tanár: Győry Ákos

7. hely Révai Márton 9. H (2013. 03. 03.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

(10. évf., csapatverseny) megyei forduló,
1. hely Hornyák Szabolcs 10. C, Szabó Dániel 10. H (2013. 03. 03.) Felkészítő tanár: Bíró István

(11. évf., csapatverseny) megyei forduló,
2. hely Pristyák Levente 11. C, Pércsi Máté 11. H A legjobb egyéni teljesítményért járó vándorserleget Pristyák Levente kapta. (2013. 03. 03.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Bíró István

(12. évf., csapatverseny) megyei forduló,
1. hely Barta Szilveszter Marcell 12. C, Novák László Lajos 12. C (2013. 03. 03.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


fizika Olimpiai csapat válogató versenye országos forduló,
7. hely Barta Szilveszter Marcell 12.C (2013. 06. 02.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc


Szilárd Leó Fizika Verseny (országos) döntő forduló,
6. hely Barta Szilveszter Marcell 12.C (2013. 04. 23.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


Városi Fizika Verseny (csapatverseny) városi forduló,
1. hely Barta Szilveszter Marcell 12. C, Pristyák Levente 11. C, Szabó Dániel 10. H (2013. 03. 03.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc, Bíró István


Vermes Miklós Nemzetközi Fizika Verseny
2. hely Pristyák Levente 11.C (2013. 06. 27.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

7. hely Plaszkó Noel 9.C (2013. 06. 27.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Dr. Miklós Erika

15. hely Hornyák Szabolcs 10.C (2013. 06. 27.) Felkészítő tanár: Bíró István


Almásy László Földrajz Verseny (csapat)
1. hely Ágh Norbert 8.H, Major Ábel 8.H, Nagy Bence 8.H, Veres Zsombor 8.H (2013. 04. 23.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


Földrajz Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (országos)
28. hely Lesinszki Lukács Sándor 11. b (2013. 04. 25.) Felkészítő tanár: Erdődi István


Földrajz Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (országos)
35. hely Oravecz Éva (12.h) (2013. 04. 25.) Felkészítő tanár: Kondi Géza


Informatika Eötvös József tanulmányi verseny (országos) döntő forduló,
2. hely Pércsi Máté (11.h) (2012. 12. 02.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (Alkalmazás kategória) 1. forduló,
100 pont (2. fordulóba jutott) Linczenbold Éva (10.a) (2012. 12. 16.) Felkészítő tanár: Takács Imre

129 pont (2. fordulóba jutott) Deák Orsolya (10.a) (2012. 12. 16.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre

140 pont (2. fordulóba jutott) Tóth Márk (11.d) (2012. 12. 16.) ,
175 pont (2. fordulóba jutott) Balogh Ákos (9.h) (2012. 12. 16.) Felkészítő tanár: Takács Imre

(Programozás kategória, 1. korcsoport) 3. (döntő) forduló,
14. hely Sillinger Péter (8.h) (2013. 03. 19.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Csató Endre

(Programozás kategória, 2. korcsoport) 3. (döntő) forduló,
58. hely Botos Árpád Szilveszter (10.h) (2013. 03. 19.) Felkészítő tanár: Botos Artúr, Csató Endre


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. alkalmazás kategória) 1. forduló,
166 pont (2. fordulóba jutott) Pércsi Máté (11.h) (2012. 12. 16.) ,
Informatika (II. programozás kategória) 3. (döntő) forduló,
16. (diákolimpiai selejtezőbe jutott) Matkovics Gábor (11.c) (2013. 03. 20.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny (4. korcsoport, 9-10. osztály) 3. (döntő) forduló,
10. hely (országos) Botos Árpád Szilveszter (10.h) (2013. 05. 10.) Felkészítő tanár: Botos Artúr, Csató Endre


Informatika Regionális programozói csapatverseny (Regionális csapat)
6. Botos Árpád Szilveszter (10.h), Pércsi Máté (11.h), Virág Fausztin Asztrik (11.h) (2012. 11. 26.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Dürer Kémia Verseny országos forduló,
4. hely Pásztor Ida 9. H, Sóvári Dénes 12. B, Ignácz Gergő 12. B (2013. 02. 12.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


Kémia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. kategória) II. forduló,
(továbbjutott) Barsi Máté 11. b Hadzsega Dániel 12. b Ignácz Gergő 12. b Sóvári Dénes 12. b Szolnoki Gábor 11. b (2012. 12. 18.) Felkészítő tanár: Felkészítő tanáruk: Endrész Gyöngyi

(országos) II. forduló,
(továbbjutott) Barta Szilveszter Marcell 12. c (2012. 12. 18.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc

(továbbjutott) Lesinszki Lukács Sándor 11. b (2012. 12. 18.) ,
(továbbjutott) Simkó Irén 11. c (2012. 12. 18.) Felkészítő tanár: Nyéki Attila


kémia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
20. hely Sóvári Dénes 12. B (2013. 04. 09.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia Tehetséggondozó Levelezéses Országos Tanulmányi Verseny országos forduló,
3. hely Major Ábel 8.H (2013. 06. 13.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit


magyar nyelv és irodalom "Erdély múltja és jelene" III. Miskolci Kultúrtörténeti Verseny és Diákkonferencia
2. hely Pap Friderika 11.D, Rakaczki Zsanett 11.D, Szalontai Barbara 11.D (2013. 05. 15.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

3. hely Dienes Flóra 11.B, Filep Ajtony Atád 11.B, Hernádi Tímea 11.B (2013. 05. 15.) ,
3. hely Kovács Krisztina 11.B, Pető Zoltán 11.B, Zsuga Kyra Dorina 11.B (2013. 05. 15.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (7. osztály) megyei forduló,
3. hely Almássy Tekla Krisztina 7. H, Kovács Zsófia 7. H, Nagy Klaudia 7. H, Vadon Enikő 7. H (2012. 11. 25.) Felkészítő tanár: Jobbágy László, aki elnyerte a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei fordulójának TANÁRI FŐDÍJÁT

4. hely Bunda Boldizsár 7. H, Kádár Bálint 7. H, Poncsák Ákos 7. H, Varga Dániel 7. H (2012. 11. 25.) ,
7. hely Galajda Eszter 7. H, Babos Zsófia 7. H, Kondás Zsuzsanna 7. H, Soós Gergő 7. H (2012. 11. 25.) ,
8. hely Bubenkó Lilla 7. H, Lukács Tünde 7. H, Pető Anita 7. H, Vincze Vanessza 7. H (2012. 11. 25.) ,
10. hely Kiss Dorina 7. H, Somosi Fanni Luca 7. H, Riczó Alexandra Zsófia 7. H, Pásztor Hanna 7. H (2012. 11. 25.) ,
11. hely Freund Martin 7. H, Kormos Dániel 7. H, Vad Gergely 7. H, Mócz Márton 7. H (2012. 11. 25.) ,
(8. évf.,) országos forduló,
8. hely Benkő Glória 8. H, Karajz Fruzsina 8. H, Rémiás Noémi 8. H, Nagy Bence 8. H (2012. 12. 09.) Felkészítő tanár: Jobbágy László

(8. osztály) megyei forduló,
1. hely (országos döntőbe jutottak) Benkő Glória 8. H, Karajz Fruzsina 8. H, Rémiás Noémi 8. H Nagy Bence 8. H (2012. 11. 25.) Felkészítő tanár: Jobbágy László, aki elnyerte a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei fordulójának TANÁRI FŐDÍJÁT

2. hely (országos döntőbe jutottak) Bodolai Előd 8. H, Juga Péter 8. H, Paréj Balázs 8. H, Szabadfalvi Dáneil 8. H (2012. 11. 25.) ,
3. hely (országos döntőbe jutottak) Boros Bence 8. H, Csendi Balázs 8. H, Veres Zsombor 8. H, Tóth Miklós 8. H (2012. 11. 25.) ,
4. hely (országos döntőbe jutottak) Borbély Ágoston 8. H, Kertész Attila 8. H, Kovács Kristóf Levente 8. H, Kozák Dánilel 8. H (2012. 11. 25.) ,
12. hely Kiss Dorottya 8. H, Petrik Eszter 8. H, Osztermann Anna 8. H, Vaktor Nelli 8. H (2012. 11. 25.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Édes anyanyelvünk - nyelvhasználati verseny országos forduló,
10. hely, és az Anyanyelvápolók Szövetségének könyvjutalmát kapta Szolnoki Gábor (11.B) (2012. 10. 18.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Hit Éve jegyében rendezett Városi Szavalóverseny városi forduló,
2. hely Pásztor Laura 11. D (2013. 03. 12.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


magyar nyelv és irodalom Így írunk mi (városi vers- és novellaíró verseny)
2. hely Kardos Levente 10. H (2012. 12. 13.) ,
különdíjat kapott Bárány Dóra 10. H (2012. 12. 13.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Implom Helyesírási Verseny megyei forduló,
2. hely Balassa Csilla 11. D (2013. 02. 03.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

12. hely Juhász László 9. B (2013. 02. 03.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Magyar Nyelv OKTV
döntőbe jutott Szolnoki Gábor 11. B (2013. 03. 10.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Miskolc Város Ifjú Szónoka (városi)
1. hely Sőti Zsombor 12. A (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Jobbágy László, Dr. Szabó Istvánné

5. hely Zelenák Gellért 12. H (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom OKTV Magyar nyelv (országos)
24. hely Szolnoki Gábor (11.b) (2013. 04. 09.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom OKTV Színház és dráma
2. fordulóba jutott Szalai-Bordás Gergő 12. H (2013. 02. 03.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Örkény István Országos Prózamondó Verseny Észak-magyarországi forduló,
1. hely Szalai-Bordás Gergő 12. H (2012. 11. 18.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Országos Örkény Prózamondó Verseny országos forduló,
2. hely Szalai-Bordás Gergő 12. H (2012. 11. 26.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Simonyi Helyesírási Verseny (7. évf.) megyei forduló,
7. hely Galajda Eszter 7.H (2013. 05. 15.) ,
(8. évf.) megyei forduló,
10. hely Bodolai Előd István (2013. 05. 15.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Szóval?! Országos Vitaverseny Észak-magyarországi regionális forduló,
Legjobb vitázó címet elnyerte Valcsev Petra 11.H (2013. 03. 24.) ,
(csapat) Észak-magyarországi regionális forduló,
3. hely Valcsev Petra 11.H, Tóth Gergely 11.B, Kovács Soma 9.H (2013. 03. 24.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


Abacus Matematikai Lapok pontversenye (7. évf.) országos forduló,
17. hely Gáspár Attila 7.H (2013. 06. 13.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(8. évf.) országos forduló,
6. hely és ezüst fokozatú dicséretben részesült Boros Bence 8.H (2013. 06. 13.) ,
ezüst fokozatú dicséretben részesült Benkő Glória 8.H (2013. 06. 13.) ,
ezüst fokozatú dicséretben részesült Karajz Ágnes Fruzsina 8.H (2013. 06. 13.) ,
ezüst fokozatú dicséretben részesült Sillinger Péter 8.H (2013. 06. 13.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor


Abacus Matematikai Lapok, számrejtvény országos forduló,
4. hely Karajz Ágnes Fruzsina 8.H (2013. 06. 13.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor


Arany Dániel Matematika Verseny (haladó III. kat.) országos forduló,
12-13. hely Szőke Tamás 10.H (2013. 05. 12.) ,
8-11. hely, dicséretet kapott Szabó Dániel 10.H (2013. 05. 14.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor


Bátaszéki Matematikaverseny
második fordulóba jutott Boros Bence 8. H (2012. 12. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

második fordulóba jutott Debreczeni Ákos 7. H (2012. 12. 09.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

második fordulóba jutott Kertész Attila 8. H (2012. 12. 09.) ,
második fordulóba jutott Kocsák Boglárka 8. H (2012. 12. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

második fordulóba jutott Soós Gergő 7. H (2012. 12. 09.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

második fordulóba jutott Tóth Miklós 8. H (2012. 12. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

második fordulóba jutott Tóth Tamás 7. H (2012. 12. 09.) ,
második fordulóba jutott Vadon Enikő 7. H (2012. 12. 09.) ,
(7. osztály) országos forduló,
2. hely Gáspár Attila 7. H (2013. 03. 26.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(8. osztály) országos forduló,
12. hely Bodolai Előd 8. H (2013. 03. 26.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


Bolyai Matematika Csapatverseny országos forduló,
3. hely Debreczeni Ákos 7. H, Gáspár Attila 7. H, Tóth Tamás 7. H, Vadon Enikő 7. H (2012. 11. 25.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

11. hely Bodolai Előd István 8. H, Boros Bence 8. H, Szabadfalvi Dániel 8. H, Tóth Miklós 8. H (2012. 11. 25.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

(7. osztály-gimnáziumi kategória) megyei forduló,
1. hely (országos döntősök) Debreczeni Ákos (7.H), Gáspár Attila (7.H), Tóth Tamás (7. H), Vadon Enikő (7. H) (2012. 10. 24.) ,
3. hely Kiss Dorina (7. H), Pásztor Hanna (7. H), Somosi Fanni Luca (7. H), Soós Gergő (7. H) (2012. 10. 24.) ,
6. hely Bunda Boldizsár (7. H), Kovács Levente (7. H), Nagy Klaudia (7. H), Poncsák Ákos (7. H) (2012. 10. 24.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

(8. osztály - gimnáziumi kategória)
6. hely Benkő Glória (8. H), Karajz Ágnes Fruzsina (8. H), Petrik Eszter (8. H), Rémiás Noémi (8. H) (2012. 10. 24.) ,
11. hely Csendi Balázs (8. H), Gáspárfalvi Péter (8. H), Muri Levente (8. H), Vályi-Nagy Levente (8. H) (2012. 10. 24.) ,
(8. osztály - gimnáziumi kategória) megyei forduló,
1. hely (országos döntős) Bodolai Előd István (8. H), Boros Bence (8. H), Szabadfalvi Dániel (8. H), Tóth Miklós (8. H) (2012. 10. 24.) ,
4. hely Borbély Ágoston (8. H), Kertész Attila (8. H), Kovács Kristóf Levente (8. H), Paréj Balázs (8. H) (2012. 10. 24.) ,
5. hely Kocsák Boglárka (8. H), Kozák Dániel Gyula (8. H), Nagy Bence (8. H), Veres Zsombor (8. H) (2012. 10. 24.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


Curie Matematika Emlékverseny országos forduló,
1. hely Debreczeni Ákos 7.H (2013. 04. 23.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos


Dürer Matematika Verseny (B kategória) országos forduló,
1. hely Boros Bence 8. H, Gáspár Attila 7. H,, Vadon Enikő 7. H (2013. 02. 12.) ,
2. hely Nagy Klaudia 7. H, Paréj Balázs 8. H, Szabadfalvi Dániel 8. H (2013. 02. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Győry Ákos

3. hely Tóth Miklós 8. H, Borbély Ágoston 8. H, Kovács Zsófia 7. H (2013. 02. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Győry Ákos

4. hely Benkő Glória 8. H, Karajz Ágnes Fruzsina 8. H, Kádár Bálint 7. H (2013. 02. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Győry Ákos

(C kategória) országos forduló,
1. hely Szőke Tamás 10. H, Szabó Dániel 10. H, Drótos Annamária 9. C (2013. 02. 12.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Vass Iván, Veres Pál

2. hely Béres Gábor 9. H, Porupsánszki István 10. C, Juhász Melinda 10. C (2013. 02. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Veres Pál, Gulyás Tibor

(D kategória) országos forduló,
2. hely Schultz Vera 12. C, Simkó Irén 11. C, Matkovics Gábor 11. C (2013. 02. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál, Gulyás Tibor, Győry Ákos

(országos, csapat, B kategória)
(döntőbe jutottak) Benkő Glória 8. H, Karajz Ágnes Fruzsina 8. H, Kádár Bálint 7. H (2012. 12. 19.) ,
(döntőbe jutottak) Boros Bence 8. H, Gáspár Attila 7. H, Vadon Enikő 7. H (2012. 12. 19.) ,
(döntőbe jutottak) Nagy Klaudia 7. h, Bodolai Előd 8. H, Szabadfalvi Dániel 8. H (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Kovács Attiláné

(döntőbe jutottak) Tóth Miklós 8. H, Borbély Ágoston 8. H, Kovács Zsófia 8. H (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Kovács Attiláné

(országos, csapat, C kategória)
(döntőbe jutottak) Béres Gábor 9. H, Porupsánszki István 10. C. Juhász Melinda 10. C (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Vass Iván, Kovács Attiláné, Veres Pál

(döntőbe jutottak) Szőke Tamás 10. H, Szabó Dániel 10. H, Drótos Annamária 9. C (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabadfalviné Kormányos Anikó, Vass Iván


Felvidéki Magyar Matematika Verseny (9. évf.)
3. hely Plaszkó Noel László 9. C (2013. 02. 20.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

(10. évf.)
1. hely Porupsánszki István 10. C (2013. 02. 20.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

(11. évf.)
4. hely Gulyás Eszter 11. H (2013. 02. 20.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

(12. évf.)
9. hely Szabó Péter 12. H (2013. 02. 20.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs


Gordiusz Matematika Verseny (9. évf.) megyei forduló,
1. hely (országos döntős) Mózes Árpád Benedek 9.C (2013. 03. 12.) ,
5. hely Szunyogh Örs Péter 9. H (2013. 03. 12.) ,
(9. évf., csapat) megyei forduló,
1. hely Mózes Árpád 9.C, Szunyogh Örs Péter 9.H, Plaszkó Noel László 9.C (2013. 03. 12.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál, Gulyás Tibor

(12. évf.) megyei forduló,
3. hely Szabó Péter 12. H (2013. 03. 12.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs


Gordiusz Matematika Verseny (9. évf.) megyei forduló,
6. hely Plaszkó Noel László 9. C (2013. 03. 12.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál, Gulyás Tibor

(10. évf.) megyei forduló,
1. hely (országos döntős) Szabó Dániel 10.H (2013. 03. 12.) ,
3. hely (országos döntős) Szőke Tamás 10.H (2013. 03. 12.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

4. hely Porupsánszki István 10.C (2013. 03. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

(10. évf., csapat) megyei forduló,
1. hely Szabó Dániel 10.H, Szőke Tamás 10.H, Porupsánszki István 10.C (2013. 03. 12.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Kovács Attiláné, Vass Iván

(11. évf.) megyei forduló,
2. hely Matkovics Gábor 11. C (2013. 03. 12.) ,
3. hely Simkó Irén 11. C (2013. 03. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

4. hely Gulyás Eszter 11. H (2013. 03. 12.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

(11. évf., csapat) megyei forduló,
1. hely Matkovics Gábor 11. C, Simkó Irén 11. C, Gulyás Eszter 11. H (2013. 03. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál, Fejér Szabolcs, Vass Iván


Hancsók Kálmán Megyei Matematikaverseny (9. évf.) megyei forduló,
1. hely és külön díjat kapott Plaszkó Noel László 9.C (2013. 03. 26.) ,
3. hely Mózes Árpád Benedek 9.C (2013. 03. 26.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál, Gulyás Tibor

(10.évf.) megyei forduló,
1. hely Szabó Dániel 10.H (2013. 03. 26.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

2. hely Porupsánszki István 10.C (2013. 03. 26.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

(11. évf.) megyei forduló,
1. hely és külön díjat kapott Simkó Irén 11.C (2013. 03. 26.) ,
4. hely Matkovics Gábor 11.C (2013. 03. 26.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

(12. évf.) megyei forduló,
4. hely Schultz Vera 12.C (2013. 03. 26.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


matematika Hetedhét Határ Legjobb Kis Matematikusai Verseny (7-8. évf.) országos forduló,
1. hely Gáspár Attila 7.H (2013. 05. 28.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné


Kalmár László Matematika Verseny (7. évf.) megyei forduló,
1. hely Gáspár Attila 7.H (2013. 04. 23.) ,
2. hely Vadon Enikő 7.H (2013. 04. 23.) ,
3. hely Debreczeni Ákos 7.H (2013. 04. 23.) ,
4. hely Soós Gergő 7.H (2013. 04. 23.) ,
5. hely Fürjész Péter 7.H (2013. 04. 23.) ,
6. hely Nagy Klaudia 7.H (2013. 04. 23.) ,
(7. évf.) országos forduló,
6. hely Gáspár Attila 7.H (2013. 06. 04.) ,
14. hely Vadon Enikő 7.H (2013. 06. 04.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(8. évf.) megyei forduló,
1. hely Bodolai Előd 8. H (2013. 04. 23.) ,
2. hely Tóth Miklós 8.H (2013. 04. 23.) ,
4. hely Boros Bence 8. H (2013. 04. 23.) ,
6. hely Kocsák Boglárka 8.H (2013. 04. 23.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


matematika Mategye Alapítvány tesztversenye országos forduló,
6. hely Benkő Glória 8.H (2013. 06. 13.) ,
8. hely Boros Bence 8.H (2013. 06. 13.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor


Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (7. évf.) megyei forduló,
1. hely Vadon Enikő 7. H (2013. 05. 12.) ,
2. hely Debreczeni Ákos 7.H (2013. 05. 12.) ,
3. hely Gáspár Attila 7. H (2013. 05. 12.) ,
6. hely Sipeki Máté 7. H (2013. 05. 12.) ,
(7. évf.) országos forduló,
13. hely Vadon Enikő 7. H (2013. 05. 12.) ,
17. hely Debreczeni Ákos 7. H (2013. 05. 12.) ,
22. hely Gáspár Attila 7. H (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(8. évf.) megyei forduló,
2. hely Tóth Miklós 8. H (2013. 05. 12.) ,
3. hely Kertész Attila 8. H (2013. 05. 12.) ,
5. hely Borbély Ágoston 8. H (2013. 05. 12.) ,
6. hely Szabadfalvi Dániel 8. H (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

(9. évf.) megyei forduló,
1. hely Plaszkó Noel László 9. C (2013. 05. 12.) ,
2. hely Zádeczki Zalán 9.H (2013. 05. 12.) ,
3. hely Zsíros Ágnes 9. H (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál, Gulyás TIbor

4. hely Révai Márton 9. H (2013. 05. 12.) ,
5. hely Mózes Árpád Bendek 9. C (2013. 05. 12.) ,
6. hely Szunyogh Örs Péter 9. H (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál, Gulyás Tibor

(9. évf.) országos forduló,
6. hely Plaszkó Noel László 9. C (2013. 05. 12.) ,
(9. évf.) országos forduló,
11. hely Zádeczki Zalán 9. H (2013. 05. 12.) ,
(9. évf.) országos forduló,
15. hely Zsíros Ákos 9. H (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál, Gulyás Tibor

(10. évf.) megyei forduló,
1. hely Porupsánszki István 10.C (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

2. hely Szabó Dániel 10.H (2013. 05. 12.) ,
3. hely Szőke Tamás 10.H (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

4. hely Bartus Dániel 10.C (2013. 05. 12.) ,
5. hely Tari Balázs 10.C (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

6. hely Kurusta Zsolt Ferenc 10. H (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás TIbor

(10. évf.) országos forduló,
2. hely Porupsánszki István 10. C (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

8. hely Szabó Dániel 10. H (2013. 05. 12.) ,
9. hely Szőke Tamás 10. H (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás TIbor

12. hely Bartus Dániel 10. C (2013. 05. 12.) ,
20. hely Tari Balázs 10. C (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

(11. évf.) megyei forduló,
1. hely Matkovics Gábor 11.C (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

2. hely Gulyás Eszter 11.H (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

3. hely Pristyák Levente 11. C (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Győry Ákos

3. hely Simkó Irén 11. C (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

4. hely Virág Fausztin Asztrik 11. H (2013. 05. 12.) ,
5. hely Gribovszki Máté 11. H (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

6. hely Demkó Bettina 11. C (2013. 05. 12.) ,
(11. évf.) országos forduló,
7. hely Matkovics Gábor 11.C (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

13. hely Gulyás Eszter 11. H (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

(12. évf.) megyei forduló,
1. hely Schultz Vera Magdolna 12.C (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

2. hely Jakab Ádám 12. C (2013. 05. 12.) ,
3. hely Gondos Bernadett 12. C (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Gulyás TIbor, Győry Ákos

3. hely Szabó Péter 12. H (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs

4. hely Páll Laura 12. C (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Gulyás TIbor, Győry Ákos

5. hely Müller Adrienn 12. C (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Gulyás TIbor, Győry Ákos

(12. évf.) országos forduló,
11. hely Schultz Vera Magdolna 12.C (2013. 05. 12.) Felkészítő tanár: Gulyás TIbor, Győry Ákos


Nemzetközi Magyar Matematika Verseny (9. évf.)
dicséret Plaszkó Noel László (2013. 03. 24.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál, Gulyás Tibor

(10.évf.)
2. hely Szőke Tamás 10.H (2013. 03. 24.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabadfalviné Kormányos Anikó

3. hely Porupsánszki István 10.C (2013. 03. 24.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

(12.évf.)
2. hely Schultz Vera Magdolna 12.C (2013. 03. 24.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


OKTV Matematika (országos)
(továbbjutott) Szabó Péter (12.h) (2012. 12. 18.) ,
(továbbjutott) Ungár Péter (12.h) (2012. 12. 18.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs


OKTV Matematika (országos) II. forduló,
(továbbjutott) Barta Szilveszter Marcell (12.c( (2012. 12. 18.) Felkészítő tanár: Győry Ákos


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny III. kategória
24. hely Schultz Vera Magdolna 12. C (2013. 04. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematika Emlékverseny (9. évf.) országos forduló,
dicséret Gáspár Attila 7.H (2013. 06. 04.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

dicséret Révai Márton 9.H (2013. 06. 04.) ,
III. díj Mózes Árpád Benedek 9.C (2013. 06. 04.) ,
III. díj Plaszkó Noel 9.C (2013. 06. 04.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál, Gulyás Tibor

(10. évf.) országos forduló,
dicséret Szabó Dániel 10.H (2013. 06. 04.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

II. díj Porupsánszki István 10.C (2013. 06. 04.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

II. díj Szőke Tamás 10.H (2013. 06. 04.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

(11. évf.) országos forduló,
dicséret Matkovics Gábor 11.C (2013. 06. 04.) ,
dicséret Simkó Irén 11.C (2013. 06. 04.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

(12. évf.) országos forduló,
dicséret Ungár Péter 12. H (2013. 06. 04.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs


Varga Tamás Matematika Verseny
3. hely Gáspár Attila 7. H (2013. 04. 09.) ,
30. hely Vadon Enikő 7. H (2013. 04. 09.) ,
46. hely Debreczeni Ákos 7. H (2013. 04. 09.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

48. hely Boros Bence 8. H (2013. 04. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

(I. kategória)
(2. fordulóba jutott) Somosi Fanni Luca 7. H (2012. 12. 19.) ,
(2. fordulóba jutott) Vad Gergely 7. H (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

(II. kategória)
(2. fordulóba jutott) Benkő Glória 8. H (2012. 12. 19.) ,
(2. fordulóba jutott) Bodolai Előd István 8. H (2012. 12. 19.) ,
(2. fordulóba jutott) Boros Bence 8. H (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

(2. fordulóba jutott) Bunda Boldizsár 7. H (2012. 12. 19.) ,
(2. fordulóba jutott) Debreczeni Ákos 7. H (2012. 12. 19.) ,
(2. fordulóba jutott) Gáspár Attila 7. H (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

(2. fordulóba jutott) Karajz Ágnes Fruzsina 8. H (2012. 12. 19.) ,
(2. fordulóba jutott) Kocsák Boglárka 8. H (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

(2. fordulóba jutott) Sipeki Máté 7. H (2012. 12. 19.) ,
(2. fordulóba jutott) Soós Gergő 7. H (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

(2. fordulóba jutott) Szabadfalvi Dániel 8. H (2012. 12. 19.) ,
(2. fordulóba jutott) Tóth Miklós 8. H (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

(2. fordulóba jutott) Tóth Tamás 7. H (2012. 12. 19.) ,
(2. fordulóba jutott) Vadon Enikő 7. H (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné


Zrínyi Ilona Matematika Verseny országos forduló,
21. hely Szőke Tamás 10.H (2013. 04. 11.) ,
23. hely Szabó Dániel 10.H (2013. 04. 11.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

34. hely Mózes Árpád Benedek 9.C (2013. 04. 11.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál, Gulyás Tibor

(7. évf.) megyei forduló,
3. hely Vadon Enikő 7. H (2013. 03. 12.) ,
11. hely Nagy Klaudia 7. H (2013. 03. 12.) ,
13. hely Debreczeni Ákos 7. H (2013. 03. 12.) ,
15. hely Tóth Tamás 7. H (2013. 03. 12.) ,
(7. évf.) országos forduló,
3. hely Gáspár Attila 7. H (2013. 04. 11.) ,
(7. évf., csapat) megyei forduló,
1. hely Gáspár Attila 7. H, Vadon Enikő 7. H, Nagy Klaudia 7. H, Debreczeni Ákos 7. H, Tóth Tamás 7. H (2013. 03. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(8. évf.) megyei forduló,
4. hely Tóth Miklós 8. H (2013. 03. 12.) ,
5. hely Szabadfalvi Dániel 8. H (2013. 03. 12.) ,
6. hely Karajz Ágnes Fruzsina 8. H (2013. 03. 12.) ,
9. hely Boros Bence 8. H (2013. 03. 12.) ,
13. hely Borbély Ágoston (2013. 03. 12.) ,
(8. évf.) országos forduló,
44. hely Bodolai Előd 8. H (2013. 04. 11.) ,
(8. évf., csapat) megyei forduló,
1. hely Bodolai Előd 8.H, Tóth Miklós 8.H, Szabadfalvi Dániel 8.H, Karajz Ágnes 8.H, Boros Bence 8.H, Borbély Ágoston 8.H (2013. 03. 12.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


német nyelv Kenguru Nyelvi Verseny (2. kategória) megyei forduló,
1. hely Kertész Attila 8. H (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné

2. hely Nagy Kaudia 7. H (2013. 01. 24.) ,
4. hely Kovács Zsófia 7. H (2013. 01. 24.) ,
7. hely Poncsák Ákos 7. H (2013. 01. 24.) ,
8. hely Debreczeni Ákos 7. H (2013. 01. 24.) ,
9. hely Kádár Bálint 7. H (2013. 01. 24.) ,
10. hely Fürjész Péter 7. H (2013. 01. 24.) ,
(4. kategória) megyei forduló,
2. hely Varga Lilla 10. C (2013. 01. 24.) ,
3. hely Lesinszki Lukács 11. B (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Kéri Krisztina

4. hely Révy Gábor 9. C (2013. 01. 24.) ,
5. hely Hajdu Tamás 9. C (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Sebő Sára

7. hely Sándor Eszter 11. E (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

8. hely Schultz Gellért 9. C (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Sebő Sára

9. hely Horváth Domonkos 10. C (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Kéri Krisztina

10. hely Juhász Katalin 9. H (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Sebő Sára

(5. kategória) megyei forduló,
4. hely Benkő Péter 12. A (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

(6. kategória) megyei forduló,
1. hely Sőti Zsombor 12. A (2013. 01. 24.) ,
2. hely Baráth Máté 12. B (2013. 01. 24.) ,
3. hely Bádé Laura 12. H (2013. 01. 24.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Szilágyi Dezső Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Városi Német Tesztversenye (7. évf.,)
1. hely Nagy Kaludia 7. H (2012. 12. 10.) ,
3. hely Vadon Enikő 7. H (2012. 12. 10.) Felkészítő tanár: Kéri Krisztina

(8. évf.,)
1. hely Veres Zsombor 8. H (2012. 12. 10.) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné


olasz nyelv Idegen Nyelvi Szavalóverseny megyei forduló,
2. hely Sélley Fanny 11. A (2012. 11. 29.) Felkészítő tanár: Nyiri Vivien


sport Atlétika Ügyességi Bajnokság (leány csapat) városi forduló,
bronz Benkő Glória (8.H), Bódis Brigitta (9.C), Domokos Dominika (9.H), Juhász Katalin (9.H), Levenda Zsófia (9.H) (2012. 09. 24.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport Atlétika Ügyességi Bajnokság, lány súlylökő csapat (4. korcsoport) megyei forduló,
4. hely Benkő Glória (8.H), Bódis Brigitta (9.C), Domokos Dominika (9.H), Juhász Katalin (9.H), Levenda Zsófia (9.H) (2012. 09. 30.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport Atlétikai Diákolimpia (svédváltó csapat) országos forduló,
11. hely Druzsba Dalma (11.A), Lukács Flóra (11.H), Gantner Petra (9.H), Fónagy Gabriella (12.B) (2012. 10. 18.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport B 33 Kosárlabda Diákolimpia országos forduló,
1. hely Druzsba Dalma 11.A, Havril Kata 11.H, Kovács Alexandra 11.H, Papp Réka 11.H (2013. 04. 16.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Diákolimpia 300m-es síkfutás (egyéni atlétika, IV. korcsoport) megyei forduló,
4. hely Osztermann Anna 8.H (2013. 05. 16.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport Diákolimpia 4x100 m-es váltó megyei forduló,
3. hely Letek Nóra 8.H, Bódis Brigitta 9.C, Osztermann Anna 8.H, Levenda Zsófia 9.H (2013. 05. 16.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport Diákolimpia Atlétika Többpróba (csapat) megyei forduló,
4. hely Bódis Brigitta 9.C, Karajz Ágnes 8.H, Letek Nóra 8. H, Levenda Zsófia 9. H, Osztermann Anna 8. H, Kiss Lívia Míra 9.H (2013. 05. 16.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport Diákolimpia súlylökés (egyéni atlétika, IV. korcsoport) megyei forduló,
2. hely Bódis Brigitta 9.C (2013. 05. 16.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport Diákolimpia Úszás (100m hátúszás) megyei forduló,
3. hely Fürjész Péter 7. H (2013. 01. 29.) ,
(100m mellúszás) megyei forduló,
4. hely Fürjész Péter 7. H (2013. 01. 29.) ,
5. hely Vad Gergely 7. H (2013. 01. 29.) ,
(4x50m fiú gyorsváltó, "A" kategória) megyei forduló,
2. hely Bunda Boldizsár 7. H, Fürjész Péter 7. H, Kormos Dániel 7. H, Vad Gergely 7. H (2013. 01. 29.) ,
(4x50m leány gyorsváltó, "A" kategória) megyei forduló,
2. hely Pető Anita 7. H, Somossi Fanni 7. H, Rab Zita 9. E, Szanyi Bianka 9. E (2013. 01. 29.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport Duatlon Diákolimpia (5. kcs., csapat) megyei forduló,
3. hely Ferencsák Dóra (10.a), Kupcsok Veronika (10.a), Bánóczy Zsuzsanna (10.b), Blaga Tekla (10.b) (2012. 09. 24.) ,
(5. kcs., fiú, egyéni) megyei forduló,
1. hely Magyar Milán (9.c) (2012. 09. 24.) ,
(6. kcs. csapat) megyei forduló,
3. hely Dobronyi Benjamin (12.e), Szeszák Viktor (12.a), Országh Mátyás (12.h), Simon Jordán (12.h) (2012. 09. 24.) ,
3. hely Gulyás Eszter (11.h), Havril Kata (11.h), Hilóczki Gabriella (12.a), Müller Adrienn (12.c) (2012. 09. 24.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Kosárlabda (5. korcsoport, fiú) megyei forduló,
2. hely Zöld Gergő 8.H, Kovács Richárd 9.C, Zsúdel Szabolcs 9.C, Tóth Marcell 9.C, Géczi Levente 9.B, Kovács Attila 10.B, Tenkely Péter 10.C, Kiséry Soma 10.C, Kurusta Zsolt 10.H, Labancz Péter 10.H, Lukács Ábel 10.H (2013. 04. 24.) Felkészítő tanár: Murinkó István

(5. korcsoport, lány) megyei forduló,
2. hely Benkő Glória 8.H, Letek Nóra 8.H, Bódis Brigitta 9.C, Földesi Dorina 9.C, Vincze Tamara 10.A, Kiss Kamilla 10.H, Druzsba Dalma 11.A, Kovács ALexandra 11.H (2013. 04. 24.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Kosárlabda Amatőr Diákolimpia
megyei 1. hely, országos 4. hely Havril Kata 11.H, Kovács Alexandra 11.H, Lukács Flóra 11.H, Palágyi Petra 11.H, Papp Réka 11.H, Tóth Krisztina 11.H, Tóth Lilla 11.H, Druzsba Dalma 11.A, Kiss Kamilla 10.H, Vincze Tamara 10.A, Molnár Veronika 11.D, Bódis Brigitta 9.C (2013. 03. 12.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Súlylökés (VI. korcsoport) országos forduló,
6. hely Kiss Péter 10.B (2013. 06. 03.)


sport Úszás Diákolimpia (100m-es gyorsúszás, egyéni, "A" kategória V-VI. korcsoport) megyei forduló,
6. hely Bogyay Botond 9. H (2013. 02. 03.) ,
(100m-es gyorsúszás, egyéni, "B" kategória) megyei forduló,
2. hely Szabó Péter 12. H (2013. 02. 03.) ,
(100m-es hátúszás, egyéni, "A" kategória V-VI. korcsoport) megyei forduló,
2. hely Bogyay Botond 9. H (2013. 02. 03.) ,
(100m-es hátúszás, egyéni, "B" kategória) megyei forduló,
3. hely Boros Bence 8. H (2013. 02. 03.) ,
(100m-es mellúszás, egyéni, "B" kategória) megyei forduló,
1. hely (országos döntős) Kis Bence 10. C (2013. 02. 03.) ,
2. hely Szabó Péter 12. H (2013. 02. 03.) ,
(4x50m-es gyorsváltó "A" kategória) megyei forduló,
5. hely Tóth Róbert 9. H, Bogyay Botond 9. H, Boros Bence 8. H, Hojnyák Dávid 11. A (2013. 02. 03.) ,
(4x50m-es gyorsváltó "B" kategória) megyei forduló,
2. hely Domos Tamás 12. B, Simon Jordán 12. H, Kis Bence 10. C, Szabó Péter 12. H (2013. 02. 03.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport Úszó Diákolimpia (100 m mellúszás) országos forduló,
4. hely Kis Bence 10. C (2013. 03. 03.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


természettudomány "Célpont a Mars" Űrkutatási diákpályázat (országos)
1. hely Oravecz Éva 12.H (2013. 04. 14.)


Integrált Természettudományos Verseny (csapat) országos forduló,
1. hely Benkő Péter 12. A, Lesinszki Lukács 11. B, Schultz Vera Magdolna 12. C, Varga Dénes 12. C (2012. 11. 28.) ,
(csapat) regionális forduló,
regionális fordulón továbbjutott az országos döntőbe Lesinszki Lukács 11.B, Benkő Péter 12.A,Schultz Vera Magdolna 12.C,Barta Szilveszter Marcell 12.C. (2012. 10. 07.) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna, Szentesi Csilla


történelem "Erdély múltja és jelene" III. Miskolci Kultúrtörténeti Verseny és Diákkonferencia (Társadalom- és kultúrtörténeti szekció)
3. hely Bodnár Babett 11.D, Halasi Vivien 11.D, Tóth Márk 11.D (2013. 05. 15.) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

3. hely Dienes Flóra 11.B, Filep Ajtony Atád 11.B, Hernádi Tímea 11.B (2013. 05. 15.) Felkészítő tanár: Jobbágy László

(Történettudományi szekció)
1. hely Hojnyák Dávid 11.A, Katona Dávid 11.A, Kovács Ákos 11.A (2013. 05. 15.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

2. hely Kovács Soma 9.H, Simon Bence 9.H, Szunyogh Örs Péter 9.H (2013. 05. 15.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


Nemzeti Tankönyvkiadó Országos Történelem Versenye (csapat) országos forduló,
4. hely Szabó Dániel 10. H, Kurusta Zsolt 10. H, Szőke Tamás 10. H (2012. 11. 11.) ,
5. hely Pecsenye Flóra 10. H, Mihók Anna 10. H, Botos Árpád 10. H (2012. 11. 11.) ,
(csapat) regionális forduló,
1. hely Pecsenye Flóra (10.H), Mihók Anna (10.H), Jáborszky Diána (10.H) (2012. 09. 23.) ,
2. hely Botos Árpád (10.H), Kurusta Zsolt (10.H), Szőke Tamás (10.H) (2012. 09. 23.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


OKTV Történelem (országos)
(továbbjutott) Katona Dávid (11.A) (2012. 12. 18.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem Savaria Országos Történelmi Verseny (9. évf.) megyei forduló,
1. hely Simon Bence 9. H (2013. 02. 27.) ,
2. hely Szunyogh Örs Péter 9. H (2013. 02. 27.) Felkészítő tanár: Jobbágy László

(10. évf.) megyei forduló,
2. hely Szőke Tamás 10. H (2013. 02. 27.) ,
3. hely Szabó Dániel 10. H (2013. 02. 27.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

5. hely Szőke Tímea 10. B (2013. 02. 27.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

(10. évf.) országos forduló,
11. hely Pecsenye Flóra 10. H (2013. 04. 23.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


2011/2012

angol nyelv Angol Megyei Könyvtárhaasználati verseny (ETRC)
3. hely Marozsák Zsófia (10.H), Tóth Lilla (10.H), Senánszky Zsófia (10.H) (2012. 02. 28.) ,
dicsérő oklevél Bernáth Csenge (10.H), Egri Melissa (10.H), Melegh Zsófia (10.H) (2012. 02. 28.) ,
dicsérő oklevél Kovács Alexandra (10.H), Tóth Krisztina (10.H), Papp Réka (10.H) (2012. 02. 28.) ,
dicsérő oklevél Lukács Flóra (10.H), Valcsev Petra (10.H), Palágyi Petra (10.H) (2012. 02. 28.) ,
dicsérő oklevél Pónya Kinga (10.H), Petró Anna (10.H), Tóth Fanni (10.H) (2012. 02. 28.) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva

(megyei)
dicsérő oklevél Hédervári Eszter (9.A), Mizser Fruzsina (9.A) (2012. 02. 22.) ,
dicsérő oklevél Juhos Rita (9.E), Molnár Zsanett (9.E), Tóth Nikolett (9.E) (2012. 02. 22.) ,
dicsérő oklevél Molnár Zsófia (10.D), Gyüre Marcell (10.D), Gál Gabriella (10.D) (2012. 02. 22.) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


Angol nyelvű vers- és prózamondó verseny
2. hely Gellérfi Barbara (10.a) (2011. 12. 12.) Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina


angol nyelv Arany János Digitális Nyelvi Verseny
(országos döntőbe jutott) Somogyvári Ákos (12.E) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


angol nyelv Idegen nyelvi szavalóverseny
7. hely Kupcsok Julianna (11.a) (2011. 11. 27.) Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina


angol nyelv Kenguru nyelvi verseny (3. kat.) megyei forduló,
5. hely Szabó Dániel (9.H) (2012. 01. 26.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

(4. kat.) megyei forduló,
4. hely Matisz Kamilla (11.H) (2012. 01. 26.) Felkészítő tanár: Kéri Henriett

5. hely Gribovszki Máté (10.H) (2012. 01. 26.) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva

(8. évf.) megyei forduló,
3. hely Kovács Soma (8.H) (2012. 01. 26.) ,
4. hely Szunyogh Örs Péter (8.H) (2012. 01. 26.) ,
5. hely Balogh Ákos (8.H) (2012. 01. 26.) Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina


angol nyelv Langwest Országos Tehetségkutató verseny
3. hely Gribovszki Máté (10.H) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva


Országos Angol Nyelvi Verseny (7. évfolyam) megyei forduló,
9. hely Elekes Huba Levente (7.H) (2012. 04. 23.) ,
17. hely Kocsák Booglárka (7.H) (2012. 04. 23.) ,
19. hely Paréj Balázs (7.H) (2012. 04. 23.) ,
21. hely Gáspárfalvi Péter (7.H) (2012. 04. 23.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

(8. évfolyam) megyei forduló,
5. hely Balogh Ákos (8.H) (2012. 04. 23.) ,
7. hely Petró Ádám (8.H) (2012. 04. 23.) ,
12. hely Kovács Soma (8.H) (2012. 04. 23.) ,
(8. évfolyam) országos döntő forduló,
19. hely Szunyogh Örs Péter (8.H) (2012. 05. 24.) Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina


Dr. Árokszállásy Zoltán Biológia Verseny országos forduló,
17. hely Bige Kristóf (8.H) (2012. 02. 21.) ,
19. hely Szunyogh Örs Péter (8.H) (2012. 02. 21.) ,
29. hely Borza Roland (10.B) (2012. 02. 21.) ,
30. hely Filep Ajtony Atád (10.B) (2012. 02. 21.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


biológia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. kat.)
II. fordulóba jutott Pecze Ágota (12.C) (2012. 01. 03.) Felkészítő tanár: Kenéz Erika

II. fordulóba jutott Tóth Ákos (12.H) (2012. 01. 03.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc


Abacus Országos Verseny, fizika (feladatmegoldó verseny)
1. hely Karajz Ágnes Fruzsina (7.H) (2012. 06. 11.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


Dürer Fizikaverseny (országos, csapat)
2. hely Biró Máté (11.C), Bartha Szilveszter Marcell (11.C), Illavszky Vanda (12.H) (2012. 02. 19.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


fizika Eötvös Verseny
I. helyezés Budai Ádám (volt diákunk) (2011. 11. 29.) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc


Hatvani István Fizikaverseny döntő forduló,
5. hely Plaszkó Noel (9.A) (2012. 05. 28.) ,
12. hely Szilágyi Dávid (9.A) (2012. 05. 28.) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika


Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny országos forduló,
3. hely Plaszkó Noel (9.A) (2012. 05. 15.) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika


KÖMAL Fizika Országos Feladatmegoldó Verseny
5. hely Barta Szilveszter Marcell (11.C) (2012. 06. 19.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny
(megyei 2. hely) Hornyák Szabolcs (9.C) (2012. 05. 08.) ,
(megyei fordulóba jutott) Kurusta Zsolt (9.H) (2012. 03. 01.) Felkészítő tanár: Bíró István

(megyei fordulóba jutott) Pércsi Máté (10.H) (2012. 03. 01.) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc

(országos 22. hely) Pristyák Levente (10.C) (2012. 05. 08.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

(megyei fordulóba jutott) Szabó Dániel (9.H) (2012. 03. 01.) ,
(megyei fordulóba jutott) Szőke Tamás (9.H) (2012. 03. 01.) ,
(megyei fordulóba jutott) Tari Balázs (9.C) (2012. 03. 01.) Felkészítő tanár: Bíró István


Nagy László Megyei Fizikaverseny
1. hely A 11. évfolyam csapata: Barta Szilveszter Marcell (11.C), Schultz Vera Magdolna (11.C) (2012. 03. 04.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Győry Ákos, Zámborszky Ferenc

1. hely A 12. évfolyam csapata: Broda Balázs (13.E), Nagy Zsuzsanna (12.C) (2012. 03. 04.) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna, Zámborszky Ferenc

1. hely Hornyák Szabolcs (9.C) (2012. 03. 04.) Felkészítő tanár: Bíró István

1. hely, a legjobb egyéni teljesítményért járó kupa Barta Szilveszter Marcell (11.C) (2012. 03. 04.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc

2. hely Az iskola csapata: Gribovszki Máté (10.H), Lippai Ádám (10.C), Barta Szilveszter Marcell (11.C), Schultz Vera Magdolna (11.C), Broda Balázs (13.E), Nagy Zsuzsanna (12.C) (2012. 03. 04.)

3. hely Szabó Dániel (9.H) (2012. 03. 04.) ,
4. hely Szőke Tamás (9.H) (2012. 03. 04.) ,
5. hely A 10. évfolyam csapata: Lippai Ádám (10.C), Gribovszki Máté (10.H) (2012. 03. 04.) Felkészítő tanár: Bíró István


fizika Olimpiai Válogató Verseny
12. hely Barta Szilveszter Marcell (11.C) (2012. 04. 19.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc


fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. kat.)
5. hely Broda Balázs (13.E) (2012. 04. 19.) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

(II. kat.)
15. hely Barta Szilveszter (11.C) (2012. 04. 19.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc

II. fordulóba jutott Nagy Zsuzsanna (12.C) (2012. 01. 03.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

II. fordulóba jutott Schultz Vera Magdolna (11.C) (2012. 01. 03.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Zámborszky Ferenc


Öveges József Fizikaverseny
(megyei fordulóba jutott) Balogh Ákos (8.H) (2012. 03. 01.) ,
(megyei 3. hely) Bige Kristóf (8.H) (2012. 05. 09.) ,
(megyei fordulóba jutott) Krakkai Ádám (8.H) (2012. 03. 01.) Felkészítő tanár: Bíró István

(megyei fordulóba jutott) Szilágyi Dávid (9.A) (2012. 03. 01.) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

(megyei fordulóba jutott) Tóth Miklós (7.H) (2012. 03. 01.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

megyei forduló,
1. hely (döntőbe jutott) Plaszkó Noel (9.A) (2012. 05. 09.) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika


Városi Fizika Verseny (csapat)
1. hely Broda Balázs (13.E), Barta Szilveszter Marcell (11.C), Pristyák Levente (10.C) (2012. 02. 28.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Kovács Benedek, Gregáné Hursán Zsuzsanna


Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny
1. hely Barta Szilveszter Marcell (11.C) (2012. 06. 24.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


Almásy László Földrajzverseny országos forduló,
döntőbe jutott Ágh Norbert (7.H) (2012. 03. 13.) ,
döntőbe jutott Major Ábel (7.H) (2012. 03. 13.) ,
döntőbe jutott Nagy Bence (7.H) (2012. 03. 13.) ,
döntőbe jutott Veres Zsombor (7.H) (2012. 03. 13.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


Almásy László Földrajzverseny döntő (A gimnázium 7.H osztályos csapata (7-8. osztályos korosztály)) döntő forduló,
I. hely Ágh Norbert , Major Ábel, Nagy Bence, Veres Zsombor (2012. 04. 25.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


földrajz Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
(II. fordulóba jutott) Dienes Csaba (11.C) (2012. 02. 29.) Felkészítő tanár: Kondi Géza


informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (csapat, 11-13. osztály kategória) döntő forduló,
1. hely (+különdíj) Barta Szilveszter Marcell (11.c), Bíró Máté (11.c), Soltész Adrián (12.h) (2012. 02. 11.) ,
(csapat, 9-10. osztály kategória) döntő forduló,
3. hely (+különdíj) Gribovszki Máté (10.h), Pércsi Máté (10.h), Virág Fausztin Asztrik (10.h) (2012. 02. 11.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Közép-Európai Informatikai Diákolimpia válogató (országos, meghívásos) válogató forduló,
14. hely Virág Fausztin Asztrik (10.h) (2012. 04. 17.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (alkalmazói) 1. forduló,
(2. fordulóba jutott) Gribovszki Máté (10.h) (2012. 01. 05.) Felkészítő tanár: Csató Endre

(2. fordulóba jutott) Tóth Márk (10.d) (2012. 01. 05.) Felkészítő tanár: Takács Imre

(alkalmazói) 3. döntő forduló,
Pércsi Máté (10.h) (2012. 04. 12.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre

(programozás) 1. forduló,
(2. fordulóba jutott) Gribovszki Máté (10.h) (2012. 01. 05.) Felkészítő tanár: Csató Endre

(programozás) 3. döntő forduló,
Botos Árpád Szilveszter (9.h) (2012. 03. 25.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Botos Artúr

Pércsi Máté (10.h) (2012. 03. 25.) ,
országos 8. hely (közép-európai diákolimpia selejtezőbe jutott) Virág Fausztin Asztrik (10.h) (2012. 03. 25.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Neumann napok (Jubileumi OKTV szintű csapatverseny)
3. Pércsi Máté (10.h), Virág Fausztin Asztrik (10.h) (2012. 03. 25.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (alkalmazói) 1. forduló,
(2. fordulóba jutott) Matisz Kamilla (11.h) (2012. 01. 08.) Felkészítő tanár: Csató Endre

(2. fordulóba jutott) Sóvári Dénes (11.b) (2012. 01. 08.) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné

informatika (programozás) 1. forduló,
46. hely (II. fordulóba jutott) Soltész Adrián (12.h) (2011. 12. 07.) ,
56. hely (II. fordulóba jutott) Barta Szilveszter Marcell (11.c) (2011. 12. 07.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny (3. korcsoport, 7-8. osztály) 2. forduló,
országos 130. hely Petró Ádám (8.h) (2012. 01. 13.) ,
országos 179. hely Apatóczky Marcell (8.h) (2012. 01. 13.) Felkészítő tanár: Csató Endre

(4. korcsoport, 9-10. osztály) 2. forduló,
országos 21. hely (döntőbe jutott) Botos Árpád Szilveszter (9.h) (2012. 03. 26.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Botos Artúr


Dürer Kémiaverseny (csapat) országos forduló,
2. hely Zwillinger Márton (12.B), Mokri-Kovács Boglárka (12.B), Barsi Máté (10.B) (2012. 02. 20.) ,
4. hely Sóvári Dénes (11.B), Ignácz Gergő (11.B), Wicha Lili (10.B) (2012. 02. 20.) ,
9. hely Hadzsega Dániel (11.B), Kovács Bence Zoltán (12.-B), Szakal Szabina (10.B) (2012. 02. 20.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


Irinyi János Országos Kémiaverseny (országos) döntő forduló,
7. hely Barsi Máté (10.B) (2012. 05. 15.) ,
11. hely Szolnoki Gábor (10.B) (2012. 05. 15.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

29. hely Simkó Irén (10.C) (2012. 05. 15.) ,
(országos) megyei döntő forduló,
1. hely Bánóczy Zsuzsanna (9.B) (2012. 03. 13.) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

3. hely Sike Ádám (10.B) (2012. 03. 13.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

14. hely Tari Balázs (9.C) (2012. 03. 13.) ,
15. hely Gere Mátyás (9.C) (2012. 03. 13.) Felkészítő tanár: Kenéz Erika


kémia Kazahsztáni Nemzetközi Mengyelejev Olimpia
ezüst érem (a kémia Nemzetközi Diákolimpia csapattagja lett) Zwillinger Márton (12.B) (2012. 05. 29.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


Nemzetközi Kémia Diákolimpia Washington (nemzetközi) diákolimpia forduló,
ezüstérem Zwillinger Márton (12.b) (2012. 08. 26.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. kat.)
2. hely Zwillinger Márton (12.B) (2012. 04. 03.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

7. hely Broda Balázs (13.E) (2012. 04. 03.) Felkészítő tanár: Kenéz Erika, Nyéki Attila

15. hely Ignácz Gergő (11.B) (2012. 04. 03.) ,
II. fordulóba jutott Kovács Bence (12.B) (2012. 01. 03.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia Vegyésztorna
5. hely Zwillinger Márton (12.B) (2012. 05. 01.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

12. hely Broda Balázs (13.E) (2012. 05. 01.) Felkészítő tanár: Kenéz Erika, Nyéki Attila


magyar nyelv és irodalom "Kreatív problémamegoldás - kreatív írás" (a Miskolci Nevelési, Logopédiai, Pályaválasztási Tanácsadó és Peadagógiai Intézet csapatversenye)
2. hely Jáborszki Diána (9.h), Pecsenye Flóra (9.h), Kardos Levente (9.h) (2011. 12. 11.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna

2. hely Osztermann Anna (7.h), Vaktor Nelli Fanni (7.h), Kiss Péter (7.h) (2011. 12. 11.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (megyei)
5. hely Kiss Péter (7.h), Tóth Miklós (7.h), Kertész Attila (7.h), Kozák Dániel (7.h) (2011. 12. 11.) Felkészítő tanár: Jobbágy László

6. hely Domokos Dominika (8.h), Hercsik Tímea (8.h), Levenda Zsófia (8.h), Pásztor Ida (8.h) (2011. 12. 11.) ,
(országos)
5. hely Betyárok csapat: Béres Gábor (8.h), Bige Kristóf (8.h), Kovács Soma (8.h), Szunyogh Örs Péter (8.h) (2012. 01. 23.) Felkészítő tanár: Túróczyné Bényei Szivia

6. hely Nyelv-ész csapat: Bodolai Előd (7.h), Szabadfalvi Dániel (7.h), Juga Péter (7.h), Paréj Balázs (7.h) (2012. 01. 23.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Édes anyanyelvünk - nyelvhasználati verseny megyei forduló,
2. hely (országos döntőbe jutott) Szolnoki Gábor (10.B) (2012. 05. 01.) ,
8. hely Urbanovics Anna (10.H) (2012. 05. 01.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Együtt Európában (városi)
1. hely Mácsay Vivien (12.a) (2011. 12. 11.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Eötvös József Országos Szónokverseny
2. hely, közönségdíj Zelenák Gellért (11.H) (2012. 06. 10.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Így írunk mi vers- és novellaíró pályázat (novella kategória)
II. díj Bárány Dóra (10.h) (2011. 12. 19.) ,
III. díj Szolnoki Gábor (10.b) (2011. 12. 19.) ,
közönségdíj Tóth Lilla (10.h) (2011. 12. 19.) ,
különdíj Deák Orsolya (9.a) (2011. 12. 19.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna

(vers kategória)
I. díj Bíró Krisztián (12.h) (2011. 12. 19.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


magyar nyelv és irodalom Március 15. Városi Szavalóverseny
1. hely Linczényi Laura (9.A) (2012. 05. 01.) ,
3. hely Szalai-Bordás Gergő (11.H) (2012. 05. 01.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Miskolc város Ifjú Szónoka verseny
2. hely Sereg Péter (12.A) (2012. 01. 19.) ,
5. hely Mácsay Vivien (12.A) (2012. 01. 19.) ,
6. hely Orosz Flóra (12.A) (2012. 01. 19.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (magyar nyelv)
(17. hely) Mácsay Vivien (12.A) (2012. 04. 03.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Országos Szépíró Verseny
2. hely Csordás Viktória (10.A) (2012. 05. 01.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


magyar nyelv és irodalom Szóval - európai uniós vitaverseny regionális (Északkelet-Magyarország) forduló,
6. hely Bistei Bence (11.H), Szalai-Bordás Gergő (11.H), Zelenák Gellért (11.H) (2012. 05. 01.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


A Zrínyi és Gordiusz Matematika Versenyen a Földes Ferenc Gimnázium a régió legeredményesebb hatosztályos gimnáziuma lett
(2012. 03. 12.)


Arany Dániel Matematika Verseny (országos)
(döntőbe jutott) Matkovics Gábor (10.C) (2012. 04. 03.) Felkészítő tanár: Veres Pál, Kovács Attiláné

(döntőbe jutott) Porupsánszki István (9.C) (2012. 04. 03.) ,
(döntőbe jutott) Tari Balázs (9.C) (2012. 04. 03.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Kovács Attiláné


Arany János Matematikaverseny országos forduló,
1. hely Broda Balázs (13.E) (2012. 05. 20.) Felkészítő tanár: Vass Iván

7. hely Szedlák Dóra (11.E) (2012. 05. 20.) Felkészítő tanár: Takács Imre

8. hely Szacsuri Norbert (9.E) (2012. 05. 20.) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor


Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló,
2. hely Bogyay Botond (8.h), Krakkai Ádám (8.h), Révai Márton (8.h), Zádeczki Zalán (8.h) (2011. 11. 15.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor

3. hely Boros Bence (7.h), Kozák Dániel (7.h), Szabadfalvi Dániel (7.h), Tóth Miklós (7.h) (2011. 11. 15.) ,
4. hely Bánhalmi Kristóf (7.h), Bodolai Előd (7.h), Borbély Ágoston (7.h), Kertész Attila (7.h) (2011. 11. 15.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

5. hely Csendi Balázs (7.h), Gáspárfalvi Péter (7.h), Muri Levente (7.h), Vályi-Nagy Levente Zsolt (7.h) (2011. 11. 15.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor

5. hely Gönczi Dániel (8.h), Nagy Zoltán (8.h), Sipeki Gergely (8.h), Szabó Dávid (8.h) (2011. 11. 15.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor


Dürer Matematikaverseny (országos, "B" kategória)
2. hely Benkő Glória (7.H), Révai Márton (8.H), Zádeczki Zalán (8.H) (2012. 02. 19.) ,
3. hely Béres Gábor (8.H), Kocsák Boglárka (7.H), Szunyogh Örs Péter (8.H) (2012. 02. 19.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Fejér Szabolcs, Győry Ákos

4. hely Bodolai Előd István (7.H), Pásztor Ida (8.H), Szabadfalvi Dániel (7.H) (2012. 02. 19.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

5. hely Krakkai Ádám (8.H), Orosz Bálint (8.H), Karajz Fruzsina (7.H) (2012. 02. 19.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Fejér Szabolcs, Győry Ákos

6. hely Tomkó Zsófia (7.H), Gönczi Dániel (8.H), Szabó Dávid (8.H) (2012. 02. 19.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Fejér Szabolcs

(országos, "C" kategória)
3. hely Gulyás Eszter (10.H), Matkovics Gábor (10.C), Szőke Tamás (9.H) (2012. 02. 19.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván, Kovács Attiláné, Veres Pál, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

4. hely Simkó Irén (10.C), Tari Balázs (9.C), Porupsánszki István (9.C) (2012. 02. 19.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Veres Pál

(országos, "D" kategória)
5. hely Broda Balázs (13.E), Schultz Vera Magdolna (11.C), Szabó Péter (11.H) (2012. 02. 19.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Fejér Szabolcs, Vass Iván, Gulyás Tibor


Felvidéki Magyar Matematika Verseny
1. díj Broda Balázs (13.E) (2012. 02. 19.) Felkészítő tanár: Vass Iván

1. díj Schultz Vera Magdolna (11.C) (2012. 02. 19.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

2. díj Tari Balázs (9.C) (2012. 02. 19.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

3. díj Gulyás Eszter (10.H) (2012. 02. 19.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván


Gordiusz Matematika Verseny megyei forduló,
1. hely (országos döntőbe jutott) Broda Balázs (13.E) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Vass Iván

2. hely Nagy Zsuzsanna (12.C) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

2. hely Szabó Dániel (9.H) (2012. 03. 12.) ,
3. hely Szőke Tamás (9.H) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabadfalviné Kormányos Anikó

4. hely Gulyás Eszter (10.H) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs,Vass Iván

5. hely Porupsánszki István (9.C) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

5. hely Soltész Adrián (12.H) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

5. hely Szabó Péter (11.H) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs

6. hely Virág Fausztin Asztrik (10.H) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs,Vass Iván

7. hely Dudás Eszter (12.C) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

9. hely Lukács Melinda (10.C) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

9. hely Schultz Vera Magdolna (11.C) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

10. hely Kis Klaudia (12.C) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

11. hely Tari Balázs (9.C) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

11. hely Tóth Máté (11.C) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Győry Ákos

12. hely Simkó Irén (10.C) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

13. hely Harsányi Tamás (10.H) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

13. hely Jáborszki Diána (9.H) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabadfalviné Kormányos Anikó

13. hely Jakab Ádám (11.C) (2012. 03. 12.) ,
14. hely Réti-Nagy Tamás (11.C) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


Gordiusz Matematika Csapatverseny megyei forduló,
1. hely Broda Balázs (13.E), Nagy Zsuzsanna (12.C), Soltész Adrián (12.H) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor, Vass Iván, Veres Pál

1. hely Szabó Dániel (9.H), Szőke Tamás (9.H), Porupsánszki István (9.C) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Szabadfalviné Kormányos Anikó, Vass Iván


Gordiusz Matematika Verseny országos forduló,
6. hely Broda Balázs (13.E) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Vass Iván


Hancsók Kálmán Megyei Matematika Verseny
2. hely Nagy Zsuzsanna (12.C) (2012. 04. 02.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

2. hely Porupsánszki István (9.C) (2012. 04. 02.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

3. hely Soltész Adrián (12.H) (2012. 04. 02.) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

3. hely Szabó Dániel (9.H) (2012. 04. 02.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

4. hely Simkó Irén (10.C) (2012. 04. 02.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál


Kalmár László Országos Matematikaverseny megyei forduló,
1. hely (országos döntőbe jutott) Boros Bence (7.H) (2012. 05. 22.) ,
2. hely Szabadfalvi Dániel (7.H) (2012. 05. 22.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

3. hely Bese Csongor (8.H) (2012. 05. 22.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor

3. hely Bodolai Előd István (7.H) (2012. 05. 22.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei forduló,
1. hely Pecsenye Flóra (9.H) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

1. hely Plaszkó Noel László (9.A) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

1. hely Révai Márton (8.H) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor

1. hely Szabadfalvi Dániel (7.H) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

2. hely Dudás Eszter (12.C) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

2. hely Gulyás Eszter (10.H) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

2. hely Jakab Ádám (11.C) (2012. 04. 16.) ,
3. hely Bodolai Előd (7.H) (2012. 04. 16.) ,
3. hely Dienes Csaba (11.C) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

3. hely Kis Klaudia (12.C) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

3. hely Krakkai Ádám (8.H) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor

3. hely Simkó Irén (10.C) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál)

3. hely Soltész Adrián (12.H) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

3. hely Szőke Tamás (9.H) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

4. hely Batta Ákos (12.C) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

4. hely Szabó Dániel (9.H) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

4. hely Szabó Péter (11.H) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs

4. hely Szinai Adrienn (11.C) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

4. hely Virág Fausztin Asztrik (10.H) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

országos forduló,
1. hely Gáspár Attila (BK) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Veres Pál

1. hely (különdíjat kapott) Matkovics Gábor (10.C) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

5. hely Broda Balázs (13.E) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Vass Iván

7. hely Nagy Zsuzsanna (12.C) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

8. hely Schultz Vera Magdolna (11.C) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

8. hely Tari Balázs (9.C) (2012. 04. 16.) ,
9. hely Porupsánszki István (9.C) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

15. hely Debreczeni Ákos (BK) (2012. 04. 16.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Veres Pál


Nemzetközi Magyar Matematika Verseny
3. díj Broda Balázs (13.E) (2012. 04. 02.) Felkészítő tanár: Vass Iván

dicséret Matkovics Gábor (10.C) (2012. 04. 02.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

dicséret Schultz Vera Magdolna (11.C) (2012. 04. 02.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

dicséret Szőke Tamás (9.H) (2012. 04. 02.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (2. kategória)
(2. hely) Broda Balázs (13.E) (2012. 04. 03.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Gregáné Hursán Zsuzsanna


Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematika Emlékverseny országos forduló,
dicséret Gulyás Eszter (10.H) (2012. 06. 14.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

dicséret Nagy Zsuzsanna (12.C) (2012. 06. 14.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

dicséret Porupsánszki István (9.C) (2012. 06. 14.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

dicséret Schultz Vera Magdolna (11.C) (2012. 06. 14.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

dicséret Szabó Dániel (9.H) (2012. 06. 14.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

I. díj Broda Balázs (13.E) (2012. 06. 14.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Gregáné Hursán Zsuzsanna

II. díj Szőke Tamás (9.H) (2012. 06. 14.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Zrínyi Ilona Matematika Csapatverseny megyei forduló,
1. hely Boros Bence (7.H), Bodolai Előd István (7.H), Szabadfalvi Dániel (7.H) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

2. hely Zsíros Ákos (8.H), Bese Csongor (8.H), Szunyogh Örs Péter (8.H) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor


Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló,
3. hely (országos döntőbe jutott) Boros Bence (7.H) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

4. hely Zsíros Ákos (8.H) (2012. 03. 12.) ,
5. hely Bese Csongor (8.H) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor

6. hely Bodolai Előd István (7.H) (2012. 03. 12.) ,
8. hely Szabadfalvi Dániel (7.H) (2012. 03. 12.) ,
10. hely Tóth Miklós (7.H) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

12. hely Szunyogh Örs Péter (8.H) (2012. 03. 12.) ,
15. hely Szabó Dávid (8.H) (2012. 03. 12.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor


"Német nyelvi tesztverseny" (a Szilágyi Dezső Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola szervezésében)
1. hely Kertész Attila (7.h) (2011. 12. 13.) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné


német nyelv A Miskolci Egyetem által szervezett "Ki tud többet Aschaffenburgról" c. vetélkedő (csapat)
2. hely Bodolai Előd (7.h), Kiss Péter (7.h), Tóth Miklós (7.h) (2011. 11. 27.) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné


német nyelv Kenguru nyelvi verseny (3. kat.) megyei forduló,
5. hely Pecsenye Flóra (9.H) (2012. 01. 26.) ,
5. hely Szőke Tamás (9.H) (2012. 01. 26.) ,
(4. kat.) megyei forduló,
3. hely Gadóczi Balázs (11.H) (2012. 01. 26.) ,
5. hely Dikó Boglárka (11.B) (2012. 01. 26.) ,
(8. évfolyam) megyei forduló,
3. hely Krakkai Ádám (8.H) (2012. 01. 26.) ,
4. hely Sipeki Gergely (8.H) (2012. 01. 26.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. kat.)
II. fordulóba jutott Leskó Ágota (11.H) (2012. 01. 09.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


"Megye Jó Tanulója, Jó Sportolója" díjban részesült
Fónagy Gabriella (11.b) (2011. 12. 19.) Felkészítő tanár: osztályfőnök: Endrész Gyöngyi testnevelő tanár: Túróczy Attila edző: László István


sport Atlétika, Svédváltó leány országos forduló,
6. hely Fónagy Gabriella (11.B), Farkas Fanni (12.B), Kébel Zsófia (12.H), Lukács Flóra (10.H), Ferencsák Dóra (9.A) (2012. 01. 30.) Felkészítő tanár: Vanczákné Darai Dóra


sport Diákolimpia, kézilabda (V-VI. kcs., fiú, amatőr) megyei döntő forduló,
4. hely Boldizsár Csongor (11.H), Huszka Máté (11.C), Ferencsák Tamás (11.A), Szeszák Viktor (11.A), Polyák Patrik (11.C), Simon Viktor (10.A), Molnár István (12.C), Tenkely Péter (9.C), Demeter Ákos (10.E), Varga Bálint (12.E) (2012. 03. 22.) Felkészítő tanár: Vanczákné Darai Dóra


sport Diákolimpia, röplabda (V-VI. kcs., lány) megyei döntő forduló,
4. hely Bém Xémia (12.H), Cioara Adél (10.A), Farkas Fanni (12.B), Mokri-Kovács Boglárka (12.B), Mikler Melinda (12.H), Gombaszögi Tünde (10.C), Gyurik Glória (9.B), Kéméndi Beáta Vivien (12.C), Lövei Laura (9.B) (2012. 03. 22.) Felkészítő tanár: Vanczákné Darai Dóra


sport Diákolimpia. városi mezei futóbajnokság (IV. kcs., fiú, egyéni)
1. hely Tóth Róbert (8.H) (2012. 03. 22.) ,
(IV. kcs., lány)
4. hely Levenda Zsófia (8.H), Simon Evelin (8.H), Kiss Dorottya (7.H), Osztremann Anna (7.H) (2012. 03. 22.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport Duatlon (5. kcs., fiú) megyei forduló,
5. hely Simon Jordán (11.H), Tóth Gergely (10.B), Szobóczki Ákos (10.C) (2012. 01. 30.) ,
(6. kcs., fiú) megyei forduló,
3. hely Dobronyi Benjamin (11.E), Országh Mátyás (11.H), Taraszovics Károly (11.C), Dulai Ádám (11.C) (2012. 01. 30.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Egyéni Országos Sakk Döntő döntő forduló,
VIII. hely Bakó Bianka 12.A (2012. 04. 25.)


sport Floorball (fiú csapat, 5-6. kcs.) megyei forduló,
3. hely Tóth-Jávor Ádám (11.A), Ferencsák Tamás 11.A), Tóth Balázs (11.A), Kocsis Elek (11.A), Paszternák Tamás (11.A) (2012. 01. 30.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Kosárlabda országos forduló,
4. hely Csapattagok: Havril Kata 10.H, Kovács Alexandra 10.H, Lukács Flóra 10.H, Palágyi Petra 10.H, Papp Réka 10.H, Tóth Krisztina 10.H, Tóth Lilla 10.H, Druzsba Dalma 10.A, Molnár Veronika 10.D, Hok Zsófia 12.A (2012. 04. 02.) Felkészítő tanár: Letek László


sport Mezei futás Országos Diákolimpia (országos)
7. hely Tóth Róbert (8.H) (2012. 04. 18.) Felkészítő tanár: Túróczy Attila, Dióssi Erika


sport Mezei Futóverseny Országos Döntő
VII. helyezés Tóth Róbert 8.H (2012. 04. 25.)


sport Pályaíjász Terem Országos Bajnokság (országos, ifjúsági (női) kategória)
1. hely Keresztessy Zsuzsa Orsolya (12.b) (2011. 11. 16.)


történelem "Mit ránk hagytak a századok..." - "Nagy két császár birodalmi között" című országos történelmi-művelődéstörténeti vetélkedő döntő forduló,
3. hely Mihók Anna (9.H), Hrivnák Balázs (9.H), Pecsenye Flóra (9.H) (2012. 02. 28.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

(országos (csapat))
11. hely Barsi Máté (10.B), Fóris Ildikó (10.B), Szolnoki Gábor (10.B) (2012. 02. 28.) Felkészítő tanár: Jobbágy László

14. hely Bander Dorottya (10.A), Nyilasi Zoltán (10.A), Sélley Fanni (10.A) (2012. 02. 28.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem 42. Istvánffy Gyula Honismereti Gyűjtőpályázat
1. hely Sereg Péter (12.A) (2012. 01. 19.) ,
3. hely Bártfai Fanni (10.A) (2012. 01. 19.) ,
díjazott Erdélyi Tamás (12.A) (2012. 01. 19.) ,
díjazott Kasperkovics Teodóra (12.H) (2012. 01. 19.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


a mezőkövesdi Szent László Gimnázium országos történelem versenye (csapat)
2. hely Hojnyák Dávid (10.A), Katona Dávid (10.A), Kovács Ákos (10.A) (2012. 06. 06.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


A Nemzeti Összetartozás Napja alkalmából rendezett II. Országos történelem verseny (Eger)
1. hely Fűzi Patrik (10.A) (2012. 06. 06.) ,
4. hely Almási Máté (10.A) (2012. 06. 06.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem Együtt Európában (városi)
1. hely, Miskolc Város különdíja Sereg Péter (12.a) (2011. 12. 11.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

3. hely Juga Péter (7.h) (2011. 12. 11.) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

Miskolci Egyetem különdíja Erdélyi Tamás (12.a) (2011. 12. 11.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem Gloria Victis Országos Történelmi és Művelődéstörténeti Vetélkedő (országos (csapat))
6. hely Mácsay Vivien (12.A), Ivánkó Natália (12.A), Pokó Csongor (12.C) (2012. 01. 19.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


Határok és hidak (történelem diákköri konferencia, a ME BTK szervezésében) (csapat)
1. hely Benkő Péter (11.A), Kerekes Endre (11.A), Sőti Zsombor (11.A) (2012. 06. 06.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


Nemzeti Tankönyvkiadó országos Középiskolai történelem versenye (csapat)
(regionális középdöntőbe jutott) Pecsenye Flóra (9.H), Mihók Anna (9.H), Jáborszki Diána (9.H) (2012. 06. 06.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

Szőke Tamás (9.H), Szabó Dániel (9.H), Kurusta Zsolt (9.H) (regionális középdöntőbe jutott) (2012. 06. 06.)


történelem Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
(II. fordulóba jutott) Mácsay Vivien (12.A) (2012. 01. 19.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


Országos Történelem Tanulmányi Verseny megyei forduló,
1. hely (országos döntőbe jutott) Simon Bence (8.H) (2012. 04. 10.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


Savaria Országos Történelem verseny megyei forduló,
1. hely Pecsenye Flóra (9.H) (2012. 02. 28.) ,
2. hely Mihók Anna (9.H) (2012. 02. 28.) ,
3. hely Almási Máté (10.A) (2012. 02. 28.) ,
3. hely Szőke Tamás (9.H) (2012. 02. 28.) ,
4. hely Fűzi Patrik (10.A) (2012. 02. 28.) ,
4. hely Szabó Dániel (9.H) (2012. 02. 28.) ,
5. hely Kovács Ákos (10.A) (2012. 02. 28.) ,
8. hely Sélley Fanni (10.A) (2012. 02. 28.) ,
9. hely Kurusta Zsolt (9.H) (2012. 02. 28.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

országos döntő forduló,
8. hely Simon Bence (8.H) (2012. 05. 15.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


2010/2011

angol nyelv AJTP Mentors Digitális Verseny országos forduló,
15. hely Somogyvári Ákos (11.e) (2011. 04. 11.) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


angol nyelv Kenguru Országismereti Angol Verseny országos forduló,
4. hely Kurek Péter (13.e) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella

9. hely Rábai Péter (12.h) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva


angol nyelv Kenguru Országos Nyelvi Verseny megyei forduló,
1. hely Kurusta Zsolt (8.h) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

3. hely Lipták Levente (12.H) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva

3. hely Szabó Dániel (8.h),
4. hely Mihók Anna (8.h),
5. hely Siska Lőrinc (8.h),
(4. kat.) megyei forduló,
4. hely Mecséri Eszter (11.h) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


angol nyelv Langwest Nyelvi Verseny
(döntőbe jutott) Szőke Tamás (8.h) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


angol nyelv Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny megyei forduló,
1. hely Szőke Tamás (8.h) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

1. hely Szunyogh Örs Péter (7.h) Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina


Országos Angol Nyelvi Verseny megyei forduló,
1. hely Szunyogh Örs (7.h) Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina

3. hely Szőke Tamás (8.h) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


angol nyelv Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
(II. fordulóba jutott) Ádám Örs (12.h) Felkészítő tanár: Neuhauser Béláné


angol nyelv Városi Országismereti Verseny (városi)
1. hely Botos Árpád Szilveszter (8.h) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

1. hely Pásztor Ida (7.h),
1. hely Szunyogh Örs (7.h) Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina


Dr. Árokszállásy Zoltán Biológia Verseny országos forduló,
4. hely Szlafkai Kinga (12.A) (2011. 01. 21.) Felkészítő tanár: Kenéz Erika


Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi verseny megyei forduló,
9. hely Nagy Lili (11.b) (2011. 03. 22.) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

(9. évfolyam) megyei forduló,
3. hely Hajdu Eszter (9.h) (2011. 03. 22.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc

4. hely Váradi Eszter (9.b) (2011. 03. 22.) ,
9. hely Kercsmarik Dorina (9.b) (2011. 03. 22.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla

(10. évfolyam) megyei forduló,
3. hely Orosz Alexandra (10.b) (2011. 03. 22.) ,
7. hely Bogáthy Nikoletta (10.b) (2011. 03. 22.) ,
9. hely Zámbó Emese (10.b) (2011. 03. 22.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc


biológia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
(II. fordulóba jutott) Pecze Ágota (11.c) Felkészítő tanár: Kenéz Erika

(II. fordulóba jutott) Perger Péter (12.a) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

(II. fordulóba jutott) Szabó Szandra (12.a),
(II. fordulóba jutott) Szlafkai Kinga (12.a) Felkészítő tanár: Kenéz Erika


Diákszínjátszás Országos Diákszínjátszó Egyesület regionális válogatója (nem drámatagozatos iskolák kategóriája) regionális válogató forduló,
bronz minősítés Az élt huszonhét évet c. előadás (a 2010-es 56-os emlékműsor) (2011. 04. 03.) ,
ezüst minősítés (arany minősítést nem osztottak ki) Csakramesék c. darab (2011. 04. 03.) Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


filozófia Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny
továbbküldött dolgozat Turóczi Gabriella (12.e) Felkészítő tanár: Bíró István


fizika Békésy György Emlékverseny (országos)
1. hely Broda Balázs (12.e) (2011. 05. 22.) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna, Zámborszky Ferenc

5. hely Iván Gergő (11.c) (2011. 05. 22.) ,
8. hely Nagy Zsuzsanna (11.c) (2011. 05. 22.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

10. hely Petrik Bence (11.c) (2011. 05. 22.) ,
14. hely Szklenár Bálint (11.c) (2011. 05. 22.) Felkészítő tanár: Bíró István


fizika Diákolimpia (nemzetközi) döntő forduló,
bronzérem Budai Ádám (12.b) (2011. 08. 27.) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc


fizika Diákolimpiai válogató (országos) válogató forduló,
4. hely (Olimpiai csapattag lett, kijutott a 2011-es diákolimpiára Thaiföldre) Budai Ádám (12.b) (2011. 04. 27.) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc


fizika Energiasuli video pályázata
1. hely Kurusta Zsolt (8.h) (2011. 08. 29.) ,
különdíj Kalanovics Zoltán (8.h) (2011. 08. 29.) Felkészítő tanár: Bíró István


Eötvös Fizika Verseny
II. díj (I. díjat nem osztottak ki) Budai Ádám (12.b) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc


IV. Dürer Matematika és Fizika verseny (csapatban)
1. díj Budai Ádám (12.b), Derekas Barnabás (12.b), Farkas Fanni (11.b) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc, Gregáné Hursán Zsuzsanna


Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny
6. hely Ungár Péter (10.h) (2011. 05. 15.) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika


KöMaL fizika elméleti verseny (országos) országos forduló,
6. hely Barta Szilveszter Marcell (10.c) (2011. 08. 29.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc

22. hely Broda Balázs (12.e) (2011. 08. 29.) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna, Zámborszky Ferenc

23. hely Nagy Zsuzsanna (11.c) (2011. 08. 29.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


KöMaL fizika kísérleti verseny (országos) országos forduló,
2. hely Barta Szilveszter Marcell (10.c) (2011. 08. 29.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny
2. hely Barta Szilveszter Marcell (10.c) (2011. 05. 10.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc

39. hely Pristyák Levente (9.c) (2011. 05. 10.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

40. hely Matkovics Gábor (9.c) (2011. 05. 10.) Felkészítő tanár: Bíró István

megyei forduló,
2. hely Novák László (10.c) (2011. 04. 10.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


Nagy László Megyei Fizikaverseny (csapatban)
1. hely Barta Szilveszter Marcell (10.c), Bíró Máté (10.c) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc

1. hely Budai Ádám (12.b), Derekas Barnabás (12.b) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc

2. hely Broda Balázs (12.e), Debreczeni András (11.h), Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna, Zámborszky Ferenc, Kovács Benedek

(iskolák közötti verseny)
1. hely Földes Ferenc Gimnázium

(megyei)
1. hely Barta Szilveszter Marcell (10.c) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc

1. hely Budai Ádám (12.b) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc

2. hely Broda Balázs (12.e) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna, Zámborszky Ferenc


fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (országos)
(II. fordulóba jutott) Broda Balázs (12.e) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna, Zámborszky Ferenc

(II. fordulóba jutott) Vadon Viktória (12.h),
(országos) döntő forduló,
15. hely (meghívták az olimpiai válogatóversenyre) Budai Ádám (12.b) (2011. 04. 19.) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc


Öveges József Országos Fizikaverseny megyei forduló,
5. hely Szőke Tamás (8.h) (2011. 05. 31.) ,
12. hely Szabó Dániel (8.h) (2011. 05. 31.) ,
dicséret Bige Kristóf (7.h) (2011. 05. 31.) ,
országos forduló,
31. hely Kurusta Zsolt (8.h) (2011. 05. 31.) Felkészítő tanár: Bíró István


Szilárd Leó Fizika Verseny (országos)
3. hely Barta Szilveszter Marcell (10.c) (2011. 04. 10.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc

14. hely Budai Ádám (12.b) (2011. 04. 10.) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc


Városi Fizikaverseny (városi (csapat))
2. hely Barta Szilveszter Marcell (10.c), Broda Balázs (12.e), Derekas Barnabás (12.b) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc, Gregáné Hursán Zsuzsanna, Bíró István


Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny országos forduló,
5. hely Barta Szilveszter Marcell (10.c) (2011. 08. 29.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc


földrajz Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
12. hely Fónagy Ferenc (12.b) (2011. 04. 13.) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert, Szentesi Csilla

francia nyelv (II. fordulóba jutott) Sebők Márton (12.h) (2011. 01. 03.) Felkészítő tanár: Nagy Ferenc


informatika Diákolimpia (IOI) (nemzetközi) döntő forduló,
dícséret Danyluk Tamás (12.h) (2011. 08. 27.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Diákolimpiai válogató (országos, meghívásos) válogató forduló,
4. hely (Olimpiai csapattag lett, kijutott az IOI2011-re Thaiföldre) Danyluk Tamás (12.h) (2011. 04. 18.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Nemes Tihamér Országos Középiskolai Alkalmazói Tanulmányi Verseny
(II. fordulóba jutott) Bíró Máté (10.c),
(II. fordulóba jutott) Matisz Kamilla (10.h),
(II. fordulóba jutott) Pércsi Máté (9.h) Felkészítő tanár: Csató Endre

döntő forduló,
30. hely Sóvári Dénes (10.b) (2011. 04. 18.) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné


informatika Nemes Tihamér Országos Középiskolai Programozói Tanulmányi Verseny (1. korcsoport, 5-8. évfolyam) országos döntő forduló,
14. hely Botos Árpád Szilveszter (8.h) (2011. 03. 23.) ,
(9-10. osztályosok)
(II. fordulóba jutott) Barta Szilveszter Marcell (10.c),
(II. fordulóba jutott) Gribovszki Máté (9.h),
(II. fordulóba jutott) Matkovics Gábor (9.c),
(II. fordulóba jutott) Pércsi Máté (9.h),
(9-10. osztályosok) országos döntő forduló,
4. hely (diákolimpiai válógatóba jutott) Virág Fausztin Asztrik (9.h) (2011. 03. 23.) ,
21. hely Bíró Máté (10.c) (2011. 03. 23.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos Dusza Árpád Programozói Emlékverseny (csapat)
1. hely Sebők Márton (12.h), Lipták Levente (12.h), Danyluk Tamás (12.h) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (alkalmazói)
(II. fordulóba jutott) Fónagy Ferenc (12.b) Felkészítő tanár: Csató Endre, Molnár Istvánné

(alkalmazói) döntő forduló,
6. hely Sebők Márton (12.h) (2011. 04. 12.) ,
(programozás)
(II. fordulóba jutott) Gulyás Gergely (12.c),
(programozás) döntő forduló,
11. hely (diákolimpiai válógatóba jutott) Danyluk Tamás (12.h) (2011. 03. 24.) ,
16. hely (diákolimpiai válógatóba jutott) Sebők Márton (12.h) (2011. 03. 24.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny (3. korcsoport, 7-8. osztály)
(II. fordulóba jutott) Apatóczki Marcell (7.h),
(II. fordulóba jutott) Petró Ádám (7.h),
(3. korcsoport, 7-8. osztály) 2., megyei forduló,
országos 49. hely Botos Árpád Szilveszter (8.h) (2011. 03. 22.) Felkészítő tanár: Csató Endre

(4. korcsoport, 9-10. osztály) 2., megyei forduló,
9. hely (döntőbe jutott) Barta Szilveszter (10.c) (2011. 03. 22.)

országos 38. hely Szajkó Márk Péter (9.h),
országos 50. hely Gribovszki Máté (9.h) Felkészítő tanár: Csató Endre


Irinyi János Kémia Verseny
(megyei döntőbe jutott) Hadzsega Dániel (10.b) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

(megyei döntőbe jutott) Matkovics Gábor (9.c) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

(megyei döntőbe jutott) Oláh Dániel (10.b),
(megyei döntőbe jutott) Sike Ádám (9.b),
(megyei döntőbe jutott) Szolnoki Gábor (9.b),
(országos)
8. hely Sóvári Dénes (10.b) (2011. 05. 09.) ,
9. hely Barsi Máté (9.b) (2011. 05. 09.) ,
12. hely Ignácz Gergő (10.b) (2011. 05. 09.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

12. hely Schultz Vera Magdolna (10.c) (2011. 05. 09.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc

20. hely Simkó Irén (9.c) (2011. 05. 09.) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

26. hely Barta Szilveszter Marcell (10.c) (2011. 05. 09.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc


kémia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (országos)
(II. fordulóba jutott) Broda Balázs (12.e) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

3. hely Zwillinger Márton (11.b) (2011. 04. 11.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


Könyvbúvár (Miskolci Városi Könyvtár versenye) (8. évfolyam)
1. hely Olvasók csapat: Labancz Péter (8.h), Kardos Levente (8.h), Hrivnák Balázs (8.h), Kurusta Zsolt (8.h) (2011. 05. 22.) Felkészítő tanár: Kökényesi Istvánné


magyar nyelv és irodalom Arany János Irodalmi Verseny (országos)
(országos döntőb jutott) Lukács Flóra (9.h) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (országos) országos forduló,
7. hely Bige Kristóf (7.h), Kovács Soma (7.h), Béres Gábor (7.h), Szunyogh Örs Péter (7.h) Felkészítő tanár: Túróczyné Bényei Szilvia

12. hely, a szabadon választott produkció különdíja Lukács Ábel (8.h), Mihók Anna (8.h), Pecsenye Flóra (8.h), Tőzsér Petra (8.h),
(országos) regionális forduló,
5. hely Knita Júlia (8.h), Labancz Péter (8.h), Szabó Dániel (8.h), Siska Lőrinc (8.h) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Édes Anyanyelvünk Országos Nyelvhasználati Verseny megyei forduló,
12. hely Urbanovics Anna (9.h) (2011. 06. 01.) ,
13. hely Bádé Laura (10.h) (2011. 06. 01.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna

(országos)
1. hely (Kazinczy-érem) Mácsay Vivien (11.a) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Együtt Európában - társadalomtudományi szekció (városi)
2. hely Váradi Gábor (10.h),
3. hely Osztermann Viktor (10.h) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Eötvös József országos középiskolai szónokverseny regionális (Kelet-Magyarország) forduló,
10. hely Tóth Gergely (9.b) (2011. 03. 28.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Implom József középiskolai helyesírási verseny (országos) megyei forduló,
1. hely (országos döntőbe jutott) Schultz Vera Magdolna (10.c) Felkészítő tanár: Túróczyné Bényei Szilvia


magyar nyelv és irodalom Miskolc Város Ifjú Szónoka (városi)
4. hely Hajdú-Toldi Anita (12.b) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


magyar nyelv és irodalom Szabó Magda Országos Esszéíró Pályázat (országos)
10. hely Szabó Zsófia Dorottya (11.b) Felkészítő tanár: Túróczyné Bényei Szilvia


magyar nyelv és irodalom Szép magyar beszéd, szép kiejtési verseny (városi)
4. hely Petró Réka (9.a) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


magyar nyelv és irodalom Szóval?! Országos Vitaverseny észak-magyarországi regionális döntő forduló,
4-8. hely között Falanszter csapat tagjai: Demkó Bence (11.c), Keczer Bánk (11.c), Tóth Ádám (11.c) (2011. 04. 03.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna

országos forduló,
11. hely (országos döntőbe jutott) Szószaporítók csapat tagjai: Mácsay Vivien (11.a), Erdélyi Tamás (11.a), Sereg Péter (11.a) (2011. 04. 03.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Tollas Tibor Szavalóverseny
6. hely Petró Réka (9.a) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


magyar nyelv és irodalom Tompa Mihály Szavalóverseny
1. hely Petró Réka (9.a) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


A Zrínyi és Gordiusz Matematika Verseny hatosztályos gimnáziumok versenyében a Földes Ferenc Gimnázium országos összesítésben 2. helyezett.
(2011. 05. 09.)


Arany Dániel Matematika Verseny (kezdő, III. kategória)
19. hely Gulyás Eszter (9.h) (2011. 04. 15.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván


Arany János Tehetséggondozó Program Országos Matematika Verseny (10. évfolyam)
4. hely Szedlák Dóra (10.e) (2011. 04. 15.) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

(12. évfolyam)
1. hely Broda Balázs (12.e) (2011. 04. 15.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Gregáné Hursán Zsuzsanna


Bede Lajos Városi Matematika Verseny (9. évfolyam)
2. hely Pristyák Levente (9.c) (2011. 04. 15.) ,
3. hely Balassa Csilla (9.d) (2011. 04. 15.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor

(11. évfolyam)
1. hely Broda Balázs (12.e) (2011. 04. 15.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Gregáné Hursán Zsuzsanna

(12. évfolyam)
2. hely Budai Ádám (12.b) (2011. 04. 15.) ,
3. hely Sebők Márton (12.h) (2011. 04. 15.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné


Bolyai Matematika Csapatverseny (csapat) országos forduló,
17. hely Bartók Roland (7.h), Juhász Katalin (7.h), Nagy Zoltán (7.h), Petró Ádám (7.h) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor


Gordiusz matematika verseny (9. évfolyam) megyei forduló,
2. hely Gulyás Eszter (9.h) (2011. 03. 09.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

(10. évfolyam) megyei forduló,
3. hely Matisz Kamilla (10.h) (2011. 03. 09.) ,
6. hely Medelle Anna (10.h) (2011. 03. 09.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(10., 11., 12. évfolyam, csapatban) megyei forduló,
1. hely (2011. 03. 08.)

(11. évfolyam)
9. hely Broda Balázs (12.e) (2011. 04. 26.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Gregáné Hursán Zsuzsanna

(11. évfolyam) megyei forduló,
2. hely Nagy Zsuzsanna (11.c) (2011. 03. 09.) ,
5. hely Kiss Klaudia (11.c) (2011. 03. 09.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

6. hely Soltész Adrián (11.h) (2011. 03. 09.) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

(12. évfolyam)
4. hely Vadon Viktória (12.h) (2011. 04. 26.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

16. hely Gulyás Gergely (12.c) (2011. 04. 26.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Vass Iván

24. hely Budai Ádám (12.b) (2011. 04. 26.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné


Hancsók Kálmán Megyei Matematika Verseny (9. évfolyam)
6. hely Pristyák Levente (9.c) (2011. 03. 21.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor

(10. évfolyam)
4. hely Ungár Péter (10.h) (2011. 03. 21.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(11. évfolyam)
1. hely Broda Balázs (12.e) (2011. 03. 21.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Gregáné Hursán Zsuzsanna

(12. évfolyam)
1. hely Vadon Viktória (12.h) (2011. 03. 21.) ,
2. hely Budai Ádám (12.b) (2011. 03. 21.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

(iskolai csapatverseny)
2. hely (2011. 03. 21.)


IV. Dürer Matematika Verseny (csapat) országos forduló,
I. díj Jáborszki Diána (8.h), Szőke Tamás (8.h), Zsíros Ákos (7.h) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Fejér Szabolcs

I. díj Schultz Vera Magdolna (10.c), Matkovics Gábor (9.c), Barta Szilveszter Marcell (10.c) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor, Kovács Attiláné, Veres Pál

I. díj Vadon Viktória (12.h), Székely Péter (12.c), Soltész Adrián (11.h) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Győry Ákos, Kurunczi Gábor

(csapat) országos forduló,
III. díj Gulyás Eszter (9.h), Müller Adrienn (10.c), Jakab Ádám (10.c) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván, Győry Ákos, Gulyás Tibor


Kalmár László Matematikaverseny (országos) megyei forduló,
1. hely Szabó Dániel (8.h) (2011. 05. 09.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

3. hely Zádeczki Zalán (7.h) (2011. 05. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Fejér Szabolcs


KöMaL B-jelű matematika gyakorlatok versenye országos forduló,
10. hely Schultz Vera Magdolna (10.c) (2011. 08. 29.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


KöMaL C-jelű matematika gyakorlatok versenye országos forduló,
8-11. hely Barta Szilveszter Marcell (10.c) (2011. 08. 29.) ,
dicséret Schultz Vera Magdolna (10.c) (2011. 08. 29.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny (5. évfolyam (általános iskola)) országos forduló,
3. hely Gáspár Attila (KMBK) (2011. 05. 01.) ,
10. hely Debreceni Ákos (KMBK) (2011. 05. 01.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs

(7. évfolyam (gimnázium)) megyei forduló,
2. hely Zsíros Ákos (7.h) (2011. 05. 01.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor

(8. évfolyam (gimnázium)) megyei forduló,
1. hely Szőke Tamás (8.h) (2011. 05. 01.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(9. évfolyam) országos forduló,
5. hely Matkovics Gábor (9.c) (2011. 05. 01.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

13. hely Molnár Tamás (9.h) (2011. 05. 01.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

(10. évfolyam) országos forduló,
7. hely Jakab Ádám (10.c) (2011. 05. 01.) ,
7. hely Schultz Vera Magdolna (10.c) (2011. 05. 01.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

(11. évfolyam) országos forduló,
6. hely Nagy Zsuzsanna (11.c) (2011. 05. 01.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

15. hely Broda Balázs (12.e) (2011. 05. 01.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Gregáné Hursán Zsuzsanna

(12. évfolyam) országos forduló,
2. hely Gulyás Gergely (12.c) (2011. 05. 01.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Vass Iván

8. hely Budai Ádám (12.b) (2011. 05. 01.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

10. hely Gyarmati Ádám (12.c) (2011. 05. 01.) ,
15. hely Székely Péter (12.c) (2011. 05. 01.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Vass Iván


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
(II. fordulóba jutott) Budai Ádám (12.b),
(II. fordulóba jutott) Danyluk Tamás (12.h),
(II. fordulóba jutott) Sebők Márton (12.h) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

(II. kategória)
(9. hely) Broda Balázs (12.e) (2011. 04. 26.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Gregáné Hursán Zsuzsanna

(2. hely) Vadon Viktória (12.h) (2011. 04. 26.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné


Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematika Emlékverseny (9. évfolyam) országos forduló,
I. díj Matkovics Gábor (9.c) (2011. 06. 13.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

II. díj Gulyás Eszter (9.h) (2011. 06. 13.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

(10. évfolyam) országos forduló,
dicséret Barta Szilveszter (10.c) (2011. 06. 13.) ,
dicséret Schultz Vera Magdolna (10.c) (2011. 06. 13.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor

dicséret Ungár Péter (10.h) (2011. 06. 13.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(11. évfolyam) országos forduló,
dicséret Nagy Zsuzsanna (11.c) (2011. 06. 13.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

I. díj Broda Balázs (12.e) (2011. 06. 13.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Gregáné Hursán Zsuzsanna

(12. évfolyam) országos forduló,
dicséret Budai Ádám (12.b) (2011. 06. 13.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

dicséret Gulyás Gergely (12.c) (2011. 06. 13.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Vass Iván

III. díj Vadon Viktória (12.h) (2011. 06. 13.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné


Varga Tamás Matematika Verseny (7. évf. II. kat.) megyei forduló,
2. hely Bige Kristóf (7.h) (2011. 04. 15.) ,
3. hely Balogh Ákos (7.h) (2011. 04. 15.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor

(8. évf. I. kat.)
8. hely Tari Balázs (KMBK) (2011. 04. 15.) Felkészítő tanár: Vass Iván

(8. évf. II. kat.) megyei forduló,
2. hely Szabó Dániel (8.h) (2011. 04. 15.) ,
3. hely Lukács Ábel (8.h) (2011. 04. 15.) ,
(8. évf. II. kat.) országos forduló,
17. hely Szőke Tamás (8.h) (2011. 05. 18.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


XX. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (9. évfolyam)
1. díj Matkovics Gábor (9.c) (2011. 03. 15.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

dicséret Gulyás Eszter (9.h) (2011. 03. 15.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

(10. évfolyam)
2. díj Schultz Vera Magdolna (10.c) (2011. 03. 15.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

(11. évfolyam)
1. díj Broda Balázs (12.e) (2011. 03. 15.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Gregáné Hursán Zsuzsanna

(12. évfolyam)
2. díj Vadon Viktória (12.h) (2011. 03. 15.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné


XXII. Bátaszéki Matematikaverseny
21. hely Szabó Dániel (8.h) (2011. 03. 28.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor


XXXV. Felvidéki Magyar Matematika Verseny
I. díj Vadon Viktória (12.h) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

II. díj Schultz Vera Magdolna (10.c) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


Zrínyi Ilona matematika verseny (7. osztály) megyei forduló,
2. hely Zsíros Ákos (7.h) (2011. 03. 09.) ,
13. hely Szunyogh Örs (7.h) (2011. 03. 09.) ,
(7. osztály, csapatban) megyei forduló,
3. hely 7.h: Zsíros Ákos, Szunyogh Örs Péter, Sipeki Gergely (2011. 03. 09.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor

(8. osztály) megyei forduló,
1. hely (országos döntőbe jutott) Szabó Dániel (8.h) (2011. 03. 09.) ,
2. hely (országos döntőbe jutott) Kormos Balázs (8.h) (2011. 03. 09.) ,
3. hely (országos döntőbe jutott) Szőke Tamás (8.h) (2011. 03. 09.) ,
12. hely Kurusta Zsolt (8.h) (2011. 03. 09.) ,
(8. osztály, csapatban) megyei forduló,
1. hely 8.h: Szabó Dániel, Kormos Balázs, Szőke Tamás (2011. 03. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


német nyelv Arany János Nyelvi Verseny
(döntőbe jutott) Márton Júlia (12.e) Felkészítő tanár: Topscher Andrea


német nyelv Kenguru Német Országismereti Verseny megyei forduló,
1. hely Leskó Ágota (10.h) Felkészítő tanár: Sebő Sára

1. hely Pokó Csongor (11.c) Felkészítő tanár: Kéri Krisztina

2. hely Boldizsár Csongor (10.h),
2. hely Zwillinger Márton (11.b),
3. hely Bádé Laura (10.h),
3. hely Pecsenye Flóra (8.h),
4. hely Dikó Boglárka (10.b) Felkészítő tanár: Sebő Sára

4. hely Lődár Dóra (11.a) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

4. hely Sőti Zsombor (10.a),
5. hely Labancz Péter (8.h),
5. hely Szabó Bettina (10.h),
6. hely Benkő Péter (10.a) Felkészítő tanár: Sebő Sára

6. hely Erdélyi Tamás (11.a) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

6. hely Sipeki Gergely (7.h),
7. hely Téglási Bogdán (10.b) Felkészítő tanár: Sebő Sára

7. hely Varga Dénes (10.c) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné

8. hely Baráth Máté (10.b),
8. hely Pamlégi Krisztián (10.a),
9. hely Ignácz Gergő (10.b),
10. hely Bánóczi Dávid (8.h) Felkészítő tanár: Sebő Sára


orosz nyelv Kultúrák dialógusa (az Orosz Kultúra Háza szervezésében) országos verseny
dicséret Juhász Emese (10.c) (2011. 06. 09.) ,
dicséret Varga Dénes (10.c) (2011. 06. 09.) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné


sport Atlétika (100m gát) országos forduló,
1. hely Fónagy Gabriella (10.b) (2011. 06. 05.)

(110m gát) országos forduló,
11. hely Koós Donát (10.h) (2011. 06. 05.)

(1500m) megyei forduló,
2. hely Tóth Róbert (7.h) (2011. 06. 05.)

(200m) megyei forduló,
1. hely Fónagy Gabriella (10.b) (2011. 06. 05.)

2. hely Kébel Zsófia (11.h) (2011. 06. 05.)

(400m) országos forduló,
5. hely Fónagy Gabriella (10.b) (2011. 06. 05.)

(400m gát) országos forduló,
5. hely Fónagy Gabriella (10.b) (2011. 06. 05.)

(magasugrás) megyei forduló,
2. hely Gantner Petra (7.h) (2011. 06. 05.)

(távolugrás) megyei forduló,
2. hely Fónagy Gabriella (10.b) (2011. 06. 05.)


sport Darts országos forduló,
4. hely Faitli Tamás (9.c) (2011. 06. 05.)


sport Fiú kosárlabda (6. k.cs.) megyei forduló,
4. hely Velenyák Tamás (12.h), Dubabér István (12.h), Balogh Ádám (12.c), Székely Péter (12.c), Hajdú Márton (12.a), Lukács Péter (12.a), Demkó Bence (11.c), Keczer Bánk (11.c), Berecz Máté (11.c), Molnár István (11.c) Felkészítő tanár: Murinkó István


sport Gyorskorcsolya megyei forduló,
3. hely Popovics Polett (12.h),
(hosszú táv) országos forduló,
11. hely Müller Adrienn (10.c) Felkészítő tanár: Túróczy Attila

(rövid táv) megyei forduló,
2. hely Müller Adrienn (10.c) (2011. 06. 05.)

3. hely Popovics Polett (12.h) (2011. 06. 05.)

(rövid táv) országos forduló,
10. hely Müller Adrienn (10.c) (2011. 06. 05.)

10. hely Müller Adrienn (10.c) Felkészítő tanár: Túróczy Attila


sport Kosárlabda (amatőr) országos forduló,
8. hely Untisz Andrea (13.e), Hok Zsófia (11.a), Molnár Veronika (9.d), Palágyi Petra (9.h), Havril Kata (9.h), Papp Réka (9.h), Lukács Flóra (9.h), Tóth Lilla (9.h), Tóth Krisztina (9.h) (2011. 06. 05.)


sport Leány kosárlabda (6. k.cs.) megyei döntő forduló,
3. hely Palágyi Petra (9.h), Havril Kata (9.h), Papp Réka (9.h), Tóth Krisztina (9.h), Lukács Flóra (9.h), Tóth Lilla (9.h), Untisz Andrea (13.e), Tóth Eszter (12.h), Popovics Polett (12.h), Hok Zsófia (11.a),
(amatőr, megyei döntő)
1. hely Palágyi Petra (9.h), Lukács Flóra (9.h), Tóth Lilla (9.h), Havril Kata (9.h), Papp Réka (9.h), Tóth Krisztina (9.h), Untisz Eszter (10.e), Molnár Veronika (9.d), Hok Zsófia (11.a), Untisz Andrea (13.e) Felkészítő tanár: Letek László


sport Sakk (egyéni) megyei forduló,
1. hely Bakó Bianka (2011. 06. 05.)

(egyéni megyei döntő)
1. hely Bakó Bianka (11.a)

7. hely Halmi Bence (12.c)

(fiú csapat) országos forduló,
17. hely Halmi Bence (12.c), Runda Bence (12.h), Farkas Gábor (12.h), Mátyus Tibor (12.b) (2011. 06. 05.)

(leány csapat) megyei forduló,
2. hely Hercsik Tímea, Bakó Bianka, Tóth Fanni (2011. 06. 05.)

(megyei csapatdöntő, fiúk)
2. hely Halmi Bence (12.c), Runda Bence (12.h), Farkas Gábor (12.h), Mátyus Tibor (12.b),
(megyei csapatdöntő, lányok)
2. hely Hercsik Tímea (7.h), Bakó Bianka (11.a), Tóth Fanni (9.h) Felkészítő tanár: Letek László


sport országos forduló,
2. hely Ritter Hajnalka (11.a) (2011. 06. 05.)

4. hely Kébel Zsófia (11.h) (2011. 06. 05.)

5. hely Szabó Zsolt (9.h) (2011. 06. 05.)

(országos döntő)
2. hely Ritter Hajnalka (11.a),
4. hely Kébel Zsófia (11.h),
5. hely Szabó Zsolt (9.h),
13. hely Ferencsák Tamás (10.c) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport Torna (megyei)
4. hely Orosz Flóra (11.a), Bene Martina (12.b), Hajdu-Toldi Anita (12.b), Luterán Kinga (11.h), Géczi Réka (12.b), Schultz Vera Magdolna (10.c) Felkészítő tanár: Dióssi Erika, Péter Ágnes


sport Úszás (100 m hát) országos forduló,
9. hely Bogyay Botond (7.h) (2011. 06. 05.) ,
(100m gyors) országos forduló,
8. hely Bogyay Botond (7.h) (2011. 06. 05.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika

(6x50m gyorsváltó) megyei forduló,
3. hely Gyüre Marcell (9.d), Hojnyák Dávid (9.a), Mészáros Máté (12.b), Takács Péter (12.h), Taraszovics Károly (10.c), Velenyák Tamás (12.h) (2011. 06. 05.)

(megyei, Szerencs "A" kat., IV. kcs. 100 m gyors)
4. hely Tóth Róbert (7.h),
(megyei, Szerencs "A" kat., IV. kcs. 100 m hát)
4. hely Tóth Róbert (7.h) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


A Nemzeti Összefogás Napja alkalmából rendezett regionális történelem verseny, Eger
1. hely Sőti Zsombor (10.a) (2011. 06. 07.) ,
4. hely Benkő Péter (10.a) (2011. 06. 07.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

10. hely Dienes Csaba (10.c) (2011. 06. 07.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


A Nemzeti Tankönyvkiadó Országos Történelem Versenye (csapat)
(regionális 7. hely) Csapattagok: Almási Máté (9.a), Kovács Ákos (9.a), Fűzi Patrik (9.a) (2011. 06. 01.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

(regionális 11. hely) Csapattagok: Urbanovics Anna (9.h), Lukács Flóra (9.h), Berzi Dominika Kitti (9.h) (2011. 06. 01.) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert


Általános iskolások országos történelem tanulmányi versenye megyei forduló,
1. hely Szőke Tamás (8.h),
3. hely Kurusta Zsolt (8.h),
3. hely Mihók Anna (8.h) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


Az általános iskolások Országos történelem tanulmányi versenyének szombathelyi döntője
18. hely Szőke Tamás (8.h) (2011. 04. 05.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem Gloria Victis (országos (csapat))
20. hely Deli Sándor (12.a), Dubabér Ádám (12.a), Macskás Ottilia (12.a) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet


Nándorfehérvár 555 éve országos történelem verseny középiskolásoknak (csapat)
19. hely Csapattagok: Pecsenye Flóra (8.h), Mihók Anna (8.h), Tőzsér Petra (8.h), Kurusta Zsolt (8.h) (2011. 06. 01.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


Nemzeti Tankönyvkiadó Országos történelem versenye (csapat)
7. hely Schultz Vera Magdolna (10.c), Varga Dénes (10.c), Jakab Ádám (10.c) Felkészítő tanár: Jobbágy László


történelem Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (országos) II. forduló forduló,
(II. forduló második részébe jutott) Erdélyi Tamás (11.a) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


Országos Történelem Tanulmányi Verseny (Szombathely)
18. hely Szőke Tamás (8.h) (2011. 06. 01.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


Savaria Országos Történelem tanulmányi verseny (országos) megyei forduló,
2. hely Urbanovics Anna (9.h) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert

3. hely Sőti Zsombor (10.a),
4. hely Kerekes Endre (10.a),
8. hely Bártfai Fanni (10.a) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


Wekerle Sándor emlékére rendezett országos történelem verseny (csapat)
7. hely Szaniszló Erika (11.e), Vajóczky Virág (11.e), Madaras Jusztina (11.e) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert


2009/2010

angol nyelv AJTP Országos Angol Verseny, Pápa
országos 1. hely Kurek Péter (12.E) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


Angol Nyelvi és Országismereti Verseny (7. kategória)
megyei 1. hely, országos 4. hely Kurek Péter (12.E),
országos 4. hely Kurek Péter (12.E) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


angol nyelv English Teaching Resource Centre
dicsérő oklevél Borcsik Adrienn, Pótor Annamária, Bálint Melinda (11.E) Felkészítő tanár: Neuhauser Béláné

dicsérő oklevél Bróthág Vivien, Sándor Katalin, Dombóvári Dominika (12.E) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella

dicsérő oklevél Molnár Nikolett, Kukk István, Füst Máté (11.E) Felkészítő tanár: Neuhauser Béláné

dicsérő oklevél Nahaj Judit, Haraszti Mária, Pleszkó Vivien (12.E) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella

dicsérő oklevél Óvári Tímea, Broda Balázs, Illés Csaba (11.E) Felkészítő tanár: Neuhauser Béláné

dicsérő oklevél Pálinkás Judit, Kárász Beáta, Veres Bernadett (12.E),
dicsérő oklevél Szaniszló Erika, Madarasi Jusztina (10.E) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella

dicsérő oklevél Velti Kinga, Vadon Viktória, Babos Orsolya (11.H) Felkészítő tanár: Neuhauser Béláné


angol nyelv Gárdus Megyei Idegennyelvi Verseny
döntős Kurek Péter (12.E) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


angol nyelv Jedlik Ányos Tudományos Ismeretterjesztő Társaság által szervezett megyei szavalóverseny
4. hely Szegő Csilla (13.E) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné


angol nyelv Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny (5. kategória)
országos 11. hely Kurek Péter (12.E) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


angol nyelv Langwest Tehetségkutató Verseny
megyei 2. hely Gribovszki Máté (8.H) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva


angol nyelv Megyei Angol Könyvtárhasználati Verseny
dicsérő oklevél Bárány Dóra, Lukács Flóra, Urbanovics Anna (8.H),
dicsérő oklevél Petró Anna, Pónya Kinga, Tóth Fanni (8.H),
dicsérő oklevél Tóth Krisztina, Kovács Alexandra, Papp Réka (8.H),
dicsérő oklevél Tóth Lilla, Senánszky Zsófia (8.H),
dicsérő oklevél Valcsev Petra, Havril Kata, Palágyi Petra (8.H) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva


angol nyelv Mentors AJTP 6 fordulós Digitális Angol Verseny
országos 10. hely Zsarnai Beáta (13.E),
országos 15. hely Kovács Bence (13.E) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


angol nyelv OÁTV országos angol tanulmányi verseny
megyei 1. hely Horváth Márk (7.H) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

megyei 2. hely Gribovszki Máté (8.H) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva


Országos Angol Nyelvi Verseny (I.)
17. hely Horváth Márk (7.h) (2010. 05. 31.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


angol nyelv Országos Kenguru nyelvi verseny
megyei 11. hely Szabó Petra Florina (12.B),
megyei 13. hely Páll Liliána (12.B) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

megyei 19. hely Farkas Gábor (11.H),
megyei 2. hely Gribovszki Máté (8.H),
megyei 2. hely Rábai Péter (11.H) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva

megyei 3. hely Pónya Balázs (10.H) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

megyei 4. hely, országos 44. hely Venczel Tamás Bence (12.E) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné

megyei 5. hely Tóth Ákos (10.H) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

megyei 8. hely Lipták Levente (11.H) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva

megyei 9. hely Bozsinov Dániel (12.B) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

országos 10. hely Gribovszki Máté (8.H) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva


angol nyelv Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
II. fordulóba jutott Paripás Viktor (12.H) Felkészítő tanár: Siposné Kiss Angelika


angol nyelv Városi Angol Országismereti Verseny
1. hely Lukács Flóra, Urbanovics Anna, Botos Árpád Szilveszter (8.H, 7.H) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva - Szalontainé Batta Barbara


angol nyelv Városi szavalóverseny
1. hely Szegő Csilla (13.E) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné


Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi verseny
döntőbe jutott Bazsó Viktória (10.B),
döntőbe jutott Nagy Lili (10.B) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

megyei 3. hely Árvai Ágnes (9.B),
megyei 4. hely Zámbó Emese (9.B),
megyei 5. hely Bogáthy Nikoletta (9.B),
megyei döntőbe jutott Barancsi Dóra (9.B) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc


biológia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
45. hely Lakatos Bálint Károly (12.H),
II. fordulóba jutott Lengyel Tamás (12.H) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla

II. fordulóba jutott Szlafkai Kinga (11.B) Felkészítő tanár: Kenéz Erika


Diákszínjátszás Erkel Diákünnepek, Gyula, 6 megye diákfesztiválja
1. díj Földes kisszínpad (),
különdíj Földes diákszínpad () Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


Éneklő Ifjúság Hangversenye
arany diploma Földes kórus () Felkészítő tanár: Petrány Mihály


Európai Unió Európai Parlamenti Modell VIII. Nemzeti Ülése
1. hely Derekas Barnabás (11.B),
bizottsági elnökök közötti verseny 2. helyezettje Seghatoleslami Milán (11.C),
brüsszeli tanulmányutat nyert Derekas Barnabás (11.B),
brüsszeli tanulmányutat nyert Keczer Bánk (10.C),
brüsszeli tanulmányutat nyert Seghatoleslami Milán (11.C),
brüsszeli tanulmányutat nyert Szegő Csilla (13.E),
Nemzetközi Eurpai Parlamenti Modell magyar delegációjának 2. helyen rangsorolt tagja Kersák Olivér Márk (11.A),
Nemzetközi Eurpai Parlamenti Modell magyar delegációjának 6. helyen rangsorolt tagja Velenyák Tamás (11.H) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert


Abacus fizika pontverseny
országos 1. hely Karajz Sándor (8.H) Felkészítő tanár: Miklós Erika


Békésy György Fizika Verseny
országos 10. hely Velenyák Tamás (11.H),
országos 12. hely Jámbor Péter (11.H),
országos 8. hely Derekas Barnabás (11.B),
országos 9. hely Sebők Márton (11.B) Felkészítő tanár: Bíró István


Hatvani István Fizikaverseny
országos 11. hely Barta Szilveszter (9.C) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Gregáné Hursán Zsuzsanna

országos 3. hely Broda Balázs (11.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna


Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny
döntő III. díj (7. hely) Barta Szilveszter (9.C) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

II. fordulóba jutott Duch Alexandra (8.H),
II. fordulóba jutott Hajdu Eszter (8.H),
II. fordulóba jutott Karajz Sándor (8.H) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

II. fordulóba jutott Molnár István (10.C) Felkészítő tanár: Bíró István

megyei 3. hely Urbanovics Anna (8.H),
megyei 5. hely Bárány Dóra (8.H),
megyei 5. hely Pércsi Máté (8.H),
megyei 5. hely Tóth Lilla (8.H),
megyei 7. hely Papp Luca (8.H) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny
döntőbe jutott Zwillinger Márton (10.B) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

II. fordulóba jutott Barta Szilveszter (9.C) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

II. fordulóba jutott Nagy Zsuzsanna (10.C) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

II. fordulóba jutott Petrik Bence (10.C) Felkészítő tanár: Bíró István

II. fordulóba jutott Tóth Máté (9.C),
II. fordulóba jutott Varga Dénes (9.C) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


Nagy László Megyei Fizikaverseny
2. hely Barta Szilveszter (9.C),
2. hely Bíró Máté (9.C) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

2. hely Broda Balázs (11.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

2. hely Hegedűs Tamás (12.H) Felkészítő tanár: Kovács Benedek - Héjj Márta

3. hely Velenyák Tamás (11.H) Felkészítő tanár: Bíró István

4. hely Szedlák Máté (12.H) Felkészítő tanár: Kovács Benedek - Héjj Márta

5. hely Derekas Barnabás (11.B),
7. hely Petrik Bence (10.C) Felkészítő tanár: Bíró István

9. hely Varga Dénes (9.C) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

I. hely a 11. évfolyam csapata ()

I. hely a 12. évfolyam csapata ()

I. hely az iskola csapata ()

II. hely a 10. évfolyam csapata ()


fizika Nemzetközi Diákolimpia
bronz érem Hegedűs Tamás (12.H) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Héjj Márta, Kovács Benedek


fizika Olimpiai Válogatóverseny
az olimpiai csapat póttagja Budai Ádám (11.B) Felkészítő tanár: Bíró István - Zámborszky Ferenc

az olimpiai csapat tagja Hegedűs Tamás (12.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Kovács Benedek - Zámborszky Ferenc


fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
II. fordulóba jutott Szedlák Máté (12.H),
II. fordulóba jutott Vadon Viktória (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Benedek - Héjj Márta

döntő forduló,
3. hely Budai Ádám (11.B) Felkészítő tanár: Bíró István

4. hely Hegedűs Tamás (12.H) Felkészítő tanár: Kovács Benedek - Héjj Márta

29. hely Berecz Dénes (12.C) Felkészítő tanár: Bíró István


Országos Szilárd Leó Fizikaverseny
7. hely Broda Balázs (11.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

dicséretet kapott Budai Ádám (11.B) Felkészítő tanár: Bíró István

dicséretet kapott Csóré András (12.D) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

továbbküldött dolgozat Barta Szilveszter (9.C) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

továbbküldött dolgozat Hegedűs Tamás (12.H) Felkészítő tanár: Kovács Benedek - Héjj Márta

továbbküldött dolgozat Pauleczki Péter (12.D) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


Öveges József Fizikaverseny
II. fordulóba jutott Jáborszki Diána (7.H) Felkészítő tanár: Bíró István

II. fordulóban dicséretet kapott Bárány Dóra (8.H),
II. fordulóban dicséretet kapott Gribovszki Máté (8.H),
II. fordulóban dicséretet kapott Karajz Sándor (8.H),
II. fordulóban dicséretet kapott Pércsi Máté (8.H),
II. fordulóban dicséretet kapott Tálas Péter (8.H),
II. fordulóban dicséretet kapott Urbanovics Anna (8.H) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika


Városi Fizikaverseny
csapat I. hely Budai Ádám (11.B) Felkészítő tanár: Bíró István

csapat I. hely Hegedűs Tamás (12.H) Felkészítő tanár: Kovács Benedek - Héjj Márta

csapat I. hely Nagy Zsuzsanna (10.C) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny
1. hely Budai Ádám (11.B) Felkészítő tanár: Bíró István - Zámborszky Ferenc

2. hely Broda Balázs (11.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

3. hely Jámbor Péter (11.H) Felkészítő tanár: Bíró István

5. hely Barta Szilveszter (9.C) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Gregáné Hursán Zsuzsanna


Less Nándor Országos Földrajz Verseny
8. hely Fónagy Ferenc (11.B) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert, Szentesi Csilla


földrajz Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
20. hely Osváth Kristóf (13.E) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert

35. hely Fónagy Ferenc (11.B) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


francia nyelv Megyei Szépirodalmi Fordítási Verseny
megyei 3. hely Szolnoki Eszter (11.H) Felkészítő tanár: Nagy Ferenc


informatika Diákolimpiai válogató (országos, meghívásos) válogató forduló,
5. hely Hegedűs Tamás (12.h) (2010. 05. 01.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (országos, csapat, 11-13. osztály kategória) döntő forduló,
1. hely Hegedűs Tamás (11.h), Szedlák Máté (11.h), Tóth Ákos (11.h) (2010. 02. 26.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Megyei Számítástechnika Verseny, Sátoraljaújhely (megyei, alkalmazói) 2., döntő forduló,
1. hely Tarjáni Gábor (11.b) (2010. 02. 19.) ,
4. hely Fónagy Ferenc (11.b) (2010. 02. 19.) ,
(megyei, programozó) 2., döntő forduló,
1. hely Tringel Balázs (12.c) (2010. 02. 19.) ,
2. hely Berecz Dénes (12.c) (2010. 02. 19.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Nemes Tihamér Országos Középiskolai Alkalmazói Tanulmányi Verseny 3., döntő forduló,
46. hely Sóvári Dénes (9.b) (2010. 03. 27.) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné

61. hely Matisz Kamilla (10.h) (2010. 03. 27.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnikai Tanulmányi Verseny (I. korcsoport 5-8. osztály) 3., döntő forduló,
27. hely Virág Fausztin Asztrik (8.h) (2010. 03. 06.) ,
30. hely Gribovszki Máté (8.h) (2010. 03. 06.) ,
(II. korcsoport, 9-10. osztály) 3., döntő forduló,
50. hely Soltész Adrián (10.h) (2010. 03. 06.) Felkészítő tanár: Csató Endre

63. hely Barta Szilveszter Marcell (9.c) (2010. 03. 06.)


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (alkalmazói) 3., döntő forduló,
6. hely Danyluk Tamás (11.h) (2010. 03. 26.) Felkészítő tanár: Csató Endre

40. hely Gönczi Tamás (12.c) (2010. 03. 26.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

(programozó) 3., döntő forduló,
1. hely Hegedűs Tamás (12.h) (2010. 03. 05.) Felkészítő tanár: Csató Endre

7. hely Gönczi Tamás (12.c) (2010. 03. 05.) ,
13. hely Tringel Balázs (12.c) (2010. 03. 05.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

16. hely Tóth Ákos (12.h) (2010. 03. 05.) ,
22. hely Szedlák Máté (12.h) (2010. 03. 05.) ,
23. hely Berecz Dénes (12.c) (2010. 03. 05.) ,
26. hely Sebők Márton (11.h) (2010. 03. 05.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny (7-8. osztály) 3., döntő forduló,
33. hely Szajkó Márk (8.h) (2010. 05. 01.) ,
54. hely Botos Árpád Szilveszter (7.h) (2010. 05. 01.) Felkészítő tanár: Csató Endre

(9-10. osztály) 3., döntő forduló,
11. hely Barta Szilveszter Marcell (9.c) (2010. 05. 01.)


Irinyi János Országos Kémiaverseny
döntőbe jutott Barta Szilveszter (9.C),
döntőbe jutott Broda Balázs (11.E) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

megyei döntőbe jutott Bogáthy Nikoletta (9.B),
megyei döntőbe jutott Hadzsega Dániel (9.B),
megyei döntőbe jutott Kovács Bence Zoltán (10.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

megyei döntőbe jutott Nagy Zsuzsika (10.C) Felkészítő tanár: Kenéz Erika

országos 1. hely Zwillinger Márton (10.B),
országos 4. hely Sóvári Dénes (9.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
II. fordulóba jutott Csóré András (12.D),
II. fordulóba jutott Horváth Bence (12.D) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia Sárospataki Vegyésznapok
különdíj Zwillinger Márton (10.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia VegyÉsztorna
országos 2. hely Zwillinger Márton (10.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


könyvtár, helytört. Miskolc a könyvtárban, könyvtárak Miskolcon műveltségi és könyvtárhasználati vetélkedő
városi 4. hely Hrivnák Balázs, Jáborszki Diána, Kurusta Zsolt (7.H) Felkészítő tanár: Kökényesi Istvánné


magyar nyelv és irodalom "Nyelvünkben Élünk" magyar nyelvi kommunikációs verseny
megyei 3. hely Urbanovics Anna (8.H),
országos 8. hely Lukács Flóra (8.H) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Arany János Országos Irodalmi Verseny
országos 2. hely, ezüst minősítés Mácsay Vivien (10.A),
országos döntőbe jutott Ivánkó Natália (10.A) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Édes Anyanyelvünk
megyei 5. hely Erdélyi Tamás (10.A) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Édes Anyanyelvünk nyelvahsználati verseny
megyei 1. hely, országos döntőbe jutott Mácsay Vivien (10.A) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Eötvös József Országos Szónokverseny
országos 12. hely Mácsay Vivien (10.A) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Implom József Helyesírási Verseny
megyei 1. hely, országos 22. hely Schultz Vera (9.C) Felkészítő tanár: Túróczyné Bényei Szilvia


magyar nyelv és irodalom Kazinczy Szép Kiejtési Verseny
városi 1. hely, országos döntős, Kazinczy-érem Füreder Márton (11.A) Felkészítő tanár: Kádas Mihály


magyar nyelv és irodalom Mercurius Veridicus Országos Szónokverseny
országos 2. hely Sepsi Gréta (12.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny magyar nyelv
23. hely Fekete Fanni (12.C) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Országos Varró Lajos szavalóverseny
országos döntőbe jutott Nemes Szabolcs (12.C) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
körzeti 4. hely Pecsenye Flóra (7.H),
körzeti 6. hely Papp Réka (8.H) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Városi Szónokverseny
2. hely Sepsi Gréta (12.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László


Arany Dániel Matematika Verseny
dicséret Szabó Péter (9. H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Dr. Szabadfalviné K.A.

országos döntőbe jutott Barta Szilveszter (9.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

országos döntőbe jutott Broda Balázs (11.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

országos döntőbe jutott Nagy Zsuzsanna (10.C) Felkészítő tanár: Vass Iván - Veres Pál


Arany János Tehetséggondozó Program Matematika Versenye
országos 1. hely Broda Balázs (11.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

országos 2. hely Kovács Bence (13.E) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Kurunczi Gábor


Bede Lajos Városi Matematika Verseny
1. hely Broda Balázs (11.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

1. hely Budai Ádám (11.B) Felkészítő tanár: Kocács Attiláné

1. hely Hegedűs Tamás (12.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

1. hely Szabó Péter (9.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Dr. Szabadfalviné K.A.

3. hely Paripás Viktor (12.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

3. hely Soltész Adrián (10.H) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor - Vass Iván


Bolyai Matematika Csapatverseny
megyei 1. hely, országos 12. hely 7. évfolyam csapata: Jáborszki Diána, Kurusta Zsolt, Lukács Ábel, Szőke Tamás (),
megyei 2. hely 7. évfolyam csapata: Mihók Anna, Nagy Richárd, Szabó Dániel, Tőzsér Petra () Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné k.A. - Gulyás Tibor - Kovács Attiláné

megyei 2. hely 8. évfolyam csapata: Harsányi Tamás, Molnár Tamás, Szabó Zsolt, Virág Fausztin Asztrik () Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Vass Iván


Gordiusz Matematika Verseny
I. hely 11. évfolyam csapata: Vadon Viktória, Székely Péter, Sebők Márton, Gulyás Gergely ()

I. hely 12. évfolyam csapata: Gönczi Tamás, Paripás Viktor, Hegedűs Tamás, Gégény Dávid ()

II. hely 10. évfolyam csapata: Broda Balázs, Soltész Adrián, Nagy Zsuzsanna ()

II. hely 9. évfolyam csapata ()

megyei 1. hely, országos 17. hely Broda Balázs (11.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

megyei 1. hely, országos döntőbe jutott Vadon Viktória (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

megyei 2. hely Soltész Adrián (10.H) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor - Vass Iván

megyei 2. hely Székely Péter (11.C) Felkészítő tanár: Győry Ákos - Vass Iván

megyei 3. hely Gönczi Tamás (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Fejér Szabolcs

megyei 3. hely Sebők Márton (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

megyei 4. hely Jakab Ádám (9.C) Felkészítő tanár: Győry Ákos - Gulyás Tibor

megyei 4. hely Paripás Viktor (12.H),
megyei 5. hely Hegesűs Tamás (12.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Fejér Szabolcs

megyei 5. hely, országos 2. hely Nagy Zsuzsanna (10.C) Felkészítő tanár: Veres Pál - Vass Iván

megyei 6. hely Gégény Dávid (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Fejér Szabolcs

megyei 6. hely Gulyás Gergely (11.C) Felkészítő tanár: Győry Ákos - Vass Iván


Kalmár László Matematika Verseny
megyei 2. hely Kurusta Zsolt (7.H),
megyei 3. hely Szőke Tamás (7.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Dr. Szabadfalviné K.A.


Megyei Matematika Verseny
1. hely Broda Balázs (11.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

1. hely Hegedűs Tamás (12.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Fejér Szabolcs

4. hely Budai Ádám (11.B) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

4. hely Szabó Péter (9.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Dr. Szabadfalviné K.A.


Nemzetközi Magyar Matematika Verseny
dicséretet kapott Berecz Dénes (12.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Gulyás Tibor

dicséretet kapott Schultz Vera (9.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Győry Ákos

II. díj Vadon Viktória (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné


országos Kenguru matematika verseny
megyei 1., országos 11. Vadon Viktória (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

megyei 1., országos 12. Broda Balázs (11.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

megyei 1., országos 14. Paripás Viktor (12.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

megyei 1., országos 20. Márton Zoltán Viktor (12.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Gulyás Tibor

megyei 1., országos 3. Spisák Bernadett (10.C) Felkészítő tanár: Vass Iván - Veres Pál

megyei 1., országos 4. Székely Péter (11.C) Felkészítő tanár: Győry Ákos - Vass Iván

megyei 1., országos 9. Barta Szilveszter (9.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Győry Ákos

megyei 2., országos 10. Szabó Péter (9.H) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Dr. Szabadfalviné K.A.

megyei 2., országos 17. Schultz Vera Magdolna (9.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Győry Ákos

megyei 2., országos 24. Tringel Balázs (12.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Gulyás Tibor

megyei 2., országos 29. Balás Gabriella (11.C) Felkészítő tanár: Győry Ákos - Vass Iván

megyei 2., országos 8. Kis Klaudia (10.C),
megyei 3., országos 21. Dudás Eszter (10.C) Felkészítő tanár: Vass Iván - Veres Pál


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. kat.)
országos 4. hely Vadon Viktória (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

országos 40. hely Hegedűs Tamás (12.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Fejér Szabolcs

országos 42. hely Budai Ádám (11.B) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

országos 42. hely Kiss Sándor (12.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Fejér Szabolcs

(III. kat.)
országos 27. hely Berecz Dénes (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Fejér Szabolcs


Szőkefalvi Nagy Gyula Matematika Verseny
dicséret Broda Balázs (11.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

dicséret Fónagy Fanni (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Fejér Szabolcs

dicséret Hegedűs Tamás (12.H),
dicséret Paripás Viktor (12.H),
dicséret Tóth Ákos (12.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

dicséret Vadon Viktória (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

III. díj Barta Szilveszter (9.C),
III. díj Schultz Vera (9.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Győry Ákos


Varga Tamás Matematika Verseny
megyei 1. hely Harsányi Tamás (8.H),
megyei 2. hely Kovács Alexandra (8.H) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Vass Iván

megyei 3-4 Biczó Zsolt (7.H),
megyei 3-4 Lukács Ábel (7.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Dr. Szabadfalviné K.A.


XXI. Bátaszéki Matematika Verseny
országos 13. hely Szőke Tamás (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné K.A. - Gulyás Tibor

országos 7. hely Gulyás Eszter (8.H) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Vass Iván - Kurunczi Gábor


XXXIV. Felvidéki Magyar Matematika Verseny
1. hely Broda Balázs (11.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

2. hely Vadon Viktória (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

3. hely Barta Szilveszter (9.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Győry Ákos

7. hely Berecz Dénes (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Fejér Szabolcs


Zrínyi Ilona Matematika Csapatverseny
megyei 1. hely 8. évfolyam csapata ()

megyei 2. hely 7. évfolyam csapata ()


Zrínyi Ilona Matematika Verseny
Az iskola a legeredményesebb hatosztályos gimnázium vándorserlegét kapta. ()

megyei 5. hely Szőke Tamás (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné k.A. - Gulyás Tibor - Kovács Attiláné

megyei 6. hely Lukács Flóra (8.H),
megyei 8. hely Molnár Tamás (8.H) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Vass Iván - Kurunczi Gábor

megyei 9. hely Kurusta Zsolt (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné k.A. - Gulyás Tibor - Kovács Attiláné

országos 16. hely Gulyás Eszter (8.H) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Vass Iván - Kurunczi Gábor


német nyelv Kenguru Országos nyelvi Verseny
megyei 5. hely Papp Luca (8.H) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

(4. kategória)
megyei 1. hely Oláh Dániel (9.B),
megyei 1. hely Zwillinger Dóra (10.B),
megyei 10. hely Szabó Bettina (9.H),
megyei 3. hely Dikó Boglárka (9.B),
megyei 4. hely Boldizsár Csongor (9.H),
megyei 4. hely Leskó Ágota (9.H),
megyei 6. hely Bádé Laura (9.H),
megyei 7. hely Téglási Bogdán (9.B) Felkészítő tanár: Sebő Sára

megyei 8. hely Lődár Dóra (10.A) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

megyei 9. hely Koós Donát (9.H) Felkészítő tanár: Sebő Sára

(5. kategória)
megyei 1. hely Major János (11.H) Felkészítő tanár: Topscher Andrea

megyei 2. hely Dubabér Ádám (11.A),
megyei 3. hely Takács Evelin (11.A) Felkészítő tanár: Kéri Krisztina

megyei 4. hely Velti Kinga (11.H),
megyei 5. hely Jámbor Péter (11.H) Felkészítő tanár: Sebő Sára

megyei 7. hely Farkas Emese (12.D) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné

megyei 7. hely Petruska Eszter (11.H) Felkészítő tanár: Sebő Sára


társadalomismeret Generali-Providencia Biztosító Tőzsdejáték országos pénzügyi versenye
országos 1. hely Danyluk Tamás, Lipták Levente, Rábai Péter (11.H)


"Mit ránk hagytak a századok…" országos történelem verseny
országos 1. hely Csapattagok: Erdélyi Tamás, Sereg Péter, Pokó Csongor (10.A, 10.C) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


"Mit ránk hagytak a századok…" Országos Történelem Verseny
országos 2. hely Csapattagok: Kovács Dóra, Pirity Ádám, Ríz Dávid (10.A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó istvánné


A Forrásközpontú történelem Országos Történelmi Műveltségi Vetélkedője
országos 12. hely Pokó Csongor, Batta Ákos, Spisák Bernadett (10.C) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné - Fazekas Róbert


Cultura Nostra országos történelem verseny területi fordulója
területi 29. hely Babos Orsolya 11.H, Velti Kinga 11.H, Brothág Vivien 12.E () Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


Élő történelem címmel a Műszaki Tankönyvkiadó online országos versenye
országos 10. hely csapata: Mácsay Vivien, Sereg Péter, Ivankó Natália (10.A),
országos 18. hely Balázs Hanna, Matisz Kamilla, Medelle Anna (9.H),
országos 22. hely csapata: Bartók Boglárka, Bádé Laura, Oravecz Éva (9.H),
országos 7. hely Osztermann Viktor, Ungár Péter, Váradi Gábor (9.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem Gloria Victis Országos Művelődéstörténeti Verseny
országos 11. hely Babos Orsolya, Vadon Viktória, Velti Kinga (11.H),
országos 33. hely Bencsik Judit, Müller Krisztina, Molnár Márió (11.H, 12.E) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem Rajtunk múlik a holnap - innocációs pályázat
döntőbe jutott Deli Sándor, Dubabér Ádám, Fazekas Enikő, Kovács Dávid, Macskás Ottília (11.A) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet


Savaria Országos Történelem verseny megyei forduló,
megyei 5. hely Mácsay Vivien (10.A),
megyei 6. hely Sereg Péter (10.A),
megyei 7. hely Erdélyi Tamás (10.A),
megyei 8. hely Ríz Dávid (10.A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


2008/2009

angol nyelv A.J.T.P. mentor digitális angol verseny
4-10. hely Motkó Annamária (12.E) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


A.J.T.P. országos angol nyelvi verseny
2. hely Kurek Péter (11.E),
3. hely Motkó Annamária (12.E) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


Angol nyelvű Városi Szavalóverseny
3. hely Zsarnai Beáta (12.E) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


angol nyelv Angol Országismereti városi verseny
5. hely Lukács Flóra, Palágyi Petra (7.H) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva


angol nyelv Kenguru országos nyelvi verseny
21. hely Gribovszki Máté (7.H) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva

21. hely Matisz Kamilla (8.H) Felkészítő tanár: Kéri Henriett

21. hely Páll Liliána (11.B),
25. hely Szabó Petra Florina (11.B) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


Megyei angol nyelvi szavaló verseny
3. hely Szegő Csilla (12.E) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné


angol nyelv Megyei Angol Országismereti Verseny
dicsérő oklevél Csapattagok: Bárány Dóra, Tóth Fanni, Pónya Kinga (7.H),
dicsérő oklevél Csapattagok: Deli Sándor, Kovács Dávid, Szűcs Diána (10.A),
dicsérő oklevél Csapattagok: Egri Melissa, Palágyi Petra, Papp Réka (7.H),
dicsérő oklevél Csapattagok: Éliás Dalma, Szabó Szandra, Tellinger Mariann (10.A),
dicsérő oklevél Csapattagok: Farkas Emese, Németh Orsolya, Tantó Tekla (11.D),
dicsérő oklevél Csapattagok: Gribovszki Máté, Molnár Tamás, Sós Dávid (7.H),
dicsérő oklevél Csapattagok: Juhász Péter, Farkas Gábor, Rábai Péter (10.H),
dicsérő oklevél Csapattagok: Szabó Zsófia, Klusóczki Ágnes (11.D),
dicsérő oklevél Csapattagok: Valcsev Petra, Lukács Flóra, Tóth Krisztina (7.H) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva


angol nyelv Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
II. fordulóba jutott Kolostori Dávid Bence (12.H) Felkészítő tanár: Siposné Kiss Angelika


Városi angol nyelvi szavalóverseny
1. helyezett Szegő Csilla (12.E) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné

III. helyezett Zsarnai Beáta (12.E) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


Dr. Árokszállásy Zoltán Biológia Verseny országos forduló,
4. hely Albrecht Vivien (12.B) (2009. 02. 21.) Felkészítő tanár: Kenéz Erika


Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi verseny
9. hely Nagy Lili (9.B) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

döntőbe jutott Szlafkai Kinga (10.A) Felkészítő tanár: Kenéz Erika

megyei 2. hely, döntőbe jutott Bazsó Viktória (9.B),
megyei 3. hely Gecse Flóra (9.B) Felkészítő tanár: Nyéki Attila


ének Országos Középiskolai Zenei Vetélkedő megyei döntője
arany cum laude minősítés Csapattagok: Kovács Szilvia 9.A, Kovács Dóra 9.A, Szegedi Krisztina 9.A, Kohány Tímea 9.A, Gulyás Barbara 9.A, Orosz Flóra 9.A (),
arany cum laude minősítés, országos döntőbe jutott Csapattagok: Kovács Ildikó 9.H, Bém Xénia 9.H, Hudák Zsófia 9.H, Koleszár Vivien 9.H, Illavszky Vanda 9.H, Kiss Boglárka 9.H (),
arany, cum laude minősítés, országos döntőbe jutottak Csapattagok: Bádé Laura 8.H, Medelle Anna 8.H, Matisz Kamilla 8.H, Simon Jordán 8.H, Balázs Hanna 8.H, Szurasenkó Dániel 10.B () Felkészítő tanár: Petrány Mihály


ének Országos Középiskolai Zenei Vetélkedő városi döntője
arany, cum laude minősítés, megyei döntőbe jutottak Csapattagok: Bádé Laura 8.H, Medelle Anna 8.H, Matisz Kamilla 8.H, Simon Jordán 8.H, Balázs Hanna 8.H, Nemes Borbála 12.A, Varga Enikő 8.H (),
arany, cum laude minősítés, megyei döntőbe jutottak Csapattagok: Kovács Ildikó 9.H, Bém Xénia 9.H, Hudák Zsófia 9.H, Koleszár Vivien 9.H, Illavszky Vanda 9.H, Kiss Boglárka 9.H (),
arany, cum laude minősítés, megyei döntőbe jutottak Csapattagok: Kovács Szilvia 9.A, Kovács Dóra 9.A, Szegedi Krisztina 9.A, Kohány Tímea 9.A, Gulyás Barbara 9.A, Orosz Flóra 9.A, Szabó Zsófia 9.B, Czél Izabella 9.C () Felkészítő tanár: Petrány Mihály


Európai Unió Európai Parlament Modell
országos 2. hely Kersák Márk Olivér (10.A),
országos 5. hely Velenyák Tamás (10.H),
országos 7. hely Szegő Csilla (12.E) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert


filozófia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
15. hely Sztermen András (11.A),
18. hely Bakó Balázs (12.B),
továbbküldött dolgozat Kolaj Lóránt (12.C),
továbbküldött dolgozat Polyák Péter (12.C) Felkészítő tanár: Bíró István


Abacus fizikaverseny
országos 16. hely Karajz Sándor (7.H),
országos 6. hely Bárány Dóra (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika


Békésy György Fizikaverseny
Paripás Viktor (11.H),
Szedlák Máté (11.H),
3. hely Hegedűs Tamás (11.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Kovács Benedek

12. hely Budai Ádám (10.B)


Hatvai István Fizikaverseny
4. hely Broda Balázs (10.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

országos 26. hely Molnár István (9.C) Felkészítő tanár: Bíró István


Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny, regionális döntő
2. hely Tóth Lilla (7.H),
3. hely Bárány Dóra (7.H),
3. hely Duch Alexandra (7.H),
3. hely Hajdu Eszter (7.H),
3. hely Pércsi Máté (7.H),
5. hely Urbanovics Anna (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika


Mikola Sándor Fizika Verseny
2. fordulóba jutott Bényi Gábor (10.C) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

2. fordulóba jutott Broda Balázs (10.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

2. fordulóba jutott Derekas Barnabás (10.B),
2. fordulóba jutott Vadon Viktória (10.H),
2. fordulóba jutott Velenyák Tamás (10.H),
megyei 3. hely Sebők Márton (10.H),
országos 4. hely Budai Ádám (10.B) Felkészítő tanár: Bíró István


Nagy László Fizikaverseny
1. helyezés 10. évfolyam csapata ()

1. helyezés 11. évfolyam csapata ()

3. helyezés 11. évfolyam csapata ()

megyei 1. hely Broda Balázs (10.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

megyei 1. hely Hegedűs Tamás (11.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Kovács Benedek

megyei 1. hely, különdíj Budai Ádám (10.B) Felkészítő tanár: Bíró István

megyei 2. hely Nagy Zsuzsanna (9.C) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

megyei 3. hely Szedlák Máté (11.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Kovács Benedek

megyei 4. hely Répás Máté (12.B) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

megyei 5. hely Nagy Gábor (9.C),
megyei 5. hely, különdíj Velenyák Tamás (10.H) Felkészítő tanár: Bíró István

megyei 6. hely Szőr Zoltán (12.B) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
3. hely Hegedűs Tamás (11.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Kovács Benedek - Zámborszky Ferenc


Szilárd Leó Fizika Verseny
döntő, 2. hely Budai Ádám (10.B) Felkészítő tanár: Bíró István

továbbküldött dolgozat Broda Balázs (10.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

továbbküldött dolgozat Hegedűs Tamás (11.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

továbbküldött dolgozat Pauleczki Péter (11.D) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


Városi Fizikaverseny (csapat)
Broda Balázs (10.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

Répás Máté (12.B) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

2. hely Paripás Viktor (11.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Kovács Benedek


Vermes Miklós nemzetközi Fizikaverseny
6. hely Budai Ádám (10.B) Felkészítő tanár: Bíró István

6. hely Pauleczki Péter (11.D)


Less Nándor Országos Földrajz Verseny
2. hely Osváth Kristóf (12.E) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert


Lóczy Lajos Országos Földrajz Verseny
13. hely Fónagy Ferenc (10.B) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


földrajz Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
II. fordulóba jutott Osváth Kristóf (12.E) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert


a Debreceni Egyetem Francia Tanszéke által szervezett POUR L'AMOUR DU JEK III. francia nyelvi és országismereti vetélkedő
5. hely "Je dis jendi" csapattagok: Árvai János 13.E, Papp Tibor 13.E, Szendrei Szabina 13.E () Felkészítő tanár: Nagy Ferenc


francia nyelv Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny I. kategória
II. fordulóba jutott Nagy Ákos (12.H),
II. fordulóba jutott Palágyi Máté (12.H) Felkészítő tanár: Nagy Ferenc


informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (országos, csapat, 9-10. osztály kategória) döntő forduló,
országos 1. hely Danyluk Tamás (10.h),
országos 1. hely Lipták Levente (10.h),
országos 1. hely Sebők Márton (10.h),
(országos, csapat, 9-13. osztály kategória) döntő forduló,
országos 2. hely Kiss Sándor (12.c),
országos 2. hely Nagy Ákos (12.h),
országos 2. hely Soltész Adrián (9.h) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Megyei Számítástechnika Verseny, Sátoraljaújhely (programozás)
1. hely Szedlák Máté (11.h),
2. hely Tóth Ákos (11.h) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (programozás)
országos döntőbe jutott Danyluk Tamás (11.H),
országos döntőbe jutott Sebők Márton (10.H) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnikai Tanulmányi Verseny (programozó kategória)
országos 23. hely Sebők Márton (10.h),
országos 4. hely Danyluk Tamás (10.h) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Neumann János Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny
1. hely grafika Molnár Luca (12.B) Felkészítő tanár: Takács Imre


informatika Országos Dusza Árpád Programozói Emlékverseny
1. helyezett Csapattagok: Sebők Márton 10.H, Danyluk Tamás 10.H, Lipták Levente 10.H () Felkészítő tanár: Csató Endre

2. helyezett Csapattagok: Nagy Ákos 12.H, Kiss Sándor 12.H, Soltész Adrián 9.H ()


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (alkalmazói kategória)
országos 22. hely Czakó Zsuzsanna (12.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné, Csató Endre

országos döntőbe jutott Csakó Zsuzsanna (12.B) Felkészítő tanár: Csató Endre - Molnár Istvánné

(programozás kategória)
országos 24. hely Szedlák Máté (11.h),
országos 25. hely Hegedűs Tamás (11.h),
országos 36. hely Tringel Balázs (11.c),
országos 45. hely Gönczi Tamás (11.c),
országos 49. hely Tóth Ákos (11.h),
országos döntőbe jutott Gönczi Tamás (11.C),
országos döntőbe jutott Hegedűs Tamás (11.H),
országos döntőbe jutott Szedlák Máté (11.H),
országos döntőbe jutott Tóth Ákos (11.H),
országos döntőbe jutott Trindel Balázs (11.C) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny
országos 1. hely Sebők Márton (10.h) Felkészítő tanár: Csató Endre


Irinyi János Kémiaverseny
különdíj, legjobb labormunkájáért Mokri-Kovács Boglárka (9.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi - Nyéki Attila

megyei 1. hely, országos 2. hely Zwillinger Márton (9.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

megyei 1. hely, országos 9. hely Broda Balázs (10.E) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

megyei 2. hely, országos döntőbe jutott Nagy Zsuzsanna (9.C) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
3. hely Bacsó András (12.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia VegyEsztorna
4. hely Bacsó András (12.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


magyar Pécsi Országos Fesztivál
arany minősítés diákszínpad kategória (9.E)


magyar nyelv és irodalom A.J.T.P. Arany János Irodalmi Verseny
országos 5. hely Molnár Nikolett (10.E),
országos 6. hely Burony Edina (10.E) Felkészítő tanár: Dr. Hohl Józsefné


magyar nyelv és irodalom Cicero szónokverseny
1. helyezés Lukács Flóra (7.H) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Édes anyanyelvünk
megyei 4. hely Fekete Fanni (11.C) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna

megyei 5. hely, országos döntőbe jutott Mácsay Vivien (9.A) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Együtt Európában verseny, társadalomtudományi szekció, magyar nyelv-és irodalom
2. helyezés Fónagy Fanni, Ligeti Lilla (11.C),
ME különdíja Fekete Fanni (11.C) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Eötvös József Országos Szónokverseny, regionális döntő
8. hely Mácsay Vivien (9.A) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Így írunk mi - városi novellaíró pályázat
1. helyezés Fónagy Fanni (11.C),
3. hely Demkó Bence (9.C),
közönségdíj Mura Márton (8.H),
különdíj Kis Norbert (11.C) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Illemtani és kommunikációs verseny
1. helyezés 8. H csapata: Bádé Laura, Medelle Anna, Váradi Gábor (8.H) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Implom József helyesírási verseny megyei forduló
megyei 4. hely Nagy Zsuzsanna (9.C) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Kazinczy Szép Kiejtési Verseny
városi 3. hely Füreder Márton (10.A) Felkészítő tanár: Kádas Mihály


magyar nyelv és irodalom Magyar nyelv Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
országos 14. hely Szepcsik Balázs (12.B) Felkészítő tanár: Kádas Mihály

országos 17. hely Fekete Fanni (11.C) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Nyelvünkben élünk (anyanylvi és kommunikációs verseny)
megyei 2. hely Csontó Barbara (8.H),
megyei 2. hely Lukács Flóra (7.H) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Simonyi Zsigmond helyesírási verseny területi döntő
városi 1. hely, megyei 6. hely Bádé Laura (8.H) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna

városi 3. hely, megyei 9. hely Urbanovics Anna (7.H)

városi 4. hely Papp Réka (7.H),
városi 7. hely Kovács Gabriella (8.H) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Városi Szónokverseny
1. helyezés Mácsay Vivien (9.A),
2. helyezés Sereg Péter (9.A) Felkészítő tanár: Jobbágy László


A.J.T.P. Matematika Verseny
országos 3. hely Broda Balázs (10.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

országos 5. hely Haraszti Mária (11.E) Felkészítő tanár: Miklós Erika

országos 7. hely Kovács Bence (12.E) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Kurunczi Gábor


Arany Dániel Matematika Verseny II. kat.
országos 2. hely Vadon Viktória (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné - Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

országos döntőbe jutott Broda Balázs (10.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna


Arany Dániel Matematika Verseny III. kat.
országos döntőbe jutott Székely Péter (10.C) Felkészítő tanár: Pirkó Béla - Vass Iván


Bátaszéki Matematika Verseny
megyei 1. hely, országos 9. hely Gulyás Eszter (7.H) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Vass Iván


Bede Lajos Városi Matematika Verseny
1. hely Bacsó András (12.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

1. hely Budai Ádám (10.B) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

1. hely Paripás Viktor (11.H),
2. hely Tóth Ákos (11.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Fejér Szabolcs

3. hely Broda Balázs (10.E ) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

3. hely Szedlák Máté (11.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Fejér Szabolcs

4. hely Mecséri Balázs (12.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta


Bolyai Matematika Csapatverseny
megyei 2. hely Karajz Sándor, Molnár Tamás, Szabó Zsolt Dávid, Virág Fausztin Asztrik (7. évfolyam csapata) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Vass Iván

megyei 2. Hely Matisz Kamilla, Medelle Anna, Szabó Péter Zsolt, Ungár Péter (8. H) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Felvidéki Magyar Matematika Verseny
2. hely Vadon Viktória (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné - Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

4. hely Soltész Adrián (9.H),
6. hely Székely Péter (10.C) Felkészítő tanár: Pirkó Béla - Vass Iván


Gordiusz Matematika Verseny
1. helyezés 10. évfolyam csapata: Vadon Viktória, Velenyák Tamás, Sebők Márton () Felkészítő tanár: Kovács Attiláné - Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

1. helyezés 11. évfolyam csapata: Hegedűs Tamás, Paripás Viktor, Kiss Sándor () Felkészítő tanár: Héjj Márta - Fejér Szabolcs

1. helyezés 9. évfolyam csapata: Boros Alexandra, Nagy Zsuzsanna, Soltész Adrián () Felkészítő tanár: Pirkó Béla - Vass Iván - Veres Pál

2. helyezés 12. évfolyam csapata: Bacsó András, Bartus Tamás, Simkó Márton () Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi - Gulyás Tibor - Kurunczi Gábor

megyei 1. hely, országos 18. hely Vadon Viktória (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné - Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

megyei 1. hely, országos 23. hely Soltész Adrián (9.H) Felkészítő tanár: Pirkó Béla - Vass Iván

megyei 1. hely, országos 8. hely Bacsó András (12.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

megyei 1. hely, országos 9. hely Paripás Viktor (11.H),
megyei 2. hely, országos 14. hely Hegedűs Tamás (11.H),
megyei 3. hely Kiss Sándor (11.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Fejér Szabolcs

megyei 3. hely Nagy Zsuzsanna (9.C) Felkészítő tanár: Vass Iván - Veres Pál

megyei 3. hely Velenyák Tamás (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné - Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

megyei 4. hely Boros Alexandra (9.H) Felkészítő tanár: Pirkó Béla - Vass Iván

megyei 4. hely Tóth Ákos (11.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Fejér Szabolcs

megyei 5. hely Kis Klaudia (9.C) Felkészítő tanár: Vass Iván - Veres Pál

megyei 5. hely Sebők Márton (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné - Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

megyei 6. hely Gönczi Tamás (11.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Gulyás Tibor


Kalmár L. Matematika Verseny
megyei 1. hely, országos dicséret Harsányi Tamás (7.H) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Vass Iván


Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny
megyei 1. hely, országos 23. hely Broda Balázs (10.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

megyei 1. hely, országos 5. hely Bacsó András (12.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

megyei 1. hely, országos 8. hely Vadon Viktória (10.H),
megyei 2. hely Velenyák Tamás (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné - Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

megyei 2. hely, országos 18. hely Paripás Viktor (11.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Fejér Szabolcs

megyei 2. hely, országos 24. hely Soltész Adrián (9.H) Felkészítő tanár: Pirkó Béla - Vass Iván

megyei 3. hely Sebők Márton (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné - Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

megyei 4. hely Boros Alexandra (9.H),
országos 10. hely Stupek János (10.C) Felkészítő tanár: Pirkó Béla - Vass Iván

országos 12. hely Dudás Eszter (9.C) Felkészítő tanár: Vass Iván - Veres Pál

országos 15. hely Gönczi Dávid (11.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Fejér Szabolcs

országos 16. hely Simkó Márton (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Kurunczi Gábor

országos 17. hely Gégény Dávid (11.C),
országos 17. hely Márton Zoltán Viktor (11.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Fejér Szabolcs

országos 23. hely Kis Klaudia (9.C) Felkészítő tanár: Vass Iván - Veres Pál

országos 4. hely Székely Péter (10.C) Felkészítő tanár: Pirkó Béla - Vass Iván


Megyei Matematika Verseny
1. hely Bacsó András (12.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

1. hely Hegedűs Tamás (11.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Fejér Szabolcs

1. hely Vadon Viktória (10.H ) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné - Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

2. hely Broda Balázs (10.E ) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna


Nemzetközi Magyar Matematika Verseny
dicséret Berecz Dénes (11.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor - Fejér Szabolcs

dicséret Paripás Viktor (11.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Fejér Szabolcs

dicséret Soltész Adrián (9.H),
dicséret Székely Péter (10.C) Felkészítő tanár: Pirkó Béla - Vass Iván

II. hely Vadon Viktória (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné - Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny II. kat.
16. hely Bacsó András (12.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

35. hely Hegedűs Tamás (11.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta - Fejér Szabolcs


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny III. kategória
33. hely Berecz Dénes (11.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Gulyás Tibor


matematika Szőkefalvi-Nagy Gyula Emlékverseny
3. hely Broda Balázs (10.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

dicséret Fónagy Fanni (11.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Gulyás Tibor

dicséret Nagy Zsuzsanna (9.C) Felkészítő tanár: Vass Iván - Veres Pál


Varga Tamás Matematika Verseny
megyei 1. hely, országos 16. hely Harsányi Tamás (7.H) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Vass Iván

megyei 1. hely, országos 31. hely Szabó Péter Zsolt (8.H) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

megyei 2. hely, országos 13. hely Gulyás Eszter (7.H) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Vass Iván


Zrínyi Ilona Matematika Verseny
megyei 2. hely 7.H csapata: Gulyás Eszter, Harsányi Tamás, Molnár Tamás () Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Vass Iván

megyei 2. hely 8.H csapata: Illyés Bence, Medelle Anna, Szalva Szabolcs () Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Dr. Szabadfalviné K.A.

megyei 3. hely Molnár Tamás (7.H),
megyei 4. hely Harsányi Tamás (7.H) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Vass Iván

megyei 4. hely Illyés Bence (8.H),
megyei 5. hely Medelle Anna (8.H),
megyei 6. hely Szalva Szabolcs (8.H) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

megyei 7. hely Gulyás Eszter (7.H) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs - Vass Iván


német nyelv Kenguru országos nyelvi verseny
2. hely Major János (10.H) Felkészítő tanár: Topscher Andrea

5. hely Blága Kincső (12.B),
5. hely Blágha Kincső (12.B),
7. hely Albrecht Vivien (12.B),
8. hely Lengyel Tamás (11.H) Felkészítő tanár: Sebő Sára

17. hely Koncsol Zsanett (10.C) Felkészítő tanár: Kéri Krisztina

20. hely Szutorcsik Lilla (11.A) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné

23. hely Bényi Gábor (10.C) Felkészítő tanár: Kéri Krisztina

26. hely Kocsis Attila (11.A),
30. hely Harsányi Katalin (11.A) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné

31. hely Bádé Laura (8.H),
31. hely Szedlák Máté (11.H) Felkészítő tanár: Sebő Sára

32. hely Szabó Lívia (11.A) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné


német nyelv Langwest
országos 4. hely Leskó Ágota (8.H) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Litteratum országos tesztverseny
megyei 1. hely, országos 16. hely Leskó Ágota (8.H) Felkészítő tanár: Sebő Sára


"II. Rákóczi Ferenc, az államférfi " - sárospataki regionális történelem verseny
4. hely Csapattagok: Bárczy Dominik 11.A, Dombóvári Gáspár 11.A, Kalóczkai Tibor 11.A ()


történelem "Miskolc kedves város nekem" II. Rábóczi Ferenc Megyei Könyvtár versenye
4. hely Bencsik Judit, Müller Krisztina, Velti Kinga (10.H osztály csapata) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem A II. Rákóczy Ferenc Megyei Könyvtár Várostörténeti versenye
4. hely Bencsik Judit, Müller Krisztina, Velti KInga (10.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem Együtt Európában városi vetélkedő
dicséret Váradi Gábor (8.H) Felkészítő tanár: dr. Szabó Istvánné

döntőbe jutott Istvanovszky Dávid (10.A),
döntőbe jutott Kersák Olivér Márk (10.A) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet


Gloria Victis országos történelem verseny
13. hely Csapattagok: Bárczy Dominik 11.A, Porkoláb Máté 11.A, Vörös Balázs 11.A ()


Nemzeti Tankönyvkiadó Országos Történelem Versenye
regionális dntőbe jutott Batta Ákos, Pokó Csongor, Spisák Bernadett (9.C osztály csapata) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert - Dr. Szabó Istvánné


Odüsszeusz levelezős történelem verseny
o. 12. hely Váradi Gábor (8.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
21. hely Sztermen András (11.A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

második fordulóba jutott Bakó Balázs (12.B) Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


sárospataki II. Rákóczi Ferenc Múzeum regionális történelem versenye
4. hely Bárczi Dominik, Kalóczkay Tibor, Dombóvári Gáspár (11.A osztály csapata) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


Savaria történelem tanulmányi verseny
megyei 10. hely Nagy Máté (10.A),
megyei 13. hely Anga Alexa (10.A),
megyei 2. hely, országos 21. hely Deli Sándor (10.A) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

megyei 4. hely Derekas Barnabás (10.B) Felkészítő tanár: dr. Puskás István

megyei 5. hely Kersák Olivér Márk (10.A) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

megyei 7. hely Boldizsár Csongor Bálint (8.H) Felkészítő tanár: dr. Szabó Istvánné

megyei 7. hely Dubabér Ádám (10.A) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet


történelem Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem országos hadtörténeti versenye
országos 4. hely Csapattagok: Arlett Adrián 11.A, Fölföldi Boldizsár 11.A, Kalóczkai Tibor 11.A, Kiss Dániel 11.A ()


2007/2008

angol nyelv A.J.T.P. idegen nyelvi verseny, Pápa országos forduló,
11. Kiss Beáta (12.E) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


angol nyelv Együtt Európáért Angol Verseny városi forduló,
2. Szabó Petra Florina (10.B) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


angol nyelv ETRC Megyi Országismereti Verseny (English Teaching Resource Centre) (csapat, ) megyei forduló,
3. Hegedűs Tamás, Paripás Viktor (10.H) Felkészítő tanár: Siposné Kiss Angelika

dicséret Balogh Szilvia, Molnár Ágnes, Odrobina Zsófia (11.E) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella

dicséret Csóré András, Zattler Máté (10.D),
dicséret Deli Sándor, Kvács Dávid, Tellinger Mariann (9.A) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva

dicséret Dombovári Dominika, Sándor Katalin (10.E) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella

dicséret Fekete Judit, Lakatos Mariann, Szegő Csilla (11.E) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva

dicséret Fenesi Gábor, Lehoczky Tamás, Csuda Tamás (8.H) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella

dicséret Hudák Zsófia Vanda, Illavszky Vanda (8.H) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné

dicséret Juhász Péter, Farkas Gábor, Rábai Péter (9.H) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva

dicséret Kasperkovics Teodóra, Kiss Boglárka, Koleszár Vivien, Kovács Ildikó (8.H) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella

dicséret Légrdi Fleur, Mészáros Fanni, Maksa Dániel (10.H) Felkészítő tanár: Siposné Kiss Angelika

dicséret Motkó Annamária, Lipták Alice, Balogh Kitti (11.E),
dicséret Nahaj Judit, Haraszti Mária, Pálinkás Judit (10.E) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella

dicséret Paál Liliána, Szűcs Pálma, Lavotha Zsófia (10.B),
dicséret Palásti Réka, Vörös Balázs (10.A),
dicséret Szabó Péter, Bujdosó Barnabás (7.H),
dicséret Szabó Petra Florina, Loose Lilla, Barati Viktor (10.B) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva

dicséret Vass Réka, Sepsi Evelin, Kébel Zsófia (8.H) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


angol nyelv Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
II. fordulóba jutott Kolostori Dávid Bence (11.H) Felkészítő tanár: Siposné Kiss Angelika


angol nyelv Városi Angol Szavalóverseny városi forduló,
3. Szeghő Csilla (11.E) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné

5. Szendrei Szabina (12.E) Felkészítő tanár: Neuhauser Béláné

7. Siska Márton (9.C) Felkészítő tanár: Juhászné Molitor Edina

dicséret Baló Andrea (12.E) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi verseny
országos döntőbe jutott Debreczeni Dániel (10.A) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla

országos döntőbe jutott Szlafkai Kinga (9.A) Felkészítő tanár: Kenéz Erika


biológia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
II. fordulóba jutott Albrecht Vivien (11.B) Felkészítő tanár: Kenéz Erika

II. fordulóba jutott Szankai Zsuzsa (12.H) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla

II. fordulóba jutott Virányi Zsófia (12.A) Felkészítő tanár: Nyéki Attila


Diákszínjátszás Erkel Diákünnepek (országos)
1. () Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


Diákszínjátszás Országos Diákszínjátszó Egyesület (országos)
duó-díj Vad László, Peller Dániel (),
(regionális, országos döntő, )
arany, bronz () Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


Éneklő Ifjúság Kórusfesztivál, Eger (csapat, )
aeany minősítés énekkar Felkészítő tanár: Petrány Mihály


Európai Unió
1., jutalomút Somosi Dávid Áron (12.H),
6. Farkas Bence (12.H),
7. , jutalomút Mester Éva (12.A),
jutalomút Birtalan Ede (12.H) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert


Városi Csapatverseny az Európai Unióról (csapat)
1. Farkas Bence, Somosi Dávid Áron, Hricz Ádám, Veres Gábor, Bán Judit, Birtalan Ede (12.H)


filozófia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
19. hely Fóris Ákos (12.A) Felkészítő tanár: Bíró István


fizika "Együtt Európában" Miskolc Városi Versenye (természettudományi szekció) városi forduló,
2., különdíj Bucz Gábor (12.B),
5. Gyapjas Máté, Trombitás Arnold (12.B) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László


Békésy György Fizikaverseny országos forduló,
3. Répás Máté (11.B),
9. Mecséri Balázs (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


Hatvani István Fizikaverseny (Hajdű-Bihar megyei, Kárpát-medencére kiterjedő)
10. Csóré András (10.D) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László

34. Loose Lilla (10.B) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny megyei, országos forduló,
1., 12. Budai Ádám (9.B) Felkészítő tanár: Bíró István

1., 2. Hegedűs Tamás (10.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

2., 22. Velenyák Tamás (9.H) Felkészítő tanár: Bíró István

2., II. fordulóba jutott Szedlák Máté (10.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

3., II. fordulóba jutott Berecz Dénes (10.C) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László

3., II. fordulóba jutott Derekas Barnabás (9.B) Felkészítő tanár: Bíró István

országos forduló,
II. fordulóba jutott Gönczi Tamás (10..C),
II. fordulóba jutott Molnár Anikó (10.C) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László

II. fordulóba jutott Sebők Márton (9.H) Felkészítő tanár: Bíró István

II. fordulóba jutott Siska Márton (9.C) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika


Nagy László Megyei Fizika Verseny megyei forduló,
1. Budai Ádám (9.B) Felkészítő tanár: Bíró István

1. Szedlák Máté (10.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

2. Bucz Gábor (12.B) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László

2. Szőr Zoltán (11.B) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

3. Velenyák Tamás (9.H) Felkészítő tanár: Bíró István

4. Csallóközi Dávid (12.B) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László

4. Derekas Barnabás (9.B) Felkészítő tanár: Bíró István

6. Paripás Viktor (10.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

8. Répás Máté (11.B) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

(csapat, ) megyei forduló,
1.,2. vándorserleg iskolai csapat ()


fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
II. fordulóba jutott Csallóközi Dávid (12.B) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László

II. fordulóba jutott Koics Dániel (11.B),
II. fordulóba jutott Mecséri Balázs (11.H),
II. fordulóba jutott Répás Máté (11.B),
II. fordulóba jutott Szankai László (11.B),
II. fordulóba jutott Szőr Zoltán (11.B) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


Szilárd Leó Fizika Verseny országos forduló,
dicséret Budai Ádám (9.B) Felkészítő tanár: Bíró István

tovbbküldött dolgozat Bucz Gábor (12.B),
tovbbküldött dolgozat Csallóközi Dávid (12.B) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László


Városi Fizika Vetélkedő (csapat, ) városi forduló,
2. Hegedűs Tamás, Szankai László, Bertóti Róbert (10.H, 11.B, 12.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta, Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc


Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny nemzetközi forduló,
1. Hegedűs Tamás (10.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

3. Végh Ádám (11.C) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László

dicséret Budai Ádám (9.B) Felkészítő tanár: Bíró István


francia nyelv Kiss Ernő Szépirodalmi Fordítási Verseny
2. Árvai János (12.E) Felkészítő tanár: Nagy Ferenc


informatika Megyei Számítástechnika Verseny, Sátoraljaújhely (alkalmazói) megyei forduló,
1. Zsják Soma (12.B) Felkészítő tanár: Takács Imre

3. Czakó Zsuzsanna (11.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné

(programozói kategória) megyei forduló,
1. Hegedűs Tamás (10.H),
1. Tóth Ákos (10.H) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Nemes Tihamér OKSZTV Alkalmazói megyei forduló,
9. Tarjáni Gábor (9.B) Felkészítő tanár: Csató Endre

10. Páll Liliána (10.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné, Csató Endre

12. Fónagy Ferenc (9.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné

17. Szabó Dalma (10.B),
megyei, országos forduló,
6., 88. Balog Lóránd (10.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné, Csató Endre


informatika Nemes Tihamér OKSZTV Programozói megyei, országos forduló,
1., 45. Hegedűs Tamás (10.H),
6., 29. Sebők Márton (9.H),
14., 20. Soltész Adrián (8.H),
17., 51. Tóth Ákos (10.H),
27., 35. Szedlák Máté (10.H),
39., 32. Danyluk Tamás (9.H) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Neumann János Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny, Szekszárd nemzetközi forduló,
1. Molnár Luca (11.B) Felkészítő tanár: Takács Imre

2. Somosi Dávid (12.H) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (alkalmazói kategória) megyei forduló,
7. Selling István (12.B),
(alkalmazói kategória) megyei, országos forduló,
1., 7. Zsják Soma (12.B) Felkészítő tanár: Takács Imre

2., döntőbe jutott Czakó Zsuzsanna (11.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny megyei, országos forduló,
2., 9. Sebők Márton (9.H),
3. döntőbe jutott Szabó Péter (7.H) Felkészítő tanár: Csató Endre


Irinyi János Kémia Verseny országos forduló,
döntőbe jutott Botár Richárd (9.B),
döntőbe jutott Broda Balázs (10.E) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

döntőbe jutott Csiszár Orsolya (10.H) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc

döntőbe jutott Csóré András (10.D) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

döntőbe jutott Göczi Tamás (10.C) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc

döntőbe jutott Horváth Bence (10.D),
megyei döntőbe jutott Farkas Emese (10.D) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

megyei döntőbe jutott Kiss-Hocza Csaba (9.B) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

megyei döntőbe jutott Mokrai Réka (10.D) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
5. Bacsó András (11.B),
II. fordulóba jutott Mezei Roland (12.B),
II. fordulóba jutott Stoytchev Mitkó (11.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia Vegyésztorna országos forduló,
7. Bacsó András (11.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


magyar nyelv és irodalom "Együtt Európában" Miskolc Városi Versenye (társadalomtudományi szekció) városi forduló,
1. Bán Judit (12.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László

1. Váradi Gábor (7.H) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom A.J.T.P. Irodalmi Verseny országos forduló,
3. Sándor Katalin (10.E),
6. haraszti Mária (10.E) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

6. Molnár Nikolett (9.E) Felkészítő tanár: Dr. Hohl Józsefné


magyar nyelv és irodalom Arany János Irodalmi Verseny országos forduló,
2., ezüst minősítés Homoky Dorottya (10.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László

döntőbe jutott Fónagy Fanni (10.C) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Édes Anyanyelvünk Nyelvhasználati Verseny megyei forduló,
döntőbe jutott Paripás Viktor (10.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László

megyei, országos forduló,
2., döntőbe jutott Fekete Fanni (10.C) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Implom Helyesírási Verseny megyei forduló,
4. Szepcsik Balázs (11.B) Felkészítő tanár: Kádas Mihály


magyar nyelv és irodalom Mercurius Veridictus Országos Szónokverseny országos forduló,
2. Sepsi Gréta (10.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
1. Bán Judit (12.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Simonyi Helyesírási Verseny városi forduló,
8. Kébel Zsófia (8.H),
9. Kasperkovics Teodóra (8.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

városi, megyei forduló,
2., 12. Kovács Gabriella (7.H),
4., 6. Bádé Laura (7.H) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Tollas Tibor Szavalóverseny
4. Lipták Ádám (11.C) Felkészítő tanár: Kádas Mihály


magyar nyelv és irodalom Városi nyelvi-illemtani kommunikációs verseny (csapat, ) városi forduló,
2. Lehoczky Tamás, Petró Marcell, Tóth Ákos (8.H) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet


A.J.T.P. Matematika Verseny (9. évf., ) országos forduló,
6. Nahaj Judit (10.E) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

(10. évf., ) országos forduló,
2. Kovács Bence (11.E) Felkészítő tanár: Dr Miklós Erika

(11. évf., ) országos forduló,
16. Kiss Gabriella (12.E) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

(előkészítő, ) országos forduló,
1. Broda Balázs (9.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna


Arany Dániel Matematika Verseny (9. évf., ) országos forduló,
3. Vadon Viktória (9.H),
döntőbe jutott Sebők Márton (9.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

döntőbe jutott Székely Péter (9.C) Felkészítő tanár: Pirkó Béla, Vass Iván

(10. évf., ) országos forduló,
dicséret Hegedűs Tamás (10.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta, Fejér Szabolcs

döntőbe jutott Fónagy Fanni (10.C),
döntőbe jutott Gönczi Tamás (10.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor

döntőbe jutott Paripás Viktor (10.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta, Fejér Szabolcs

döntőbe jutott Tringel Balázs (10.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor


Bede Lajos Városi Matematika Verseny (9. évf., ) városi forduló,
1. Vadon Viktória (9.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(10. évf., ) városi forduló,
1. Hegedűs Tamás (10.H),
3. Szedlák Máté (10.H),
(10.évf., ) városi forduló,
2. Paripás Viktor (10.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta, Fejér Szabolcs

(11. évf., ) városi forduló,
2. Bacsó András (11.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi, Héjj Márta

4. Mecséri Balázs (11.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

(12. évf., ) városi forduló,
1. Bertóti Róbert (12.H),
2. Boda Árpád (12.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor


Bolyai Matematika Csapatverseny (7. évf., csapat, ) megyei forduló,
2. Országh Mátyás, Medelle Anna, Osztermann Viktor, Szabó Péter (7.H),
3. Kalanovics Evelin, Arad Zsófia, Kovács Tímea, Kovács Gabriella (7.H),
4. Kovács Sándor, Bordás Gergő, Váradi Gábor, Illyés Bence (7.H),
5. Pintér Emese, Mura Márton, farkas-Szebeni Tamás, Dombóvári Dóra (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Fejér Szabolcs


Felvidéki Magyar Matematika Verseny országos forduló,
2. Berecz Dénes (10.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Fejér Szabolcs

3. Boda Árpád (12.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor

dicséret Simkó Márton (11.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Fejér Szabolcs, Kurunczi Gábor

dicséret Vadon Viktória (9.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Gordiusz Matematika Verseny (9. évf., ) megyei, országos forduló,
1., 2. Vadon Viktória (9.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

1., 36. Székely Péter (9.C) Felkészítő tanár: Pirkó Béla, Vass Iván

2., 39. Sebők Márton (9.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(10. évf., ) megyei forduló,
1. Fónagy Fanni (10.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor

2. Paripás Viktor (10.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta, Fejér Szabolcs

4. Csóré András (10.D) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

(11. évf., ) megyei forduló,
1. Kocsis Márton (11.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor, Kurunczi Gábor

(11. évf., ) megyei, országos forduló,
1., 17. Bacsó András (11.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi, Héjj Márta

(12. évf., ) megyei forduló,
1. Majoros Péter (12.C) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

(12. évf., ) megyei, országos forduló,
1., 10. Boda Árpád (12.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor


Kalmár László Matematika Verseny (7. évf., ) megyei, országos forduló,
3., döntőbe jutott Medelle Anna (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Fejér Szabolcs

(8. évf., ) megyei forduló,
1. Soltész Adrián (8.H) Felkészítő tanár: Pirkó Béla, Vass Iván


Kenguru Matematika Verseny (9. évf., ) megyei forduló,
3. Gulyás Gergely (9.C),
(9. évf., ) megyei, országos forduló,
1., 14. Gyarmati Ádám (9.C) Felkészítő tanár: Pirkó Béla, Vass Iván

1., 3. Vadon Viktória (9.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(10. évf., ) megyei forduló,
1. Hegedűs Tamás (10.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta, Fejér Szabolcs

2. Márton Viktor (10.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibr, Fejér Szabolcs

3. Berecz Dénes (10.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Fejér Szabolcs

(11. évf., ) megyei, országos forduló,
1., 4. Bacsó András (11.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi, Héjj Márta

(12. évf., ) megyei forduló,
2. Buczkó Anett (12.C),
3. Sélley Torda (12.C) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

(12. évf., ) megyei, országos forduló,
1., 17. Boda Árpád (12.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor


Megyei Matematika Verseny (9. évf., ) megyei forduló,
1. Vadon Viktória (9.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(10. évf., ) megyei forduló,
1. Hegedűs Tamás (10.H),
2. Paripás Viktor (10.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta, Fejér Szabolcs

(11. évf., ) megyei forduló,
2. Mecséri Balázs (11.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

(12. évf., ) megyei forduló,
1. Bertóti Róbert (12.H),
4. Boda Árpád (12.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor


Nemzetközi Magyar Matematika Verseny (9. évf., ) nemzetközi forduló,
3. Székely Péter (9.C) Felkészítő tanár: Pirkó Béla, Vass Iván

3. Vadon Viktória (9.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(10. évf., ) nemzetközi forduló,
3. Berecz Dénes (10.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor

dicséret Hegedűs Tamás (10.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta, Fejér Szabolcs


Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematika Emlékverseny
2. Vadon Viktória (9.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

3. Fónagy Fanni (10.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor

3. Sebők Márton (9.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

3. Szedlák Máté (10.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta, Fejér Szabolcs

dicséret Budai Ádám (9.B) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

dicséret Hegedűs Tamás (10.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta, Fejér Szabolcs

dicséret Székely Péter (9.C) Felkészítő tanár: Pirkó Béla, Vass Iván


Varga Tamás Matematika Verseny megyei, országos forduló,
3., döntőbe jutott Medelle Anna (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Fejér Szabolcs


Zrínyi Ilona Matematika Verseny (7. évf., ) megyei forduló,
5. Illyés Bence (7.H),
6. Medelle Anna (7.H),
(7. évf., ) megyei, országos forduló,
1., 27. Szabó Péter Zsolt (7.H),
(7. évf., csapat, ) megyei forduló,
1. Szabó Péter Zsolt, Illyés Bence, Medella Anna (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Fejér Szabolcs

(8. évf., ) megyei forduló,
9. Tóth Ákos (8.H),
15. Mecséri Eszter (8.H),
(8. évf., ) megyei, országos forduló,
1., 36. Soltész Adrián (8.H),
(8. évf., csapat, ) megyei forduló,
1. Soltész Adrián, Tóth Ákos, Mecséri Eszter (8.H) Felkészítő tanár: Pirkó Béla, Vass Iván


német nyelv A.J.T.P. országos versenye országos forduló,
4. Baló Andrea (12.E) Felkészítő tanár: Topscher Andrea


Langwest Német nyelvi verseny
7. Boros Alexandra (8.H),
7. Leskó Ágota (7.H) Felkészítő tanár: Sebő Sára


történelem "Együtt Európában" Miskolc Városi Versenye (társadalomtudományi szekció) városi forduló,
1., különdíj Kádas István (12.A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

3. Kovács Dávid (9.A) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

4. Szilvási András (10.A),
5. Szabó Brigitta (10.A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem A II. Rákóczi Ferenc Megyei Könyvtár által szervezett megyei verseny az 1848-as forradalomról és a szabadságharcról (csapat, ) megyei forduló,
3. Lovász Levente, Irmes Ágnes, Vajkovszky Ádám (11.A) Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


történelem Bibó István Országos Verseny (a budapesti Bibó István Szakkollégium Országos Versenye) országos forduló,
1. Szántó Ivett (11.A) Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


történelem Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
17. Fóris Ákos (12.A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem Savaria Országos Történelmi Verseny megyei forduló,
5. Vörös Balázs (10.A),
megyei, országos forduló,
2., 24. Bárczi Dominik (10.A),
3., 20. Sztermen András (10.A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


Városi Történelem Verseny 1968-ról (csapat, ) városi forduló,
2. Kádas Bence, Friedvalszky Áron, Kolostori Bence (11.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné, Fazekas Róbert

3. Kalocsai László, Szathmáry Péter, Lovász Levente (11.A) Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


2006/2007

angol nyelv ETRC Megyei Országismereti Verseny (English Teaching Resource Centre) (csapat, ) megyei forduló,
dicséret Bencsik Judit, Mikolai Petra, Szolnoki Eszter (8.H) Felkészítő tanár: Neuhauser Béláné

dicséret Csóré András, Pauleczki Péter, Zattler Máté (9.D),
dicséret Dikó Anna, Matiz Kinga, nagy-Peti Lili (10.H) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva

dicséret Kovács Bence, Rosta Zsolt (8.H),
dicséret Kriston Tímea, Székely Tímea (11.E) Felkészítő tanár: Neuhauser Béláné

dicséret Tantó Tekla, Szabó Zsófia, Klusóczki Ágnes (9.D) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva

dicséret Vadon Viktória, Velti Kinga, Ádám Örs (8.H) Felkészítő tanár: Neuhauser Béláné

dicséret Várföldi Dorottya, Vas Vivien, Varga Tamás (10.H) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva


angol nyelv Langwest 2006 Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny országos forduló,
2. Sárközi Gergely (11.H) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné

5. Paripás Viktor (9.H) Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina

5. Petróczki Gábor (12.B) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné

5. Vadon Viktória (8.H) Felkészítő tanár: Neuhauser Béláné

8. Ujj Tamás (9.H) Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina


angol nyelv Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
II. fordulóba jutott Butykai Ádám (12.H) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné


biológia "Együtt Európában" Miskolc Városi Versenye (Természettudományi szekció) városi forduló,
3. Szalmási Orsolya (12.H) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi verseny
6. Zwillinger Dóra (9.A),
17. Tóth Luca (10.A) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


biológia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
II. fordulóba jutott Apró Anna (12.B) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

II. fordulóba jutott Fodor István (12.A),
II. fordulóba jutott Gál Levente (12.A) Felkészítő tanár: Kenéz Erika

II. fordulóba jutott Orosz Gábor (12.B) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

II. fordulóba jutott Szankai Zsuzsa (12.H) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


Diákszínjátszás A.J.T.P.Művészeti Fesztivál (csapat) országos forduló,
bronz minősítés 9.E osztály diákszínpada (9.E) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


Diákszínjátszás Országos Diákszínjátszó Egyesület Regionális válogatója (csapat) regionális forduló,
ezüst minősítés Földes Diákszínpad () Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


Éneklő ifjúság hangverseny (csapat, )
arany minősítés énekkar


Európai Unió brüsszeli tanulmányút az Európai Parlamentbe Európai Parlament Modell V. Nemzetközi Ülése forduló,
Kárász Orsolya (12.E),
Orosz Cintia (10.A) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert


Európai Unió nemzetközi ülésen a magyar delegáció tagja Európai Parlament Modell V. Nemzetközi Ülése forduló,
Birtalan Ede (11.H),
Somosi Dávid Áron (11.H) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert


filozófia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
5. hely Veres Enikő (12.E) Felkészítő tanár: Kutasi István


fizika "Együtt Európában" Miskolc Városi Versenye (Természettudományi szekció) városi forduló,
Hadas Tímea (12.F),
Mogyorósi Zsuzsanna (12.F),
Volyásckó Zsanett (12.F) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László


fizika Fényes Imre Olimpiai Válogatóverseny
6., az olimpiai csapat póttagja Farkas Ádám László (12.C) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny megyei, országos forduló,
1., 3. Hegedűs Tamás (9.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

2., 24. Berecz Dénes (9.C) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László

országos forduló,
II. fordulóba jutott Ale Péter (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

II. fordulóba jutott Bacsó András (10.B) Felkészítő tanár: Bíró István

II. fordulóba jutott Kovács Bence (10.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

II. fordulóba jutott Laszák Gergely (10.C) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László

II. fordulóba jutott Mecséri Balázs (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

II. fordulóba jutott Molnár Anikó (9.C) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László

II. fordulóba jutott Paripás Viktor (9.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

II. fordulóba jutott Répás Máté (10.B) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

II. fordulóba jutott Simkó Márton (10.C) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László

II. fordulóba jutott Stoytchev Mitkó (10.B) Felkészítő tanár: Bíró István

II. fordulóba jutott Szankai László (10.B) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

II. fordulóba jutott Szedlák Máté (9.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

II. fordulóba jutott Szilvai Attila (10.B) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

II. fordulóba jutott Végh Ádám (10.C) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László

II. fordulóba jutott Zwillinger Dóra (10.A) Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

II. fordulóba jutott, megyei 3. Koics Dániel (10.B) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


Nagy László Megyei Fizika Verseny megyei forduló,
1. Farkas Ádám László (12.C, 12.H) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

1. Hegedűs Tamás (9.H),
2. Szedlák Máté (9.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

3. Boda Árpád (11.H) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

3. Butykai Ádám (12.C, 12.H) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László, Zámborszky Ferenc

5. Bertóti Róbert (11.H) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

5. Mecséri Balázs (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

11. Paripás Viktor (9.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

21. Stoytchev Mitkó (10.B) Felkészítő tanár: Bíró István

legjobb egyéni eredményért járó kupa Farkas Ádám László (12.C) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

(csapat, ) megyei forduló,
1. Farkas Ádám László, Butykai Ádám (12.C, 12.H)

1. Hegedűs Tamás, Szedlák Máté, Paripás Viktor (9.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

(csapat, ) megyei forduló,
1. iskolai csapat ()

(csapat, ) megyei forduló,
2. Bertóti Róbert, Boda Árpád (11.H) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

6. Mecséri Balázs, Stoytchev Mitkó (10.H, 10.B)


fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
döntőbe jutott Farkas Ádám László (12.C),
II. fordulóba jutott Bertóti Róbert (11.H) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

II. fordulóba jutott Butykai Ádám (12.H) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Dr. Zsúdel László

II. fordulóba jutott Csallóközi Dávid (11.B) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László

II. fordulóba jutott Steierhoffer Gergő (12.B) Felkészítő tanár: Bíró István

II. fordulóba jutott Stzékely Gergely (12.B) Felkészítő tanár: Bíró Istváb

II. fordulóba jutott Szűcs Gábor (12.H) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Dr. Zsúdel László


Szilárd Leó Fizika Verseny
5. Székely Gergely (12.B) Felkészítő tanár: Bíró István


Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny nemzetközi forduló,
4. Bucz Gábor (11.B) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László

4. Hegedűs Tamás (9.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

9. Mecséri Balázs (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

21. Bertóti Róbert (11.H) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László, Zámborszky Ferenc


földrajz Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
II. fordulóba jutott Somosi Dávid Áron (11.H) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert


informatika Megyei Számítástechnika Verseny, Sátoraljaújhely (alkalmazói,) megyei forduló,
3. Zsják Soma (11.B) Felkészítő tanár: Takács Imre

(alkalmazói, ) megyei forduló,
12. Czakó Zsuzsanna (10.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné

(programozói, ) megyei forduló,
1. Varga Dániel (12.C),
2. Gémes György (12.C) Felkészítő tanár: Dusza Árpád


informatika Nemes Tihamér OKSZTV Alkalmazói (9-10. évf., ) országos forduló,
19. Czakó Zsuzsanna (10.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné


informatika Nemes Tihamér OKSZTV Programozói (5-8. évf., ) országos forduló,
3. Sebők Márton (8.H),
20. Soltész Adrián (7.H),
(9-10. évf., ) országos forduló,
4. Hegedűs Tamás (9.H),
13. Tóth Ákos (9.H),
43. Szedlák Máté (9.H),
57. Polgári Andor (9.B) Felkészítő tanár: Dusza Árpád

68. Bacsó András (10.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné


informatika Országos LOGO Számítástechnikai Tanulmányi Verseny országos forduló,
1. Sebők Márton (8.H),
4. Hegedűs Tamás (9.H),
18. Tóth Ákos (9.H) Felkészítő tanár: Dusza Árpád


informatika PC Kismester Országos Számítástechnikai Verseny (csapat, )
1. Földes csapat () Felkészítő tanár: Dusza Árpád


Curie Kémia Verseny országos forduló,
döntőbe jutott Varga Anikó (12.C) Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit


Irinyi János Kémia Verseny Országos döntő országos forduló,
5. Bacsó András (10.B),
8. Csóré András (9.D),
10. Stoytchev Mitkó (10.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

13. Csiszár Orsolya (9.H),
döntőbe jutott Hegedűs Tamás (9.H) Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

döntőbe jutott Szepcsik Balázs (10.B),
döntőbe jutott Vörös Balázs (9.A) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


Kémia olimpiai csapat póttagja
Farkas Ádám (12.C)


kémia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
10. Farkas Ádám (12.C) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

16. Siklósi Bálint (12.B) Felkészítő tanár: Nyéki Attila

27. Birtalan Ede (11.H),
II. fordulóba jutott Mezei Roland (11.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

II. fordulóba jutott Molnár Melinda (12.H),
II. fordulóba jutott Szűcs Gábor (12.H),
II. fordulóba jutott Varga Anikó (12.C) Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit


magyar nyelv és irodalom "Így írunk mi" novellaíró verseny
2. Kiss Ádám (12.H),
3., közönségdíj Málik Anita (11.A) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom 56-os Forradalmi jublieumi szavalóverseny városi forduló,
1. Málik Anita (11.A),
2. Virányi Zsófia (11.A) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom A.J.T.P. Országos Irodalmi Versenye országos forduló,
4. Sándor Katalin (9.E) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


magyar nyelv és irodalom Arany János Irodalmi Verseny
döntőbe jutott Sepsi Gréta (9.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Édes Anyanyelvünk Nyelvhasználati Verseny országos forduló,
1., Kazinczy-érem Bán Judit (11.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László

döntőbe jutott Fekete Fanni (9.C) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Együtt Európában városi vetélkedő, társadalomtudományi szekció városi forduló,
3. Kiss Ádám (12.H),
4. Jablonkai Balázs (11.B),
5. Szabó Petra Florina (9.B) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Implom Helyesírási Verseny megyei forduló,
5. Bán Judit (11.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Kazinczy Szép Kiejtési Verseny városi forduló,
4. Farkas Kristóf (11.A) Felkészítő tanár: Dr. Hohl Józsefné


magyar nyelv és irodalom Nagyszülők-Unokák (városi kulturális verseny) (csapat, ) városi forduló,
1. Kébel Zsófia, Hudák Zsófia (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


magyar nyelv és irodalom Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
2. Bán Judit (11.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Tollas Tibor Szavalóverseny
különdíj Kozák Anett (9.A) Felkészítő tanár: Kádas Mihály


magyar nyelv és irodalom Tóth Árpád Szavalóverseny
2. Tóth Tamás (9.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Városi Kulturális Napi Verseny (a magyar kultúta napja alkalmából) (csapat, ) városi forduló,
2. Orosz Cintia, Lovassy Boglárka, Karcagi Gergő, Tóth Luca (10.A) Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


Arany Dániel Matematika Verseny megyei, országos forduló,
1., döntőbe jutott Hegedűs Tamás (9.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta, Fejér Szabolcs

(haladó III. kat., ) országos forduló,
döntőbe jutott Simkó Márton (10.C) Felkészítő tanár: Szabó Kálmán, Vass Iván

(kezdő, II. kat., ) megyei, országos forduló,
2., döntőbe jutott Paripás Viktor (9.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta, Fejér Szabolcs

(kezdő, III. kat., ) országos forduló,
1. dicséretet kapott Márton Zoltán (9.C),
döntőbe jutott Berecz Dénes (9.C),
döntőbe jutott Fónagy Fanni (9.C),
döntőbe jutott Szakács Enikő (9.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Fejér Szabolcs


Arany János Tehetséggondozó Prpgram Matematika Versenye országos forduló,
3. Kovács Bence (10.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna


Bátaszéki Matematika Verseny országos forduló,
2. Vadon Viktória (8.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné , Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Bede Lajos Városi Matematika Verseny városi forduló,
1. Bertóti Róbert (11.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor

1. Szedlák Máté (9.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta, Fejér Szabolcs

2. Bacsó András (10.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi, Vass Iván

2. Boda Árpád (11.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor

2. Butykai Ádám (12.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

2. Hegedűs Tamás (9.H),
2. Paripás Viktor (9.H),
4. Kiss Sándor (9.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta, Fejér Szabolcs


Bolyai Matematika Csapatverseny (csapat, ) megyei forduló,
2. Bogár Boglárka, Danyluk Tamás, Takács Péter, Farkas Gábor (8.H),
(csapat, ) megyei, országos forduló,
1., 8. Vadon Viktória, Velenyák Tamás, Sebők Márton, Kormos Dávid (8.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné , Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Bolyai Matematika Emlékverseny (Munkács) országos forduló,
1. Szűcs Gábor (12.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné , Fejér Szabolcs

2. Farkas Ádám (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán

3. Bartus Tamás (10.C) Felkészítő tanár: Szabó Kálmán, Vass Iván


Felvidéki Magyar Matematika Verseny országos forduló,
1. Berecz Dénes (9.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs , Gyulyás Tibor

1. Farkas Ádám (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán

8. Boda Árpád (11.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor

10. Bartus Tamás (10.C) Felkészítő tanár: Szabó Kálmán, Vass Iván


Gillis-Turán Magyar-Izraeli Matematika Verseny országos forduló,
5. Szűcs Gábor (12.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs


Gordiusz Matematika Verseny (9. évf., ) megyei, országos forduló,
1., 32. Kiss Sándor (9.H),
2., 35. Szedlák Máté (9.H),
3., 11. Hegedűs Tamás (9.H),
3., döntőbe jutott Paripás Viktor (9.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta, Fejér Szabolcs

(10. évf., ) megyei forduló,
3. Szepcsik Balázs (10.B),
(10. évf., ) megyei, országos forduló,
1., döntőbe jutott Bacsó András (10.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi, Vass Iván

(11. évf., ) megyei forduló,
2. Boda Árpád (11.H),
3. Bertóti Róbert (11.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor

(12. évf., ) megyei, országos forduló,
1., döntőbe jutott Farkas Ádám (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán

1., döntőbe jutott Szűcs Gábor (12.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor


Kalmár Matematika Verseny megyei forduló,
3. Farkas Gábor (8.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné , Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

3. Soltész Adrián (7.H) Felkészítő tanár: Pirkó Béla, Vass Iván

megyei, országos forduló,
1., döntőbe jutott Vadon Viktória (8.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné , Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Megyei Matematika Verseny megyei forduló,
Szűcs Júlia (10.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

1. Bacsó András (10.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi, Vass Iván

1. Bertóti Róbert (11.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor

1. Szűcs Gábor (12.H) Felkészítő tanár: Kovács Attuláné, Fejér Szabolcs

1. Vadon Viktória (8.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

2. Paripás Viktor (9.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta, Fejér Szabolcs

3. Boda Árpád (11.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor

4. Székely Gergely (12.B) Felkészítő tanár: Héjj Márta


Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny nemzetközi forduló,
2. Vadon Viktória (8.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné , Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

4. Szűcs Gábor (12.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

6. Farkas Ádám (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán

9. Szaszkó Péter (11.C) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

12. Paripás Viktor (9.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta, Fejér Szabolcs


Nemzetközi Magyar Matematika Verseny nemzetközi forduló,
3. Berecz Dénes (9.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs , Gyulyás Tibor

dicséret Bertóti Róbert (11.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor


matematika olimpiai csapattag
dicséret Szűcs Gábor (12.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny II. kategória országos forduló,
országos döntőbe jutott Székely Gergely (12.B) Felkészítő tanár: Héjj Márta


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny III. kategória országos forduló,
7. Szűcs Gábor (12.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné , Fejér Szabolcs

13. Farkas Ádám (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor , Szabó Kálmán


Varga Tamás Matematika Verseny megyei forduló,
3. Sebők Márton (8.H),
megyei, országos forduló,
1., döntőbe jutott Vadon Viktória (8.H),
2., döntőbe jutott Velenyák Tamás (8.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné , Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Zrínyi Ilona Matematika Verseny (7. évf., ) megyei forduló,
7. Soltész Adrián (7.H) Felkészítő tanár: Pirkó Béla, Vass Iván

(8. évf., ) megyei forduló,
7. Lipták Levente (8.H),
(8. évf., ) megyei, országos forduló,
1., 1. Vadon Viktória (8.H),
3., döntőbe jutott Kormos Dávid (8.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné , Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


német nyelv Langwest 2006 Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny országos forduló,
2. Bertóti Róbert (11.H) Felkészítő tanár: Dapsy Eszter

11. Debreczeni András (7.H) Felkészítő tanár: Kolcza Andrea


Együtt Európában városi vetélkedő, történelem szekció városi forduló,
1., különdíj Kádas István (12.A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

2. Kovács Dávid (9.A) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

4. Szilvásy András (10.A),
5. Szabó Brigitta (10.A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


Marjalaki Kiss Lajos Megyei Történelem Verseny megyei forduló,
1. Mile Balázs (9.H) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

2. Sztermen András (9.A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

5. Bakó Balázs (10.B) Felkészítő tanár: Erdődi István

6. Dudás Éva (9.A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

6. Szűcs Júlia (10.H) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert


történelem Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
10. Kádas István (11.A),
II. fordulóba jutott Fóris Ákos (11.A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

II. fordulóba jutott Kováts Bence (12.A),
II. fordulóba jutott Szemán Ákos (12.A) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet


történelem Savaria Országos Történelmi Verseny megyei forduló,
1. Mile Balázs (9.H) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

5. Dudás Éva (9.A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


2005/2006

angol nyelv ETRC Angol Műveltségi Verseny (csapat, )
dicsérő oklevél Ale Péter, Danyi Gyula, Dikó Anna (9.H) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva

dicsérő oklevél Balog Nóra, Bán Judit, Meskó Balázs, Kiss Eszter (10.H) Felkészítő tanár: Vinczéné Szentgyörgyi Ágnes

dicsérő oklevél Farkas Dániel, Laczkó Boglárka, Mecséri Balázs (9.H) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva

dicsérő oklevél Kárász Orsolya, Tóth Emese, Kovács Csilla (11.E) Felkészítő tanár: Neuhauser Béláné

dicsérő oklevél Mihályfi Tibor, Turcu Áron János, Zoltán Bálint (9.H) Felkészítő tanár: Vinczéné Szentgyörgyi Ágnes

dicsérő oklevél Nádasdi Krisztián, Kovács István, Perera Manuel György (10.C) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva

dicsérő oklevél Paripás Viktor, Hegedűs Tamás, Mészáros Fanni (8.H),
dicsérő oklevél Petruska Eszter, Fellegi Flóra, Velti Kinga, Kermjét Kitti (7.H),
dicsérő oklevél Szilágyi Zsuzsa, Csiszár Orsolya (8.H),
dicsérő oklevél Tóth Lívia, Légárdi Fleur, Varga Anikó, Oláh Gábor (8.H) Felkészítő tanár: Vinczéné Szentgyörgyi Ágnes

dicsérő oklevél Várföldi Dorottya, Vas Vivien, Varga Tamás (9.H) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva


angol nyelv Langwest 2006 Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny
1. hely Tóth Ákos (8.H) Felkészítő tanár: Vinczéné Szentgyörgyi Ágnes

4. hely Butykai Ádám (11.H) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné

4. hely Tóth Lívia (8.H) Felkészítő tanár: Vinczéné Szentgyörgyi Ágnes

7. hely Lakatos Adrienn (8.H) Felkészítő tanár: Iváskovics Zsuzsa

8. hely Sápi Dalma (11.H) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné

10. hely Csiszár Orsolya (8.H) Felkészítő tanár: Vinczéné Szentgyörgyi Ágnes


angol nyelv Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
középdöntőbe jutott Fodor Tamás (12.D) Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva

középdöntőbe jutott Gáll Mariann (12.H) Felkészítő tanár: Vinczéné Szentgyörgyi Ágnes


Kitaibel Pál Biológia Verseny országos forduló,
döntőbe jutott Suta Balázs (9.A),
döntőbe jutott Tóth Luca (9.A) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc


biológia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
17. hely Fodor István (11.A) Felkészítő tanár: Kenéz Erika


Diákszínjátszás Országos Diákszínjátszó Egyesület Regionális Válogatója (csapat)
bronz minősítés Kis színpad (12.A) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

(csapat) regionális forduló,
bronz minősítés Földes diákszínpad () Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


Európai Unió Európai Parlamenti Modell (brüsszeli jutalomutat nyert, )
Dojcsák Dalma (12.H),
Erdélyi Bence (11.A),
Farkas Bence (10.H),
Hudák Emese (12.H),
Szemán Ákos (11.A),
(részt vett, )
Somosi Dávid Áron (10.H) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert


fizika Békéssy György Országos Emlékverseny országos forduló,
1. hely Székely Gergely (11.B) Felkészítő tanár: Bíró István

2. hely Farkas Ádám László (11.C) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

5. hely Butykai Ádám (11.H) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Dr. Zsúdel László

19. hely Steierhoffer Gergő (11.B) Felkészítő tanár: Bíró István


fizika Eötvös Verseny
dicséret Farkas Ádám László (11.C) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


Hatvani István Fizika Verseny
1. hely Paripás Viktor (8.H),
2. hely Szedlák Máté (8.H) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


fizika KÖMAL
11. hely Székely Gergely (11.B) Felkészítő tanár: Bíró István


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny megyei forduló,
2. hely Bucz Gábor (10.B),
megyei, országos forduló,
1. hely, 24. hely Csallóközi Dávid (10.B) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László

1. hely, 34. hely Mecséri Balázs (9.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta


Nagy László Megyei Fizika Verseny (, csapat, ) megyei forduló,
1. hely Bucz Gábor (10.B),
1. hely Csallóközi Dávid (10.B) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László

1. hely Farkas Ádám László (11.C) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

1. hely Székely Gergely (11.B) Felkészítő tanár: Bíró István

2. hely Hegedűs Tibor (12.H),
2. hely Lencsés Máté (12.H) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
6. hely Farkas Ádám (11.C) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

II. hely fordulóba jutott Székely Gergely (11.B) Felkészítő tanár: Bíró István


Városi Fizika Verseny (csapat, ) városi forduló,
1. hely Csallóközi Dávid, Butykai Ádám, Hegedűs Tibor (10.B) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László, Dr. Zsúdel László, Kovács Benedek


Vermes Miklós Nemzetközi Fizika Verseny (elektromosság, optika kategória, ) nemzetközi forduló,
2. hely Butykai Ádám (11.H) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Dr. Zsúdel László

(hőtan kategória, ) nemzetközi forduló,
3. hely Farkas Ádám (11.C) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

18. hely Bucz Gábor (10.B),
(mechanika kategória, ) nemzetközi forduló,
24. hely Csallóközi Dávid (10.B) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László

29. hely Mecséri Balázs (9.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta


Lóczy Lajos Országos Középiskolai Földrajzi Tanulmányi Verseny országos forduló,
12. hely Somosi Dávid Áron (10.H) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert


francia nyelv Institut Fanncais által meghirdetett „Coq-à-l’âne” verseny
Barnóczki Bettina (9.H) Felkészítő tanár: Nagy Ferenc


francia nyelv Kiss Ernő FrancaisMűfordítási Pályázat
3. hely Molnár Levente (11.C) Felkészítő tanár: Nagy Ferenc


francia nyelv Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
12. hely Molnár Levente (11.C),
középdöntőbe jutott Kasperkovics Klára (12.H) Felkészítő tanár: Nagy Ferenc


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (7-10. évf., ) országos forduló,
1. hely Hegedűs Tamás (8.H),
13. hely Tóth Ákos (8.H) Felkészítő tanár: Dusza Árpád

17. hely Zsják Soma (10.B) Felkészítő tanár: Takács Imre

19. hely Szedlák Máté (8.H) Felkészítő tanár: Dusza Árpád

(9-10. évf., ) országos forduló,
12. hely Zsják Soma (10.B) Felkészítő tanár: Takács Imre

52. hely Czakó Zsuzsanna (9.B) Felkészítő tanár: Molnár Istvánné

72. hely Sebők Tamás (10.B) Felkészítő tanár: Takács Imre


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (Programozói) országos forduló,
17. hely (olimpiai válogatón részt vett) Hegedűs Tibor (12.H) Felkészítő tanár: Dusza Árpád


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny országos forduló,
1. hely Hegedűs Tamás (8.H),
10. hely Tóth Ákos (8.H),
12. hely Sebők Márton (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Hegmanné Ilosvay Zsuzsanna


informatika PC Kismester Országos Számítástechnikai Verseny (7-8. évf., csapat, ) országos forduló,
1. hely Hegedűs Tamás, Tóth Ákos, Szedlák Máté (8.H),
2. hely Sebők Márton, Farkas Gábor, Velenyák Tamás (7.H) Felkészítő tanár: Dusza Árpád


Irinyi János Kémia Verseny országos forduló,
6. hely Bacsó András (9.B),
6. hely Mezei Roland (10.B),
döntőbe jutott Birtalan Ede (10.H),
döntőbe jutott Stoytchev Mitkó (9.B),
döntőbe jutott Szepcsik Balázs (9.B) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


kémia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
7. hely Farkas Ádám László (11.C) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

28. hely Pető Nóra (12.D) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc, Endrész Gyöngyi


magyar nyelv és irodalom "Együtt Európában Miskolc Városi Versenye (társadalomtudományi szekció) városi forduló,
3. hely Fóris Ákos (10.A) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Arany János Irodalmi Verseny országos forduló,
bronz minősítés Szankai Zsuzsa (10.H),
döntőbe jutott Birtalan Ede (10.H),
döntőbe jutott Hutkai Dávid (10.H),
döntőbe jutott Valcseva Éva (10.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Édes Anyanyelvünk Nyelvhasználati Verseny megyei forduló,
2. hely Bán Judit (10.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom IX. Nemzetközi Forradalmi Szavalóverseny
8. hely Virányi Zsófia (10.A) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Kult-Túra "Síneken a költészet" Szavalóverseny városi forduló,
2. hely Virányi Zsófia (10.A) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
II. hely fordulóba jutott Gribovszki Réka (12.A) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


magyar nyelv és irodalom Ravasz István Szavalóverseny
2. hely Virányi Zsófia (10.A) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna

3. hely Vatamány Bella (11.A) Felkészítő tanár: Dr. Hohl Józsefné


magyar nyelv és irodalom Simonyi Helyesírási Verseny
1. hely Kermjét Kitti (7.H) Felkészítő tanár: Rokob Tiborné

megyei forduló,
4. hely Paripás Viktor (8.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Szabó Lőrinc Országos Szavalóverseny országos forduló,
megyei 1. hely, országos különdíj Tóth Tamás (8.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Tollas Tibor Szavalóverseny
1. hely Málik Anita (10.A) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


Arany Dániel Matematika Verseny (Kezdő II. kat., ) országos forduló,
döntőbe jutott Bacsó András (9.B) Felkészítő tanár: Vass Iván


Bede Városi Matematika Verseny (9. évf., ) városi forduló,
5. hely Szűcs Júlia (9.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

(10. évf., ) városi forduló,
1. hely Boda Árpád (10.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Vass Iván

(11. évf., ) városi forduló,
1. hely Szűcs Gábor (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

4. hely Székely Gergely (11.B) Felkészítő tanár: Héjj Márta

(12. évf., ) városi forduló,
4. hely Gáll Mariann (12.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor


Gordiusz Matematika Verseny országos forduló,
1. hely Szűcs Gábor (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

3. hely Farkas Ádám (11.C),
23. hely Simkó Márton (9.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán


Kalmár László Matematika Verseny országos forduló,
1. hely Vadon Viktória (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Kovács Attiláné


Kenguru Országos Matematika Verseny országos forduló,
2. hely Farkas Ádám (11.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán

12. hely Szűcs Gábor (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

16. hely Paripás Viktor (8.H) Felkészítő tanár: Dr. Hegmanné Ilosvay Zsuzsanna, Fejér Szabolcs

16. hely Vadon Viktória (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Kovács Attiláné


Nemzetközi Magyar Matematika Verseny nemzetközi forduló,
1. hely Farkas Ádám (11.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán

1. hely Szűcs Gábor (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

dicséret Bartus Tamás (9.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán


Nemzetközi Matematika Olimpia országos forduló,
kerettag Szűcs Gábor (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. kategória, ) országos forduló,
döntőbe jutott Hegedűs Tibor (12.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor

(III. kategória, ) országos forduló,
6. hely Szűcs Gábor (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

döntőbe jutott Farkas Ádám (11.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán


Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematika Emlékverseny (9. évf., )
dicséret Bacsó András (9.B) Felkészítő tanár: Vass Iván

(11. évf., )
III. hely Szűcs Gábor (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

(12. évf., )
dicséret Csörgő Gábor (12.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván


Varga Tamás Matematika Verseny (7. évf., ) megyei forduló,
2. hely Velenyák Tamás (7.H),
3. hely Lipták Levente (7.H),
(7. évf., ) megyei forduló,
4. hely Sebők Márton (7.H),
(7. évf., ) megyei, országos forduló,
1. hely, 10. hely Vadon Viktória (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Kovács Attiláné

(8. évf., ) megyei, országos forduló,
1. hely, 30. hely Hegedűs Tamás (8.H),
2. hely, 13. hely Szedlák Máté (8.H),
3. hely, 26. hely Paripás Viktor (8.H) Felkészítő tanár: Dr. Hegmanné Ilosvay Zsuzsanna, Fejér Szabolcs


Zrínyi Ilona Matematika Verseny (7. évf., ) megyei forduló,
3. hely Velenyák Tamás (7.H),
6. hely Sebők Márton (7.H),
(7. évf., ) megyei, országos forduló,
1. hely, 2. hely Vadon Viktória (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Kovács Attiláné

(8. évf., ) megyei forduló,
3. hely Hegedűs Tamás (8.H),
(8. évf., ) megyei, országos forduló,
2. hely, döntőbe jutott Paripás Viktor (8.H) Felkészítő tanár: Dr. Hegmanné Ilosvay Zsuzsanna, Fejér Szabolcs


német nyelv "Ki tud többet Ausztriáról?" (csapat, ) megyei forduló,
4. hely Csiszár Orsolya, Kecskeméti Ágnes, Nevelits Annamária (8.H) Felkészítő tanár: Kolcza Andrea


német nyelv Langwest 2006 Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny
4. hely Petróczky Gábor (11.B) Felkészítő tanár: Gonda Gáspárné

5. hely Kecskeméti Ágnes (8.H),
8. hely Rácz Gábor (8.H),
9. hely Papp Ádám (8.H) Felkészítő tanár: Kolcza Andrea


Országos Német Nyelvi Verseny, megyei forduló megyei forduló,
2. hely Major János (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Kalo Emilné


történelem "Együtt Európában Miskolc Városi Versenye (társadalomtudományi szekció) városi forduló,
1. hely Szemán Ákos (11.A),
3. hely Naszrai Péter (11.A),
különdíj Erdélyi Bence (11.A),
különdíj Molnár Ivett (11.A) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet


történelem "Mit ránk hagytak a századok" Országos Történelmi Verseny (csapat, ) országos forduló,
2. hely Katona Csaba, Kádas István, Orosz Gergely (10.A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


Herman Ottó Városi Történelem Verseny (csapat, ) városi forduló,
1. hely Fuhrmann Eszter, Orosz Tímea, Toma Nándor (10.A),
2. hely Németh Kinga, Tóth Annamária, Tóth Barbara, (10.A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
III. hely fordulóba jutott Szemán Ákos (11.A) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet


történelem Országos Történelmi Verseny 7-8. osztályosoknak országos forduló,
megyei 18. hely Runda Bence (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem Savaria Országos Történelmi Verseny országos forduló,
megyei 3. hely Fóris Ákos (10.A),
megyei 5. hely Kádas István (10. A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

megyei 6. hely Somosi Dávid (10.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László

megyei 9. hely Tantó Csilla (10.A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


2004/2005

Európai Unió Európai Diákparlament (Győr) alelnöki tistségben forduló,
külföldi utat nyert Kocsis Eszter (12.E),
(Győr) bizottsági elnök forduló,
külföldi utat nyert Bujnóczki Beáta (12.H) Felkészítő tanár: Fazekas Róbert


filozófia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
5. hely Balák Norbert (12.A) Felkészítő tanár: Kutasi István


fizika Budó Ágoston Feladatmegoldó Verseny (Csongrád megyei) (regionális)
3. hely Farkas Ádám (9.C) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

4. hely Hegedűs Tibor (11.H),
5. hely Lencsés Máté (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

6. hely Csallóközi Dávid (9.B) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László


Hatvani István Fizika Verseny (Hajdú-Bihar megyei) (regionális)
2. hely Székely Gergely (10.B) Felkészítő tanár: Bíró István

7. hely Butykai Ádám (10.H) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László


Mikola Sándor Országos Fizika Verseny
12. hely Csallóközi Dávid (9.B) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László

16. hely Farkas Ádám (9.C) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

23. hely Székely Gergely (10.B) Felkészítő tanár: Bíró István

36. hely Fukker Gábor (9.C),
38. hely Butykai Ádám (10.H) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László


Nagy László Fizika Verseny (B.-A.-Z. megyei)
1. hely Csehi András (12.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

1. hely Steierhoffer Gergő (10.B),
1. hely Zahorecz Sarolta (12.H) Felkészítő tanár: Bíró István

2. hely Lencsés Máté (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

2. hely Pál Gergő (11.D) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

3. hely Csallóközi Dávid (9.B),
3. hely Szikra Péter (9.B) Felkészítő tanár: Dr. Zsúdel László


Városi Fizika vetélkedő
1. hely Csehi András (12.E) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

1. hely Hegedűs Tibor (11.H) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

1. hely Székely Gergely (10.B) Felkészítő tanár: Bíró István


informatika Megyei Számítástechnika Verseny, Sátoraljaújhely (programozói kategória) megyei forduló,
1. hely Varga Dániel (10.C) Felkészítő tanár: Dusza Árpád


informatika Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnikai Tanulmányi Verseny (megyei, országos)
1. hely, 1. hely Hegedűs Tamás (7.H),
1. hely, 12. hely Varga Dániel (10.C),
2. hely, 34. hely Kiss Attila (10.H),
3. hely, 12. hely Gémes György (10.C),
3. hely, 40. hely Tóth Ákos (7.H),
4. hely, 29. hely Nagy Ákos (8.H),
4. hely, 56. hely Zsják Soma (9.B),
5. hely, 32. hely Szedlák Máté (7.H) Felkészítő tanár: Dusza Árpád


informatika PC Kismester (országos, csapat)
4. hely Lengyel Tamás (7.H), Hegedűs Tamás (7.H), Szedlák Máté (7.H) Felkészítő tanár: Dusza Árpád


magyar Arany János Országos Versmondó Verseny
3. hely Málik Anita (9.A) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Arany János Irodalmi Verseny (országos)
4. hely Kárász Orsolya (10.E) Felkészítő tanár: Dr. Hohl Józsefné

21. hely Valcseva Éva (9.H),
26. hely Hutkai Dávid (9.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Arany János Országos Versmondó Verseny (országos)
2. hely Virányi Zsófia (9.A) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Aranytoll Országos Helyesírási Verseny (országos)
11. hely Varga Henriett (10.E) Felkészítő tanár: Dr. Hohl Józsefné


magyar nyelv és irodalom Így írunk mi városi novellaíró verseny
3. hely, közönségdíj Málik Anita (9.A) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Ravasz István Szavalóverseny
1. hely Vatamány Bella (10.A) Felkészítő tanár: Dr. Hohl Józsefné


magyar nyelv és irodalom Tollas Tibor Szavalóverseny (megyei, országos)
1. hely, 2. hely Hanvay Eszter (12.A) Felkészítő tanár: Dr. Hohl Józsefné


magyar nyelv és irodalom Városi Szavalóverseny (városi)
1. hely Hanvay Eszter (12.A) Felkészítő tanár: Dr. Hohl Józsefné


matematika Arany Dániel haladó (II. kategória, országos)
2. hely Szűcs Gábor (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

(III. kategória, országos)
10. hely Farkas Ádám (10.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán


matematika Arany Dániel kezdő (II. kategória, országos, )
döntőbe jutott Boda Árpád (9.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Vass Iván

(III. kategória, országos, )
döntőbe jutott Sélley Torda (9.C) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál


Arany János Iskolák Matematika Versenye (előkészítő évfolyam, országos, )
3. hely Kiss Gabriella (),
4. hely Kiss Beáta () Felkészítő tanár: Fodor Ferencné


Balkáni Matematika Olimpia (nemzetközi)
bronz Szűcs Gábor (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs


Bede L. Matematika Verseny
1. hely Sápi Dénes (12.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

1. hely Szűcs Gábor (10.H),
2. hely Bertóti Róbert (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

2. hely Zahorecz Sarolta (12.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

3. hely Hegedűs Tibor (11.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor

4. hely Boda Árpád (9.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Vass Iván


Felvidéki Magyar Matematika Verseny (nemzetközi)
1. hely Farkas Ádám (10.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán

1. hely Sápi Dénes (12.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

4. hely Dudás Martin (11.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

9. hely Fukker Gábor (9.C) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál


Gordiusz Matematika Verseny (megyei)
3. hely Boda Árpád (9.H),
5. hely Bán Judit (9.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Vass Iván

5. hely Dudás Martin (11.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

(megyei, országos)
1. hely, 28. hely Szűcs Gábor (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

1. hely, 3. hely Czank Tamás (12.C),
1. hely, 7. hely Farkas Ádám (10.C),
2. hely, 15 Szilvási Tibor (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán

3. hely, 19. hely Hegedűs Tibor (11.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor

5. hely, döntős Sápi Dénes (12.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Izraeli Nemzetközi Matematika Verseny (nemzetközi)
Czank Tamás (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán


Kenguru Matematika Verseny (országos)
1. hely Czank Tamás (12.C),
5. hely Szilvási Tibor (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán

5. hely Szűcs Gábor (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

10. hely Farkas Ádám (10.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán

11. hely Majoros Péter (9.C) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

11. hely Sápi Dénes (12.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

12. hely Dudás Martin (11.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván


matematika Kürschák J. Verseny (országos)
2. hely Czank Tamás (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán


Megyei Matematika Verseny
1. hely Boda Árpád (9.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Vass Iván

1. hely Sápi Dénes (12.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

2. hely Hegedűs Tibor (11.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor

3. hely Steierhoffer Gergő (10.B) Felkészítő tanár: Héjj Márta

4. hely Pál Gergő (11.D) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné

4. hely Zahorecz Sarolta (12.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Nemzetközi Magyar Matematika Verseny (nemzetközi)
1. hely Czank Tamás (12.C),
1. hely Farkas Ádám (10.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán

1. hely Szűcs Gábor (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

2. hely Boda Árpád (9.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Vass Iván

2. hely Sápi Dénes (12.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

3. hely Gönczi Dávid (11.C) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

3. hely Majoros Csilla (10.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán

dicséret Bertóti Róbert (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

dicséret Fukker Gábor (9.C),
dicséret Sélley Torda (9.C) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál


Nemzetközi Matematika Diákolimpia
kerettag Czank Tamás (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. kategória, országos, )
9. hely11. hely15 Sápi Dénes (12.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(III. kategória, országos, )
1. hely Czank Tamás (12.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán


Szőkefalvi Nagy Gyula Matematika Verseny
1. hely Szűcs Gábor (10.H) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Fejér Szabolcs

2. hely Farkas Ádám (10.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán

3. hely Boda Árpád (9.H) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Vass Iván

3. hely Majoros Csilla (10.C),
3. hely Szilvási Tibor (12.C),
dicséret Varga Anikó (10.C) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabó Kálmán


Varga Tamás Matematika Verseny (megyei)
1. hely Tisza Balázs (8.H) Felkészítő tanár: Héjj Márta

2. hely Mecséri Balázs (8.H),
3. hely Szedlák Máté (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Hegmanné Ilosvay Zsuzsanna

(megyei, országos)
2. hely, 26. hely Paripás Viktor (7.H) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs

6. hely Hegedűs Tamás (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Hegmanné Ilosvay Zsuzsanna


Zrínyi Ilona Matematika Verseny (megyei)
1. hely Kiss Sándor (7.H),
2. hely Paripás Viktor (7.H),
4. hely Tóth Ákos (7.H) Felkészítő tanár: Dr. Hegmanné Ilosvay Zsuzsanna, Fejér Szabolcs


történelem "Együtt Európában" Miskolc Városi Versenye, társadalomtudományi szekció
2. hely Málik Anita (9.A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

3. hely Szemán Ákos (10.A),
különdíj Erdélyi Bence (10.A) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet


"Rákóczi hős népe" Országos Történelem Verseny (országos, csapat)
8. hely Szedlák Lenevte (10.H),
8. hely Szűcs Gábor (10.H),
8. hely Vágvölgyi Bence (10.H),
területi döntőn tovább jutott csapat Asztalos Márk (11.A),
területi döntőn tovább jutott csapat Galvács Tamás (10.A),
területi döntőn tovább jutott csapat Kovács Bence (10.A),
területi döntőn tovább jutott csapat Szemán Ákos (10.A),
területi döntőn tovább jutott csapat Vadászi Zsolt (11.A),
területi döntőn tovább jutott csapat Várnai Gábor (11.A) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


Cultura Nostra Országos Történelem Verseny (országos, csapat)
9. hely Asztalos Márk (11.A),
9. hely Vadászi Zsolt (11.A),
9. hely Várnai Gábor (11.A) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


történelem Eötvös József Megyei Történelmi Emlékverseny (I. korcsoport, megyei, csapat)
2. hely . ,
2. hely Farkas Flóra (9.H),
2. hely Somosi Dávid (9.H) Felkészítő tanár: Jobbágy László

(II. korcsoport, megyei, csapat)
1. hely Bagi Ádám (12.H),
1. hely Bujnóczki Beáta (12.H),
1. hely Szegőfi Luca (12.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem Örökségünk '48 Országos Történelmi Verseny (csapat)
9. hely Asztalos Márk (11.A), Vadászi Zsolt (11.A), Várnai Gábor (11.A),
9. hely Vadászi Zsolt (11.A) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


történelem Országos Középiskolai Próbaérettségi Verseny
5. hely Bagi Ádám (12.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


történelem Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2. hely fordulóba jutott Bagi Ádám (12.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

2. hely fordulóba jutott Szilvási Tibor (12.C) Felkészítő tanár: Barna István, Dr. Szabó Istvánné

2. hely fordulóba jutott Vadászi Zsolt (11.A) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


történelem Pont Miskolc Városi Kultúrtörténeti Verseny (városi, csapat)
1. hely Madaras Gábor (11.C), Orosz Bence (11.C), Soós Gergely (11.C) Felkészítő tanár: Barna István


Szombathelyi Országis Történelem Verseny
10. hely Mile Balázs (7.H) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

21. hely Szűcs Gábor (10.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


Gratulálunk!

Versenyeredmények


magyar nyelv és irodalom Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (9. évfolyam, csapat) körzeti forduló,
8. hely Halász Fábián 9.D, Hegedűs Nóra 9.D, Szekeres Adrienn 9.D, Tergalecz Dóra 9.D Felkészítő tanár: Dr. Vékony Katalin, Horváth Ibolya


Országos Fotó, Vers és Prózaíró Verseny (fotó kategória) országos forduló,
2. hely Kalocsai Édua Mária 9.D


fizika Eötvös Verseny országos forduló,
dicséretet kapott Gyulai Márton 11.C Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (programozás kategória 5-8. o.) 1. forduló,
191 pont (2. fordulóba jutott) Révész Máté (8.B),
77 pont (2. fordulóba jutott) Apró Balázs (8.B),
98 pont (2. fordulóba jutott) Nácsa Dominik (8.B) Felkészítő tanár: Csató Endre


DEIK (Debreceni Egyetem Informatikai Kar) Regionális programozói csapatverseny (középiskolás kategória)
1. hely (különdíj a legtöbb elsőre jól beadott feladatért) Gáspár Attila (12.H), Robotka Adrián (12.C), Révész Máté (8.B),
dicséret Pál Diána (11.H), Suszter Ágnes (10.C), Győrffi Ádám (9.B) Felkészítő tanár: Csató Endre


Arany János Tehetséggondozó Program Fizika Becslési Versenye (csapat)
1. hely Stefán Boglárka Abigél 11.E, Tóth Nikoletta 11.E, Tóth Lili 11.E Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna


Dr. Gárdus János Városi Általános Iskolai Német Nyelvi Verseny
2. hely Tóth Zsuzsanna 8.A,
4-5. hely Nagy Eszter 8.A ,
4-5. hely Nagy Karolina 8.A Felkészítő tanár: Sebő Sára


Informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny  (web alkalmazás kategória, csapatverseny) 2. döntő forduló,
országos 1. hely Suszter Ágnes (10.c), Tóth Anna (10.a), Robotka Adrián (12.c) Felkészítő tanár: Csató Endre


Gratulálunk!

Gratulálunk!