átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Földes Ferenc Gimnázium - minden versenyeredmény - 2014

2014/2015

„Lásd, amit hallasz! Országos Filmpályázat
első hat közé jutott Zöld Gergő 10.H, Elekes Huba 10.H (2015. 03. 10.) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet


Dráma Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2. fordulóba jutott Halasi Viven13. D (2015. 01. 12.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


Középiskolai Kémiai Lapok Angol Fordítási Versenye
2. hely Major Ábel 10.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


Városi Angol Szövegértési Verseny városi forduló,
1. hely Oláh Fanni 7.A (2015. 05. 18.) ,
6. hely Suszter Ágnes 7.A (2015. 05. 18.) Felkészítő tanár: Péterné Tóth Gabriella


angol nyelv Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny (III. kategória) országos forduló,
1. hely Antal Réka 7.B (2015. 04. 22.) Felkészítő tanár: Fazekas Krisztina

(V. kategória)
országos 02. hely Molnár Tamás 10.B (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Kéri Henriett, Fazekas Krisztina

országos 03. hely Szunyogh Örs Péter 11.H (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

országos 07. hely Horváth Lívia 10.B (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Kéri Henriett, Fazekas Krisztina

országos 10. hely Petró Ádám 11.H (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

országos 11. hely Kovács Kristóf Levente 10.H (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


angol nyelv Megyei Idegen Nyelvi Szavalóverseny
4. hely Pozsgai Nikolett 11.B (2014. 11. 16.) ,
9. hely Lasánszki Orsolya 11.B (2014. 11. 16.) Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina


angol nyelv OÁTV (7. évfolyam) megyei forduló,
1. hely Ivacs Laura 7.B (2015. 04. 22.) ,
4. hely Bendicskó Laura 7. B (2015. 04. 22.) Felkészítő tanár: Fazekas Krisztina

(8. évfolyam) megyei forduló,
3. hely Nagy Bernadett 8. H (2015. 04. 22.) ,
8. hely Pál Diána 8. H (2015. 04. 22.) ,
9. hely Leskó Laura 8. H (2015. 04. 22.) ,
15-16. hely Szász Eszter 8. H (2015. 04. 22.) Felkészítő tanár: Siposné Kiss Angelika


Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi verseny (gimnázium I. kategória)
megyei 1. hely és országos 25. hely Ignácz Bendegúz 9.D (2015. 04. 27.) ,
megyei 2. hely és országos 26. hely Kun Péter 9.D (2015. 04. 27.) ,
(gimnázium I. kategória) megyei forduló,
5. hely Sőregi Soma 9.D (2015. 03. 18.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla

(gimnázium II. kategória)
megyei 1. hely és országos 1. hely Korpás Kristóf 10. B (2015. 04. 27.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc

megyei 2. hely és országos 22. hely Bodolai Előd 10.H (2015. 04. 27.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla

(gimnázium II. kategória) megyei forduló,
3. hely Hajas Hanna 10 B (2015. 03. 18.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc


biológia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2. fordulóba jutott Balassa Csilla 13. D (2015. 01. 07.) Felkészítő tanár: Kenéz Erika, Rémiás Ferenc

2. fordulóba jutott Sántha Fanni 12. H (2015. 01. 07.) Felkészítő tanár: Kondi Géza, Szentesi Csilla

2. fordulóba jutott Sógor Virág 11. B (2015. 01. 07.) ,
2. fordulóba jutott Tardi Réka 11. B (2015. 01. 07.) Felkészítő tanár: Nyéki Attila


Diákszínjátszás Arany János Fesztivál (János vitéz c. előadás)
1. hely (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


Diákszínjátszás Erkel Diákünnepek (EDÜ) (Lear, a bolond c. előadás)
1. hely (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


Diákszínjátszás Országos Amatőr Színjátszó Fesztivál (Lear, a bolond c. előadás)
a legjobb rendezés elismerést kapta (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


Diákszínjátszás Országos Diákszínjátszó Egyesület Regionális válogatója (Lear, a bolond c. előadás)
a legjobb dramaturgia elismerést kapta (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


filozófia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2. fordulóba jutott Kozma Balázs 12.C (2015. 02. 12.) ,
2. fordulóba jutott Rakaczki Zsanett 13.D (2015. 02. 12.) Felkészítő tanár: Bíró István


Budó Ágoston Fizika Feladatmegoldó Verseny országos forduló,
1. hely Bodolai Előd 10.H (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

dicséret Hornyák Szabolcs 12.C (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Bíró István


Dürer Fizika Csapatverseny
országos 2. díj Tompa Tamás Lajos 10.C, Osztermann Anna 10.H, Kiss László 10.C (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Kovács Benedek

országos 7. hely Varga Lilla Luca 12.C, Hornyák Szabolcs 12.C, Plaszkó Noel 11.C, Magyari Irma 12.C (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Bíró István, Pál Mihály


Eötvös Loránd Fizika Verseny országos forduló,
dicséret (6-10. hely) Tari Balázs 12.C (2014. 12. 16.) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc


Fizika Diákolimpia
A Kunfalvi Rezső Olimpiai Válogatóversenyen és más országos versenyeken nyújtott teljesítménye alapján tagja lett a Fizikai Diákolimpián Magyarországot képviselő öttagú csapatnak: Tompa Tamás Lajos 10.C (2015. 04. 13.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


Fizika Diákolimpia (Mumbai)
bronz érem Tompa Tamás Lajos 10.C (2015. 08. 26.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


fizika Ifjú Fizikusok Nemzetközi Tornája (Thaiföld)
bronz érem Plaszkó Noel László 11.C (csapattag) (2015. 08. 26.) Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc


fizika Ifjú Fizikusok Nemzetközi Tornája (YPTH)
Magyarországot képviseli a thaiföldi Nakhonratchisma-ban rendezett tornán Plaszkó Noel László 11.C (2015. 03. 27.) Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc, Bíró István, Gregáné Hursán Zsuzsanna


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny (9. évfolyam) országos forduló,
10. hely Gáspár Attila 10.H (2015. 06. 19.)

12. hely Sajgó Mátyás 9.D (2015. 06. 19.)

(10. évfolyam)
országos döntős Bodolai Előd 10.H (2015. 06. 19.)

(10. évfolyam) országos forduló,
1. hely Tompa Tamás 10.C (2015. 06. 19.)

19. hely Lukács Miklós Ágoston 10.C (2015. 06. 19.)

33. hely Novák Márk 10.C (2015. 06. 19.)

34. hely Tenkely Levente 10.C (2015. 06. 19.)


Nagy László Megyei Fizika Verseny (9. évfolyam) megyei forduló,
2. hely Sajgó Mátyás 9.D (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Pál Mihály

7. hely Kmetz Fanni 9.C (2015. 06. 19.) ,
12. hely Pónus Gergely 9.C (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

(10. évfolyam) megyei forduló,
1. hely Tompa Tamás Lajos 10.C (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

2. hely Bodolai Előd 10.H (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

(11. évfolyam) megyei forduló,
1. hely Plaszkó Noel 11.C (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc

5. hely Szilágyi Dávid 12.A (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna

(12. évfolyam) megyei forduló,
3. hely, és egyéni kupát kapott Hornyák Szabolcs 12.C (2015. 06. 19.) ,
5. hely Tari Balázs 12.C (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Bíró István

(iskolák közötti verseny) megyei forduló,
1. hely és kupa (2015. 06. 19.)


fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2. fordulóba jutott Hornyák Szabolcs 12. C (2015. 01. 07.) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc

2. fordulóba jutott Plaszkó Noel László 11. C (2015. 01. 07.) Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc

2. fordulóba jutott Szilágyi Dávid 12. A (2015. 01. 07.) Felkészítő tanár: Bíró István, Gregáné Hursán Zsuzsanna

országos forduló,
26. hely Tari Balázs 12. C (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Bíró István, Zámborszky Ferenc


Szilárd Leó Fizika Verseny országos forduló,
2. hely Tompa Tamás Lajos 10.C (2015. 04. 22.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


Városi Fizika Verseny (csapat) városi forduló,
1. hely Hornyák Szabolcs 12.C, Tompa Tamás 10.C, Plaszkó Noel 11.C (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc, Bíró István


Vermes Miklós Nemzetközi Fizika Verseny
3. hely Tompa Tamás Lajos 10.C (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

6. hely Plaszkó Noel László 11.C (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc

8. hely Bodolai Előd 10.H (2015. 06. 19.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek


francia nyelv Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2. fordulóba jutott Szabó Dániel 12. H (2015. 01. 07.) Felkészítő tanár: Nagy Ferenc


DEIK (Debreceni Egyetem Informatikai Kar) Regionális programozói csapatverseny (Középiskolás kategória)
3. bronz Gáspár Attila (9.H), Szabó Dániel (12.H), Szőke Tamás (12.H) (2014. 11. 29.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Diákolimpiai válogató (Közép-európai kategória) döntő forduló,
6. hely (visegrádi országok programozási táborába jutott) Gáspár Attila (9.h) (2015. 04. 17.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Kovács Benedek


Informatika Kommunikációs verseny (városi)
1. hely Béres András (7.b) (2015. 06. 03.) ,
5. hely Pércsi Balázs (7.b) (2015. 06. 03.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (Alkalmazás kategória) 1. forduló,
186 pont (2. fordulóba jutott) Robotka Adrián (9.C) (2015. 01. 31.) Felkészítő tanár: Mártonné Kiss Ágnes (Zrínyi), Csató Endre

(Alkalmazás kategória) országos forduló,
359 ponttal országos 1. hely Lencsés Ádám (10.c) (2015. 04. 02.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre, Pál Mihály

(Programozás kategória, 2. korcsoport) 1. forduló,
118 pont (2. fordulóba jutott) Bagány Viktor (10.e) (2014. 12. 09.) Felkészítő tanár: Csató Endre

(Programozás kategória, 2. korcsoport) döntő forduló,
200/200 pont (országos 1. hely) (diákolimpiai selejtezőbe jutott) Gáspár Attila (9.h) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Kovács Benedek

országos 38. hely Lencsés Ádám (10.c) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Pál Mihály, Csató Endre

országos 40. hely Sillinger Péter (10.h) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Csató Endre

országos 67. hely Robotka Adrián (9.C) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Mártonné Kiss Ágnes (Zrínyi), Csató Endre


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. alkalmazás kategória) 1. forduló,
202 pont (2. fordulóba jutott) Deák Orsolya (12.a) (2015. 01. 09.) Felkészítő tanár: Takács Imre

209 pont (2. fordulóba jutott) Apatóczky Marcell (11.h) (2015. 01. 09.) Felkészítő tanár: Csató Endre

224 pont (2. fordulóba jutott) Bogyay Botond (11.h) (2015. 01. 09.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

(II. programozás kategória) 1. forduló,
168 pont (2. fordulóba jutott) Porupsánszki István (12.C) (2014. 12. 03.) ,
183 pont (2. fordulóba jutott) Szabó Dániel (12.H) (2014. 12. 03.) ,
(II. programozás kategória) 3. döntő forduló,
48. hely Szőke Tamás (12.H) (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny (4. korcsoport, 9-10. osztály) 3., döntő forduló forduló,
országos 1. Lencsés Ádám (10.c) (2015. 04. 29.) ,
országos 21. Gáspár Attila (9.h) (2015. 04. 29.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Dürer Kémia Csapatverseny
országos 7-8. hely Sajgó Mátyás 9.D, Novák Márk 10.C, Szaniszló Brigitta 11.B (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi, Kenéz Erika


Irinyi János Kémia Verseny (I/A kategória)
megyei 1. hely, országos 41. hely Molnár Ádám 9.C (2015. 04. 26.) Felkészítő tanár: Szepessiné Medve Judit

(I/B kategória)
megyei 1. hely és kupagyőztes, országos 1. hely és különdíjat kapott a számítási feladatok megoldásáért, a mezőny legeredményesebb versenyzőjeként pedig Irinyi díjban részesült Sajgó Mátyás 9.D (2015. 04. 26.) ,
megyei 2. hely, országos 10. hely Kiss Gábor 9.D (2015. 04. 26.) ,
(II/A kategória)
megyei 1. hely, országos 3. hely Major Ábel 10.H (2015. 04. 26.) ,
megyei 2. hely, országos 20. hely Sillinger Péter 10.H (2015. 04. 26.) ,
megyei 3. hely, országos 36. hely Szabadfalvi Dániel 10.H (2015. 04. 26.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

(II/B kategória)
megyei 1. hely, országos 4. hely Novák Márk 10. C (2015. 04. 26.) Felkészítő tanár: Kenéz Erika

megyei 2. hely, országos 32. hely Bodnár Bence 10. B (2015. 04. 26.) ,
megyei 3. hely, országos 31. hely Jurkó Dávid 10. B (2015. 04. 26.) ,
(II/B kategória) megyei forduló,
4. hely Fegyverneki Bence 10. B (2015. 03. 15.) ,
5. hely Horváth Lívia 10. B (2015. 03. 15.) Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


magyar nyelv és irodalom "Magamra ismerek" Irodalmi pályázat országos forduló,
3. hely Mizser Fruzsina 12.A (2015. 03. 27.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom "Szép Magyar Beszéd" Verseny (7-8. osztályos kategória) megyei forduló,
2. hely Francsics Zita 8.H (2015. 01. 28.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom 100 szóban Budapest országos forduló,
a legjobb 12-be bekerült "A mélység" című alkotása; Illusztrálva kiállításra került a Bálnában, és a "100 szóban Budapest" című kiadványban is megjelent Mizser Fruzsina 12.A (2015. 03. 27.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Arany János Irodalmi Verseny
országos döntőbe jutott Csendi Balázs 10.H (2015. 03. 27.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (7. évfolyam) megyei forduló,
6. hely Antal Réka 7.B, Bátori Gábor 7.B, Csordás Henrik 7.B, Hallai Gréta 7.B (2014. 11. 27.) ,
7. hely Bendicskó Laura 7.B, Kedves Lilla 7.B, Magyar Kata 7.B, Vörös Zsófia 7.B (2014. 11. 27.) Felkészítő tanár: Jobbágy László

(8. évfolyam) megyei forduló,
3. hely Ivancsó Marcell 8.H, Koós Gábor 8.H, Tóth Ádám 8.H, Varga-Molnár Bertalan 8.H (2014. 11. 27.) ,
5. hely Barkai Gyöngy 8.H, Bodolai Réka 8.H, Kiss Kornél 8.H, Pál Diána 8.H (2014. 11. 27.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Cseh Károly Emlékverseny (városi)
2. hely Francsics Zita 8.H (2015. 01. 26.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Édes Anyanyelvünk Nyelvhasználati Verseny megyei forduló,
1. hely, és országos döntős Bodolai Előd 10.H (2015. 04. 19.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny
országos döntős Szunyogh Örs Péter 11.H (2015. 04. 26.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Így írunk mi városi novellaíró verseny városi forduló,
2. hely Farkas Beatrix 13.D (2015. 03. 27.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


magyar nyelv és irodalom II. Rákóczi Ferenc Megyei Könyvtár által az 1956-os forradalom emlékére kiírt szavalóverseny
1. hely Pásztor Laura 13.D (2014. 10. 20.) Felkészítő tanár: Szűcs Tamás


magyar nyelv és irodalom Implom József Helyesírási Verseny megyei forduló,
5. hely Balassa Csilla 13.D (2015. 03. 27.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

13. hely Bodolai Előd 10.H (2015. 03. 27.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Miskolc Város Ifjú Szónoka Verseny (városi)
3. hely Szunyogh Örs Péter 11.H (2014. 12. 17.) Felkészítő tanár: Jobbágy László

Bárczi Géza Kiejtési Alapítvány különdíjasa Szalontai Barbara 13.D (2014. 12. 17.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


magyar nyelv és irodalom Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2. fordulóba jutott Szalontai Barbara 13.D (2014. 12. 16.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István


magyar nyelv és irodalom Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny irodalom
2. fordulóba jutott Kondás Krisztina 13.E (2014. 12. 16.) Felkészítő tanár: Dr. Puskás István, Vargáné Fekete Ildikó


magyar nyelv és irodalom Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny nyelvtan
2. fordulóba jutott Pecsenye Flóra 12.H (2014. 12. 16.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny megyei forduló,
3. hely Pál Diána 8.H (2015. 05. 10.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna

13. hely Galajda Vera 7.A (2015. 05. 10.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


magyar nyelv és irodalom Városi Szövegértési Verseny
2. hely Antal Réka 7.B (2015. 05. 10.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


Arany Dániel Matematika Verseny (haladó, III. kategória)
III. díj Bodolai Előd 10.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

(kezdő, III. kategória)
II. díj Gáspár Attila 9.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Marosszéky Gábor


Bolyai Matematika Csapatverseny (7. osztály-gimnáziumi kategória) megyei forduló,
2. hely Antal Réka 7.B, Bátori Gábor 7.B, Csordás Henrik 7.B, Hallai Gréta 7.B (2014. 11. 10.) ,
3. hely Bárczi Enikő 7.B, Leskó Eszter 7.B, Keresztes Kornél 7.B (2014. 11. 10.) Felkészítő tanár: Marosszéky Gábor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(8. osztály-gimnáziumi kategória) megyei forduló,
4. hely Fabók Bence 8.H, Kiss Tamás 8.H, Nagy Bernadett 8.H, Tóth Ádám 8.H (2014. 11. 10.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(9. évfolyam-normál)
regionális 1. hely, országos 4. hely Ignácz Bendegúz 9.D, Ligeti Henriett 9.D, Sajgó Mátyás 9.D, Sóvágó Mihály 9.D (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Merkelné Vodila Noémi, Kurunczi Gábor

(9. évfolyam-spec.mat.)
regionális 1. hely, országos 1. hely (nemzetközi döntőbe jutottak) Debreczeni Ákos 9.H, Gáspár Attila 9.H, Tóth Tamás 9.H, Vadon Enikő 9.H (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

(10. évfolyam-spec.mat.)
regionális 1. hely, országos 4. hely Bodolai Előd 10.H, Boros Bence 10.H, Szabadfalvi Dániel 10.H, Tóth Miklós 10.H (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor

(10. évfolyam-spec.mat.) regionális forduló,
6. hely Estók Sándor 10.C, Novák Márk 10.C, Tompa Tamás 10.C, Tulipán Levente 10.C (2015. 02. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor, Petercsák Kitti

(12. évfolyam-spec.mat.)
regionális 1. hely, országos 2. hely Porupsánszki István 12.C, Szabó Dániel 12.H, Szőke Tamás 12.H, Tari Balázs 12.C (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor


Dürer Matematika Csapatverseny (C. kategória)
országos 1. díj Debreczeni Ákos 9.H, Kovács Zsófia 9.H, Gáspár Attila 9.H (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

országos 11-12. hely Csendi Balázs 10.H, Kertész Attila 10.H, Somosi Fanni Luca 9.H (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Kovács Attiláné, Győry Ákos

(D. kategória)
országos 1. díj Tari Balázs 12.C, Porupsánszki István 12.C, Birinyi Anna 11.C (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Veres Pál

országos 5. hely Szőke Tamás 12.H, Szabó Dániel 12.H, Drótos Annamária 11.C, MIhók Anna 12.H (2015. 02. 10.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Vass Iván, Veres Pál, Győry Ákos, Marosszéky Gábor


Kalmár László Matematika Verseny (8. évfolyam) megyei forduló,
2. hely Nagy Bernadett 8.H (2015. 05. 10.) ,
3. hely Kormos Gergely 8.H (2015. 05. 10.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Kenguru Matematika Verseny (7. évfolyam) megyei forduló,
2. hely Pap Arion 7.B (2015. 05. 17.) ,
4. hely Bárczi Enikő 7.B (2015. 05. 17.) ,
5. hely Fenyvesi Tamás 7.B (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Marosszéky Gábor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(9. évfolyam) megyei forduló,
1. hely Sajgó Mátyás 9.D (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

(9. évfolyam, spec. mat. kategória)
megyei 1. hely,országos 1. hely Gáspár Attila 9.H (2015. 05. 17.) ,
megyei 2. hely,országos 9. hely Debreczeni Ákos 9.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(9. évfolyam, spec. mat. kategória) megyei forduló,
3. hely Martos Letícia 9.C (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Fejér Szabolcs

4. hely Bunda Boldizsár 9.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

5. hely Zsiros Levente 9.C (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Fejér Szabolcs

(10. évfolyam, spec. mat. kategória) megyei forduló,
1. hely Tenkely Levente 10.C (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Marosszéky Gábor, Gulyás Tibor

2. hely Kertész Attila 10.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor

3. hely Novák Márk 10.C (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Marosszéky Gábor, Gulyás Tibor

4. hely Tóth Miklós 10.H (2015. 05. 17.) ,
5. hely Boros Bence 10.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor

(11. évfolyam) megyei forduló,
5. hely Szemán Balázs 11.C (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

(11. évfolyam, spec. mat. kategória)
megyei 1. hely, országos 5. hely Zsiros Ákos 11.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor

megyei 2. hely, országos 7. hely Plaszkó Noel László 11.C (2015. 05. 17.) ,
megyei 3. hely, országos 12. hely Mózes Árpád Benedek 11.C (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

(11. évfolyam, spec. mat. kategória) megyei forduló,
4. hely Zádeczki Zalán 11.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor

5. hely Csordás Márk 11.C (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

(12. évfolyam, spec. mat. kategória)
megyei 1. hely, országos 4. hely Szabó Dániel 12.H (2015. 05. 17.) ,
megyei 2. hely, országos 5. hely Szőke Tamás 12.H (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

megyei 3. hely, országos 6. hely Porupsánszki István 12.C (2015. 05. 17.) ,
megyei 4. hely, országos 13. hely Tari Balázs 12.C (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

(12. évfolyam, spec. mat. kategória) megyei forduló,
5. hely Bartus Dániel 12.C (2015. 05. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván


matematika KÖMAL pontverseny 2013/2014-es tanév (A-jelű feladatok) országos forduló,
9-10. hely és dicséretet kapott Szőke Tamás 11.H (2015. 02. 02.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(B jelű feladatok) országos forduló,
1. hely Gáspár Attila 8.H (2015. 02. 02.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

4. hely Simkó Irén 12.C (2015. 02. 02.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

13. hely és dicséretet kapott Szőke Tamás 11.H (2015. 02. 02.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

14. hely és dicséretet kapott Porupsánszki István 11.C (2015. 02. 02.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

28. hely Szabó Dániel 11.H (2015. 02. 02.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

38-41. hely és dicséretet kapott Bodolai Előd 9.H (2015. 02. 02.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

(C jelű feladatok) országos forduló,
4. hely Gáspár Attila 8.H (2015. 02. 02.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

12. hely és dicséretet kapott Porupsánszki István 11.C (2015. 02. 02.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

18. hely és dicséretet kapott Debreczeni Ákos 8.H (2015. 02. 02.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

8-9. hely Szabó Dániel 11.H (2015. 02. 02.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


MEMO - Közép-Európai Matematikai Olimpia
bronz minősítés Szőke Tamás 12.H (2014. 10. 01.)


Nemzetközi Magyar Matematika Verseny országos forduló,
arany érem Porupsánszki István 12.C (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

arany érem és különdíjat kapott Bodolai Előd 10.H (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor, Marosszéky Gábor

arany érem és különdíjat kapott Szőke Tamás 12.H (2015. 04. 14.) ,
bronz érem Szabó Dániel 12.H (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

dicséret Tari Balázs 12.C (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

(7. évfolyam)
dicséretet kapott Antal Réka 7.B (2015. 05. 10.) ,
III. díj Bárczi Enikő Anna 7.B (2015. 05. 10.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Marosszéky Gábor


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos forduló,
12. hely Szőke Tamás 12. H (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Kovács Attiláné, Marosszéky Gábor, Győry Ákos

14. hely Porupsánszki István 12. C (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Marosszéky Gábor, Győry Ákos

35. hely Szabó Dániel 12. H (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Marosszéky Gábor, Győry Ákos


matematika Romanian Master of Mathematics
dicséret Szőke Tamás 12.H (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos, Marosszéky Gábor, Dobos Sándor


Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematika Emlékverseny (9. évfolyam) országos forduló,
dicséretet kapott Debreczeni Ákos 9.H (2015. 06. 09.) ,
dicséretet kapott Soós Gergő 9.H (2015. 06. 09.) ,
dicséretet kapott Vadon Enikő 9.H (2015. 06. 09.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

I. díj Gáspár Attila 9.H (2015. 06. 09.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Marosszéky Gábor

(10. évfolyam) országos forduló,
dicséretet kapott Tompa Tamás 10.C (2015. 06. 09.) ,
dicséretet kapott Tóth Miklós 10.H (2015. 06. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

(12. évfolyam) országos forduló,
dicséretet kapott Tari Balázs 12.C (2015. 06. 09.) ,
I. díj Porupsánszki István 12.C (2015. 06. 09.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

I. díj Szőke Tamás 12.H (2015. 06. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

III. díj Szabó Dániel 12.H (2015. 06. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos, Marosszéky Gábor


Varga Tamás Matematika Verseny (II. kategória, 7.évfolyam) megyei forduló,
1. hely Magyar Kata 7.B (2015. 03. 09.) ,
2. hely Bárczi Enikő 7.B (2015. 03. 09.) ,
3. hely Antal Réka 7.B (2015. 03. 09.) ,
3. hely Leskó Eszter 7.B (2015. 03. 09.) ,
5. hely Keresztes Kornél 7.B (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Marosszéky Gábor

(II. kategória, 8.évfolyam)
megyei 1. hely. országos 40. hely Szász Kristóf 8.H (2015. 03. 09.) ,
(II. kategória, 8.évfolyam) megyei forduló,
2. hely Nagy Bernadett 8.H (2015. 03. 09.) ,
3. hely Herpai Ádám 8.H (2015. 03. 09.) ,
5. hely Kormos Gergely 8.H (2015. 03. 09.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos


Zrínyi Ilona Matematika Verseny (7. évfolyam) megyei forduló,
6. hely Purzsa Aletta 7.B (2015. 03. 17.) ,
13.hely Bárczi Enikő 7.B (2015. 03. 17.) ,
17. hely Antal Réka 7.B (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Marosszéky Gábor

(7. évfolyam, csapat) megyei forduló,
2. hely (2015. 03. 17.)

(8. évfolyam) megyei forduló,
4. hely Herpai Ádám 8.H (2015. 03. 17.) ,
19. hely Fabók Bence 8.H (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos

(8. évfolyam, csapat) megyei forduló,
3. hely (2015. 03. 17.)

(9. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 1. hely Gáspár Attila 9.H (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

(9. évfolyam) megyei forduló,
2. hely Debreczeni Ákos 9.H (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

3. hely Sajgó Mátyás 9.D (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

4. hely Vadon Enikő 9.H (2015. 03. 17.) ,
6. hely Soós Gergő 9.H (2015. 03. 17.) ,
7. hely Tóth Tamás 9.H (2015. 03. 17.) ,
8. hely Török Ábel 9.H (2015. 03. 17.) ,
10. hely Mócz Márton 9.H (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(9. évfolyam, csapat) megyei forduló,
1. hely (2015. 03. 17.)

(10. évfolyam)
megyei 1. hely, országos 18. hely Tompa Tamás 10.C (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

(10. évfolyam) megyei forduló,
2. hely Tóth Miklós 10.H (2015. 03. 17.) ,
3. hely Bodolai Előd 10.H (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

4. hely Tenkely Levente 10.C (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

7. hely Benkő Glória 10.H (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

9. hely Novák Márk 10.C (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

10. hely Estók Sándor 10.C (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Petercsák Kitti

(10. évfolyam, csapat) megyei forduló,
1. hely (2015. 03. 17.)

(11. évfolyam) megyei forduló,
5. hely Krakkai Ádám 11.H (2015. 03. 17.) ,
7. hely Zsíros Ákos 11.H (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Gulyás Tibor

8. hely Török Dániel 11.C (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

(11. évfolyam, csapat) megyei forduló,
3. hely (2015. 03. 17.)

(12. évfolyam)
megyei 2. hely, országos 6. hely Szőke Tamás 12.H (2015. 04. 07.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Győry Ákos, Marosszéky Gábor

(12. évfolyam) megyei forduló,
4. hely Porupsánszki István 12.C (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

6. hely Szabó Dániel 12.H (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

8. hely Tari Balázs 12.C (2015. 03. 17.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

(12. évfolyam, csapat) megyei forduló,
2. hely (2015. 03. 17.)


német nyelv Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny (III. kategória)
országos döntős Bárczi Enikő Anna 7.B (2015. 03. 10.) Felkészítő tanár: Sebő Sára

(V. kategória)
országos 4. hely Rachev Patrik 9.E (2015. 04. 14.) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné


Litteratum Országos Német Nyelvi Verseny
4. hely Leskó Eszter 7.B (2015. 05. 25.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny
megyei 1. hely, országos 3. hely Leskó Eszter 7.B (2015. 05. 10.) ,
megyei forduló,
2. hely Bárczi Enikő 7.B (2015. 03. 30.) ,
6. hely Spisák Blanka 7.B (2015. 03. 30.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. kategória)
2. fordulóba jutott Kovács Rita 11. B (2015. 01. 07.) ,
2. fordulóba jutott Pecsenye Flóra 12. H (2015. 01. 07.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv SPIEL UND GEWINN! Országos Német Levelező Csapatverseny országos forduló,
1. hely Bárczi Enikő 7.B, Leskó Eszter 7.B, Spisák Blanka 7.B (2014. 12. 16.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Szilágyi Dezső Általános Iskola Városi Német Tesztversenye városi forduló,
1. hely Bárczi Enikő 7.B (2014. 12. 16.) ,
2. hely Leskó Eszter 7.B (2014. 12. 16.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


német nyelv Városi Német Szövegértési Verseny
1. hely Bárczi Enikő 7.B (2015. 06. 01.) ,
2. hely Leskó Eszter 7.B (2015. 06. 01.) Felkészítő tanár: Sebő Sára


sport Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság - Távolugró csapat (IV. korcsoport)
országos 8. hely Fegyverneki Bence 10.B, Táncos Tamás 12.E, Dienes Balázs 12.C, Máté-Kiss Bence 12.C, Macsok Ádám 12.C (2015. 03. 28.) Felkészítő tanár: Murinkó István


sport Duatlon (IV. korcsoport, fiú csapat)
megyei 2. hely, országos döntő 10. hely Bunda Boldizsár 9.H, Miskolci Ádám 8.H, Nagy Marcell 8.H, Rátkai Ádám 8.H, Kormos Gergely 8.H (2014. 10. 14.) ,
(IV. korcsoport, fiú egyéni)
megyei 1. hely, országos döntő 10. hely Bunda Boldizsár 9.H (2014. 10. 14.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin, Letek László

(V. korcsoport, fiú csapat) megyei forduló,
4. hely Simkó Kornél 9.D, Szabó Levente 9.D, Fürjész Péter 9.H, Mócz Márton 9.H (2014. 10. 01.) ,
(V. korcsoport, fiú egyéni) megyei forduló,
1. hely Simkó Kornél 9.D (2014. 10. 01.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin

(V. korcsoport, leány csapat)
megyei 1. hely, országos döntő 4. hely Kovács Zsófia 9.H, Szuhai Barbara 9.C, Dancsó Bianka 10.B, Tóth Edina 10.B (2014. 10. 14.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes, Letek László

(V. korcsoport, leány egyéni) megyei forduló,
1. hely Szuhai Barbara 9.C (2014. 10. 01.) ,
3. hely Kovács Zsófia 9.H (2014. 10. 01.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes

(VI korcsoport, fiú csapat) megyei forduló,
4. hely Kovács Richárd 11.C, Magyar Milán 11.C, Kis Bence 12.C, Kiséry Soma 12.C (2014. 10. 01.) ,
(VI korcsoport, fiú egyéni) megyei forduló,
4. hely Magyar Milán 11.C (2014. 10. 01.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin

(VI korcsoport, leány csapat) megyei forduló,
3. hely Barabási Dóra 11.B, Blaga Tekla 12.B, Rostás Edina 12.E, Takács Franciska 12.C (2014. 10. 01.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes


sport Fekete László Teremlabdarúgó Kupa
1. hely Bihari Soma 10.B, Szakos Gábor 12.H, Demeter Ákos 13.E, Hegyi Zoltán 13.E, Kiséry Soma 12.C, Dienes Balázs 12.C, Magyar Milán 11.C, Sipeki Gergely 11.H, Rachev Patrik 9.E, Rémiás Márton 9.E, Táncos Tamás 12.E, Borbély Ágoston 10.H (2015. 03. 28.) Felkészítő tanár: Túróczy Attila


sport Floorball országos forduló,
7. hely Karajz Fruzsina 10.H, Kiss Dorottya 10.H, Letek Nóra 10.H, Osztermann Anna 10.H, Paszternák Csenge 10.C, Szobonya Csenge 10.C (2015. 01. 18.) Felkészítő tanár: Vanczákné Darai Dóra, Letek László


sport Futsal Teremfoci
városi 4. hely Bihari Soma 10.B, Szakos Gábor 12.H, Demeter Ákos 13.E, Hegyi Zoltán 13.E, Kiséry Soma 12.C, Dienes Balázs 12.C, Magyar Milán 11.C, Sipeki Gergely 11.H, Rachev Patrik 9.E, Rémiás Márton 9.E, Táncos Tamás 12.E, Borbély Ágoston 10.H (2015. 03. 28.) Felkészítő tanár: Túróczy Attila


sport Kosárlabda (leány csapat)
megyei 3. hely Varga Viktória 9.Nyek/AJTP, Antal Georgina 10.C, Jámbor Lili 10.C, Paszternák Csenge 10.C, Szabó Rebeka 10.C, Letek Nóra 10.H, Petrik Eszter 10.H, Kovács Rita 11.B, Téglás Anna 11.B, Tóth Lili 11.B, Kiss Lívia Míra 11.H, Molnár Veronika 13.D (2015. 03. 28.)

(VI. korcsoport, fiú csapat)
megyei 4. hely Kovács Attila 12.B, Gazsi Ádám 12.B, Tenkely Péter 12.C, Macsok Ádám 12.C, Lukács Ábel 12.H, Kurusta Zsolt 12.H, Labancz Péter 12.H, Kormos Balázs 12.H, Géczi Levente 11.B, Tóth Marcell 11.C (2015. 03. 28.) Felkészítő tanár: Murinkó István


sport Röplabda (amatőr fiú)
megyei 2. hely Kormos Balázs 12.H, Kocsis Donát 9.C, Huszák Dominik 10.C, Rachev Patrik 9.E, Taskó Levente11.C, Magyar Milán 11.C, Veres Marcell 9.H (2015. 03. 28.) Felkészítő tanár: Vanczákné Darai Dóra


sport Sakk Diákolimpia (csapat, értékszámos fiú V. korcsoport) megyei forduló,
2. hely Papp Levente 7.B, Csendi Balázs 10.H, Mengyán Márton 9.C, Molnár Ádám 9.C (2015. 03. 17.)

(egyéni értékszámos lány, V. korcsoport)
megyei 3. hely, országos 7. hely Szuhai Beáta Barbara 9.C (2015. 04. 13.)

(egyéni, amatőr lány)
megyei 1. hely, és országos 12. hely Béla Izabella 12.E (2015. 04. 13.)

(egyéni, értékszámos fiú IV. korcsoport)
megyei 1. hely, és országos 8. hely Papp Levente 7.B (2015. 04. 13.)

(egyéni, értékszámos fiú V. korcsoport)
megyei 3. hely, és országos 14. hely Csendi Balázs 10.H (2015. 04. 13.)

(egyéni, értékszámos fiú V. korcsoport) megyei forduló,
4. hely Mengyán Márton 9.C (2015. 03. 17.)


sport Szertorna Diákolimpia (Fiú)
megyei 2. hely, országos elődöntőbe jutottak Máté Kiss Bence 12.C, Ignácz Bendegúz 9.D, Simkó Kornél 9.D, Vad Gergely 9.C, Szemán Szilárd 12.A, Luterán Péter 10.H (2015. 01. 26.) Felkészítő tanár: Viktor Benjámin

(leány, V-VI. korcsoport) országos forduló,
14. hely Kmetz Fanni 9.C, Váradi Martina 9.C, Bubenkó Lilla 9.H, Galajda Eszter 9.H, Egyed Flóra 10.H, Fekete Csenge 13.D (2015. 03. 26.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes, Tar Miklós

(Leány, V-VI. korcsoport, haladó)
megyei 3. hely, országos elődöntőbe jutottak Kmetz Fanni 9.C, Galajda Eszter 9.H, Egyed Flóra 10.H, Bódis Brigitta 11.C, Juhász Katalin 11.H, Fekete Csenge 13.D, (2015. 03. 26.) Felkészítő tanár: Péter Ágnes


sport Tájfutás Diákolimpia (IV. korcsoport, lány) megyei forduló,
3. hely Magyar Kata 7.B (2015. 04. 19.)

(V. korcsoport, lány) megyei forduló,
3. hely Koleszár Réka 10.B (2015. 04. 19.)

(VI. korcsoport, fiú) megyei forduló,
2. hely Magyar Milán 11.C (2015. 04. 19.)


sport Úszás 100 m fiú hát (IV. korcsoport, "A" kategória)
megyei 2. hely Keresztes Kornél 7.B (2015. 03. 26.) ,
megyei 4. hely Csordás Henrik 7.B (2015. 03. 28.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin


sport Úszás 100 m fiú pillangó (IV. korcsoport, "A" kategória)
megyei 2. hely Csordás Henrik 7.B (2015. 03. 28.) Felkészítő tanár: Victor Benjámin


sport Úszás 4x50m leány gyors váltó (IV. korcsoport, "B" kategória)
megyei 4. hely Hallai Gréta 7.B, Bendicskó Laura 7.B, Barkai Gyöngy 8.H, Laczkó Lili 8.H (2015. 03. 28.)


természettudományok IJSO Nemzetközi Természettudományos Olimpia (Argentína)
bronz érem Novák Márk 10.C (2015. 03. 28.)

ezüst érem Sajgó Mátyás 9.D (2015. 03. 28.)


történelem Gloria Victis Kárpát-Medencei Művelődéstörténeti Vetélkedő (csapat)
2. fordulóba jutottak Kovács Soma 11.H, Simon Bence 11.H, Ivacs Luca 11.H (2015. 03. 27.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


történelem Istvánffy Gyula Megyei Gyűjtőpályázat megyei forduló,
1. hely Juga Péter 10.H (2015. 03. 27.) ,
dicséret Halasi Vivien 13.D (2015. 03. 27.) ,
dicséret Kiss Péter 10.H (2015. 03. 27.) ,
dicséret Szalontai Barbara 13.D (2015. 03. 27.) ,
dicséret Varga Mátyás 13.D (2015. 03. 27.) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet


történelem Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
2. fordulóba jutott Pecsenye Flóra 12.H (2014. 12. 16.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

2. fordulóba jutott Simon Bence 11.H (2014. 12. 16.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné, Jobbágy László


Savaria Országos Történelem Tanulmányi Verseny
megyei 2. hely, országos 16. hely Csendi Balázs 10.H (2015. 04. 26.) ,
megyei döntős Karajz Ágnes Fruzsina 10.H (2015. 02. 26.) ,
megyei döntős Köteles Ádám 10.C (2015. 02. 26.) Felkészítő tanár: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet


Zsigmondról elnevezett Országos Történelemi Tanulmányi Verseny
országos elődöntőbe jutott Köteles Ádám 10.C (2015. 03. 27.) ,
országos elődöntőbe jutott Simon Bence 11.H (2015. 03. 27.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


Gratulálunk!

Versenyeredmények


matematika KöMaL 2016/2017 (A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye)
5. díj Gáspár Attila 11.H ,
(B-jelű matematika feladatok versenye, 11. évf.)
1. díj Gáspár Attila 11.H Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor

(B-jelű matematika feladatok versenye, 12. évf.)
dicséret, 22. hely Bodolai Előd 12.H Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor

(C-jelű matematikai gyakorlatok versenye, 1 – 8. évf.)
dicséret, 22. hely Győrffi Ádám György 8.B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

(C-jelű matematikai gyakorlatok versenye, 9 – 10. évf.)
dicséret, 17 – 22. hely Ajtai Boglárka 10.C Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Merkelné Vodila Noémi


Gratulálunk!

Gratulálunk!